МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Приклад грамотної пурги від тов. Лисицького (л)

03/13/2007 | Shooter
http://epravda.com.ua/news/2007/3/13/53190.htm

Але відвертої пурги.

Перша - про "піднесення вітчизняної економіки, яке спостерігається вже протягом останніх семи місяців. і "заслуги" в тому тов. банд. Януковича". Тут же тов. Лисицький пише, що в економіці річний лаг - це цілком нормально. Себто цілком логічно припустити, що ріст - це заслуга уряду Єханурова, а не Януковича.

Далі. Співаються фіріамби про "важливі соціальні ініціативи уряду, котрі були висунуті вже після (!) настання Нового року-2007". Хтось щось знає про ці "важливі соціальні ініціативи"? Мова про багатократне підвищення тарифів? Чи про зростаючу інфляцію? Чи про небажання/невміння уряду підняти пенсії хоча би до рівня прожиткового мінімума?

Наступна "сладкая пєсєнь" - про закордонні позики. Мовляв, як здорово, що ми позичаємо гроші! Якби це стосувалося приватних банків - турбуватися, можливо, й варто було лише трішки (хоча від падіння конкретного банку все одно постраждає частина громадян). Проте позички беруться в повний ріст і державою! І це при тому, що стахановскімі темпамі Азаров виполняєт і перевиполняєт плани надходження податків у бюджет! Питання: КУДИ САМЕ ЙДУТЬ ЦІ ГРОШІ? Як "перевиконані податки", так і позички?

Хтось хоч про одну програму, варту уваги, чув?

Ну і головне питання: данєцкія та примкнувшія НІЧОГО не роблять для структурних реформ економіки. Навіть не проголошують жодного бажання в тому напрямку. Вони тупо продовжують експлуатувати все ще низьку ціну енергії та страшенно низьку ціну робочої сили, накопичуючи кошти для окончатєльного додєрібану рештки державних активів - і все. Далі ж енергоносії піднімуться до рівня світових - укр. ч/м та хімія вклякне - але тоді вже братва матиме свої активи в Укртелекомі та інших ласих шматочках...що ж буде далі?

Їм то глибоко до задниці. Нам би не мало бути.

Відповіді

 • 2007.03.13 | Englishman

  служить на хазяїна. Що йому ще казати?

  це ж відомий чіарлідер великої кааліції, по всіх ЗМІ (навіть на Майдан) у липні свого листа переслав, застерігаючи Ющенка від співпраці з політичними авантюристами на кшталт Тимошенко.

  Цікаво, щось йому з барського перепало, чи він ще в очікуванні?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.13 | Shooter

   угу

   Englishman пише:
   > це ж відомий чіарлідер великої кааліції, по всіх ЗМІ (навіть на Майдан) у липні свого листа переслав, застерігаючи Ющенка від співпраці з політичними авантюристами на кшталт Тимошенко.
   >
   > Цікаво, щось йому з барського перепало, чи він ще в очікуванні?

   З того що натужено рве очко можна зробити висновок, що все ще в глибокому заціпенінні. :)
 • 2007.03.14 | derzhavnyk

  Re: Приклад грамотної пурги від тов. Лисицького (л)

  вам до Лисицького як до неба рачки. Тому пургу несете, зрозуміло, ви. Памаранчові показали все, на що були здібні. Чекайте 2011 року. А може й 2016, бо...зараз у нацючні все одно що 94 рік:)))
  На кого ж це близький бадді Ющенка Лисицький працює? Сміх та й годі. Просто він чесна людина і порядний профі, за що його і поважають.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.14 | Раціо

   Корнілофф повернувся?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.14 | Shooter

    Або ще якийсь рассєйскій дєржавнікЪ

  • 2007.03.14 | Shooter

   Re: Приклад грамотної пурги від тов. Лисицького (л)

   derzhavnyk пише:
   > вам до Лисицького як до неба рачки.

   в брехні - без сумніву.

   >Памаранчові показали все, на що були здібні.

   Дещо показали - наприклад, що можна турбуватися і про людей, а не про свою мошну, і вперше підняли мінімальну зарплату і пенсії до прожиткового мінімум. Чи що нормально продане, а не подєрібанен підприємство приносить в бюджет в рази більше. Чи що податки потрібно не красти через "свободниє зони", а платити в бюджет.

   > Чекайте 2011 року. А може й 2016, бо...зараз у нацючні все одно що 94 рік:)))

   :) Тормоз, це ви перманентно і з кожним разом все більше програєте, починаючи з 1991. Рецидиви, звісно, бувають, але то ненадовго - милуйтеся останніми рейтингами. І ніяка вам вже язична сверблячка чи антинатівська істерика не допоможе.

   > На кого ж це близький бадді Ющенка Лисицький працює?

   Це Вам хто розказав про їхню близькість? Ющенко чи Лисицький?

   > Просто він чесна людина і порядний профі, за що його і поважають.

   хе-хе :) "порядні профі" не брешуть так тупо і відверто, як він це зробив у статті на УП (та й взагалі в галубому таборі одні суцільні "поряднні профі" - в крадінні хутряних шапок, в наперсточництві чи в масових фальсифікаціях виборів). Намагаючись чесно заслужити свою кісточку в бандюків.

   Будем надіятися, що бандюки свого бобіка не забудуть - може хоч тоді може менше скавчання буде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua