МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

03/12/2007 | Михайло Свистович
Тільки захотів відповісти - вилетів інтернет. Як включився - нема теми.

Там було про сміття, яке як валялося, так і валяється. Відповідаю: і довго ще буде валятися, і інша фігня буде тут, якщо депутати (в т.ч. і від БЮТ) не даватимуть меру працювати.

Відповіді

 • 2007.03.12 | TrollSeeker

  Ось вона

  12-03-2007 13:56, Мінор
  Вчора був у Ірпені

  Сміття, як валялося, так і валяється. Ліхтарі увечері не горять. Другорядні вулиці покриваються вибоїнами і тріщинами.
  Мирослава, скоро ж люди будуть запитувати про перші результати нової влади. Ви трохи маєте розказувати ірпінцям про позитивні зміни, які відбуваються. Пересічні ірпінці мені заявляють, що не відчули змін.

  Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 28 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1173696984

  12-03-2007 14:00, Чучхе
  Пересічний Уколов, ви житель Ірпеня?

  Якщо ні, то не лізьте не в свої справи.

  Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 11 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1173697233

  12-03-2007 14:04, Мінор
  Спокійно Поліщук. В мене в Ірпені кума живе

  і на день народження дитини там зібралося чоловік 10 ірпінців різного віку і соціального походження - непогана цільова група.
  А щодо "не лізьте", то то гади лазять, а я прямо ходжу.


  Чучхе пише:
  > Якщо ні, то не лізьте не в свої справи.

  Дерево дописів теми // Перейти до повідомлення // Відповісти // переглядів: 10 // URL: http://maidan.org.ua/n/free/1173697446
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | Мінор

   Мишко, я сам її витер. Розмова не вийшла от і витер. А що ?

   Мені просто цікаво, які можливості має мер у випадку, якщо він діє виключно законними методами і не бере хабарів?
   По своїй наївності, я вважав, що не вивіз сміття і погаслі ліхтарі - це лише результат безгосподарності і крадіжу грошей. Щодо Мирослави, я виключаю крадіж грошей повністю - так чому тепер не вивозять сміття?

   З іншого боку я чув від тебе та кількох інших ірпінців, що Мирка встигла зробити багато корисного і цікавого. Але чому про це не знав жоден з присутніх на дні народженні ірпінців? Ні бізнесмен, ні няня, ні учитель, ні пенсіонерка?

   Мені здається є сенс зробити звіт перед громадою. Можна публічний, а ще краще в спецвипуску газети, яку закинути у кожну поштову скриньку. Свої результати не потрібно приховувати.

   Формально 26 березня минає рік після виборів, так чому б це не використати для спілкування з людьми?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.12 | Михайло Свистович

    А те, що негарно задавати питання одному і витирати тему через

    годину, не дочекавшись відповіді, бо розмова не склалася з іншим.

    Мінор пише:
    > Мені просто цікаво, які можливості має мер у випадку, якщо він діє виключно законними методами і не бере хабарів?

    Аж так цікаво, що витер тему?

    > По своїй наївності, я вважав, що не вивіз сміття і погаслі ліхтарі - це лише результат безгосподарності і крадіжу грошей.

    Ні, це питання нестачі грошей у бюджеті

    > Щодо Мирослави, я виключаю крадіж грошей повністю - так чому тепер не вивозять сміття?

    Бо депутати зволікають із питаннями, які можуть наповнити бюджет і лізуть у всі рухи виконавчої влади. В результаті все гальмується, і нічого не відбувається. Все просто стоїть на місці. Сьогодні в нас побувала делегація USAID, яка до того побувала в надцяти українських міст, в т.ч. в Сумах. Бували вони там на сесіях, виконкомах, вивчали документи. І відзначила неадекватність стосовно економічного розвитку міст України місцевих депутатів насамперед від БЮТ. Юлі треба така слава в США?

    >
    > З іншого боку я чув від тебе та кількох інших ірпінців, що Мирка встигла зробити багато корисного і цікавого. Але чому про це не знав жоден з присутніх на дні народженні ірпінців? Ні бізнесмен, ні няня, ні учитель, ні пенсіонерка?

    Бо це - або непомітні речі для всіх простих людей (так звані стратегічні питання: припинено дерибан землі, повернуто 18,5 га лісу громаді, піднято на ноги ЖЕК (лише піднято на ноги, він ще не запрацював як слід), припинено вивіз сміття до лісу, зменшилась корупція, зменшилась ймовірність багатоповерхової забудови заплави річки Ірпінь (тут допомогли нардепи від БЮТ), інтернетизація виконкому, найбільша в історії Ірпеня кількість ініційованих владою громадських слухань) або відсутність піару, непоінформованість та коротка пам"ять (найбільша, напевно, в історії Ірпеня кількість заасфальтованих доріг, відремонтованих ліфтів, вдвічі менша кількість поривів труб, одні з найменших в області тарифів на воду та опалення (зараз ще знизили), найгучніший в історії День міста (при мінімальних витратах бюджетних коштів), започаткування фестивалей та спортивних змагань, яких до того не було (завтра з Мирославою з цього приводу хоче зустрітися президент Всесвітньої федерації регбі, щоб подякувати за створення в короткий час чудової команди, яку французьке посольство вирішило проспонсурувати поїздкю на чемпіонат світу), енергозберігаюча ілюмінація поки що центральної вулиці, можливість діставати владу з кожної дрібниці).

    >
    > Мені здається є сенс зробити звіт перед громадою.

    Робили і не один. Але громада велика, і, якщо члени громади, які були на дні народженні, досі не відвідали, наприклад, жодне з громадських слухань, то вони і про цей звіт не дізнаються. А щоб і до них дійшло, то треба зробити щось епохальне і всім помітне. Сорі, але за такий короткий час і за існуючих умов це просто неможливо при всьому бажанні.

    >
    > Можна публічний, а ще краще в спецвипуску газети, яку закинути у кожну поштову скриньку

    А гроші де на це взяти?

    >
    > Формально 26 березня минає рік після виборів, так чому б це не використати для спілкування з людьми?

    Бо треба втягуватися у гру в дурдом під назвою "Формування нового виконкому". Бо старий депутати розпустили, не маючи для цього жодних вагомих підстав. Бо їм так хочеться.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.13 | Мінор

     По суті

     Михайло Свистович пише:
     > Ні, це питання нестачі грошей у бюджеті
     >
     > Бо депутати зволікають із питаннями, які можуть наповнити бюджет і лізуть у всі рухи виконавчої влади. В результаті все гальмується, і нічого не відбувається. Все просто стоїть на місці. Сьогодні в нас побувала делегація USAID, яка до того побувала в надцяти українських міст, в т.ч. в Сумах. Бували вони там на сесіях, виконкомах, вивчали документи. І відзначила неадекватність стосовно економічного розвитку міст України місцевих депутатів насамперед від БЮТ. Юлі треба така слава в США?

     Зараз мова не про Юлю і тим більше її "славу в США". Ну як у 50 000 місті може не вистачати грошей на вивіз сміття?! На моїй вулиці ми скооперувалися і платимо кожен по 10 грн. на місяць сміттяреві, який регулярно і вчасно вивозить сміття. Картка на сміттєзвалищі, яка дозволяє вивезти 1 кубометр сміття коштує у Києві аж 21 грн. Сміттяреві вигідно працювати на нашій вулиці.
     Так чому сміттярям не вигідно працювати в Ірпені? Може вам треба допустити на ринок приватних сміттярів? Зрозумійте, люди оцінюють владу насамперед по зовнішньому вигляду міста.


     Давай я розташую ваші перемоги за рівнем цікавості для мешканців міста:

     1. Одні з найменших в області тарифів на воду та опалення (зараз ще знизили
     2. Вдвічі менша кількість поривів труб
     3. Найбільша, напевно, в історії Ірпеня кількість заасфальтованих доріг, відремонтованих ліфтів
     4. Припинено дерибан землі, повернуто 18,5 га лісу громаді
     5. Припинено вивіз сміття до лісу
     6. Зменшилась ймовірність багатоповерхової забудови заплави річки Ірпінь
     7. Найбільша в історії Ірпеня кількість ініційованих владою громадських слухань
     8. Про інтернетизацію Виконкому краще промовчати :-)

     > А гроші де на це взяти?

     Підготуйте макет газети, або хоча б дайте матеріали для такого звіту - я даю фінансування на друк, але поширювати будете самі. Думаю 10 000 примірників А3 2+1 вам вистачить для того щоб газету роздати у кожну поштову скриньку. Тобто фінансування на друк у вас буде - надрукує мій товариш на власній друкарні. Може й змакетуємо безкоштовно. Давайте матеріали. Сторінка без фото - 6 000 знаків. Помножте на 4. :-)

     Піаром треба займатись. Одних громадських слухань недостатньо. Назвіть газету хоча б "Звіт Мирослави"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.14 | Михайло Свистович

      Re: По суті

      Мінор пише:
      >
      > Зараз мова не про Юлю і тим більше її "славу в США"

      Саме про Юлю, яка так палко піарить імперативний мандат та обіцяє розібратися з поганими депутатами. Поки що обіцянки не підтверджуються, а розбиратись гоуються з тими, хто голосує згідно програми Блоку Юлії Тимошенко.

      >
      > Ну як у 50 000 місті може не вистачати грошей на вивіз сміття?!

      Дуже просто. Бо в його міській раді більшість мають депутати від БЮТ, які ревно запобігають будь-яким спробам змін. Захотіла Мирослава зробити одного відповідального за вивіз сміття - всі, як один, депутати кинулись захищати чиновника старої влади, аби новому не дати себе проявити.

      >
      > На моїй вулиці ми скооперувалися і платимо кожен по 10 грн. на місяць сміттяреві, який регулярно і вчасно вивозить сміття.

      А переважна більшість мешканців приватного сектору в Ірпені не платить і не бажає, але носять сміття у контейнери багатоповерхівок чи просто вночі розкидають по місту в мішках (потім собаки їх рвуть і розягують сміття). А депутати від БЮТ захищають керівника Комунгоспу, який відповідає за вивіз сміття з приватного сектору.

      > Може вам треба допустити на ринок приватних сміттярів?

      А хто ж їх не допускає? Хай приходять. От тільки я подивлюся, як депутати від БЮТ їх допустять ;)

      >
      > Підготуйте макет газети, або хоча б дайте матеріали для такого звіту - я даю фінансування на друк, але поширювати будете самі. Думаю 10 000 примірників А3 2+1 вам вистачить для того щоб газету роздати у кожну поштову скриньку.

      Ні, потрібно 20 тисяч, щоб у кожну скриньку.

      >
      > Піаром треба займатись

      Я знаю. Але де на нього взяти час, коли ледь не щоденно депутатські інтриги, брехня, лицемірство? Лише за вчора - дві.
   • 2007.03.12 | Мартинюк

    Був у Ірпіні вночі у суботу

    Добирався з Києва далі, з пересадкою в Ірпені. Вразила інтенсивність нічного життя . Центр виглядає значно краще, за рахунок довершення багатьох будов, які до того тривали роками. Гуляло багато молоді і просто відпочиваючих. Типу міні Хрещатик, але веселіше і якось безпечніше. Недешеві забігалівки були заповненні. При розмовах вияснив що міська влада нікого не колише - це хороша ознака того що вона як мінімум не робить ірпінчанам тих пакостей про які бубнять її опоненти, і не створюює нових проблем, таких яких не було за старої влади.Гадаю що навіть за таке варто було б проголосувати.

    А народ який в інтернеті розчаровано гризе лікті підраховуючи скільки б міг заробити на дерибані ірпінської землі не заслуговує на велике співчуття.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.20 | Linx

     Тупий піар

     Злив зараховано.

     Мартинюк пише:
     > Добирався з Києва далі, з пересадкою в Ірпені. Вразила інтенсивність нічного життя .
     А коли це ми по норах сиділи?
     > Центр виглядає значно краще, за рахунок довершення багатьох будов, які до того тривали роками. Гуляло багато молоді і просто відпочиваючих. Типу міні Хрещатик, але веселіше і якось безпечніше.
     Виглядає краще за що, за Хрещатик? А найбільше, мабуть, сподобався зруйнований фонтан навпроти мерії ;) І загажена сміттям клумба.

     > Недешеві забігалівки були заповненні. При розмовах вияснив що міська влада нікого не колише - це хороша ознака того що вона як мінімум не робить ірпінчанам тих пакостей про які бубнять її опоненти, і не створюює нових проблем, таких яких не було за старої влади.Гадаю що навіть за таке варто було б проголосувати.
     за яке? за заповнені забігалівки, чи за НЕдешеві забігайлівки?

     > А народ який в інтернеті розчаровано гризе лікті підраховуючи скільки б міг заробити на дерибані ірпінської землі не заслуговує на велике співчуття.
     ?????
 • 2007.03.12 | Koala

  І який це депутат облради від БЮТ не дає меру ночами працювати?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | Михайло Свистович

   Re: І який це депутат облради від БЮТ не дає меру ночами працювати?

   Проблеми з адекватністю, ведмежатко? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.13 | Koala

    Проблеми з почуттям гумору, Свистунович?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.14 | Михайло Свистович

     В коали через дефіцит в Україні листків евкаліпту вже й пам"ять

     барахлить :( Така ще дитина, а вже склероз :( Прізвища плутає
 • 2007.03.12 | Зверопупс

  Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

  Михайло Свистович пише:
  >
  > "Там було про сміття, яке як валялося, так і валяється. Відповідаю: і довго ще буде валятися, і інша фігня буде тут, якщо депутати (в т.ч. і від БЮТ) не даватимуть меру працювати."

  Это цитата из Добкина? Прямо один к одному. Плагиат однако.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.12 | Михайло Свистович

   Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

   Зверопупс пише:
   > Михайло Свистович пише:
   > >
   > > "Там було про сміття, яке як валялося, так і валяється. Відповідаю: і довго ще буде валятися, і інша фігня буде тут, якщо депутати (в т.ч. і від БЮТ) не даватимуть меру працювати."
   >
   > Это цитата из Добкина? Прямо один к одному. Плагиат однако.

   Брехати не гарно. Добкін такого не казав, бо має свою депутатську більшість.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.12 | Зверопупс

    Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

    Михайло Свистович пише:
    >.
    >
    > Брехати не гарно. Добкін такого не казав, бо має свою депутатську більшість.

    Да какая разница? Вместо слова "депутаты" подставляет слово "губернатор".
    Кстати, а какая в ирпенском горсовете раскладка по депутатским фракциям?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.12 | mala

     Блін, Ви тупо не шарите в ситуації

     і женете. Аби сказати? Так? Новни почитайте, там написано які розклади.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.13 | Зверопупс

      Re: Блін, Ви тупо не шарите в жизни

      милая девушка, а до сих пор верите в "честную власть".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.13 | mala

       Насправді я зовсім не мила

       Зверопупс пише:
       > милая девушка, а до сих пор верите в "честную власть".

       А вірю в чесну владу, бо особисто знаю цих людей і знаю, що вони чесні і весь час слідкую за подіями там і кожного разу пересвідчуюсь в їх чесності і Ви би пересвідчились, якби хотіли зрозуміти, а не тупо не маючі підстав звинувачувати людей, які днями пашуть на благо сіспільства і не отримують з цього жодного зиску.

       І ще: якщо Ви з чимось в житті не зтикались - це не значить, що цього не існує.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.13 | Зверопупс

        Re: Насправді я зовсім не мила

        Не милая? Мои соболезнования.

        mala пише:
        >
        > "А вірю в чесну владу, бо особисто знаю цих людей і знаю, що вони чесні і весь час слідкую за подіями там і кожного разу пересвідчуюсь в їх чесності і Ви би пересвідчились, якби хотіли зрозуміти, а не тупо не маючі підстав звинувачувати людей, які днями пашуть на благо сіспільства і не отримують з цього жодного зиску.
        >
        > І ще: якщо Ви з чимось в житті не зтикались - це не значить, що цього не існує."
        Немилая девушка, а в чем выражается их забота о людях?Каковы конкретные примеры?Вот ниже в этой ветке пишут, что мусор не выозится, от земельных аукционов мэр отказалась...Врут?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.13 | mala

         "Забота о людях"

         Зверопупс пише:
         > Не милая? Мои соболезнования.

         гм... а чому? Я себе чудово почуваю.

         > Немилая девушка, а в чем выражается их забота о людях?Каковы конкретные примеры?

         А Ви як думаєте, хоча б те, що воне не бере хабарів і не дозволяє брати їх своїм бідлеглим - це мало?
         Але навіть якщо забути про це, вона і так робить купу хорошого. Наприклад, Мирослава не підписує рішення ірпніської ради по деребану землі, вона найняла нормального начальника ЖЕКу який не краде, а всі кошти які виділяються пускає на благоустрій міста, мало того познаходив купу вкраденого коолишнім начальником ЖЕКу.
         І Ви шановний також не забувайте, що всі її хороші прагнення і починання натикаються на несприйняття депутанами від БЮТ.
         Їм не потрібні не дитячі майданчики ні інвестиції ні оздоровчі комплекси, їм нічого не треба окрім житлової забудови і землі для самих себе. А я не думаю, що ірпнічани хочуть аби їхнє місто перетворилося в спальний район Києва.

         > Вот ниже в этой ветке пишут, что мусор не выозится, от земельных аукционов мэр отказалась...Врут?

         Так, брешуть і не червоніють. Їм гроші за це платять, а Ви? Вам теж платять?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.17 | Зверопупс

          Re: "Забота о людях"

          mala пише:
          > Так, брешуть і не червоніють. Їм гроші за це платять, а Ви? Вам теж платять?


          Немилая, но счастливая девушка, если бы мне платили деньги - я бы только радовался. И вообще - продаю все, за исключением Украины и жены. И только потому, что они нахер никому не нужны))
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.17 | mala

           Ви самі собі дали чудову оцінку

           Я взагалі дуже люблю самокритику, шкода, що мені вона не притаманна :sarcastic:


           Зверопупс пише:

           >если бы мне платили деньги - я бы только радовался.

           А зараз Ви сумуєте?

           >И вообще - продаю все, за исключением Украины и жены. И только потому, что они нахер никому не нужны))


           Ну продати Україну Ви і не змогли, не маєте такої можливості, а то дружині Вашій я можу тільки поспівчувати.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.19 | Зверопупс

            Re: Ви самі собі дали чудову оцінку

            mala пише:
            >
            > "Ну продати Україну Ви і не змогли, не маєте такої можливості, а то дружині Вашій я можу тільки поспівчувати."

            А я сочувствую Вам, поскольку на Ваши идиотские предположения о оплате мне я ответил словами классического еврейского анекдота, который Вам неизвестен.Изучайте матчасть.
          • 2007.03.18 | Михайло Свистович

           Re: "Забота о людях"

           Зверопупс пише:
           >
           > Немилая, но счастливая девушка, если бы мне платили деньги - я бы только радовался. И вообще - продаю все, за исключением Украины и жены. И только потому, что они нахер никому не нужны))

           А були б потрібні - продали б? Та й про непотрібність України Ви загнули ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.18 | So_matika

            Re: "Забота о людях"

            Михайло Свистович пише:
            > Зверопупс пише:
            > > Немилая, но счастливая девушка, если бы мне платили деньги - я бы только радовался. И вообще - продаю все, за исключением Украины и жены. И только потому, что они нахер никому не нужны))
            > А були б потрібні - продали б? Та й про непотрібність України Ви загнули ;)

            Щодо України - він просто погано вивчив ринок :)
            Щодо жінки - хто йому дохтур, що він тягне додому непотріб :) Мабуть всі нормальні жінки відмовили...
           • 2007.03.19 | Зверопупс

            Re: "Забота о людях"

            Михайло Свистович пише:
            > А були б потрібні - продали б? Та й про непотрібність України Ви загнули ;)
            Михаил, не разочаровывайте меня хоть Вы))) Ну, Малой можно простить незнание классики еврейских анекдотов, но Вам, с такой то фамилией, это просто стыдно.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.20 | Михайло Свистович

             Re: "Забота о людях"

             Зверопупс пише:
             >
             > Михаил, не разочаровывайте меня хоть Вы))) Ну, Малой можно простить незнание классики еврейских анекдотов, но Вам, с такой то фамилией, это просто стыдно.

             А чому українці мають знати єврейські анекдоти?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.20 | Зверопупс

              Re: "Забота о людях"

              Михайло Свистович пише:
              > А чому українці мають знати єврейські анекдоти?"

              Извините, но у меня есть знакомый Свистович - чистокровный еврей .Считал Вас по аналогии таким же.И вообще, "Свистович " воспринимается на слух как еврейская , польская или белорусская фамилия, но никак не украинская. Впрочем, это не играет никакой роли.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.21 | Михайло Свистович

               Re: "Забота о людях"

               Зверопупс пише:
               >
               > Извините, но у меня есть знакомый Свистович - чистокровный еврей

               Брехати не гарно, бо Свистович - дуже рідкісне прізвище і аж ніяк не може належати чистокровному єврею через суто слов"янський корінь "свист" ;)

               >
               > И вообще, "Свистович " воспринимается на слух как еврейская , польская или белорусская фамилия, но никак не украинская.

               Хіба що невігласами так сприймається. А Мартович, Шухевич, Федькович, Воробкевич, Самойлович, Конашевич теж єврейські, польські чи білоруські прізвища? ;)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2007.03.21 | Зверопупс

                Re: "Забота о людях"

                Михайло Свистович пише:
                > "Брехати не гарно, бо Свистович - дуже рідкісне прізвище і аж ніяк не може належати чистокровному єврею через суто слов"янський корінь "свист" ;)"
                Не смешите меня))Соханевич - тоже от славянского корня "соха", а тем не менее мой сосед еврей в 213444 колене и в Израиль свалил. Нет такого существительного, от которого бы еврей не забабахал себе фамилию.Дело не в корне, а в окончании.
                > Далее:

                > " А Мартович, Шухевич, Федькович, Воробкевич, Самойлович, Конашевич теж єврейські, польські чи білоруські прізвища? ;)"
                Естественно. Так же, как и Маневич, Шендерович, Буримович и т.д.
                А чего Вы так кипятитесь, собственно? Чего Вы стесняетесь?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.03.26 | Михайло Свистович

                 Re: "Забота о людях"

                 Зверопупс пише:
                 >
                 > Не смешите меня))Соханевич - тоже от славянского корня "соха"

                 Не факт

                 >
                 > Нет такого существительного, от которого бы еврей не забабахал себе фамилию

                 Є. І багато.

                 >
                 > Дело не в корне, а в окончании

                 Єврейські прізвища не мають закінчень. Є багато євреїв на -ов, і на -енко. Але найбільш поширені серед євреїв прізвища з німецькими закінченнями (-штейн, -блюм, - блад, -баум, -цер, -фельд тощо), на другому місці - з англійськими -ін, на третьому - зі слов"янським -ський. Прізвища на -ич мають деякі євреї польського походження, але 90% цих прізвищ - Рабинович, тобто, утворені за слов"янськими правилами (Рабинович - син Рабина).

                 >
                 > Естественно

                 Що єстєствєно? Ви хочете сказати, що Шухевич чи Конашевич євреї? :lol:

                 > А чего Вы так кипятитесь, собственно?

                 Я не кип"ячусь, я спокійно Вас просвіщаю.

                 > Чего Вы стесняетесь?

                 Це дуже тупо - стидатись свого походження, алдже батьків не обирають. Якби в мене хтось у якомусь коліні (я знаю своїх родичів лише до прадіда) був євреєм, я б про це чесно і без усілякого сорому писав. Але чого не було - того не було. Москалі - були і є, євреїв - ні.
        • 2007.03.14 | Михайло Свистович

         Re: Насправді я зовсім не мила

         Зверопупс пише:
         >
         > Вот ниже в этой ветке пишут, что мусор не выозится, от земельных аукционов мэр отказалась...Врут?

         Так
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.20 | Linx

          Re: Насправді я зовсім не мила

          Михайло Свистович пише:
          > Зверопупс пише:
          > >
          > > Вот ниже в этой ветке пишут, что мусор не выозится, от земельных аукционов мэр отказалась...Врут?
          >
          > Так
          То що, аукціони будуть?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.21 | Михайло Свистович

           Re: Насправді я зовсім не мила

           Linx пише:
           >
           > То що, аукціони будуть?

           Будуть. І вже домовлено, що на перший з них приїде Юля, яка допоможе нам заздалегідь підготувати, щоб усе пройшло чесно. Ірпінські бютівці (а особливо нашоукраїнці) впадуть в легкий шок :)
        • 2007.03.20 | Linx

         Re: Насправді я зовсім не мила

         Зверопупс пише:
         > Немилая девушка, а в чем выражается их забота о людях?Каковы конкретные примеры?Вот ниже в этой ветке пишут, что мусор не выозится, от земельных аукционов мэр отказалась...Врут?

         Так це ж добре, що від аукціонів відмовились (тимчасово) - ціліше буде. Бо з простого народу все одно хер хто її купити зможе, а ще й забудувати треба.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.21 | Михайло Свистович

          Re: Насправді я зовсім не мила

          Linx пише:
          >
          > Так це ж добре, що від аукціонів відмовились

          Ні, це дуже погано

          >
          > Бо з простого народу все одно хер хто її купити зможе, а ще й забудувати треба.

          Хай її купить непростий народ, але поділиться з простим перерахуванням до бюджету.
       • 2007.03.14 | Михайло Свистович

        Мила, мила. І навіть з милом (я про руки)

        mala пише:
        >
        > і Ви би пересвідчились, якби хотіли зрозуміти

        Він не схоче, бо інакше зруйнується світ його міфів, а в такому віці цього вже можна так просто не пережити :)

        >
        > І ще: якщо Ви з чимось в житті не зтикались - це не значить, що цього не існує.

        Для нього значить :) Бо ж вважає себе пупом землі (поширена москальська звичка).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.19 | Зверопупс

         Re: Мила, мила. І навіть з милом (я про руки)

         Михайло Свистович пише:
         >
         > Він не схоче, бо інакше зруйнується світ його міфів, а в такому віці цього вже можна так просто не пережити :)

         Михаил, я бы с радостью погрузился в мифы о честности Ваших помыслов и власти, если бы не видел , как Вы врете в форуме. А если Вы врете даже в форуме, то чего от Вас ожидать в реале?
         >
         > >
         > Далее Михаил:
         > "Для нього значить :) Бо ж вважає себе пупом землі (поширена москальська звичка)."

         А Вы считаете лохами избирателей и форумчан.(распространенная привычка украинских политиков)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.20 | Михайло Свистович

          Re: Мила, мила. І навіть з милом (я про руки)

          Зверопупс пише:
          >
          > Михаил, я бы с радостью погрузился в мифы о честности Ваших помыслов и власти

          Так це не міфи

          >
          > если бы не видел , как Вы врете в форуме

          Так не бачили ж. Натомість самі брехали не раз. Про мене, наприклад.

          >
          > А Вы считаете лохами избирателей и форумчан

          Ні, звичайно
      • 2007.03.14 | Михайло Свистович

       В житті не шарите Ви Re: Блін, Ви тупо не шарите в жизни

       Зверопупс пише:
       > милая девушка, а до сих пор верите в "честную власть"

       А чого б їй досі не вірити, якщо вона її постійно досі бачить?
    • 2007.03.13 | So_matika

     Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

     Зверопупс пише:
     > Кстати, а какая в ирпенском горсовете раскладка по депутатским фракциям?

     Всього 36
     БЮТ - 20
     ПР, НУ - по 5
     УНП, Соц, Блок за чесну владу - по 2

     Здається так. Якщо я схибила на +/- 1 депутато-одиницю у дрібних фракційках, Свистович мене поправить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.13 | Зверопупс

      Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

      So_matika пише:
      > Всього 36
      > БЮТ - 20
      > ПР, НУ - по 5
      > УНП, Соц, Блок за чесну владу - по 2
      >
      Ничего не понимаю.Ярко выраженное большинство представителей оппозиции.Можно сказать - мечта любого майдановца о раскладе в Раде. И что? Не можете договориться, как всегда? Даже мусор вывезти не получается?Даже на уровне Ирпеня?так куда вам, болезным , Украиной управлять то?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.13 | Мінор

       І так думають не лише наші опоненти, але і вчорашні прихильники

       Зверопупс пише:
       > Ничего не понимаю.Ярко выраженное большинство представителей оппозиции.Можно сказать - мечта любого майдановца о раскладе в Раде. И что? Не можете договориться, как всегда? Даже мусор вывезти не получается?Даже на уровне Ирпеня?так куда вам, болезным , Украиной управлять то?

       Я також не розумію, що заважає вивозити сміття. Попри те, що щиро симпатизую Мирославі. Спочатку сміття і дороги, потім освітлення і лише після того політичні дебати, комп"ютеризація виконкому і протидія гадам, які хочуть забудувати такий потрібний міському населенню Ірпеня колишній луг стічної канави на яку меліоратори давно перетворили річку Ірпінь.
       Мабуть там можна випасати кіз та корів, а міський бюджет скоро лусне від зайвих грошей:-)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.13 | 123

        Що Мирославі симпатизуєте - то вже ясно.Цікавіше дізнатися

        про Ваше ставлення до місцевих депутатів від БЮТ.

        Саме про це був попередній допис пана Зверопупса - чому, як гадаєте, більшіть у раді та мер не можуть знайти спільну мову? Невже депутати дійсно оголосили їй війну через те, що Мирослава більше опікується інтернетом у виконкомі, ніж вивезенням сміття?

        Мінор пише:
        > Зверопупс пише:
        > > Ничего не понимаю.Ярко выраженное большинство представителей оппозиции.Можно сказать - мечта любого майдановца о раскладе в Раде. И что? Не можете договориться, как всегда? Даже мусор вывезти не получается?Даже на уровне Ирпеня?так куда вам, болезным , Украиной управлять то?
        >
        > Я також не розумію, що заважає вивозити сміття. Попри те, що щиро симпатизую Мирославі. Спочатку сміття і дороги, потім освітлення і лише після того політичні дебати, комп"ютеризація виконкому і протидія гадам, які хочуть забудувати такий потрібний міському населенню Ірпеня колишній луг стічної канави на яку меліоратори давно перетворили річку Ірпінь.
        > Мабуть там можна випасати кіз та корів, а міський бюджет скоро лусне від зайвих грошей:-)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.13 | Мінор

         Я б не став малювати ситуацію чорнобілими фарбами

         123 пише:
         > про Ваше ставлення до місцевих депутатів від БЮТ.

         Михайло пише одне, а вони говорять інше. Там є дві частини фракції БЮТ і безумовно у якійсь частині є брехуни. Але у якій? Поки ми затіяли розслідування.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.13 | 123

          О, розслідування це добре

          Мінор пише:
          > 123 пише:
          > > про Ваше ставлення до місцевих депутатів від БЮТ.
          >
          > Михайло пише одне, а вони говорять інше. Там є дві частини фракції БЮТ і безумовно у якійсь частині є брехуни. Але у якій? Поки ми затіяли розслідування.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.13 | Мінор

           Не те слово. Але навіть для цього довелося

           півроку просити Михайла, щоб його бютівці підготували лист. В результаті лист безнадійно запізнився і прийшов після того, як протилежна сторона розповіла всьому центральному штабу БЮТ, що Мирослава... проти проведення відкритих аукціонів з продажу землі.
           І вона таки правда була проти створення аукціонної комісії з непрофесійних людей.
           Але тепер докопатися до правди стає вже важче. Адже нічого іншого як її слово проти їхнього слова немає. Реальних фактів катма. Втім, думаю Коба добереться до істини. Своє прізвисько він отримав не дарма в СПУ.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.13 | Мінор

            Розумієш, справа в тому, що Ірпінь помічаємо не лише ми

            На останній прес-конференції, дебіл Левченко на всю Україну повідав що у "бютівському" Ірпені найвища в Україні вартість гарячої води. Звичайно Свистович це спростував. В Інтернеті :-(

            Регіонали і ми розуміємо, що Ірпінь є реальним прикладом дієздатності опозиції при владі. Втім, як і Вінниця, Хмельницький, Черкаси, Кам"янець, Луцьк і багато інших міст.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.14 | Михайло Свистович

             Re: Розумієш, справа в тому, що Ірпінь помічаємо не лише ми

             Мінор пише:
             >
             > Регіонали і ми розуміємо, що Ірпінь є реальним прикладом дієздатності опозиції при владі

             На жаль, це розуміють лише регіонали :( Бо ніде у Київській області бютівці не чавлять так жодного мера, лише в Ірпені, де, мабуть, єдиний в області мер, який різко опозиційний до правлячого режиму. Тому ніякої дієздатності в Ірпені немає. От зараз бютівці із завзяттям, гідним кращого застосування, аж до Верховної Ради захищають колишнього регіонала (на цих виборах вже перефарбувався у нашоукраїнця), з яким Мирослава не продовжила контракт. А лікарів у нас з повнолітніми членами родин - 10 тисяч. І всі ці голоси Тимошенко втрачає, втрачає, втрачає...
           • 2007.03.13 | Зверопупс

            Re: Не те слово. Але навіть для цього довелося

            Мінор пише:
            > "півроку просити Михайла, щоб його бютівці підготували лист. В результаті лист безнадійно запізнився і прийшов після того, як протилежна сторона розповіла всьому центральному штабу БЮТ, що Мирослава... проти проведення відкритих аукціонів з продажу землі.
            > І вона таки правда була проти створення аукціонної комісії з непрофесійних людей. "

            Ууууууууу...Вот даже как...Ну а уровень профессионализма, естественно , определяла бы именно она сама...И поставила б в аукционную комиссию кристально честных профессионалов..своих,проверенных естественно...чужим ведь доверять нельзя - уровень профессионализма непонятен..Увы, прав я был, к сожалению..Такая же свора, что и в Харькове, только цвет флага другой и говорят на украинском..Тьху...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.13 | Мінор

             Ви не праві

             Не треба швидких висновків. Інколи чорне буває чорним, а біле – білим.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.13 | Зверопупс

              Re: Ви не праві

              Мінор пише:
              > Не треба швидких висновків. Інколи чорне буває чорним, а біле – білим.

              Буду рад ошибиться, но логика изложенных Вами событий и жизненный опыт посказывают, что не ошибаюсь. Хотя...Всегда есть место чуду)) будем уповать только на него. И пусть на аллеях Ирпеня зацветут ананасы , и пусть баобабы укроют в своей тени уставшие , но довольные лица самой честной семьи Украины - Свистовичей , бескорыстно отказавшихся от идеи земельных аукционов))
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.14 | Михайло Свистович

               Re: Ви не праві

               Зверопупс пише:
               >
               > Буду рад ошибиться

               То приїдьте і ашибіться ;)

               >
               > но логика изложенных Вами событий и жизненный опыт посказывают, что не ошибаюсь

               то у Вас логіка кульгає і досвід (важке дитинство?) був однобокий ;)

               >
               > лица самой честной семьи Украины - Свистовичей

               в Україні дуже багато чесних родин

               >
               > бескорыстно отказавшихся от идеи земельных аукционов

               Та ні, ніхто не відмовлявся.
            • 2007.03.14 | Михайло Свистович

             Re: Не те слово. Але навіть для цього довелося

             Зверопупс пише:
             >
             > И поставила б в аукционную комиссию кристально честных профессионалов..своих,проверенных естественно...

             Та ні, різних би поставила

             >
             > чужим ведь доверять нельзя

             не можна, а тому конкурси й аукціони слід робити максимально гласними, під телекамерами.

             >
             > Увы, прав я был, к сожалению

             Та ні, на щастя
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.17 | Зверопупс

              Re: Не те слово. Але навіть для цього довелося

              Михайло Свистович пише:
              > Зверопупс пише:
              > >
              > > И поставила б в аукционную комиссию кристально честных профессионалов..своих,проверенных естественно...
              >
              > Та ні, різних би поставила

              Агаага.Михаил, верю сразу))
              >
              > >
              > > чужим ведь доверять нельзя
              >
              > не можна, а тому конкурси й аукціони слід робити максимально гласними, під телекамерами.

              Согласен полностью. А кто мешает Вашей жене это делать то? Трындеть и делать - две разные вещи. Покажите такой аукцион и подтвердите свою честность. А пока этого не произошло Ваши слова выеденного яйца не стоят.
              >
              > >
              > > Увы, прав я был, к сожалению
              >
              > Та ні, на щастя

              На счастье Вашей семьи - верю.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.18 | Михайло Свистович

               Re: Не те слово. Але навіть для цього довелося

               Зверопупс пише:
               >
               > Агаага.Михаил, верю сразу))

               Не судіть всіх по собі і тоді повірите

               >
               > Согласен полностью. А кто мешает Вашей жене это делать то?

               Депутати.

               >
               > Покажите такой аукцион и подтвердите свою честность

               Вчора з"явилася надія, що покажемо. Але для цього довелося заручитися прихильністю самої Юлії Тимошенко. Людина від неї пообіцяла нам її приїзд на такий аукціон (продаватимемо найбільшу земельну ділянку) та допомогу в його організації.

               >
               > А пока этого не произошло Ваши слова выеденного яйца не стоят.

               Не плутайте мої слова з Вашими. Бо я свої довів ділами.

               >
               > На счастье Вашей семьи - верю.

               Так, наша сім"я щаслива, що не краде й іншим не дає.
           • 2007.03.14 | Михайло Свистович

            Re: Не те слово. Але навіть для цього довелося

            Мінор пише:
            > півроку просити Михайла, щоб його бютівці підготували лист

            По-перше, не півроку, а максимум два місяці, по-друге, вони не мої (були б мої, приготували б швидше).

            > В результаті лист безнадійно запізнився і прийшов після того, як протилежна сторона розповіла всьому центральному штабу БЮТ, що Мирослава... проти проведення відкритих аукціонів з продажу землі.
            > І вона таки правда була проти створення аукціонної комісії з непрофесійних людей.

            Було ось так. Мирослава нікому не давала землі, все казала, що треба на конкурсі та на аукціоні. На що голова фракції БЮТ Олег Сотніков казав (при свідках), що аукціони і конкурси - це корупція, що треба підтримувати своїх місцевих (Ну як же я зможу відмовити тим, кого стільки років знаю?), які не в змозі тягатися з багатими приїжджими. Коли ж надійшла партійна директива "все на конкурс", Сотніков став палким прихильником їх, і вже відмовляється від своїх слів.

            Далі. Мирославині підлеглі підготували положення. Винесли його на сесію. І раптом депутати пропонують зняти положення з порядку денного (кажуть, що депутатські комісії ще не встигли вивчити), який, до речі, за законом, формує міський голова, і замінити "затвердження положення" на "обрання складу комісій" (по землі і по оренді комунального майна). Причому про таку зміну Мирослава дізнається лише на сесії. Звичайно, вона проти. Бо спочатку має бути положення, а потім же склад комісій. Але найширша антикризова коаліція (БЮТ, НУ, ПР, СПУ) голосує, питання знімають, натомість обирають склад двох комісій, куди включають лише депутатів та чотирьох заступників мера. При цьому ні в мера, ні в заступників попередньо навіть не спиталися. І ще. То самий Сотніков вносить пропозицію включити до однієї комісії регоінала, а інший бютівець просить включити ще одного регіонала до іншої комісії. Це все можна легко перевірити по протоколах сесії, до яких "дистанційне розслідування", як я розумію, не дійшло. А ще є записи сесії, бо протоколи часто є сфальсифікованими або просто недбало складеними (секретар ради теж від БЮТ).

            Звичайно, Мирослава проти, бо жодної її пропозиції не врахували, а коли зайшла мова про компроміс (бо Мирослава сказала, що створить також свою комісію і максимально широко висвітлюватиме всі конкурси), то парламентер від депутатів (в його ролі виступає один регіонал) прямим текстом заявив, що вони погодяться на включення декого від виконкому, але тільки не Анатолія Вакуленка - начальник економічного відділу виконкому, головний герой передачі "Корпорація "Монстр" у програмі "Перший відділ" на 5 каналі, де йшлося про зловживання Івченка (давній член КУНу Вакуленко працював заступником начальника Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України" та виступив відкрито проти Івченка ще задовго до виборів). А перед цим на сесії Вакуленко не дав приватизувати за безцінь три об"єкти комунальної власності. І тут бютовці чомусь забули про конкурс, а кричали,, що слід підтримувати своїх підприємців.

            Зараз ці самі бютовці злигалися з бондарлогами, друкуються у брехливій бондарложеській газетці, тій самій, де одна стаття про нібито перевибори в Ірпені підписана Віктором Уколовим, по-бєспрєдєлу обрали головою ТВК людину Бондаря, яка є одним з засновників цієї газетки. Всьо путьом.

            > Але тепер докопатися до правди стає вже важче. Адже нічого іншого як її слово проти їхнього слова немає. Реальних фактів катма.

            Фактів ціла купа, докопатися до правди дуже легко, але для цього треба почати копати (як мінімум взяти рішення ради та протоколи сесій, зустрітися з людьми, щоб пояснили швидко, що до чого, зробити очну ставку сторін). Є купа способів, але варто захотіти, а не формально відмахнутися. Бо ж якщо ввели імперативний мандат, то слід забезпечити його правильне застосування.
         • 2007.03.13 | Зверопупс

          Re: Я вовсе не хочу ругать БЮТ , НУ или ПР

          Это абсолютно бессмысленно и надоело, честно говоря.
          Меня удручает системная болезнь - полнейшая неспособность оппозиции сверху донизу хоть о чем то РЕАЛЬНО между собой договориться без ножа в спину и РЕАЛЬНО работать на благо людей.Оговорюсь сразу - я и не адепт ПР и цену этим гопникам знаю.
          Просто смотрю я на весь этот бардак и вспоминаю Польшу 18 века, когда каждый заможный шляхтич имел свору загоновой шляхты и устраивал резню на Сейме , выбирая короля каждый от своей партии. И дрались они, разоряя собственную страну, вытаптывая поля и разваливая экономику вплоть до того момента, когда страны-соседи разорвали обескровленную Польшу на куски и растащили по своим сумкам. Ну не может по определению шляхтич с другим таким же договориться, не может. Гонор и жадность не дают. Невеселая аналогия.
          Так и в Ирпене - чубы трещат, крику много, куча крикливых патриотов - а дерьмо вывозить некому, хотя это и есть прямое назначение мерии.
          Причем дело то не в свистовичах, проблема общеукраинская.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.13 | Мінор

           Знаєте, я починаю сумніватись у виборчій системі

           Можливо не варто взагалі обирати місцеві ради. Досить одного мера та його апарату. Тоді і відповідальність логічно лягає на нього одного. Зараз у нас продубльована центральна система влади у кожному місті, районі і області. От вони і казяться.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.13 | Englishman

            угу. суцільна "відповідальність", і ніякого контролю

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.14 | Михайло Свистович

             Контроль має бути, але в нас дійсно місцеві депутати мають

             набагато більше повноважень, ніж у США, наприклад, чи Китаї, а тому втручаються у кожне найдрібніше питання, чим просто затягують його вирішення або роблять неможливим. Тому потрібно чітко розмежувати повноваження, бо так далі жити просто неможливо. Вже б давно пішла моя жінка у відставку, якби не розуміння, що на сьогодні іншого заслону дерибану, ніх вона на посаді мера, просто немає.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2007.03.17 | Зверопупс

              Re: Контроль має бути, але в нас дійсно місцеві депутати мають

              Так если Вам верить - депутаты БЮТ действительно мерзавцы. Это наверное единственно правдивая инфа в Ваших постах.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.03.18 | Михайло Свистович

               Re: Контроль має бути, але в нас дійсно місцеві депутати мають

               Зверопупс пише:
               > Так если Вам верить - депутаты БЮТ действительно мерзавцы

               Не всі

               > Это наверное единственно правдивая инфа в Ваших постах.

               Ні, на відміну від Вас, я завжди пишу правду. І це - дуже легко перевірити, приїхавши в Ірпінь.
         • 2007.03.14 | Михайло Свистович

          Re: Я б не став малювати ситуацію чорнобілими фарбами

          Мінор пише:
          >
          > Михайло пише одне, а вони говорять інше. Там є дві частини фракції БЮТ

          Після введення імперативного мандату вже фактино одна. Але ще зберігається дві частини партії "Батьківщина" (не в раді).

          >
          > Поки ми затіяли розслідування.

          Поки я не помітив ні найменшої ознаки його.
        • 2007.03.13 | So_matika

         Re: Що Мирославі симпатизуєте - то вже ясно.Цікавіше дізнатися

         123 пише:
         > Саме про це був попередній допис пана Зверопупса - чому, як гадаєте, більшіть у раді та мер не можуть знайти спільну мову? Невже депутати дійсно оголосили їй війну через те, що Мирослава більше опікується інтернетом у виконкомі, ніж вивезенням сміття?
         Ні, не за це. А за те, що вона більше опікується проблемами міста, ніж проблемами депутатських кишень. Вони хочуть надто багато за свою лояльність. По-перше, в місті стільки нема. По-друге, навіть те, що є, їм ніхто не дасть.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.13 | Зверопупс

          Re: Що Мирославі симпатизуєте - то вже ясно.Цікавіше дізнатися

          So_matika пише:
          >" Ні, не за це. А за те, що вона більше опікується проблемами міста, ніж проблемами депутатських кишень. Вони хочуть надто багато за свою лояльність. По-перше, в місті стільки нема. По-друге, навіть те, що є, їм ніхто не дасть."

          1.Я очень прошу привести конкретные примеры решения проблем города.
          2.Почему мэр был против земельных аукционов? (если это правда)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.13 | So_matika

           Re: Що Мирославі симпатизуєте - то вже ясно.Цікавіше дізнатися

           Зверопупс пише:
           > 1.Я очень прошу привести конкретные примеры решения проблем города.
           Читайте вище по гілці - там цілий список.


           > 2.Почему мэр был против земельных аукционов? (если это правда)
           Неправда. Вона завжди була за.
          • 2007.03.14 | Михайло Свистович

           Re: Що Мирославі симпатизуєте - то вже ясно.Цікавіше дізнатися

           Зверопупс пише:
           >
           > 1.Я очень прошу привести конкретные примеры решения проблем города.

           Я їх вже навів. Мало, але що Ви хочете за такий час, в такій ситуації і при таких стартових умовах?

           > 2.Почему мэр был против земельных аукционов? (если это правда)

           Вам навіть той, хто вперше про це згадав, тут же, в тому ж реченні написав, що це - неправда, але Ви вперто того не помічаєте ;)
       • 2007.03.14 | Михайло Свистович

        Re: І так думають не лише наші опоненти, але і вчорашні прихильники

        Мінор пише:
        >
        > Я також не розумію, що заважає вивозити сміття

        Постійне дріб"язкове втручання депутатів (і БЮТ тут чи не попереду всіх) у справи виконавчої влади, гальмування всіх процесів, створення ситуації, коли неможливо швидко й оперативно керувати, планувати, а тим більше домовлятись з інвесторами.

        >
        > Спочатку сміття і дороги, потім освітлення і лише після того політичні дебати, комп"ютеризація виконкому і протидія гадам, які хочуть забудувати такий потрібний міському населенню Ірпеня колишній луг стічної канави на яку меліоратори давно перетворили річку Ірпінь.

        Спочатку таки протидія гадам, бо, якщо забудують заплаву - це кінець Ірпеню, і вже нікому він навіть вилизаний не буде милим. А комп"ютеризація пройшла без особливих зусиль і навіть без грошей. Бо тут робилося все без депутатів :)

        > Мабуть там можна випасати кіз та корів, а міський бюджет скоро лусне від зайвих грошей:-)

        Іронія недоречна, доречне вивчення матчасті (ТЕО Генплану) на форумі "Ірпінь" перед тим, як робити висновки.
      • 2007.03.13 | So_matika

       Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

       Зверопупс пише:
       > Ничего не понимаю.Ярко выраженное большинство представителей оппозиции. Можно сказать - мечта любого майдановца о раскладе в Раде.
       Саме оця "опозиція - мрія майданівця" і є основним гальмом всіх позитивних ініціатив в місті. Тому що (с) місцеві депутати тут і Юля там - це дві великі різниці.       > И что? Не можете договориться, как всегда? Даже мусор вывезти не получается?Даже на уровне Ирпеня?так куда вам, болезным , Украиной управлять то?
       Слухайте, здоровезний ви наш, давайте ви приїдете сюди, ознайомитесь із ситуацією (якщо ви, звичайно, здатні її оцінити адекватно), а потім будете вчити людей жити, га? Страна совєтов невмируща, йо майо. Бо триндіти всі вміють, чай не мішки таскати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.13 | Зверопупс

        Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

        So_matika пише:
        >" Слухайте, здоровезний ви наш, давайте ви приїдете сюди, ознайомитесь із ситуацією (якщо ви, звичайно, здатні її оцінити адекватно), а потім будете вчити людей жити, га? Страна совєтов невмируща, йо майо. Бо триндіти всі вміють, чай не мішки таскати."

        Вот именно, уважаемая, вот именно...Именно, что трындеть и поучать, как спасать Украину оппозиция получит моральное право только тогда, когда внутри себя элементарный порядок наведет. А пока ей место в оппозиции - трындеть оттуда у неё очень хорошо получается и эффективно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.13 | So_matika

         Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

         Зверопупс пише:
         > Именно, что трындеть и поучать, как спасать Украину оппозиция получит моральное право только тогда, когда внутри себя элементарный порядок наведет. А пока ей место в оппозиции - трындеть оттуда у неё очень хорошо получается и эффективно.
         Ну то не стройте з себе опозицію, і не повчайте людей, які кожен день в реалі зустрічають живі конкретні проблеми, як їм що рятувати. Теоретиком бути легко. Ви спробуйте до кабінету, і до паперів, і до цих людей, і з ворогами поруч, і 16 годин на добу. Тоді у вас і моральне право з"явиться, і зникне бажання корчити з себе гуру. А поки що давайте обговорювати смак устриць з тими, хто їх куштував.
    • 2007.03.14 | Михайло Свистович

     Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

     Зверопупс пише:
     >
     > Да какая разница? Вместо слова "депутаты" подставляет слово "губернатор".

     Людині, яка не знає різниці між губернатором і депутатами, залишається тільки поспівчувати :(
    • 2007.03.19 | Михайло Свистович

     Re: А де поділася відкрита Уколовим тема про Ірпінь

     Зверопупс пише:
     >
     > Да какая разница? Вместо слова "депутаты" подставляет слово "губернатор".

     Вивчіть матчасть, чим відрізняються можливості депутатів та губернатора впливати на ситуацію в місті, тоді зрозумієте різницю. Матчасть зветься завонами "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації" та Бюджетним кодексом.

     > Кстати, а какая в ирпенском горсовете раскладка по депутатским фракциям?

     Соматика вже вказала.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | So_matika

      Ти тойво, дядьку... йшов би поспав

      А то вдруге на одну й ту ж муру відповідаєш :) через 5 днів...
 • 2007.03.13 | пан Roller

  Хорошему танцеру ничего не мешает.Бедная мать и обосраные дети.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.14 | Михайло Свистович

   То підмийте своїх дітей, а не танцюйте

 • 2007.03.14 | derzhavnyk

  практична порада

  просто Свистовичу на піар чи не вистачає, чи жлобно.

  ще є цілком практична порада: підпаліть міськраду!

  налякаєте, принаймні.

  а то здається, що це закінчиться як завжди: "був у нас мер-демократ, і ...ех!" і мером стане брателлос який-небудь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.14 | Михайло Свистович

   Це - шизофренічна порада

   derzhavnyk пише:
   > просто Свистовичу на піар чи не вистачає

   не вистачає

   > чи жлобно

   не судіть усіх по собі

   >
   > ще є цілком практична порада: підпаліть міськраду!

   краще Вашу психлікарню.

   >
   > а то здається, що це закінчиться як завжди: "був у нас мер-демократ, і ...ех!" і мером стане брателлос який-небудь

   Так і планує наша найширша антикризова коаліція (тільки заважає відсутність єдності поза боротьбою з мером - всі прагнуть один одного кинути). Бо з такими покидьками злигалась, з якими порядна людина на одному гектарі нужду не справлятиме.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.17 | Зверопупс

    Re: Це - шизофренічна порада

    Михайло Свистович пише:
    >>
    > "Так і планує наша найширша антикризова коаліція (тільки заважає відсутність єдності поза боротьбою з мером - всі прагнуть один одного кинути). Бо з такими покидьками злигалась, з якими порядна людина на одному гектарі нужду не справлятиме."

    Я их Ваших постов понял, что БЮТ ничем не лучше, такие же муда...ой...козлы.Некуда крестьянину податься.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.17 | saha

     Re: Це - шизофренічна порада

     > Я их Ваших постов понял, что БЮТ ничем не лучше, такие же муда...ой...козлы.Некуда крестьянину податься.

     Не зовсім. В керівництві більше адекватних людей.(Хоч не пишаються тим, що бандити й в молодості шапки зривали, як Тихонов, або на відміну від Кисильова(заступник фракціх ПРУ в ВР) знають що північно атлантичний ддоговір та НАТО -це одне й теж :))
     Але на місцях всі однакові :(.
     На місцях потрібно владу брати в свої руки :(.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.19 | Зверопупс

      Re: Це - шизофренічна порада

      saha пише:
      > "Але на місцях всі однакові :(.
      > На місцях потрібно владу брати в свої руки :(."

      В чьи, свои?)))У меня такое впечатление, что любой , занявшийся политикой всерьез - априори негодяй и подонок. Или становится таковым в течении полугода.Буду рад, если Вы укажете мне хоть на одного пристойного человека в любой из партий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.20 | Михайло Свистович

       Re: Це - шизофренічна порада

       >
       > У меня такое впечатление, что любой , занявшийся политикой всерьез - априори негодяй и подонок. Или становится таковым в течении полугода.

       Просто не треба міряти всіх по собі і позбудетесь цього хибного враження
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.21 | Зверопупс

        Re: Це - шизофренічна порада

        на мой пост:
        > >
        > > "У меня такое впечатление, что любой , занявшийся политикой всерьез - априори негодяй и подонок. Или становится таковым в течении полугода."

        > Михайло Свистович пише
        > "Просто не треба міряти всіх по собі і позбудетесь цього хибного враження"

        Михаил, я понимаю Вашу позицию, поскольку Вы занимаетесь политикой.Неприятно слышать такие вещи в свой адрес.Но дело то не в моем восприятии мира. Сегодня подавляющее большинство избирателей (за кого бы они не голосовали) думают так же, как я, и они имеют для этого самые веские основания.
        Чтобы Вы лично утешились , буду считать Вас самым честным политиком на Украине . Т.е. Вы плаваете сверху на этой куче экскрементов.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.26 | Михайло Свистович

         Re: Це - шизофренічна порада

         Зверопупс пише:
         >
         > Михаил, я понимаю Вашу позицию, поскольку Вы занимаетесь политикой.Неприятно слышать такие вещи в свой адрес.

         Ви знову судите мене по собі. Я ж ныколи не дотримувався корпоративної солідарності, де б не був. І стверджував те саме, що й зараз, і в той час, коли не займався політикою.

         >
         > Но дело то не в моем восприятии мира

         Справа саме у ньому

         >
         > Сегодня подавляющее большинство избирателей (за кого бы они не голосовали) думают так же, как я

         На жаль. Тому ми так і живемо.

         >
         > и они имеют для этого самые веские основания

         А було б добре, щоб вони, окрім цього, мали б ще й голову не тільки для того, щоб в неї їсти.

         > Чтобы Вы лично утешились , буду считать Вас самым честным политиком на Украине

         Думаю, що чесних політиків в абсолютних цифрах в Україні достатньо багато. У відносних, дійсно, на жаль, дуже мало. Але от у Європі я бачив багато чесних політиків, і тому там багато людей не вважають політику брудною справою. Особливо це стосується маленьких германських держав.
 • 2007.03.21 | Михайло Свистович

  Про гроші, сміття та освітлення

  Я розкажу про сміття те, чого ніхто ще не розповідав. Бо насправді цю проблему до кінця ніхто не знає, окрім тих, хто її приховує. І „не красти гроші” аж ніяк не вирішує цієї проблеми.

  В Ірпені за вивіз сміття відповідають дві організації: ЖЕК і Комунгосп. Перший прибирає сміття в багатоквартирному секторі, другий - в приватному та вивіз сміття від юридичних осіб (кіоски, магазини тощо). Перший робить це за кошти, отримані в якості квартплати, другому на це виділяються гроші з бюджету плюс він отримує кошти від тих, хто уклав угоди на вивіз сміття. Також Комунгосп має інші надходження, наприклад, від надання ритуальних послуг. І ЖЕК, і Комунгосп - це техніка та люди. А людям слід платити хоч трохи пристойну зарплату, щоб вони гарно працювали, і щоб працювали взагалі (в нас купа вакансій двірників, наприклад). У випадку з Комунгоспом це не дозволяє робити куций міський бюджет, у випадку з ЖЕКом - нестача коштів, які надходять у якості квартплати.

  Чому не вистачає коштів від квартплати, адже вони розраховуються і вкладаються в тариф? З кількох об’єктивних причин. Першою є несвоєчасна і неповна сплата квартплати. Але це не головна причина. Головною є те, що ЖЕКу доводиться прибирати окрім свого сміття ще й чуже. Бо багато людей, які проживають у приватному секторі, несуть своє сміття у контейнери ЖЕКу. І добре, якщо у контейнери. А то просто кидають серед вулиці, парку, біля дороги. І лише 10% мешканців приватного сектору уклали угоду з Комунгоспом на вивіз сміття. І примусити людей, які, єхидно посміхаючись, кажуть, що „в нас не буває сміття”, за нинішнього законодавства неможливо. Тут, на мій погляд, є недоробка Комунгоспу, який все ж таки не використав всіх можливостей укласти угоду з усіма, з ким все ж таки можна укласти. Але ментальність теж грає велику роль. Також Комунгосп не уклав угод з багатьма юридичними особами, але це вже чисто його недоробка. Ще Комунгосп не бажає ставити контейнери в приватному секторі, а каже людям, щоб виставляли сміття в певний час у мішках біля своїх воріт, а Комунгосп їх збиратиме. Однак часто буває, що, по-перше, або люди ставлять їх раніше, або Комунгосп забирає пізніше, і ці мішки встигають розірвати собаки (особливо, якщо там є м’ясні відходи) та розтягти сміття. Часом собаки встигають розірвати і своєчасно виставлені мішки, бо ж секунда в секунду їх не забирають. А ще дехто, хто не уклав угоду, ставить свій мішок під паркан сусіди, і цим збільшує кількість необхідного для вивозу (але не оплаченого) сміття. Або ставить під своїм парканом в надії, що Комунгосп забере. Той не забирає (бо ж угода не укладена), і його знов таки розтягують собаки. Причиною такої впертості Комунгоспу є як небажання зайвих клопотів та витрат з контейнерами, так і відсутність місць для їх установки, щоб всім у приватному секторі було близько носити. Бо ж не всі люди хочуть, щоб в них під парканом смерділо. Існують певні норми віддаленості і часто в приватному секторі просто не вистачає віддалених місць, щоб ці контейнери встановити. До того ж, якщо контейнери встановити у приватному секторі, то туди носитимуть сміття всі, і ніхто платити за це не буде. Все ляже виключно на бюджет.

  І, нарешті, останньою причиною є матеріально-технічний стан як Комунгоспу, так і ЖЕКу. Особливо останнього. На момент приходу нової влади склад ЖЕКу був порожнім, якщо не рахувати трьох рулонів руберойду, не було жодного начальства (нижні чини були тимчасово в.о.), була тримісячна заборгованість по зарплаті, був жахливий некомплект практично всіх працівників. З трьох машин 1975 року випуску працювала лише одна, плюс там був такий самий старий трактор. Кудись поділася деяка техніка, „лапи” для підйому контейнерів цілі були також одні. Майстрів благоустрою, які організовують прибирання території, перевіряють двірників, дають їм завдання тощо також було аж одна і то безвідповідальна до неможливості (вже не працює). Двірників не вистачало, а заборгованість по зарплаті була три місяці. Сказати, що сама зарплата також залишає бажати кращого - це нічого не сказати.

  Прийшовши до влади та призначивши нового начальника ЖЕКу, Мирослава зосередила відносно велику частку своєї уваги на смітті. Тим більше, що за вирішення цієї проблеми з ентузіазмом взявся і новий начальник ЖЕКу, якого всі зараз довбуть, хоча працює він з ранку до ночі і практично без вихідних.

  Перше, що було зроблено (в т.ч. і за допомогою безкоштовно працюючих громадських активістів), це - встановлено контроль за сміттєвозами. Бо вони, по-перше, везли сміття до лісу, поля чи заплави річки, продавали талони на сміття Комунгоспу за півціни, накручували спідометри, а бензин зливали і продавали. Тому посадили поряд з водіями сміттєвозів наших кришталево чесних людей, які вже не давали накручувати спідометри.

  Друге - встановили чергування і стеження. І сам начальник ЖЕКу, і громадські активісти чергували на Бородянському полігоні, фіксуючі, чи співпаде кількість ходок з кількістю записаних водіями у журналі. Також слідкували за машинами на автомобілях, ховалися по кущах. Врешті решт добилися, що кількість використаного бензину зменшилася на 30%, а сміття до лісу чи річки вивозити перестали.

  Однак помітили дивну річ. Машини поремонтували (правда, це мало допомогло, бо вони все одно постійно ламаються), лапи самі сконструювали, непоганих майстрів благоустрою знайшли, заборгованість по зарплаті зменшили до місяця, кількість вивезеного сміття збільшили в 1,5 рази (згідно довідки самого Бородянського полігону звіреної з використаними талонами), навіть деякі стихійні сміттєзвалища вичистили (правда, вони виникають нові і нові), половина надходжень ЖЕКу від населення йде на закупівлю талонів на сміття (тоді на інші потреби відповідно не вистачає), частинку сміття (десь 5%) взяла на себе фірма „Рада”, встановивши контейнери для скляних і пластмасових пляшок, а в місті сміття не меншає. Причину дізналися лише нещодавно. Виявляється, що вивіз сміття до лісу і річки раніше був поставлений на системну основу. З метою не лише крадіжки коштів, але й їх „економії”. Бо до лісу їхати в 10 разів менше, ніж до Бородянського полігону. Тому машина встигає зробити 10 ходок замість одної та вивезти за день більше сміття. А ще сміття вивозили до кар’єру на окраїні міста і там спалювали.

  То що краще: продовжувати злочинну практику й засмічувати довкілля чи терпіти сміття у місті, шукаючи тим часом іншого, незлочинного шляху боротьби з ним? Та й злочинний шлях для Мирослави неможливий. Ще при колишній владі прокуратура порушила кримінальну справу по вивезенню водіями ЖЕКу сміття до лісу. В нинішніх же умовах, коли Мирослава знаходиться під мікроскопом в численних друзів, таких справ було б вже давно не одна, а ловля сміттєвозів у лісі перетворилась би для декого в національний вид спорту.

  Намагаючись вирішити цю проблему, Мирослава вирішила об’єднати вивіз сміття в одних руках, щоб було з кого спитати, а ЖЕК і Комунгосп не скидали б один на одного різні купи. Дала завдання: написати програми. Кращу програму (набагато кращу!) написав ЖЕК. Враховуючи це, а також те, що Комунгосп уклав угоди про вивіз сміття лише з 10% мешканців приватного сектору, а решта 90% продовжують викидати його у контейнери ЖЕКу або довкола, що Комунгосп не уклав угоди навіть з усіма суб’єктами господарювання (тут вже змусити їх можна), що Комунгосп не хоче ставити контейнери в приватному секторі, а також жорстоку підставу (на День Ірпеня після першого дня святкування не була прибрана вщент засмічена центральна площа), Мирослава вирішила передати весь вивіз сміття ЖЕКу. Але депутати груддю стали на захист Комунгоспу і не дали цього зробити.

  Що стосується ліхтарів, то та сама бюджетна проблема. Немає в бюджеті і достатньої кількості коштів на лямпочки та плату за світло. Так що „не красти” тут також мало.

  Чи можливо вирішити ці проблеми швидко, наприклад, продавши енну кількість гектарів землі та використавши ці кошти на боротьбу зі сміттям і з темрявою? Ні, неможливо. Точніше, зі сміттям частково можливо, а от з темрявою ні. Чому? Бо таке наше бюджетне законодавство не дозволяє. Пояснюю грубо, спрощено, але зрозуміло. Бюджет складається з двох частин. Перша - це надходження від податків і зборів. Друга - це так званий бюджет розвитку. До нього йдуть надходження від продажу землі чи комунального майна.

  Куди в першу чергу витрачається бюджет? На так звані захищені статті. Тобто, на те, що має бути виплачено обов’язково. Держава в нас дуже розумна. Вона прийняла Конституцію з, наприклад, безкоштовною освітою і медициною і делегувала місцевій владі право забезпечувати це за рахунок коштів місцевих бюджетів. В захищені статті входять і зарплати (не менше визначених законодавством). При цьому держава забирає собі весь податок на прибуток та ПДВ від підприємств, розташованих на території територіальної громади. Якщо в першій частині бюджету не вистачає коштів на захищені статті, то мусиш покривати нестачу за рахунок другої. Якщо ж і цього мало - держава дасть додаткові кошти, щоб покрити різницю. Але поки у тебе є власні - не дасть. І за що тоді покращувати ситуацію в місті, якщо 93% ірпінського бюджету йде на захищені статті?

  Але припустимо, що ми продамо купу землі, і в нас з’являться „зайві” гроші в бюджеті розвитку. Чи можемо ми їх витратити на лямпочки й оплату світла та на прибирання сміття? А от і не на все можемо. На лямпочки й оплату світла не можемо однозначно, бо це не вважається розвитком. Як і не вважається розвитком підвищення зарплат. Все це має фінансуватися за рахунок першої частини бюджету. Правда, за рахунок бюджету розвитку можна купити, наприклад, сміттєзбиральні машини. Але бензин - не можна, талони на сміття - не можна. І хто ж працюватиме на тих машинах без зарплати? І як працювати на них без бензину?

  Отже, вказані проблеми швидко вирішити просто неможливо. Тут потрібен сталий розвиток міста, чого депутати (в т.ч. і від БЮТ) категорично не збираються допускати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.21 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: Про гроші, сміття та освітлення

   На мой взгляд, именно так надо писать об управленческих проблемах не только с бюджетом ЖЭКов, но и других хозяйственно-управленческих организаций. Причем - разного уровня. Вплоть до министерств. А то болтают языками ни о чем конкретно с идиотски-серьезным видом.
  • 2007.03.21 | Зверопупс

   Re: Про гроші, сміття та освітлення

   Мда. Картина просто печальная. Выражаю свои соболезнования Мирославе.
   Насколько понимаю, необходимо изменять всю систему, а для этого нужен вовсе иной уровень возможностей, чнм возможности мэра.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.26 | Михайло Свистович

    Re: Про гроші, сміття та освітлення

    Зверопупс пише:
    > Мда. Картина просто печальная. Выражаю свои соболезнования Мирославе.
    > Насколько понимаю, необходимо изменять всю систему, а для этого нужен вовсе иной уровень возможностей, чнм возможности мэра.

    За підтримки (а не протидії) депутатів в Ірпені навіть можливостей мера вистачить, щоб покращити ситуацію. Але цієї підтримки немає, натомість з боку багатоьх є відверта протидія й політиканство, тому справи йдуть хоч і не гірше, ніж при старій владі, але досить повільно. Однак, саме в ці дні люди нарешті почали помічати певні зміни у ситуації зі сміттям саме в тих районах, за які відповідає ЖЕК (а через пару місяців буде ще краще). А також нарешті стали можливими певні кадрові зміни. Боюсь, що це і підштовхнуло депутатів до розпуску виконкому, бо ж, якщо ситуація покращиться - їм доведеться відмовитись від багатьох кроків супроти мера. А поки що дурдом триває.
  • 2007.03.21 | Зверопупс

   Re: Про гроші, сміття та освітлення

   Михайло Свистович пише:
   >
   > "Чи можливо вирішити ці проблеми швидко, наприклад, продавши енну кількість гектарів землі та використавши ці кошти на боротьбу зі сміттям і з темрявою? Ні, неможливо. Точніше, зі сміттям частково можливо, а от з темрявою ні. Чому? Бо таке наше бюджетне законодавство не дозволяє. Пояснюю грубо, спрощено, але зрозуміло. Бюджет складається з двох частин. Перша - це надходження від податків і зборів. Друга - це так званий бюджет розвитку. До нього йдуть надходження від продажу землі чи комунального майна."
   >
   >Кстати, Михаил, могу Вам порекомендовать метод, который применили к нам местные власти при покупке завода (находящегося на земле местной громады). Продавайте (сдавайте в аренду) землю с непременными инвестиционными обязательствами о уборке мусора с таких то территорий города или освещении таких то улиц. Таким образом деньги не попадают под контроль бюджетного законодательства, а направляются собственником (арендатором) земли со своего счета непосредственно на вышеуказанные нужды. Нам таким образом навязали обслуживание нескольких километров каназизационных сетей и прочую муру. Мы конечно от этой проблемы за бабки отделались, но Мирослава, как вы утверждаете , честный мэр и с ней этот фокус не пройдет. Вот и осветите улицы, и бензин найдете(кстати, на основе шефской помощи от арендаторов это никаким законодательством не запрещено), и мусор вывезете их силами, и контейнеры пусть они сами поставят за свой счет и на своем баллансе держат.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.26 | Михайло Свистович

    Re: Про гроші, сміття та освітлення

    Зверопупс пише:
    >
    > >Кстати, Михаил, могу Вам порекомендовать метод, который применили к нам местные власти при покупке завода (находящегося на земле местной громады). Продавайте (сдавайте в аренду) землю с непременными инвестиционными обязательствами о уборке мусора с таких то территорий города или освещении таких то улиц. Таким образом деньги не попадают под контроль бюджетного законодательства, а направляются собственником (арендатором) земли со своего счета непосредственно на вышеуказанные нужды.

    Ми так і хочемо, але для цього також потрібна згода депутатів :( Проте, будемо продовжувати проштовхнути ці речі. Тим більше, що є згода на підтримку цього від близьких до Юлі людей. Адже їм, як і нам, падіння рейтингу БЮТ не потрібно абсолютно.
  • 2007.03.21 | Пані

   Я поставлю це в статті

   І тільки спробуй витерти! :gun:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.26 | Михайло Свистович

    Для статті треба було б адаптувати, але

    витирати все одно пізно. Хай буде. Оскільки влада заради влади чи користі для себе нам не потрібна, ми навчилися дивитися на цей дурдом ніби з боку. Ніби з цікавістю: "Чим це усе закінчиться?" Бо якщо приймати близько до серця - можна дахом поїхати. Колись напишу книжку "Як воно бути чесним мером" :)

    Пані пише:
    > І тільки спробуй витерти! :gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.26 | Пані

     там досить жваве обговорення і статті теж

     не пропусти


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua