МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зважування як логічний розвиток тарифної кампанії

03/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
15 березня, об 11.00 годині під стінами Міської ради активісти Херсонського представництва ГМ ОПОРА провели символічну акцію зважування сил влади та громадськості.

Після акцій 28 лютого, коли була зірвана сесія Міськради, наступним кроком став мирний перфоменс організований активістами Херсонського представництва Громадянської мережі ОПОРА. Основним завданням було запрошення представників місцевої влади до партнерства на шляху вирішення житлово-комунального господарства.

Активісти, заручившись підтримкою Феміди, провели зважування портфелю з агітками політичних партій, прапорцями, булавою, гайковим ключем, мітлою та іншими атрибутами що символізували владу. З іншого боку, на чашу терезів було покладено атрибути третього сектору. Як показала реальність, вага владного портфелю виявилась більшою за вагу голосу громадськості, що безпосередньо стосується прав громадян. З метою ліквідації цього недоліку, не характерного для країн з розвинутою демократією, речник запропонував усім бажаючим долучитись до акції і врівноважити шальки терезів.

Перехожі із задоволенням прийняли участь у перфоменсі, щоб відчути свій символічний внесок у вирішенні проблем, які стосуються кожного. Вони додали до портфелю громадськості свої власні речі: гаманець, ручки, нотатник, диски, телефон та багато іншого. Таким чином громадяни врівноважили терези.

За акцією весь час пильно спостерігали представники правоохоронних органів, та представники виконкому з вікон власних кабінетів.

Наприкінці перфоменсу до активістів ОПОРИ вийшов секретар Міської ради. За його словами влада настроєна позитивно і відкрита до співпраці в цивілізованому руслі.

За неофіційними даними на наступній сесії планується розглянути пропозицію про створення тимчасової комісії з питань формування та обрахунку тарифів на комунальні послуги. Досить ймовірно, що до комісії увійдуть також і представники громадськості. Проте ефективність роботи цієї комісії залежить безпосередньо від залучення до неї кваліфікованих спеціалістів. На сьогодні проблема відсутності експертів є актуальною як для депутатів, так і для громадських організацій.

Наприкінці акції опорівці вручили представникам міської адміністрації запрошення на круглий стіл на ім’я міського голови та проект угоди про співпрацю між місцевою владою, громадськими організаціями та представниками комунальних підприємств, яка буде запропонована до обговорення та підпису на переговорній платформі в середу 21 березня 2007 року.

Відповіді

  • 2007.03.16 | Shadow_Runner

    Хтось знає, що зараз відбувається біля кінотеатру Україна?

    Сьогодня, біля 10ї ранку, проїзджаючи повз кінотеатр "Україна" побачив біля нього десь 50 чолові з прапорами Самооборони та НУ.
    Трошки пізніше довідався, що вчора у приміщення кінотеатру вдерлися, отчивши його працівнки міліції, і виставили звідти прцівників кінотетатру. У місті ціркулюють різноманінтні плітки - від рейдерского захвату до операціі з ліківадції барделю, що працював під вивіскою "управління культурою". Достоменної інформації в мене немає. Від себе додам, що спроби рейдерского захавту кінотеатру, який належить колективу були і раніше, і тому мене не здивуєть, якщо міліція "знайде" там склад героїну під горкою автоматів калашникова у таємній схованці Усами бен Ладнеу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua