МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подонки из российского кинематографа сняли фильм про армию Власо

03/10/2007 | настрадамус

Показали армию Власова как палачей мирного населения.
В фильме показывают, как солдаты Русской Освободительной Армии стреляют мирное населении. Особенно смаковали сцену как стреляют в беременную женщину , как она просится не стрелять её , а потом крупным планом показывают окровавленный ее живот.

Генерал Власов выходец из белогвардейской российской интеллигенции восстал против краснопузой заразы .
А его солдаты это ж были советские люди . Эти люди получается из фильма – ироды уроды.
Так это и есть московская пропаганда ?
Вот так эти мерзавцы и наших бандеровцев обгадили ! …
(фильм вчера по ТВ)

Відповіді

 • 2007.03.10 | stefan

  Re: Подонки из российского кинематографа сняли фильм про армию В

  Подонки з росiйського кінематографу - влучна назва.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.10 | настрадамус

   Я только о подонках ! ....

 • 2007.03.10 | Сахаров

  Подонки є усюди. Було б замовлення від інших подонків

 • 2007.03.10 | Нестор

  Є і не подонки

  Наприклад в недавньому серіалі "Загибель імперії" краснопузу голоту дуже влучно показано як бидло, а Леніна як провокатора, що працював на німців. Особливо Крупська сподобалася :)
 • 2007.03.11 | Михайло Свистович

  Re: Подонки из российского кинематографа сняли фильм про армию Власо

  настрадамус пише:
  >
  > Показали армию Власова как палачей мирного населения
  > В фильме показывают, как солдаты Русской Освободительной Армии стреляют мирное населении.

  І таке бувало

  >
  > Генерал Власов выходец из белогвардейской российской интеллигенции восстал против краснопузой заразы

  І перейшов на службу до фашистської зарази. Бо потрапив в оточення і дуже хотів вижити. А в його армії була ціла купа покидьків та бандюків, навіть попри його бажання (бо господар йому таких давав, і не в його владі було відмовитись від таких солдатів)

  > А его солдаты это ж были советские люди

  А що - радянські люди це суцільне біле і пухнасте?

  >
  > Вот так эти мерзавцы и наших бандеровцев обгадили !

  Не треба порівнювати бандерівців з власівцями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.11 | сябр

   подонки є скрізь

   бандерівці також убивали мирне населення (поляк, голова сільради, голова колгоспу, вчитель або лікар - безумовно є мирним населенням). і співробітничали з гітлером також (хто формував "нахтігаль" та "роланд"? Чим займалися їх вояки після невдалого львівського проголошення незалежності? чому Бандера (і весь провід ОУН) оселився не у повоєнній Польщі, а у повоєнній Німеччині, якщо бандерівці так "затято" воювали з німцями?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.11 | Ukrpatriot(patriot)

    Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

    Це такий концтабір. А його брати у Освенцемі згинули.


    сябр пише:
    > бандерівці також убивали мирне населення (поляк, голова сільради, голова колгоспу, вчитель або лікар - безумовно є мирним населенням).

    Бандерівці не придушували повстання у Варшавському гетто, а власівці придушували. Жертви серед мирного населення були, але почалося все з акцій Армії крайової проти мирного населення. До речі і купа вчителів, голів колгоспу нормально дожили до сьогоднішніх днів. А більшість "каральних" акцій проводили спецзагони МГБ та НКВС. Про це навіть згадується в "Історії органів держбезпеки". Та є і купа документів про те, що дії таких "спецгруп" звірствами вважали навіть самі представники комуністичного режиму.

    > і співробітничали з гітлером також (хто формував "нахтігаль" та "роланд"?
    Відповідне управління Вермахту, але не бандерівці, хоча учасники ОУН-УПА були присутніми у згаданих частинах.

    > Чим займалися їх вояки після невдалого львівського проголошення незалежності?

    Воювали у лавах УПА проти радянських, німецьких, румунських, угорських завойовників.

    >чому Бандера (і весь провід ОУН) оселився не у повоєнній Польщі, а у повоєнній Німеччині, якщо бандерівці так "затято" воювали з німцями?

    А це вже, перепрошую, зовсім ТУПЕ зауваженння. Те ж саме спитати,а чому вони всі не жили у повоєнній СРСР. Польща стала радянською, а Німеччина - прозахідною, ворогом радянського режиму. Різницю відчуваєте?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.11 | сябр

     Re: Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

     А що, не було інших прозахідних країн? і чому Бандеру не вбили, якщо він очолював антинімецький рух опору на окупованій території? З жодним лідером руху опору в Європі німці так не цацкались. І радянська влада на жодні концтабори не витрачалась ні на Шухевича, ні на інших провідників ОУН_УПА... А в концтаборі верхівка ОУН сиділа внаслідок власної дурості, наівності та недалекоглядності, а також нерозбірливості у виборі союзників. Вояки ж підрозділів нахтігаль та роланд після того, як була практично повністю замінена старшина, несли "охоронну службу" в окупованій Білорусі та боролись з партизанами в Югославії. Те ж стосується "дивізійників", які стали гарматним мясом для Гітлера. Яким чином вони боролись за незалежну україну - тайна вєліка єсть. 60 тис. вирізаних поляків на волині і 1 млн. біженців важко назвати "деякою кількістю" мирного населення. так само більша частина 30 тис. жертв з радянського боку у партизанській війні на західній україні були зовсім не НКВДистами. Тому що озброєних та навчених людей знищити значно важче. Списувати все на провокативні дії спецгруп НКВД -некоректно. Так, такі групи діяли, проте вони копіювали РЕАЛЬНО ІСНУЮЧІ методи ОУН. А хто знищував у 1943р. на Волині мельниківців та бульбівців? Що, теж НКВД?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.11 | Майстер

      Щойно прийшов з виставки про УПА

      В Українському домі, буде до 14 лютого. Втім, більшість знімків я бачив, вони були у фотоальбомі "Армія нескорених".

      сябр пише:
      > само більша частина 30 тис. жертв з радянського боку у партизанській війні на західній україні були зовсім не НКВДистами. Тому що озброєних та навчених людей знищити значно важче.

      Цікава річ - більшість бандерівців на знімках озброєні совіцькою зброєю. Є ґвинтівки СВТ - там усе ясно, це підібрано в перші дні війни, коли мєря тікала швидше за німецькі танки. Трохи є німецьких МР. І досить багато ППШ та ППС. Цікаво, бендерівці ці автомати у мирних людей забирали? Чи все-таки нищили озброєних та навчених?

      І безвідносно до цапка сябра. Камінчик у наш город. Надто вже ми любимо плакатися. Навіть якщо розповідь про якогось героя, то неодмінно у фіналі він застрелився або підірвався гранатою, щоб не здатися. Але ж були не тільки поразки, були й перемоги. Інакше де б набрали хлопці стільки совської форми, в якій воювали? І не довоєнної, а нової, з погонами. Де б набрали ППШ та ППС. Хотіло б ся почитати чогось переможного про цей період. Чогось такого, як "Холодний Яр" Горліса-Горського про українсько-мєрянську війну 1918-20 рр.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.12 | Gunslinger

       Re: Щойно прийшов з виставки про УПА

       ну не скажіть.

       ППШ канєшно багато, але якби ви звернули увагу то там і штурмґвери є :) і машинґвери і снайперські гвинтівки
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.12 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Щойно прийшов з виставки про УПА

        Там навіть є STG 44, якими озброювали переважно елітний "спецназ". Взагалі раджу на сайті http://cdvr.org.ua/army.php?roz=8 почитати непогану статтю про озброєння УПА.
     • 2007.03.11 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

      сябр пише:
      > А що, не було інших прозахідних країн?

      Були, але на той час найбільша концентрація українців була саме у Німеччині, Німеччина знаходилась найближче, найлегше було нелегально пересікати кордон для продовження дій на території СРСР.

      > і чому Бандеру не вбили, якщо він очолював антинімецький рух опору на окупованій території?

      Зате успішно вбили двох його братів. А чому не вбили, цього я не знаю, бо не був там присутній. Так само розстрілювали масово підпільників. Зокрема і Олену Телігу, що входила до крила Мельника. До речі і німці були не настільки тупими, щоб з верхівки ОУН зробити мучеників. А краще почитайте звернення комендатур, де писали про розстріл за участь в ОУН. І розстрілювали.

      > З жодним лідером руху опору в Європі німці так не цацкались. І радянська влада на жодні концтабори не витрачалась ні на Шухевича, ні на інших провідників ОУН_УПА...

      І тому напевно Василь Кук сидів в концтаборі.

      > А в концтаборі верхівка ОУН сиділа внаслідок власної дурості, наівності та недалекоглядності, а також нерозбірливості у виборі союзників.

      Сказала людина, яка тоді не жила і не воювала, а сидить зараз у тепленькому кріслі і клацає по клавіатурі.
      Щодо союзників. Кого Ви запропонуєте з висоти теперішнього польоту?
      Коновалець звертався і до британського і до французького урядів. Тільки вони обрали союзниками наших окупантів СРСР і Польщу. То кого ж мала обирати ОУН в союзники?

      > Вояки ж підрозділів нахтігаль та роланд після того, як була практично повністю замінена старшина, несли "охоронну службу" в окупованій Білорусі та боролись з партизанами в Югославії. Те ж стосується "дивізійників", які стали гарматним мясом для Гітлера.

      Боролися, але тільки дивізійники з партизанами в Югославії. До чого тут УПА? А Нахтхігаль і Роланд було розформовано і більша частина пішла разом з Шухевичем все таки в УПА.

      > Яким чином вони боролись за незалежну україну - тайна вєліка єсть. 60 тис. вирізаних поляків на волині і 1 млн. біженців важко назвати "деякою кількістю" мирного населення.

      Надайте для порівняння скільки було знищено українців в той самий час, а скільки до того під час пацифікації, щоб не розглядати вирвані факти, а все в контексті.

      > так само більша частина 30 тис. жертв з радянського боку у партизанській війні на західній україні були зовсім не НКВДистами.
      Тому що озброєних та навчених людей знищити значно важче. Списувати все на провокативні дії спецгруп НКВД -некоректно. Так, такі групи діяли, проте вони копіювали РЕАЛЬНО ІСНУЮЧІ методи ОУН.

      Скільки жертв було серед мирного населення України?
      Докази про "реально існуючі" методи. І чому саме в радянських дерективах писалося саме про "звірячі" методи для ДиСКРЕДИТАЦІЇ УПА. Для чого потрібно було вигадувати звірства і спецзагони, якщо вони існували? Я поясню, бо існували вони з боку загонів МГБ І НКВС, коли в селах гвалтували все що рухалося, відрізали пальці, руки, груди жінкам. Робили це ті, хто "наводив порядок".
      Чому у післявоєнний час не було винищено місцевим "заляканим упівцями" населенням родини тих, хто був в УПА? Їх нищила тільки радянська влада. А населення чомусь поважало цих людей.

      > А хто знищував у 1943р. на Волині мельниківців та бульбівців? Що, теж НКВД?

      ОУН Бандери. Знищували не всіх. Білшість просто роззброїли. Бо мала бути дисципліна.

      Зауваження про Варшаву знімається.
     • 2007.03.12 | Михайло Свистович

      Re: Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

      сябр пише:
      > і чому Бандеру не вбили, якщо він очолював антинімецький рух опору на окупованій території?

      Він не очолював, рух опору виник вже після ув"язнення Бандери
     • 2007.03.12 | Mykyta

      Re: Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

      сябр пише:
      > А що, не було інших прозахідних країн?

      були звичайно. Вибір Німеччини пояснюється дуже просто - найближча до України держава не під контролем Радянського Союзу. Більшість після війни селилась в Німеччині з надією за кілька років переїхати в Україну, якшо би була така можливість.
    • 2007.03.11 | AxeHarry

     Re: Чому і Бандера і Мельник сиділи у Заксенгаузені

     Ukrpatriot(patriot) пише:

     > Бандерівці не придушували повстання у Варшавському гетто, а власівці придушували.

     Ні. Не Власівці. У Варшаві буянила так звана "Бригада Камінського/Воскобойника" (російске військове формування Локотскоі Республіки ) на пару з Дірлевагнером(?) - Дивізіі набраноі з німецкиx кримінальниx тюрем.

     http://en.wikipedia.org/wiki/Kaminski_Brigade

     "Heinrich Himmler, head of SS and Gestapo, dispatches relief troops to Warsaw headed by SS Lt. Gen. Heinrich Reinefarth and consisting of SS and police units from Poznan, Dirlewanger penal brigade, Kaminski RONA brigade, Azerbaijan infantry battalion, and others. Units of Hermann Göering division are also arriving."
   • 2007.03.12 | Михайло Свистович

    Re: подонки є скрізь

    сябр пише:
    > бандерівці також убивали мирне населення

    А я цього й не заперечую. На війні інакше, на жаль, не буває.

    > і співробітничали з гітлером також (хто формував "нахтігаль" та "роланд"?

    Це було на початку, а власовці залишались з німцями до кінця війни

    > чому Бандера (і весь провід ОУН) оселився не у повоєнній Польщі, а у повоєнній Німеччині, якщо бандерівці так "затято" воювали з німцями?

    Бандерівці воювали з фашистами, а не з німцями
   • 2007.03.16 | S.D.

    Re: подонки є скрізь

    сябр пише:
    > чому Бандера (і весь провід ОУН) оселився не у повоєнній Польщі, а у повоєнній Німеччині, якщо бандерівці так "затято" воювали з німцями?
    Уся повоєнна Німеччина була розділена на окупаційні зони. Окупаційна влада (американська, французька, британська, радянська) здійснювали "денацифікацію", ретельно розшукували функціонерів НСДАП, членів СС, співробітників Гестапо.

    Те, що провідникі ОУН в той час мешкали саме в Німеччині, є ще одним показником того, в якіх стосунках були націоналісти та нацисти.

    І ще. Бандерівці воювали з німцями зовсім не через те, що вони були німцями.
  • 2007.03.16 | Antifriz

   Але трохи не так було...

   http://en.wikipedia.org/wiki/Russian_Liberation_Army
   http://en.wikipedia.org/wiki/Andrey_Vlasov

   "Formation of ROA

   The ROA did not officially exist until the fall of 1944, after Heinrich Himmler persuaded a very reluctant Hitler to permit the formation of 10 Russian Liberation Army divisions (Soviet historiography mistakenly labels all Russians who worked in any capacity under German sponsorship, whether as a HiWi, police force, the SD, Gestapo, etc. as a 'Vlasovets', or 'Vlasov Soldier').

   On 14 November in Prague, Vlasov read aloud the Prague Manifesto before the newly created Committee for the Liberation of the Peoples of Russia. This document stated the purposes of the battle against Stalin, and spelled out 14 democratic points which the army was fighting for. German insistence that the document carry anti-Semitic rhetoric was successfully parried by Vlasov's committee; however, they were obliged to include a statement criticising the Western Allies, labelling them "plutocracies" that were "allies of Stalin in his conquest of Europe".

   By February of 1945, only one division, the 1st Infantry (600th German Infantry) was fully formed, under the command of General Sergei Bunyachenko. It fought briefly on the Oder Front before switching sides and helping the Czechs liberate Prague. A second division, the 2d Infantry (650th German Infantry), was incomplete but already put into action under the command of General Grigorii Meandrov. This division was joined in large numbers by eastern workers which caused it to nearly double in size as it headed on its march south. A third, the 3rd Infantry (700th German Infantry), only began formation.

   Several other Russian units, such as the Russian Corps, the Cossack Cavalry Corps of General Helmuth von Pannwitz, the Cossack Camp of Ataman Domanov, and other primarily White emigre formations had agreed to become a part of Vlasov's army. However, their membership remained de jure as the turn of events did not permit Vlasov to use these men in any operation (even fluid communication was often impossible).

   The first and only active combat the Russian Liberation Army undertook against the Red Army was by the Oder on 11 April 1945, done largely at the insistence of Himmler as a test of the army's reliability. After three days, the outnumbered first division had to retreat. No defections to the Soviet side were reported; however, up to 300 Red Army soldiers had surrendered during battle. Vlasov then ordered the first division to march south to concentrate all loyal to him Russian anticommunist forces together. As the army, he reasoned, they could all surrender to the Allies on "favorable" (no repatriation) terms. Vlasov sent several secret delegations to begin negotiating a surrender to the Allies.

   Turning against the Germans

   During the march south, the first division of the ROA came to the help of the Czech insurgents to support the Prague Uprising which started on May 5, 1945, against the German occupation. Vlasov was initially reluctant, but ultimately did not resist General Bunyachenko's decision to fight against the Germans.

   The first division engaged in battle with Waffen-SS units that had been sent to level the city. The ROA units armed with heavy weaponry fended the relentless SS assault, and together with the Czech insurgents succeeded in preserving most of Prague from destruction. Due to the predominance of Communists in the new Czech Rada, the first division had to leave the city the very next day and tried to surrender to US Third Army of General Patton."

   Для перекладу рекомендую http://www.translate.ru/ бо ваша "перекладачка" щось таке меле малозрозуміле....
 • 2007.03.11 | Sych

  А чому ж вони падонки, якщо фільм негативно висвітлює власівців?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.11 | настрадамус

   Даже в эСССеРе так не гадили.

   Очевидно готовят массированную атаку против героев национально освободительного движения Украины .
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.11 | stefan

    Re: Даже в эСССеРе так не гадили.

    настрадамус пише:
    > Очевидно готовят массированную атаку против героев национально освободительного движения Украины .
    -----------
    Зовсім не виключено.
    В ФСБ і Мінкультури є спецстаття видатків на підтримку
    "російськомовного населення" в країнах СНГ.
 • 2007.03.12 | derzhavnyk

  гм

  настрадамус схожий своїм штилем на єфрейтор-кандидата Гехаймсполіцай...гм. Дивно.

  А щодо нацпідпільників та нацпартизанів -- повністю розділяю позицію сябра.
 • 2007.03.12 | Boroda__

  Re: Подонки из российского кинематографа сняли фильм про армию Власо

  Яка різниця - з використанням яких кінематографічних прийомів показують події більш ніж шістдесятирічної давності? Або знову замість суті питання ми звертаємо увагу на його зовнішній вигляд?
  Армія Власова для гітлерівської Німеччини не мала ніякого військового значення. Її єдине призначення – пропаганда. А в цьому випадку – чим більш привільно і безтурботно служілось зрадникам свого народу в армії Власова – тим ефектніше був її пропагандистський ефект. І не треба робити із зрадників мало не героїв. Вбивали власовці або не вбивали – не важливо – вони виконували замовлення нацистів. Інша справа, що ефект від цього був слабкий.
  Зрада взагалі огидлива – незалежно від його мотивів. Якщо солдат в Афгані злякався, зрадив, і тому був вирізаний цілий взвод його товаришів по службі – він не може бути виправданий в моїх очах тільки тому, що війна з боку СРСР була несправедливою. Покидьок є покидьок!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | настрадамус

   Измена народу или коммун. идеи ?

   Разве 30 млн погибших мирных жителей это не измена народу .
   Народ встречал иногда немцев хлебом солью ....

   Мне рассказывали как одна бабушка рассказывала что получала аттестат в Харькове при немцах на украинском и немецком языке !

   Коммунистическую верхушки подменили Родиной.
   Кстати а белогвардейцы изменили родине или коммунистам ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua