МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівська міліція свідомо дискредитує Президента?

03/07/2007 | Руслан Шеленко
Депутат Львівської обласної ради від УНП Олег Немчінов звернувся до начальника УМВС України у Львівській області щодо можливих провокаційних дій працівників ДАІ міста Львова.

«Сьогодні зранку, доїжджаючи на роботу, я, як і сотні інших львів’ян, став свідком і жертвою заторів, які виникли на львівських вулицях внаслідок вимкнених світлофорів в очікувані проїзду кортежу Президента України», - зазначає Олег Немчінов.

«Особливо мене обурив інцидент, свідком якого я став особисто, перебуваючи у салоні тролейбуса номер п’ять, на перехресті вулиць Стрийської та Івана Франка о 8.45 ранку», - розповідає депутат від УНП. «Після 20-хвилинного стояння у «корку», одразу після проїзду «урядового» кортежу, працівник ДАІ, який до того чергував на перехресті, зійшов на тротуар, почав розмовляти по мобільному телефону і зник… Що розпочалось після цього на перехресті… тролейбуси, маршрутки, автомобілі… А у тролейбусі одразу почались розмови: «Президент приїхав, вулиці перекрили, а ми мусимо на роботу запізнюватися», - зазначив О.Немчінов.

Коментуючи такі дії міліції, Олег Немчінов зробив припущення, що «подібну халатність можна розцінити двояко: або це свідомі дії нового керівництва обласної міліції для компрометації Президента України, або непрофесійність і хамське ставлення до мешканців міста". "В обох випадках винні повинні бути суворо покарані, задля чого я і скерував відповідне звернення на ім’я начальника УМВС України у Львівській області», - повідомив депутат Львівської облради від УНП Олег Немчінов.

Відповіді

 • 2007.03.07 | діяспорник

  Re: Львівська міліція свідомо дискредитує Президента?

  Чекайте, дочекаєте того, що до Львова приїде президент Буш - то взагалі про роботу зможете забути... А я вже був гостем у Львові і також стояв у тих славних заторах і то без Ющенка не міг вспіти на зустріч, бо пів години весь рух стояв буквально на місці. Львів просто має основну проблему, яку ДАІ, звичайно, можуть ускладнювати, якщо такою їхня примха або користь...
 • 2007.03.07 | keymaster

  А що тут казати - все правда. Я вранці теж їхав Стрийською

  Так ці ідіоти ще пів восьмї ранку перекрили Гвардійську! Взагалі. Щоб Президента рух не розбудив, чи що? А зі Стрийської половина руху йде в центр по Гвардійській...

  А те, що поліцаї стояли тільки для декорації - факт. І перехрестя Франка-Стрийської без світлофора забивається моментально, а вони взагалі світлофор від Стрийського парку викопали на Стрийській :)

  Карочє, якщо Балога переживає за рейтинг Президента, то нехай контролює ідіотизм ДАІ. А як нє - то нє...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.08 | DADDY

   А що в Києві краще? І не для Президента перекривають рух!

   До того, що коли Ящур їде на роботу або назад до свого маєтку, всупереч відповідному указу Президента, світлофори вимикають ще за годину до самого факту переміщення лимузину з уркою, всі вже майже звикли. Матом криють, але що поробиш? Але ось тут нещодавно Ящур був в Угорщині.А набережну та Автозаводську все одно регулювали поліціянти. То для кого це? Для Ящура-джуніора? Чи ще якесь падло отримало статус ВІП-особи?
 • 2007.03.08 | Нестор

  Ні, це президент дискредитує сам себе

  Починаючи від тупого розгону всіх і вся після того як найсіятільнішого та його чадо зупинили і закінчуючи ще луценківським поверненням старих порядків з перекриванням вулиць та тотальним хабарництвом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.08 | Hoja_Nasreddin

   Власне!

 • 2007.03.09 | keymaster

  Блін!Ці олухи дотепер не можуть включити світлофор на перехресті

  Ющ вже через Варшаву в Брюсель заїхав, а їм ніколи включити світлофор на перехресті Стрийської - Франка! Це ж не просто перехрестя двох вулиць - це перетин п"яти транспортних потоків. Хоч з Балогою переписуйся з приводу візитів Ющенка :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.10 | samopal

   А може то вони на Луценка чекали?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua