МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Районний суд Харкова скасовує Конституцію

03/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Дзержинський районний суд Харкова, забороняючи інформувати у будь-який спосіб громадян про приїзд політичного опонента міської влади, таким чином скасував мінімум дві статті Конституції України, а саме: ст.34 про вільне поширення інформації та ст.39 про свободу мирних зібрань.
Ці норми не мають жодних додаткових обмежень, тому таке рішення є свавіллям судді, що виконав політичне замовлення. Не виключено, що завтра районний суд припинить дію ст.55 Конституції, яка гарантує право на судовий захист. Вважаю, що вища судова колегія має негайно дати оцінку професійної відповідності харківського судді.
Ю.Луценко міг би подякувати керівникам Харківської мерії за забезпечення потужного інформаційного супроводу його візиту до Харкова, коли б провокативні рішення міськради та суду не загрожували здоров’ю харків’ян.
Неважко передбачити, що громадяни не погодяться з такою спробою обмеження їх прав і вийдуть на майдан всупереч протизаконному рішенню суду та бажанню керівників міста.
Оскільки не виключені провокації з боку тих, хто перешкоджає підготовці заходів, звертаємося до правоохоронних органів з проханням забезпечити громадянам безперешкодну реалізацію їх конституційних прав під час проведення політичних акцій на майдані Свободи 16 березня.

Відповіді

 • 2007.03.16 | Харьковчанин

  Re: Районний суд Харкова скасовує Конституцію

  И очень здорово, что суд запретил! Очевидно Луценко забыл, что он в Харькове, а не в Ровно! А в Харькове его картавые лозунги нужны только братьям протасам (так сказать для поддержания духа). Ну не на тех они поставили ставки на последних выборах, ошиблись. Так теперь "заднюю врубать не по пацански"!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.16 | Сергей ГРУЗДОВ

   Кто Вам дал право от имени всех харьковчан говорить?

  • 2007.03.18 | Михайло Свистович

   Re: Районний суд Харкова скасовує Конституцію

   Харьковчанин пише:
   > И очень здорово, что суд запретил! Очевидно Луценко забыл, что он в Харькове, а не в Ровно! А в Харькове его картавые лозунги нужны только братьям протасам (так сказать для поддержания духа).

   Ви - регіональний расист? Бо, згідно загальнодемократичним нормам, Конституції і законам України, все, що можна в Рівному, можна і в Харкові. А згідно загальнокультурним нормам іронізувати з дефектів мови - ознака дикості. І навіть, якщо гасла потрібні лише якимсь братам, вони вдвох (чи скільки їх там) мають право отримати те, що їм потрібно, якщо це не порушує прав інших людей. І, навпаки, це ж добре для опонентів Луценка показати, що він потрібен тільки цим братам. Хоча, як виявилось, не тільки їм. Бо там були не лише брати, але й сестри. Та повірити, що тих братів різного віку, які прийшли послухати Луценка, дуже важко, бо ж фізично неможливо напродукувати таку кількість навіть від різних жінок.

   От вчора в Ірпені відбулось "народне віче проти корупційного мера". Ніхто його не забороняв (взагалі ніхто не звертав уваги), в підсумку в парку мовчки тусувалися 20 осіб, більшість яких складали неголені пом"яті чоловіки років 40 та кілька студентів, які потім пішли погуляти до виконкому, дудячи в дудку (на промови жоден не спромігся). Нечисленні перехожі та гуляючі в парку так і не зрозуміли, що це було, і хто ці люди, які не могли в кінці поділити між собою 300 гривень :)

   Отут дійсно видно, що нікому їхні гасла не потрібні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.19 | лікар

    Re: Районний суд Харкова скасовує Конституцію

    Михайло Свистович пише:
    >
    > От вчора в Ірпені відбулось "народне віче проти корупційного мера". Ніхто його не забороняв (взагалі ніхто не звертав уваги), в підсумку в парку мовчки тусувалися 20 осіб, більшість яких складали неголені пом"яті чоловіки років 40 та кілька студентів, які потім пішли погуляти до виконкому, дудячи в дудку (на промови жоден не спромігся). Нечисленні перехожі та гуляючі в парку так і не зрозуміли, що це було, і хто ці люди, які не могли в кінці поділити між собою 300 гривень :)

    Я бачив це "віче", мені подзвонили. І не було їх двадцять. П’ятнадцять максимум. Керував ним отой гіперактивний і трохи ненормальний київський бізнесмен, що колись біля вас крутився. На зеленому мікроавтобусі. Він щось і про Луценка казав погане. Але його ніхто не слухав, бо не було кому слухати, люди не хотіли до тих алкашів підходити. Воно ж видно, коли збирається народ, а коли найняті з гроші. І люди взагалі думали, що там якісь збираються на випивку. Не знаю, де вони їх взяли, я не бачив там жодного місцевого знайомого окрім депутатів Бархоленка і Куцебаценка. Це ж треба шановним депутатам так опуститися, щоб мати з такими щось спільне? Де ж у них гордість? Відстороніться від них голосно, бо багато людей, які політикою не цікавляться, ще думають, що вони з вами. Особливо в Бучі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.20 | Михайло Свистович

     Re: Районний суд Харкова скасовує Конституцію

     лікар пише:
     >
     > Я бачив це "віче", мені подзвонили. І не було їх двадцять. П’ятнадцять максимум.

     Я все ж про всяк випадок п"ять їм накинув, щоб мене не звинуватили у применшенні кількості незадоволених "корупційним мером".

     >
     > Керував ним отой гіперактивний і трохи ненормальний київський бізнесмен, що колись біля вас крутився. На зеленому мікроавтобусі.

     Його прізвище - Ахінько. Нещодавно хотів помиритися, я послав його на...

     >
     > Це ж треба шановним депутатам так опуститися, щоб мати з такими щось спільне? Де ж у них гордість?

     Нічого, скоро в них рештки гордості зникнуть, і вони вже не ховатимуться сором"язливо в кущах.

     >
     > Відстороніться від них голосно, бо багато людей, які політикою не цікавляться, ще думають, що вони з вами. Особливо в Бучі.

     Хай ще трохи себе проявлять.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua