МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Свистович зустрілася з ірпінськими землевласниками

02/19/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Ірпінський міський голова Мирослава Свистович зустрілася з ірпінськими землевласниками, які мають кожен по кілька гектарів у власності та в оренді в районі села Стоянка. Міський голова запропонувала, щоб усі сторони виробили спільний план розвитку території, куди входять і землі запасу міста, а також запропонувала їм визначитись з їх внеском у благоустрій Ірпеня. Оплатити розробку плану розвитку території М. Свистович запропонувала пропорційно розмірам земельних ділянок учасників цього розвитку.

Останнє викликало велике обурення в орендарів, які, як виявилось, нікому, нічого і нікуди платити не збираються, а мріють збудувати там котеджі. Своїм майбутнім внеском вони назвали витрати на інфраструктуру забудованої ними території. На це міський голова відповіла, що територіальній громаді, якій належить ця земля, ні холодно, ні жарко від того, що на територіях котеджної забудови з’явиться інфраструктура для власників котеджів. Тим більше, що без цієї інфраструктури вони свої котеджі не продадуть.

А після цього Мирослава Свистович ошелешила їх тим, що надані в оренду землі можна забрати й назад. Особливо, якщо прочитати угоди, за якими, виявляється, ділянки від 2 до 6 гектарів були надані в оренду для індивідуального житлового будівництва (це ж яке індивідуальне житло там збираються зводити - новий Кремль чи Зимовий палац?), хоча норма індивідуального житлового будівництва в містах становить 0,1 га. А в одному договорі взагалі містився перл про зобов’язання орендаря повернути місту земельну ділянку в тому самому вигляді, що взяв його у міста. На питання Мирослави Свистович „Ви через пару років будете зносити котеджі, які збудуєте?” орендар скромно промовчав.

На спроби орендарів довести, що самим ефективним для міста було б дозволити їм робити на цій землі що заманеться, бо „ви все одно нічого путнього з нею не зробите, щоб місто мало користь”, Мирослава Свистович заперечила, що, продавши ці гектари на аукціоні, місто зможе вирішити дуже багато своїх соціальних проблем. На що орендарі почали кричати „Хто Вам дав право продавати нашу землю?”

Потім орендарі почали доводити, що вони вклали у благоустрій міста багато грошей, але довести це документально так і не змогли. Цікаво, що одним з орендарів, який категорично не хоче ділитися з містом, є такий собі Леонід Танцюра, який на останніх судах захищав інтереси територіальної виборчої комісії, що намагалася оголосити вибори мера Ірпеня недійсними. Цей самий Танцюра також заплатив 250 тис. грн. за розробку при старій владі руйнівного для Ірпеня Генерального плану, прийняття якого і добиваються зараз різноманітні інвестори всупереч позиції міського голови, яка вимагає внести до нього зміни, забравши багатоповерхову забудову із заплави річки Ірпінь.

Присутність Л. Танцюри на суді в якості члена команди екс-кандидата на посаду міського голови Олега Бондаря яскраво свідчить, що чекало б Ірпінь, якби О. Бондар переміг на виборах.

Відповіді

 • 2007.02.19 | Ku-ku

  Re: Мирослава Свистович зустрілася з ірпінськими землевласниками

  У Свистович понятия о частной собственности как у матроса Железняка! Не могу понять при чем здесь городские проблемы к земле, которая находится в 20 км. от Ирпеня! "Я прав лишь тем, что хочется мне кушать!" И это новая честная власть!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.19 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: Мирослава Свистович зустрілася з ірпінськими землевласниками

   Ну, это как посмотреть. Насколько я понял, речь идет об АРЕНДОВАННЫХ участках земли. Отсюда следуют вполне законные и ЗАКОНОМЕРНЫЕ выводы, изложенные в статье. Честно говоря, меня заинтересовали события. Тут есть материал для перенимания опыта. И юмор, что приятно. Я бы посмотрел вживую на реакцию держащих Бога за бороду, вдруг осознавших, что то не Бог и не борода :)
   А Железняк?.. Беспредельщиков только так и останавливают.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.19 | Михайло Свистович

    Re: Мирослава Свистович зустрілася з ірпінськими землевласниками

    Сергей ГРУЗДОВ пише:
    > Я бы посмотрел вживую на реакцию держащих Бога за бороду, вдруг осознавших, что то не Бог и не борода :)

    Ви б отримали незабутні враження. Саме в цей час я був у дружини в кабінеті, це були останні години останнього дня, коли можна було зупинити прийняті на сесії рішення ради, тому вона попросила мене допомогти їй у цьому, зробити технічну роботу, набравши їх на комп"ютері, зареєструвати і т.д. Ну і я став невільним свідком цієї зустрічі :)
  • 2007.02.19 | 123

   "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

   Ku-ku пише:
   > У Свистович понятия о частной собственности как у матроса Железняка!

   Чи Ви вважаєте власність, яку Вам дали покористуватися (а землю надали в оренду, як ясно вказано у новині), власною, а не того, хто дав? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.19 | Ku-ku

    Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

    А Вы когда-нибудь брали землю в аренду у горсовета? Люди отдали старому мэру кучу денег (или не кучу по нынешним временам), а теперь еще доплачивай! Во вторых существует земельный кодекс, по которому забрать эту землю просто нереально. Я вообще не понимаю как такое можно делать - встречаться с арендаторами и собственниками(!)и что-то у них вымогать! Этого мэра уберут - так по Вашему следующий тоже недолжен что-то требовать. Вот из-за таких как Свистович цены на жилье запредельные, да и вообще люди с деньгами скоро все отсюда разбегутся - туда, где доплачивать ничего не нужно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | Сергей ГРУЗДОВ

     Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

     Менять местами голову и ноги ни к чему. Кому они "давали деньги" - пусть у того и забирают. Если проводили через кассу, то вопросов нет, зачтется. Договор аренды очень даже можно расторгать через суд на основании неиспользования земли по цели аренды. Есть и иные основания. "Да и вообще, люди с деньгами" это вначале просто люди, обязанные подчиняться законам Украины. Хотя они, видимо, думают иначе.
     Да, именно МЕСТНАЯ ОБЩИНА является собственником земли. Как бы ни пыхтели в растопыренные пальцы те, кто думал, что уже все и всех купил. Они всего-навсего арендаторы, которые много чего ОБЯЗАНЫ!
     Они всего-навсего, и скорее всего, обычные взяткодатели и участники коррупционных сделок. Можно наиболее борзого взять в разработку и все отдокументировать и опубликовать.
     И вообще - Свистович forever! Если не будет брать мимо кассы, конечно... :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.19 | Михайло Свистович

      Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

      Сергей ГРУЗДОВ пише:
      > Менять местами голову и ноги ни к чему. Кому они "давали деньги" - пусть у того и забирают. Если проводили через кассу, то вопросов нет, зачтется.

      Вона їм так і сказала. Попросила принести документи і сказала, що, якщо платили великі суми, як вони стверджували, до бюджету, питань немає.

      > Да, именно МЕСТНАЯ ОБЩИНА является собственником земли. Как бы ни пыхтели в растопыренные пальцы те, кто думал, что уже все и всех купил. Они всего-навсего арендаторы, которые много чего ОБЯЗАНЫ!

      Наприклад, один зобов"язався через 5 років повернути землю у тому вигляді, в якому отримав :)

      >
      > И вообще - Свистович forever! Если не будет брать мимо кассы, конечно... :)

      Не буде, нє даждьотєсь :) І саме від цього тут усіх навкруги (і не тільки тут) ковбасить. Навіть шукають людину, яка їй заносить гроші. Бо просто не вірять, що такої людини не існує :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.19 | Сергей ГРУЗДОВ

       Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

       Опыт - в массы: мнения людей, цифровые результаты, фрагменты хозяйственных сделок и орг.мероприятий. Считайте меня активным и заинтересованным наблюдателем уникального, видимо, эксперимента. Соратником быть не могу по причине географической удаленности.
    • 2007.02.19 | Фідель

     Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

     Ku-ku пише:
     > А Вы когда-нибудь брали землю в аренду у горсовета? Люди отдали старому мэру кучу денег (или не кучу по нынешним временам), а теперь еще доплачивай! Во вторых существует земельный кодекс, по которому забрать эту землю просто нереально. Я вообще не понимаю как такое можно делать - встречаться с арендаторами и собственниками(!)и что-то у них вымогать! Этого мэра уберут - так по Вашему следующий тоже недолжен что-то требовать. Вот из-за таких как Свистович цены на жилье запредельные, да и вообще люди с деньгами скоро все отсюда разбегутся - туда, где доплачивать ничего не нужно.

     З вашого постінгу випливає, що ви один із так званих орендарів, які за допомогою довгострокової оренди намагаються "прихватизувати" орендовані землі, які були отримані непрозорим, а подекуди кримінальним шляхом. Земельний кодекс не Біблія, рано чи пізно, а з такими пєрцами будуть розбиратися. Шкода, що скоріше за все більшість зможе все ж таки прихватизувати такі землі, бо за такою схемою деребанилися землі не тільки в Ірпені і "сиріт" таких легіон. А Мирослава однозначно має рацію - якщо угода оренди передбачає повернення земель у комунальну власність, значить на це треба тиснути.
     І не треба про людей з грошима... До цієї теми це немає жодного відношення. Тут скоріше мова йде про людей з шершавими язиками та волохатими лапами.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.20 | Ku-ku

      Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

      Из моего постинга как раз ничего не следует. Я просто хочу сказать, что вместо того, чтобы заниматься проблемами города и наполнять местный бюджет за счет налогов местных предпринимателей, куда проще звонить на весь мир о плохих арендаторах, о коррупции старой власти и т. д.Все равно из этих встреч ничего городу и местной общине не будет. Будут судебные тяжбы годами и все. Может быть только в карман Свистович, но она вроде не берет...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.20 | 123

       Хіба Вам не дешевше заплатити громаді?

       Ku-ku пише:
       > Из моего постинга как раз ничего не следует. Я просто хочу сказать, что вместо того, чтобы заниматься проблемами города и наполнять местный бюджет за счет налогов местных предпринимателей, куда проще звонить на весь мир о плохих арендаторах, о коррупции старой власти и т. д.Все равно из этих встреч ничего городу и местной общине не будет. Будут судебные тяжбы годами и все. Может быть только в карман Свистович, но она вроде не берет...

       Ніж судитися роками? Замість робити бізнес ;)
      • 2007.02.20 | Михайло Свистович

       Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

       Ku-ku пише:
       > Из моего постинга как раз ничего не следует. Я просто хочу сказать, что вместо того, чтобы заниматься проблемами города и наполнять местный бюджет за счет налогов местных предпринимателей, куда проще звонить на весь мир о плохих арендаторах, о коррупции старой власти и т. д.

       До чого тут корупція? Про неї ніхто не дзвонить. Просто намагаються поповнювати бюджет за рахунок підприємців, як Ви і пишете ;) От тільки не лише місцевих, а тих, хто займається підприємницькою діяльністю на території міста.

       > Все равно из этих встреч ничего городу и местной общине не будет. Будут судебные тяжбы годами и все.

       А потім буде продаж землі з аукціону :) Коли закінчиться термін оренди. Це в гіршому для міста випадку. В кращому ж угоди оренди будуть розірвані, якщо підприємці не відмовляться від своєї ідеї заробити гроші на землі міста, нічого не віддаючи до бюджету міста.

       > Может быть только в карман Свистович, но она вроде не берет...

       Таки не бере. І не візьме.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.21 | Ku-ku

        Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

        Я конечно обоими руками за продажу земли с аукционов. Вопрос в том, сколько ее продается (ОООчень мало!!!) и какого назначения. Меня интересует как Вы проведете решение горсовета об аукционе, если все предложения мэра прокатываются. Думаю ничего у Вас не выйдет, а пойму Ирпеня, да и все что можно рано или поздно застроят многоэтажками этажей по 20 со Свистович или без нее - и это объективная реальность!Хотя то что Вы делаете (или хотите делать)- правильно, так оно и должно быть везде, но в нашей стране никогда не будет.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.28 | mala

         Буде!

         Ku-ku пише:
         > Думаю ничего у Вас не выйдет, а пойму Ирпеня, да и все что можно рано или поздно застроят многоэтажками этажей по 20 со Свистович или без нее - и это объективная реальность!Хотя то что Вы делаете (или хотите делать)- правильно, так оно и должно быть везде, но в нашей стране никогда не будет.

         Не недооцінюйте людей. Вони здатні на значно більші вчинки. Їх треба тільки довести, а у ірпінських депутатів це зараз добре виходить.
        • 2007.03.02 | Михайло Свистович

         Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

         Ku-ku пише:
         > Меня интересует как Вы проведете решение горсовета об аукционе, если все предложения мэра прокатываются.

         По-перше, не всі, а, по-друге, сама Юлія Володимирівна за аукціони ;)

         > Думаю ничего у Вас не выйдет, а пойму Ирпеня, да и все что можно рано или поздно застроят многоэтажками этажей по 20 со Свистович или без нее - и это объективная реальность!

         Хіба що для Вас об"єктивна ;) Вже один такий забудовник з 200 га відпав ;) Він вже не хоче будувати будинки в заплаві ;)

         > Хотя то что Вы делаете (или хотите делать)- правильно, так оно и должно быть везде, но в нашей стране никогда не будет.

         Буде.
    • 2007.02.19 | Volodymir

     Хороший пример кадавриной логики в мою коллекцию

     Ku-ku пише:
     > А Вы когда-нибудь брали землю в аренду у горсовета? Люди отдали старому мэру кучу денег (или не кучу по нынешним временам), а теперь

     Логика железная. Всякие ссуки, которые забашляли старому меру, а теперь не знают чё делать с нахапаным, потому как ума только нахватать, а не девелопментом заниматьсяч, это типа люди с деньгами.

     Это дебилы, которые за три года ничего не сделали, и не сделают. Не все поголовно, но на стадо наберется.

     Статья 33 ЗУ "Об аренде земли" преодусматривает первоочередное право добросовестного арендатора земельного участка по истечении срока действия договора аренды на возобновление этого договора "при прочих равных условиях". Т.е. если на арендуемый ими земельный участок есть претендент, такой как Вы, согласный на такие же условия аренды, то первоочередное право на заключение нового договора принадлежит им. Ваше дело - предложить громаде немнго больше. И такой подход, имхо, рпавильный: собственностью надо распоряжаться рационально.


     Люди с деньгами платят за участки честные деньги. Чтобы в городе больнице построили и все видели, за чьи деньги это сделано.

     Проблема хавать землю, сколько обскачешь - еще со времен черных рад (давать деньги общине как одинокий случай - там же, в Чёрной раде описано).

     Что касается кодекса, объясняю.

     По поводу аренды надо смотреть договора. Одно не понятно, почему очередь получить 10 соток 2 тыс. человек, а тут такие земли гуляют.

     В соответствии со ст. 121 Земельного кодекса Украины, в черте городов граждане имеют право на бесплатную приватизацию 0,1 га (10 соток) земли для строительства и обслуживания жилого дома.

     В приватизации большего даже за деньги община может отказать.

     Если речь о орендаторах, то есть и арендодатели, которые распоряжаются землей от имени общин или которые являются собственниками:

     Об'єкти оренди - земельні ділянки, що перебувають у власності громадян, юридичних осіб, комунальній або державній власності.
     ЗАКОН УКРАЇНИ Про оренду землі (ст.4) м. Київ, 6 жовтня 1998 року N 161-XIV


     Орендодавці земельних ділянок - громадяни та юридичні особи, у власності яких перебувають земельні ділянки, або уповноважені ними особи.
     Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, є сільські, селищні, міські ради в межах повноважень, визначених законом.
     Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у спільній власності територіальних громад, є районні, обласні ради та Верховна Рада Автономної Республіки Крим у межах повноважень, визначених законом.
     Орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є районні, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, Рада міністрів Автономної Республіки Крим та Кабінет Міністрів України в межах повноважень, визначених законом.
     ЗАКОН УКРАЇНИ Про оренду землі (ст.4) м. Київ, 6 жовтня 1998 року N 161-XІV

     По воводу собственности, не один вы такой продвинутый, многие юристы не прочитали, слишком много буков.

     Речовими правами на чуже майно є:
     1) право володіння;
     2) право користування (сервітут);
     3) право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис);
     4) право забудови земельної ділянки (суперфіцій).
     ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (ст.ст.395,401) м.Київ, 16 січня 2003 року N 435-ІV

     Є ще і неречові права. Але економіка є там, де права охороняються. А тут посадова особа, за вашими словами, дуже порушила права громади. Тож і не плутайте хвору голову із здоровою.

     Еще вопрос, что земли имеют целевое назначение. Интересно, как там из резервов кто выводил, и как оформлял, как координаті определял.

     Самовільне зайняття земельних ділянок - будь-які дії особи, які свідчать про фактичне використання не наданої їй земельної ділянки чи намір використовувати земельну ділянку до встановлення її меж у натурі (на місцевості), до одержання документа, що посвідчує право на неї, та до його державної реєстрації.
     ЗАКОН УКРАЇНИ Про державний контроль за використанням та охороною земель (ст.1) м.Київ, 19 червня 2003 року N 963-ІV
    • 2007.02.19 | Михайло Свистович

     Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

     Ku-ku пише:
     > А Вы когда-нибудь брали землю в аренду у горсовета? Люди отдали старому мэру кучу денег

     В кишеню? Ну тоді це їхні проблеми. Бо мер захищає інтереси територіальної громади, а не купки бізнесменів. Громада з цього нічого не отримала.

     > Во вторых существует земельный кодекс, по которому забрать эту землю просто нереально

     А це ми ще побачимо :) Бо виділення 6 га під індивідуальну житлову забудову (Лувр хтось хоче для себе побудувати?) якось з Земельним кодексом не співпадає. В крайньому випадку почекаємо, поки мине термін оренди ;)

     > Я вообще не понимаю как такое можно делать - встречаться с арендаторами и собственниками(!)и что-то у них вымогать!

     А щоб це розуміти слід читати Закон України "Про планування та забудову територій". Великий юрист Танцюра, який так захищав ТВК у суді, може допомгти всім розібратися в ньому :)

     > Вот из-за таких как Свистович цены на жилье запредельные

     Та ні, це через таких, які землі дістають не на конкурсі, а через кабінет мера повз бюджетні рахунки.

     > да и вообще люди с деньгами скоро все отсюда разбегутся - туда, где доплачивать ничего не нужно

     Навпаки, з грошима всі сюди біжать, бізнесмени регулярно їй вдячність висловлюють, бо вона не дере з них три шкіри та хабарів не вимагає чи включення своїх родичів у засновники. Слава Богу, в нас достатньо бізнесменів, готових працювати по-білому, а "чорні" бізнесмени дійсно хай ідуть в інші місця.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.27 | stesin

      Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

      Михайло Свистович пише:
      > В крайньому випадку почекаємо, поки мине термін оренди ;)
      Це не варіант: за час чекання ділянку забудують, і тоді все - назад вже не повернеш.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.27 | дідусь

       Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

       stesin пише:
       > Це не варіант: за час чекання ділянку забудують, і тоді все - назад вже не повернеш.


       і це правда, так що з "почекаємо" толку мало. Так весь київ при омелі будувався (та і зараз) - ділянку не з аукціону, а безплатно - всього лиш за орендну плату (що копійки у порівнянні зі справжньою ціною).
       оренда - 3-5 років, побудували, а далі хоч трава не рости. виникнуть проблеми біля новобудови? - а то вже хай місто зі своїм бюджетом думає як вирішувати?
       Тому чекати не найкращий варіант - краще шукати приводи для скасування договорів оренди (неправильне визначення ціни, хтось там щось непогодив і т.д.).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.02 | Михайло Свистович

        Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

        дідусь пише:
        >
        > і це правда

        неправда

        >
        > так що з "почекаємо" толку мало

        багато

        >
        > Так весь київ при омелі будувався

        В Ірпені не Омеля ;)

        > оренда - 3-5 років, побудували, а далі хоч трава не рости.

        Ви в курсі взагалі щодо процедури будівництва? Мені здається, що ні.

        > Тому чекати не найкращий варіант - краще шукати приводи для скасування договорів оренди (неправильне визначення ціни, хтось там щось непогодив і т.д.).

        Давати невіглаські поради - ото дійсно не найкращий варіант. Я дуже прошу, підівчіть матчасть перед тим, як спамити ахінею у подібні гілки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.06 | дідусь

         Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

         Михайло Свистович пише:
         > > > оренда - 3-5 років, побудували, а далі хоч трава не рости.
         >
         > Ви в курсі взагалі щодо процедури будівництва? Мені здається, що ні.


         Може Ви у процедурі будівництва (якщо така є) і краще шарите, а от що стосується процедури оформлення документів повязаних із будівництвом, то я думаю, що це вам ще треба дуже багато вчитись.


         > Тому чекати не найкращий варіант - краще шукати приводи для скасування договорів оренди (неправильне визначення ціни, хтось там щось непогодив і т.д.).


         Уви, на цю мою "невіглаську пораду" наш оракул свистович (ЯК ЗАВЖДИ) не дав ніодного конкретного заперечення ні по одному питанню. Як завжди, він токмо ізрьок чергову "істину": > Давати невіглаські поради - ото дійсно не найкращий варіант. Я дуже прошу, підівчіть матчасть перед тим, як спамити ахінею у подібні гілки".


         Так от пан Свистович, повторю, що в цій частині я матчасть думаю знаю куди краще Вас.
         Відповідно до ст. 24 Закону України "Про планування і забудову територій - "У разі прийняття сільською, селищною чи міською радою рішення про надання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності для розміщення об'єкта містобудування в порядку, визначеному земельним законодавством, зазначене рішення одночасно є дозволом на будівництво цього об'єкта".
         Цілком логічно, що багато з тих хто отримав ділянки в оренду під будівництво (а значить і дозвіл на будівництво), ще за старої влади, також встигли ще до Вас, отримати і узгоджувальні документи. Ну і що ви таким орендарям зробите, в яких уже є на руках всі погодження і затверджений проект? - поцілуєте в одне місце. Особливо поки будете ждати - коли ж закінчиться оренда.
         Крім того, більшість керівників установ, які здійснюють ці погодження не призначаються місцевим головою, а тому можуть глибоко пілівати на ваші вказівки - і надавати погодження.
         Так що Свистович, беретесь керувати містом, а в матчасті плаваєте міленько і дуже міленько.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.07 | Михайло Свистович

          Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

          дідусь пише:
          >
          > Може Ви у процедурі будівництва (якщо така є) і краще шарите, а от що стосується процедури оформлення документів повязаних із будівництвом, то я думаю, що це вам ще треба дуже багато вчитись.

          Я і мав на увазі процедуру оформлення документів ;) А вчитись потрібно таки Вам. Тоді не будете писати нісенітниці.

          >
          > Уви, на цю мою "невіглаську пораду" наш оракул свистович (ЯК ЗАВЖДИ) не дав ніодного конкретного заперечення ні по одному питанню.

          Даю заперечення: вони нічого там не збудують, оскільки їм ніхто не видасть ніяких дозволів. Поки що в них є документи лише на голу землю.

          >
          > Так от пан Свистович, повторю, що в цій частині я матчасть думаю знаю куди краще Вас.

          Судячи про написане Вами, все навпаки

          > Відповідно до ст. 24 Закону України "Про планування і забудову територій - "У разі прийняття сільською, селищною чи міською радою рішення про надання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності для розміщення об'єкта містобудування в порядку, визначеному земельним законодавством, зазначене рішення одночасно є дозволом на будівництво цього об'єкта".

          Так об"єкту ще немає

          > Цілком логічно, що багато з тих хто отримав ділянки в оренду під будівництво (а значить і дозвіл на будівництво), ще за старої влади, також встигли ще до Вас, отримати і узгоджувальні документи.

          Не встигли :)

          > Ну і що ви таким орендарям зробите, в яких уже є на руках всі погодження і затверджений проект? - поцілуєте в одне місце.

          Я не цілуюся з чоловіками :)

          > Крім того, більшість керівників установ, які здійснюють ці погодження не призначаються місцевим головою

          Достатньо тих, які призначаються

          > Так що Свистович, беретесь керувати містом, а в матчасті плаваєте міленько і дуже міленько.

          Не судіть усіх по собі
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.07 | дідусь

           Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

           Михайло Свистович пише:
           > Даю заперечення: вони нічого там не збудують, оскільки їм ніхто не видасть ніяких дозволів. Поки що в них є документи лише на голу землю.


           А що ви будете робити з тими орендаторами (можливо на інших ділянках) які вже мають всі погодження?
           В кінці кінців ви не призначаєте всіх "погоджувачів", до того ж (за хороших грошей) безпідставна відмова у погодженні може бути оскаржена в суті, з вимогою зобовязати надати погодження (до речі - на видачу яких погоджень може вплинути мирослава)?           > > Відповідно до ст. 24 Закону України "Про планування і забудову територій - "У разі прийняття сільською, селищною чи міською радою рішення про надання земельної ділянки із земель державної чи комунальної власності для розміщення об'єкта містобудування в порядку, визначеному земельним законодавством, зазначене рішення одночасно є дозволом на будівництво цього об'єкта".
           >
           > Так об"єкту ще немає


           А дозвіл на його будівництво (яким є рішення ради) вже є!!!

           >
           > > Цілком логічно, що багато з тих хто отримав ділянки в оренду під будівництво (а значить і дозвіл на будівництво), ще за старої влади, також встигли ще до Вас, отримати і узгоджувальні документи.
           >
           > Не встигли :)


           Так уже всі не встигли. Може в цьому місці і ні, а в інших встигли, та і тут ви не на всі погодження можете вплинути.

           > Достатньо тих, які призначаються


           І кого ви призначаєте із погоджувачів?


           > > Так що Свистович, беретесь керувати містом, а в матчасті плаваєте міленько і дуже міленько.
           >
           > Не судіть усіх по собі           Та ні, про вас я суджу по вас і бачу що плаваєте і досить мілко.
           А жаль, мені щиро хотілось би щоб було навпаки, бо здається ви хочете зробити добрі справи, але ще не дуже вмієте як
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.07 | Михайло Свистович

            Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

            дідусь пише:
            >
            > А що ви будете робити з тими орендаторами (можливо на інших ділянках) які вже мають всі погодження?

            Я ж написав, що вони не мають

            > В кінці кінців ви не призначаєте всіх "погоджувачів"

            Вистачить тих, кого призначає (не можу написати призначаємо)

            > до того ж (за хороших грошей) безпідставна відмова у погодженні може бути оскаржена в суті, з вимогою зобовязати надати погодження

            Хай спробують :)

            > (до речі - на видачу яких погоджень може вплинути мирослава)?

            Наприклад, на дозвіл щось там будувати.

            >
            > А дозвіл на його будівництво (яким є рішення ради) вже є!!!

            Нема.

            >
            > Так уже всі не встигли.

            Так уже

            >
            > Може в цьому місці і ні, а в інших встигли

            Я пишу про ці місця. А інші - дрібниці у порівнянні з цими.

            >
            > та і тут ви не на всі погодження можете вплинути

            вистачить тих, на які можемо

            >
            > І кого ви призначаєте із погоджувачів?

            Архітектуру, наприклад.

            >
            > Та ні, про вас я суджу по вас

            Таки по собі

            >
            > і бачу що плаваєте і досить мілко

            Не судіть усіх по собі

            > А жаль, мені щиро хотілось би щоб було навпаки, бо здається ви хочете зробити добрі справи, але ще не дуже вмієте як

            Вам неправильно здається. Але можете приїхати і допомогти ;) Показати як ;)
      • 2007.03.02 | Михайло Свистович

       Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

       stesin пише:
       >
       > Це не варіант: за час чекання ділянку забудують, і тоді все - назад вже не повернеш.

       А дозвіл на будівництво вони де візьмуть? ;)
    • 2007.02.20 | So_matika

     Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

     Ku-ku пише:
     > Люди отдали старому мэру кучу денег (или не кучу по нынешним временам)
     Якби вони ще оголосили, скільки саме вони віддали старому меру, і в якій формі (нал, безнал, бізнес, інтєрєс у казіно)? :)
     Ку-ку, ви не в ку-курсі, часом?


     > да и вообще люди с деньгами скоро все отсюда разбегутся - туда, где доплачивать ничего не нужно
     Навпаки. Зі мною, наприклад, вже розмовляли земляки, яки мають непоганий ай-ті бізнес і хочуть перебратися поближче до Києва, бо там у них основна клієнтура. Питалися, чи дійсно в Ірпені такий порядний мер, як про неї розповідають. Після інформації щодо деяких фактів переконалися, що дійсно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.20 | Михайло Свистович

      Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

      So_matika пише:
      >
      > Навпаки. Зі мною, наприклад, вже розмовляли земляки, яки мають непоганий ай-ті бізнес і хочуть перебратися поближче до Києва, бо там у них основна клієнтура. Питалися, чи дійсно в Ірпені такий порядний мер, як про неї розповідають. Після інформації щодо деяких фактів переконалися, що дійсно.

      Це ті самі клієнти, які хотіли купити землю по ринковій ціні на конкурсі для будівництва котеджів для себе? А потім орендарі кажуть, що місто з цією землею нічого не зробить :) Та купа бажаючих є купити її за реальну ціну.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.20 | So_matika

       Угу

       Михайло Свистович пише:
       > Це ті самі клієнти, які хотіли купити землю по ринковій ціні на конкурсі для будівництва котеджів для себе?
       Саме так. Там чотири сім"ї, чоловіки працюють разом і цікавляться щодо купити ділянки, щоб всі поруч оселитися і перенести сюди контору з юр. адресою.
       Коли конкурси, депутати, га??? :fou: Юля вам шо каже? Маму треба слухатися... :love:
      • 2007.02.26 | Linx

       Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

       Михайло Свистович пише:
       > So_matika пише:
       > >
       > > Навпаки. Зі мною, наприклад, вже розмовляли земляки, яки мають непоганий ай-ті бізнес і хочуть перебратися поближче до Києва, бо там у них основна клієнтура. Питалися, чи дійсно в Ірпені такий порядний мер, як про неї розповідають. Після інформації щодо деяких фактів переконалися, що дійсно.
       > Це ті самі клієнти, які хотіли купити землю по ринковій ціні на конкурсі для будівництва котеджів для себе? А потім орендарі кажуть, що місто з цією землею нічого не зробить :) Та купа бажаючих є купити її за реальну ціну.
       Абзац!
       І яке ви маєте моральне право при багатотисячній черзі серед членів місцевої громади, продавати землю з аукціону "порядним бізнесменам з Одеси"?
       Та ваш злодюга-попередник і то цю землю лише в оренду здав, а ви думаєте зовсім продати...
       Ви ж розказували, що в Вас є сотні варіантів взяти кредит, то чому б не зробити це? Пропоную створити щось на зразок житлового кооперативу для мешканців Ірпеня потребуючих поліпшення житлових умов. Впевнений багато ірпінчан скористалися б з нагоди поліпшити житлові умови за ціною близькою до собавіртості житла. Тим самим і черга зменшиться. А до цього які можуть бути аукціони?!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.02 | Михайло Свистович

        Re: "Приватна" власність на цю землю - у тер. громади як раз

        Linx пише:
        >
        > І яке ви маєте моральне право при багатотисячній черзі серед членів місцевої громади, продавати землю з аукціону "порядним бізнесменам з Одеси"?

        Тверде

        > Та ваш злодюга-попередник і то цю землю лише в оренду здав, а ви думаєте зовсім продати...

        Зовсім

        > Ви ж розказували, що в Вас є сотні варіантів взяти кредит, то чому б не зробити це?

        І далі що?

        > Пропоную створити щось на зразок житлового кооперативу для мешканців Ірпеня потребуючих поліпшення житлових умов. Впевнений багато ірпінчан скористалися б з нагоди поліпшити житлові умови за ціною близькою до собавіртості житла.

        Створюйте, хіба хтось проти?

        > А до цього які можуть бути аукціони?!

        Відкриті, прозорі, масові
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.22 | Linx

         Михайло, Ви знову знущаєтесь?

         Михайло Свистович пише:
         > Linx пише:
         > > І яке ви маєте моральне право при багатотисячній черзі серед членів місцевої громади, продавати землю з аукціону "порядним бізнесменам з Одеси"?
         >
         > Тверде
         Тверде моральне право?
         А як же бути з тисячами місцевих жителів, які стоять в черзі на ту землю, що ви зібрались продати "порядним одеситам"?


         > > Та ваш злодюга-попередник і то цю землю лише в оренду здав, а ви думаєте зовсім продати...
         >
         > Зовсім
         >
         > > Ви ж розказували, що в Вас є сотні варіантів взяти кредит, то чому б не зробити це?
         >
         > І далі що?
         Що значить, а далі що????
         А продасте ви землю за купу бабла, а далі що?!!!!
         А далі я запропонував, читайте далі.

         > > Пропоную створити щось на зразок житлового кооперативу для мешканців Ірпеня потребуючих поліпшення житлових умов. Впевнений багато ірпінчан скористалися б з нагоди поліпшити житлові умови за ціною близькою до собавіртості житла.
         >
         > Створюйте, хіба хтось проти?
         Створювати мені??? Ви пропонуєте купити у міськради на аукціоні нашу власну землю і на ній общиною вирішувати "квартирне питання"?
         Пропозиція гарна, але зустрічне питання: Нахера тоді нам міська влада?         > > А до цього які можуть бути аукціони?!
         >
         > Відкриті, прозорі, масові

         Прямо таки масові?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.27 | Михайло Свистович

          Ніколи не знущався

          Linx пише:
          >
          > А як же бути з тисячами місцевих жителів, які стоять в черзі на ту землю, що ви зібрались продати "порядним одеситам"?

          Збудувати для кількох з них квартири за виручені від продажу землі гроші. І чого це Ви взяли словосполучення "порядним одеситам" в лапки?

          >
          > > > Ви ж розказували, що в Вас є сотні варіантів взяти кредит, то чому б не зробити це?

          Одне іншому не заважає

          >
          > Створювати мені???

          Якщо бажаєте.

          >
          > Ви пропонуєте купити у міськради на аукціоні нашу власну землю і на ній общиною вирішувати "квартирне питання"?

          Ні, не пропоную.

          > Пропозиція гарна, але зустрічне питання: Нахера тоді нам міська влада?

          Оберіть собі іншу, таку, як минула, яка просто тупо продасть землю за копійки, а вам дасть дулю.

          >
          > Прямо таки масові?

          Бажано масові
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.28 | Linx

           Re: Ніколи не знущався

           Михайло Свистович пише:
           > Linx пише:
           > > А як же бути з тисячами місцевих жителів, які стоять в черзі на ту землю, що ви зібрались продати "порядним одеситам"?
           > Збудувати для кількох з них квартири за виручені від продажу землі гроші. І чого це Ви взяли словосполучення "порядним одеситам" в лапки?
           Скільки Ви плануєте землі продати, скільки виручити грошей і головне питання для скількох конкретно людей з черги планується збудувати житло? Поділіться, будьласка, інформацією, бо одні недомовки.
           Яка зараз черга по Ірпеню взагалі на отримання квартири або ділянки під забудову?

           "Порядних одеситів" взяв в лапки по одній простій причині, що це абстрактна назва. Не я перший її вжив. Познайомте громадськість з цими потенційними переможцями земельного аукціону, тоді називатиму їх своїми іменами.

           > > > > Ви ж розказували, що в Вас є сотні варіантів взяти кредит, то чому б не зробити це?
           > Одне іншому не заважає
           Знову за рибу гроші! Звичайно заважає. Якщо можна взяти кредит, нахера продавати землю?? Кредит повертається з продажу квартир, а землю - хрін назад повернеш.

           > > Створювати мені???
           > Якщо бажаєте.
           > > Ви пропонуєте купити у міськради на аукціоні нашу власну землю і на ній общиною вирішувати "квартирне питання"?
           > Ні, не пропоную.
           Не ображайтесь, але щоразу після діалогу з Вами я довго думаю, а чи дійсно я чогось "бажаю". Коли Ви нарешті зрозумієте, що конструктивна критика, це зовсім не "наїзд"? :) Діалог з Вами завжди виходить як в дитсадку: я - не я,вірю - не вірю, так - не так. Ви справжній словесний бюрократ, всі діалоги будуєте так, щоб відбити охоту подальшого спілкування з Вами.


           > > Пропозиція гарна, але зустрічне питання: Нахера тоді нам міська влада?
           > Оберіть собі іншу, таку, як минула, яка просто тупо продасть землю за копійки, а вам дасть дулю.

           > > Прямо таки масові?
           > Бажано масові
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.28 | So_matika

            Re: Ніколи не знущався

            Linx пише:
            > Яка зараз черга по Ірпеню взагалі на отримання квартири або ділянки під забудову?
            У виконкомі на 2му поверсі висить список. У ньому близько 1000 сімей. Такої кількості землі в Ірпені просто фізично немає. Значить - треба будувати квартири. На побудову соціального житла у місцевому бюджеті нема грошей. Брати під це кредити - з чого їх повертати, не підкажете?
            Єдиний реальний вихід - це продавати землю шляхом конкурсу, а потім на виручені гроші будувати квартири.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.29 | Linx

             Re: Ніколи не знущався

             So_matika пише:
             > Linx пише:
             > > Яка зараз черга по Ірпеню взагалі на отримання квартири або ділянки під забудову?
             > У виконкомі на 2му поверсі висить список. У ньому близько 1000 сімей. Такої кількості землі в Ірпені просто фізично немає. Значить - треба будувати квартири. На побудову соціального житла у місцевому бюджеті нема грошей. Брати під це кредити - з чого їх повертати, не підкажете?
             Будувати соціальне житло, на мою думку, поки що занадто дороге задоволення для Ірпеня. Я вже неоднократно виказував думку про будування не соціального, а дешевого житла, з мінімальною рентабельністю. Квартири не дарувати черговикам, а продавати за прийнятною ціною. Думаю багато людей з черги, оберуть жирнючу синицю в руці, замість журавля у вигляді земельного паю.
             А повертати кредити з щомісячних виплат щасливих власників нового житла.

             > Єдиний реальний вихід - це продавати землю шляхом конкурсу, а потім на виручені гроші будувати квартири.
             Ну скільки по ваших розрахунках треба продати землі, щоб збудувати 1 десятиповерховий під"їзд?
             За яким принципом розподілятимуться невбиті зайці? ;)
           • 2007.04.01 | Михайло Свистович

            Re: Ніколи не знущався

            Linx пише:
            > Скільки Ви плануєте землі продати

            Чим більше - тим краще :) Двори, тротуари і т.д. продавати ніхто не збирається :)

            > скільки виручити грошей

            По максимуму :) На те він й аукціон.

            > і головне питання для скількох конкретно людей з черги планується збудувати житло?

            Чим більше - тим краще :)

            > Поділіться, будьласка, інформацією, бо одні недомовки

            Жодної недомовки

            > Яка зараз черга по Ірпеню взагалі на отримання квартири або ділянки під забудову?

            По тисячі родин в кожній.

            >
            > "Порядних одеситів" взяв в лапки по одній простій причині, що це абстрактна назва. Не я перший її вжив. Познайомте громадськість з цими потенційними переможцями земельного аукціону, тоді називатиму їх своїми іменами.

            Як захочуть - самі познайомляиться. Бо для аукціону всі рівні.

            >
            > Знову за рибу гроші! Звичайно заважає.

            Ні, не заважає

            >
            > Якщо можна взяти кредит, нахера продавати землю??

            Щоб отримати гроші

            >
            > Кредит повертається з продажу квартир, а землю - хрін назад повернеш

            А навіщо її повертати? Землю треба продавати. Це - наш інвестиційний ресурс.

            >
            > Не ображайтесь, але щоразу після діалогу з Вами я довго думаю, а чи дійсно я чогось "бажаю"

            Це Вам краще знати

            >
            > Коли Ви нарешті зрозумієте, що конструктивна критика, це зовсім не "наїзд"?

            Я не бачу в Вашій критиці конструктиву.

            >
            > Ви справжній словесний бюрократ

            Лише Ви

            >
            > всі діалоги будуєте так, щоб відбити охоту подальшого спілкування з Вами

            Які монологи - такі й діалоги
         • 2007.03.27 | So_matika

          Лінксе, доречі, а де те файло, яке ви місяць тому

          обіцяли переформатувати і вивісити на форум "Ірпінь"? Щось не бачу ніде...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.27 | Linx

           Навіщо Ви так?

           So_matika пише:
           > обіцяли переформатувати і вивісити на форум "Ірпінь"? Щось не бачу ніде...
           По-перше, не місяць, а 2 тижні тому.
           По-друге, один файл встиг розпізнати і викласти. Вам слід просто уважніше подивитись.

           Я ж не обіцяв все зробити негайно, на це потрібно багато часу, а в мене ненормований робочий день. До того ж якість сканів дуже погана. Але я вже набив руку і тому на цьому тижні викладу 2 інших документи.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.27 | So_matika

            О, дійсно шось вже є. Вибачте

  • 2007.02.19 | Михайло Свистович

   Ку-ку - це діагноз?

   Ku-ku пише:
   > У Свистович понятия о частной собственности как у матроса Железняка!

   Та ні, діаметрально протилежне. Тому з приватними власниками проблем і не виникло. А от з орендарями...

   > Не могу понять при чем здесь городские проблемы к земле, которая находится в 20 км. от Ирпеня!

   Село Стоянка - частина Ірпеня, яка знаходиться не за 20, а за 2 км від міста.

   > "Я прав лишь тем, что хочется мне кушать!"

   Територіальній громаді хочеться. Вчителям, лікарям, дітям.

   > И это новая честная власть!

   Так, це нова чесна влада, яка не віддасть землі міста на шару комерсантам і візьме за цю землю гроші не собі в кишеню, як стара влада, а на бюджетний рахунок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.19 | дідусь

    Re: Ку-ку - це діагноз?

    Я дивлюсь ірпінські "шустрики" перещеголяли навіть відому аферу у Пущі водиці. Там "кодеджникам" виділялось по 1-2 гектари, а тут по цілих 6 поодхвачували.
    Але більш всього умаляє - "платили старому меру".
    Якщо через касу - то платили не меру, а місцевій територіальній громаді. Якщо "на лапу", - то всі претензії до "старого мера". Ідіть і розбирайтесь (от би хто з Омелею розібрався".
    Сподобався аналіз Володимира - от що не "в общем та около" бла-бла, а "глас юриста". :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | Михайло Свистович

     Дідусю, ми живемо з ними на різних планетах і говоримо різними

     мовами (не мав на увазі українську і російську).

     дідусь пише:
     >
     > Але більш всього умаляє - "платили старому меру".
     > Якщо через касу - то платили не меру, а місцевій територіальній громаді.

     У їхній мові немає такого суб"єкту як територіальна громада :)
   • 2007.02.19 | Віктор Уколов

    Який ти терплячий

    Тяжко пояснювати тому, хто слухати не хоче. Я би вже послав подалі :-)

    До речі якщо Стоянка - частина Ірпеня, а там справді через дачі кілометра 2 буде, то може і лісові угіддя та котеджі на річці Бучанці ваші, Ірпінські?
    Там чудові заповідні місця і прекрасно клює короп на платних "генеральських ставках". Але на під"їзді я бачив високий бетонний паркан в лісі і вишки, як на зоні. Не знаєш, кого там так охороняють?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.19 | Михайло Свистович

     Re: Який ти терплячий

     Віктор Уколов пише:
     >
     > До речі якщо Стоянка - частина Ірпеня, а там справді через дачі кілометра 2 буде, то може і лісові угіддя та котеджі на річці Бучанці ваші, Ірпінські?

     > Там чудові заповідні місця і прекрасно клює короп на платних "генеральських ставках". Але на під"їзді я бачив високий бетонний паркан в лісі і вишки, як на зоні. Не знаєш, кого там так охороняють?

     Це все не наше. Це - Києво-Святошинський район. Я знаю ці місця, але паркан і вишки виросли, мабуть, не так давно. Кого там охороняють не знаю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.20 | BIO

      Вічні студенти - куди не пошлешь завжди повертаються з

      повним жбаном арендованого пива...

      "це були останні години останнього дня, коли можна було зупинити прийняті на сесії рішення ради..."

      А можна запитати: а що було б якщо б не встигли ?

      Мене трохи хвилює деяка системність у цьому питанні та
      вічні натяки на "прозорість" - краще б виклали тут скани
      договорів ЗАЗДАЛЕГІДЬ - не один спєць цікавиться ПРИКЛАДАМИ
      дерибану. Та РЕЗУЛЬТАТИВНИМИ протидіями без летальних
      випадків. Якнайщирше розголошення є бажаним для ЦЬОГО...

      Знов не бажаєте опертися на віртуальний актив Майдану - будете
      вічно доженяти останній час...;) Якщо КАМАЗ з бетоном першим
      не дожене десь зо 2 км від Ірпеня...:(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.20 | So_matika

       Re: Вічні студенти - куди не пошлешь завжди повертаються з

       BIO пише:
       > Знов не бажаєте опертися на віртуальний актив Майдану
       На віртуалів опертися неможливо. Те, на що можна спиратися, мусить бути реальним.


       > - будете вічно доженяти останній час...;) Якщо КАМАЗ з бетоном першим
       > не дожене десь зо 2 км від Ірпеня...:(
       Це інструкція для бондарлогів?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.20 | BIO

        Це було віртуальне попередження - не раджу опиратися нереальному

      • 2007.02.20 | Михайло Свистович

       Re: Вічні студенти - куди не пошлешь завжди повертаються з

       BIO пише:
       >
       > А можна запитати: а що було б якщо б не встигли ?

       Ці рішення набули б чинності

       >
       > Мене трохи хвилює деяка системність у цьому питанні та
       > вічні натяки на "прозорість" - краще б виклали тут скани
       > договорів ЗАЗДАЛЕГІДЬ

       Приїздіть, зробіть скани і викладіть. В нас на це не вистачає часу.

       >
       > Якнайщирше розголошення є бажаним для ЦЬОГО...

       Знаємо це без Вас, але є межа наших фізичних можливостей

       >
       > Знов не бажаєте опертися на віртуальний актив Майдану

       А чим допоможе віртуальний актив, коли теба реально сканувати купу документів?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.02.20 | BIO

        Вічні студенти - голодні й холодні...

        Це несерьозна розмова Мишко - ТРЕБА вам самим встигати, а
        не чекати поки хтось зорганізує ЕЛЕМЕНТАРНЕ діловодство.
        Наприклад, дупой багато не наскануєшь навіть маючи неабияки
        фізичні здібності але якщо РЕАЛЬНО підключити ПОТЕНЦІЙНІ
        МОБІЛІЗАЦІЙНІ можливості Альянсу то навіть київських
        ресурсів (і без того міфічного фірмового офісу) вистачить на
        10 ірпінів...

        Чому б це не зробити хоча б на вашому полігоні якщо вже горе-
        добродії всю країну здали зєкам - не розумію навіть силоміць.

        Це може погано скінчитися - не дітсадочок.

        Ви це розумієте ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.02.20 | Сергей ГРУЗДОВ

         Таки є сенс...

        • 2007.02.28 | mala

         Ви, що не розумієте, що їм реально бракує часу?

         BIO пише:
         > Це несерьозна розмова Мишко - ТРЕБА вам самим встигати,

         А якщо не встигають? Ви там були? Ви бачили? Приїдьте, відскануйте, зменшіть і викладіть і Вам скажуть велике спасибі, я Вам навіть шоколадку з горіхами куплю.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.02 | Михайло Свистович

          Ні, він не розуміє

          mala пише:
          >
          > А якщо не встигають? Ви там були? Ви бачили? Приїдьте, відскануйте, зменшіть і викладіть і Вам скажуть велике спасибі, я Вам навіть шоколадку з горіхами куплю.

          Він не приїде :) Він із страни савєтав :)
        • 2007.03.02 | Михайло Свистович

         Re: Вічні студенти - голодні й холодні...

         BIO пише:
         > Це несерьозна розмова Мишко

         Дуже серйозно

         > - ТРЕБА вам самим встигати

         Багато чого треба. А неможливо

         > не чекати поки хтось зорганізує ЕЛЕМЕНТАРНЕ діловодство.

         Від таких, як Ви, вже давно ніхто нічого не чекає.

         > Наприклад, дупой багато не наскануєшь навіть маючи неабияки
         > фізичні здібності але якщо РЕАЛЬНО підключити ПОТЕНЦІЙНІ
         > МОБІЛІЗАЦІЙНІ можливості Альянсу то навіть київських
         > ресурсів (і без того міфічного фірмового офісу) вистачить на
         > 10 ірпінів...

         Офіс не міфічний, а реальний, а документи на Київ возити не дам, щоб там їх по різних хатах роздавали. Потім не збереш.

         >
         > Це може погано скінчитися - не дітсадочок.
         >
         > Ви це розумієте ?

         Розумію, але поради, які я і сам собі можу дати, не сприймаю. Ближче до реальності, і Ваш світогляд вирізнятиме істину ;)
 • 2007.02.21 | Trasser

  А ось цим ві ніяк не можете скористатися?

  "Задоволенню Юлії Тимошенко не було меж – їй вдалося наочно показати, скільки можна заробити на землі, і яка корупція була в цій сфері досі. Адже, за її словами, справжні кошти, які платились за землю, йшли не в бюджет, а на відкати чиновникам.

  Тепер в її планах – добитися хоча б одного аукціону в Києві, щоб побачити "масштаби клептоманії" у столиці."

  http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/21/54752.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.22 | Леонід

   Re: А ось цим ві ніяк не можете скористатися?

   А звідки тема, що Свистович.М. не ХОЧЕ? Запитайте поіменно в депутатів та партійних "вождів".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.02.28 | jean-valjean

    Нашоукраїнцям заборонено підтримувати рішення про відчуження зем

    "Наша Україна" пригрозила неслухняним депутатам жорсткою розправою
    28.02.2007 15:57___ www.ПРАВДА.com.ua

    Версія для друку

    --------------------------------------------------------------------------------

    "Наша Україна" припинятиме повноваження своїх депутатів у місцевих радах, які порушуватимуть чи не виконуватимуть норми програми, статуту та рішення керівних органів партії.

    Таке рішення президія ради "Нашої України" ухвалила на засіданні в середу у зв'язку з ухваленням закону про імперативний мандат, повідомляє прес-служба партії.

    Крім того, президія доручила головам партійних організацій всіх рівнів та керівникам відповідних фракцій до 12 березня підписати угоди про співпрацю регіональних та місцевих організацій та фракцій "Нашої України" і БЮТ.

    На засіданні був затверджений типовий проект такої угоди та склад робочої групи від "Нашої України" для координації співпраці з "Батьківщиною".

    Також президія розглянула питання щодо участі депутатів місцевих рад, членів партії "Наша Україна" у розгляді та ухваленні рішення щодо земельних питань.

    Відтепер депутатам місцевих рад від "Нашої України" заборонено підтримувати на сесіях рішення про відчуження, передачу в користування земельної ділянки суб'єктам підприємницької діяльності без проведення відкритого аукціону, крім випадків, коли законодавством передбачено право землекористувача на викуп.

    Невиконання цього рішення є підставою для дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради, відповідно до закону про статус депутатів місцевих рад.

    Українська правда
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.02.28 | mala

     От Вам і імператив... поки від нього тільки гірше.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.02.28 | дідусь

      Re: От Вам і імператив... поки від нього тільки гірше.

      Що гірше?
      Те що "Наша Україна" заборонила своїм депутатам голосувати за відчуження землі БЕЗ аукціонів (тобто в порядку дерибану) це ви вважаєте погано?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.02.28 | mala

       Невже Ви такий наївний? Аж смішно.

       От побачите, що буде далі. Я зараз нічого не казатиму. Просто подивіться, що буде далі.
    • 2007.03.02 | Михайло Свистович

     Ой як добре

     jean-valjean пише:
     > "Наша Україна" пригрозила неслухняним депутатам жорсткою розправою
     > 28.02.2007 15:57___ www.ПРАВДА.com.ua
     >
     > Версія для друку
     >
     > --------------------------------------------------------------------------------
     >
     > "Наша Україна" припинятиме повноваження своїх депутатів у місцевих радах, які порушуватимуть чи не виконуватимуть норми програми, статуту та рішення керівних органів партії.
     >
     > Таке рішення президія ради "Нашої України" ухвалила на засіданні в середу у зв'язку з ухваленням закону про імперативний мандат, повідомляє прес-служба партії.
     >
     > Крім того, президія доручила головам партійних організацій всіх рівнів та керівникам відповідних фракцій до 12 березня підписати угоди про співпрацю регіональних та місцевих організацій та фракцій "Нашої України" і БЮТ.
     >
     > На засіданні був затверджений типовий проект такої угоди та склад робочої групи від "Нашої України" для координації співпраці з "Батьківщиною".
     >
     > Також президія розглянула питання щодо участі депутатів місцевих рад, членів партії "Наша Україна" у розгляді та ухваленні рішення щодо земельних питань.
     >
     > Відтепер депутатам місцевих рад від "Нашої України" заборонено підтримувати на сесіях рішення про відчуження, передачу в користування земельної ділянки суб'єктам підприємницької діяльності без проведення відкритого аукціону, крім випадків, коли законодавством передбачено право землекористувача на викуп.
     >
     > Невиконання цього рішення є підставою для дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради, відповідно до закону про статус депутатів місцевих рад.
     >
     > Українська правда
 • 2007.02.27 | братья

  Re: Мирослава та земелька

  Всеукраїнська партія "Нова сила" Інформація про блок Виборчий список Останні новини Програма

  Прізвище, ім'я: Танцюра Тарас Павлович

  № в партийном списке: 26 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Всеукраїнської партії "Нова сила"
  Конечно свистовичи внимательнейшим образом проверили и проанализировали списки землевладельцев Ирпенского региона, благо всю структуру во главе со старым архитектором и земельным бюро даже пальчиком не тронули. Определили слабые звенья по влиятельности и бабкам, посоветовались в Киеве, по списку пригласили уродов. понятно те взвыли , но Киеву свистовичи должны (судам,Кармазину,УНП,т.д.), чем отдавать,решили наехать на слабейших " грабь награбленное" , мало того и использовать ресурсы "нервно ждущих расчёта" обещаного за поддержку.
  Прекрасная идея Михаила в русле " стравить всех собак", можно подключить и общественность и прессу, Бархоленка,
  ВЫВЕСИТЬ СПИСКИ РАЗМЕРОВ ЗЕМЕЛЬНЫХ УЧАСТКОВ.Представляем, что начнётся в городе, где люди годами ничего не получали.Рейтинги пойдут до небес.Місьраду поставим на место или разгоним.Прозвучим на всю Украину с требованием опубликовать карту каждой территории с точным размером и месторасположением фамилиями собственников или аренды.
  Все партии декларировали прозрачность по земле.Пусть попробуют не поддержать в Верховной Раде.Перекроем Грушевского.
  Тягныбок требовал фамилии владельцев телеканалов, А Великий Михаил Первый (Свистович) потребует значильно большего... или слабо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.02.28 | mala

   Звичайно винні!!!

   братья пише:

   > Определили слабые звенья по влиятельности и бабкам, посоветовались в Киеве, по списку пригласили уродов. понятно те взвыли , но Киеву свистовичи должны (судам,Кармазину,УНП,т.д.),

   А влесне винні вони мені і ще десятку таких як я :) і саме ми і, власне, я особисто диктую Свистовичам, що їм робити і вони мене весь час слухаються, особливо тоді коли я граю із малою Ладою у хованки :) саме в ці моменти я їм розповідаю як саме вони повинні працювати і кого вони повинні наймати на роботу і що Ви думаєте, вони завжди чітко і вчасно виконують мої вказівки :lol: Умора... :lol:
  • 2007.03.02 | Михайло Свистович

   Re: Мирослава та земелька

   братья пише:
   > Всеукраїнська партія "Нова сила" Інформація про блок Виборчий список Останні новини Програма
   >
   > Прізвище, ім'я: Танцюра Тарас Павлович
   >
   > № в партийном списке: 26 1944 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Всеукраїнської партії "Нова сила"
   > Конечно свистовичи внимательнейшим образом проверили и проанализировали списки землевладельцев Ирпенского региона

   Звичайно, не те що ти зі своїм Гуглем ;) Бо Танцюра ірпінський - не той, що ти в неті пошуковиколм знайшов, бездар ;)

   >
   > но Киеву свистовичи должны (судам,Кармазину,УНП,т.д.)

   Та ні, нікому ми нічого не винні. Не треба судити всіх по собі, чмо безгрошове і бомжацьке ;)

   >
   > чем отдавать,решили наехать на слабейших " грабь награбленное"

   Лише до бюджету ;) З одним вже домовились. Саме з тим, чиїм молодшим партнером є Танцюра ;)
 • 2007.02.27 | stesin

  Мирославі слід було пояснити, що тих панів РОЗВЕЛИ!!!

  Дуже смішна ситуація, насправді.

  Цих так званих "землевласників" тупо розвело колишнє покоління ірпінської влади. Землю - за паперами - дали в оренду. А бабла взяли, як за ПРОДАЖ, кинули бабло собі до кишень, і... пішли собі. Тепер ці люди вважають себе цими, як їх... добросовісними набувачами землі, чи як там "добросовестный приобретатель" называється? В перекладі з юридичного новоязу: той лох, якого шахраї розвели на купівлі квартири у фальшивого власника.

  Тепер самий час з ними посудитись. Точніше навіть краще було б, щоби хтось з цих "землевласників" подав до суду, а на суді і розказав, що він цю землю насправді не орендував, а купив у того-то й того-то з колишніх ірпінських фюрерів, за налічку. Ото було би сміху.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.08 | лікар

   Re: Ті пани вважали, що це вони всіх нас, громаду, розвели

   stesin пише:
   > Дуже смішна ситуація, насправді.

   Вам зі сторони може і смішно, а в нас це - проблема

   >
   > Цих так званих "землевласників" тупо розвело колишнє покоління ірпінської влади. Землю - за паперами - дали в оренду. А бабла взяли, як за ПРОДАЖ, кинули бабло собі до кишень, і... пішли собі. Тепер ці люди вважають себе цими, як їх... добросовісними набувачами землі, чи як там "добросовестный приобретатель" называється?

   Вони добре знають, що ніякі вони не добросовісні набувачі. І колишня влада їх не розводила. Вони чесно (між собою) домовились, і таких "чесних" тільки не з нами домовленостей було багато. І кидати цих "набувачів" він не збирався. Бо можна і кулю в потилицю отримати. Тому Скаржинський так і чіплявся за владу, тому і готовий був підтримати будь-кого після виборів, аби не Мирославу Свистович. Тому і хапався за серце - "Як Свистович? Казали ж, що Бондар буде мером?". Бо з будь-яким іншим він би домовився. Поділився б своєю долею, але домовився. З нею ж не домовишся. Несподівана для подібних панів і незвична проблема. Немає в них для неї алгоритму вирішення. Убити? Є чоловік, є друзі ірпінські та київські, які збурять громаду, але землю не віддадуть. А всіх не перестріляєш. Тож хай діляться ті пани, поки їм ще пропонують.

   >
   > Тепер самий час з ними посудитись. Точніше навіть краще було б, щоби хтось з цих "землевласників" подав до суду, а на суді і розказав, що він цю землю насправді не орендував, а купив у того-то й того-то з колишніх ірпінських фюрерів, за налічку. Ото було би сміху.

   Такого ніхто з них в суді не заявить. Бо це все одно, що заявити на себе.

   Колись була така історія. Був один хворий після Чорнобиля, якому не давали пенсію, бо приватизоване одним таким "набувачем" комунальне підприємство у Ворзелі не зберегло старих документів. А він там водієм все життя пропрацював. І ні у виконкомі нема, ні в архіві. Але всі знали, що цей чоловік дійсно там працював водієм. І Скаржинський знав теж. А "набувач" не знав, бо не місцевий. Чоловік оббігав всі інстанції, пішов до Скаржинського, а той знати - знає, але нічого зробити не може. Документів нема. І не знайшов нічого кращого як послати його до "набувача", щоб той йому пенсію сплатив. Далі вже Мирослава Свистович, яка допомагала цьому чорнобильцю, розповідала, що коли пенсіонер зайшов до "набувача", а той крутий, всі пальці в перснях, і сказав, за чим прийшов, "набувач" зірвався і давай телефонувати Скаржинському: "Ты, козел, я тебе дипломат зеленых отдал, а ты мне еще пенсионеров посылаешь?" Не знаю, чим та історія закінчилась, але насміялись усі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.27 | Михайло Свистович

    Re: Ті пани вважали, що це вони всіх нас, громаду, розвели

    лікар пише:
    >
    > Не знаю, чим та історія закінчилась

    Цей чоловік помер від лейкемії :(
 • 2007.04.05 | Михайло Свистович

  І вони частково проплатили винесення їй недовіриCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua