МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Книга відгуків на фотовиставці «УПА. Історія нескорених»

03/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
10-11 березня. м. Київ
Український Дім

Публікуємо книгу відгуків, розміщену на експозиції "Українська Повстанська Армія. Історія нескорених". Виставка проходила в Києві 9-11 березня в рамках програми "Правда про УПА" Центру національного відродження ім. С.Бандери.

Авторами виставки є експерти Центру досліджень визвольного руху www.cdvr.org.ua: к.і.н. Володимир В’ятрович, директор ЦДВР, Роман Грицьків, Ігор Дерев’яний, Руслан Забілий , Петро Содоль. Дизайн виставки виконаний Ольгою Сало.Ми українці – УПА наші герої. Їхня слава не вмре, не загине.
Слава Україні – Героям Слава!!!
Побільше таких міроприємств.
Микола Панкевич. Львів

Ми українці, історія у нас одна і ми повинні знати і пам’ятати її. Слава Україні!
Олексій. Донецьк

Історія нашого народу глибока й душевна. Багатство українців – нескінченне. Слід пам’ятати хто ми і за що боролися. Не втрачайте віри, браття! Разом ми переможемо!
Я горжуся, що я українка. А Ви?
З повагою до України.
Надія. Львів

Думаю, що тут зібралися справжні нащадки наших героїв: не по крові, а по духу. Це наша історія, наша слава, наша гордість і самобутність. Вони боролися за нашу землю. Вшануймо їх – це мінімум, з того що ми можемо зробити. Героям – слава!
Підпис. Київ

Слава Героям !!!
Орличенко В.

Я почув правду про УПА від живих людей, яким тоді було що вони вже пам’ятають. Ці розповіді сумні – ось така доля спіткала багато невинних людей. Особливо страшно чути як переодягнені заохочували молодь йти в лави УПА, а їх чекала смерть від зрадників.
Дуда Петро. Київ

Слава Героям.
Виставка дуже цікава, но треба якось підкріпить, що явище УПА не регіональне, а всеУкраїнське.
Підпис.

Дякую за виставку, що відкриває невідомі сторінки боротьби України за визволення.

Прекрасна виставка, яка робить святе діло, виховуючи самоповагу і гордість за свій народ, за його мучеників і героїв.
Підпис

Слава героям, УПА! Ми українці повинні визнати на державному рівні.
Григорій.

Щиро вдячна за виставку. Мені молодій українській людині хочеться знати правду. І цю історичну правду допомагають пізнавати подібні заходи.
Любов. Херсон

Щиро бажаємо, щоб ця виставка була постійно діючою.
Підпис

Потрібно для молоді і пересічного громадянина України створити (написати) книгу-правду про УПА. Ця книга необхідна, так як переважна більшість зовсім не знає, що таке УПА.
Більшість вважала, що УПА це бандити. Про це говорять наші вороги.
Книга-правда про УПА – це основний крок для спасіння України.
Трипільський.

Вкрай потрібна виставка-семінар для просвітництва українського народу. Це подія, яка мусить стати постійною. Що стосується позиції Симоненків, Табачників і іншої наволочі, то не варто турбуватися – погань відпаде.
Слава Україні.
Кузнецьк О. Я. Київ

За Україну, за її долю, за народ.
Баба Настя Київ

Я, Лабунський Микола Якович, 1941р. народження, мешканець м Буча Київської області, уродженець Київської області, все життя мешкаю в Київській області.
Радий був відвідати фотовиставку, більше дізнатися про славу УПА, про справжніх героїв 40-х – 50 років.
Прошу такі виставки завезти по районах області, по селах, по школах, вузах і коледжах.
Хай більше дізнаються про УПА.

Героїчна боротьба воїнів УПА проти польських, німецьких і московських окупантів буде жити у віках. Їхня жертовність є прикладом для молодої незалежної України. І ганьба сучасній українській владі, яка не бажає визнавати воїнів УПА борцями за незалежну Соборну Україну. Але прийде час і все стане на свої місця.
м. Буча. Підпис

Я дуже рада і щаслива, що у своїх 77 літ дочекалася такої виставки в м Києві.
Низький уклін і щира подяка всім організаторам.
Хай Бог береже вас всіх наших патріотів.
З повагою
Богашева О. м. Ірпінь

Дуже добре, що є така фотовиставка. Вона повинна проїхати по всій Україні! Особливо по змоскалених областях. Потрібно водити на неї школярів з докладною екскурсією. Зараз необхідно згадати минуле героїчне Українського народу та нагнати поганою мітлою московські та жидівсько-американські банди. Після цього Україна буде справді вільною.
Слава Україні! Слава Героям УПА!
Підписи нерозбірливі… уродженець етнічних Українських земель- м. (нерозбірливо), Вороніжської області.

Ця виставка – це уже щось в пізнанні сучасними українцями правди про боротьбу за волю. Але дуже мало літератури для нас, українців, яка б коштувала дешево, а розповідала багато.! Портрети керівників УПА дорогі, книжки дуже дорогі. Подумати треба про це. Кляті комуністи безкоштовно поставляли свої ідеї в маси. Треба вчитися.
Хай живе Україна.
В. Макаренко

Друзі! Радісно, що нарешті в самісінькому серці України можна взнати і вшанувати нашу правдиву і героїчну історію. Найголовніше, що ці документи побачать по всій Україні. Дуже добре, що зробили вільним вхід і залучайте більше молоді. Дякую організаторам за таку потрібну роботу.
Ольга Веснянка журналістка. Від імені ВГО «Громадянська кампанія ПОРА» Слава Україні.

Спасибі організаторам виставки, спасибі Президенту Ющенку і його однодумцям за правду про Україну, її історію. Початок зроблено, наступний крок – меморіальна доска в Жовтневому палаці, де колись катували нормальних, патріотично настроєних людей.
Дай Боже почати жити не во лжу.
З великою повагою
З побажанням добра і перемоги світла
Пенсіонерка 75 років
Ткаченко Ніна Сергіївна

Слава Україні!!!
Героям Слава!!!
Тримаймося, нас 37 млн і Україна понад усе! Молодці, що організували дійсно важливу акцію в умовах сучасного натиску.
Студентка Марія.

Слава Україні!
Якщо держава не здатна зорганізувати такі експозиції в кожній області, то цим мусить зайнятися саме громадськість!
Докладу максимум зусиль аби ця експозиція завітала до Херсону.
Тарас Дем’яненко м Херсон

Я Наталка Качан. Я з великою цікавістю дивилася вашу цікаву виставку. Вона мені дуже була цікава. Я дізналася багато цікавих речей. Про генерала Шухевича я дізналася багато цікавих речей, яких я незнала. І коли я зайшла на вашу виставку, то перше, що я почала дивитися – Українську Повстанську Армію. У вас дуже багато фотографій старих. Мені цікаво у кого ви їх брали. Дякую вам за вашу працю, яку ви даєте читати та дивитися. Коли я зайшла на цю чудову виставку, я відчула дух історії. Я розкажу багато цікавих речей моїм рідним і подругам. Ви мені допомогли дізнатися багато цікавих речей
Я вам дуже вдячна.
Дякую, дякую, і ще раз дякую. Я к вам буду ходити дуже часто.
Качан Наталія. 11 років
Спасибі вам.

Дякую за правду. Яку від нас приховували десятиліттями. Люди мають знати справжню історію власного народу, а не жити у міфах і легендах, створених радянською владою. Саме знання історії дає наснагу нашим людям. Саме ця правда пробуджує самоповагу і національну гідність.
Слава Героям!
Слава Україні!
Ірина (прізвище нерозбірливо)
Студентка Інститут журналістики Національного університету імені Тарас Шевченка.

Треба більше інформації, більше документів, щоб захоплювало тих, хто ще не розуміє, а не тих хто знає!
Новіков В. В. Донецьк

Спасибо за выставку.
Дома у себя я бы такого не увидел (а жаль – очень хотелось бы)
(Прізвище нерозбірливе) ( г. Донецк, там родился и вырос)

Для людей, що зростали за часів Рад. влади було б корисно мати нагоду отримати екскурсію, або лекторій.
Дякуємо.
Підписи.

Дякуємо за чудову виставку. Такі виставки потрібно організовувати по всій Україні, щоб люди знали правду про нашу історію.
Підпис

Причастилася спогадами, історією, пожертвами нашими, схвилювалася до глибини душі.
Згадалась (нерозбірливо) на Тернопільщині всі (нерозбірливо) та (нерозбірливо) – родичі мої, що віддали життя за Україну, і втішилася тим, що недарма все це було, адже саме зацікавлених очей та сердець потребує сьогодні тієї нашої правди (особливо багато на виставці молоді) і віриться, що наша слава не вмре, не загине, бо кожна наша часточка слави і складає славу нашої неньки-України. Кожна іскорка боротьби, перетворилася в полум’я боротьби за Україну.
Жаль, що виставка не висвітила історії боротьби мого славетного Тернопілля (не знайшла слідів), але це вже не так важливо, адже не пропали даремне зусилля наших славних предків.
В лісах, гаях і на Карпатських схилах
Хай крок твій тихо, сторожко ступа –
В місцях тих виростали волі крила
Там сплять безстрашні воїни УПА.
Вічная їм пам'ять і велика шана від сучасників
Ганна Тимочко, вчитель українознавства гімназії №109 ім Т Шевченка в КиєвіДякую організаторам виставки. Згадую, якою таємницею родини було те, що батько був зв’язковим юнацької сітки в Горохові (Руслан) Щастя для нас, що наші діти і внуки довідуються правду про своїх дідів і прадідів.
Наталка Братунь

Супер. Огромное спасибо организаторам выставки за проделаную работу. Конечно же большую работу, но почему-то кажется, что все, что делают и организаторы этой выставки и все, кто причастен к освещению истори ОУН и УПА, таки кажется недостаточным. Мало, мало еще знают большинство жителей Украины про свою неданишнюю историю. Жаль, что государство не помогает, хорошо что не мешает. И еще о выставке. Фотографии и фотографии. Лица и лица, люди и люди, их глаза и есть лучший ответ на вопрос: Кто же они герои УПА? Пожелание, показать многонациональный состав УПА.
Підпис

Мои деды оба ранены, двоюродный дядя пропал без вести. Кто занет ?) – может быть один из етих псевдогероев стрелял и вешал моих предков.
П-Р-Е-З-И-Р-А-Ю!!!
Підпис

Своими глазами видал преступления НКВД в районах Долины, Коломии, Рогатына, т.к находился там с 1946 г. по 1953. Считаю необходимым запретить деятельность комунистом. И немедленно!
Михаил Скорадько.

Почему никто не говорит о том, что вытворяли НКВДисты и СМЕРШевцы; почему до сих пор их не лишили статуса ветеранов войны и почему никто не выказивает такой к ним ненависти как к ГЕРОЯМ УПА. А они действительные герои! НКВД – вот настоящие убийцы народов. Может потому что дети НКВДистов сегодня при власти? Хотим наконец правды.
Алла Прокопенко

Таку фотовиставку про УПА-ОУН в Києві потрібно (пропоную) продовжити хоча на 1 місяць.
Другий день люди ідуть на цю ф/виставку нескінченим потоком.
Дякуємо організаторам за таку роботу. Українці 90% не знають правди про ОУН-УПА, а тим більше в областях, районних центрах і селищах. Потрібно використати волонтерів, щоб донести правду про ОУН-УПА до українського народу. Видати маленьку (стислий зміст на 50 сторінок) книгу для широкого читача.
Дякую за фотовиставку.
Дякую організаторам і виконавцям за цю роботу.
О. Гупало Київ.

Дуже вдячні за фотовиставку!
Без минулого немає майбутнього. Нам треба робити Наше минуле, яким воно було без «політики» та «ідеології». Час настав визнати УПА! Ця виставка нова цеглина в цьому. Ще раз низький уклін.
Сашко Алфьоров (Гетьманець)
Ольця Галич Київ

Я, рад что увидел эту фотовыставку. Теперь понимаю, как подтасовкой фактов, заменой фотоматериалов, можно уничтожить пам'ять народов руских, украинцев, белорусов.
Почему не показали хронику убитих людей, сожженных сел, убытых людей, псевдогерои, которые убивали , сжигали людей, уничтожали жителей, пусть скажут куда делся Ярослав Галан
Пусть Бог им будет судья
Александр
P.S. Врага надо знать в лицо.

Цікава, інформативна виставка. Привертає увагу і молоді, і старшого покоління. На жаль, працює лише 3 дні і в свята. Треба більше інформації про подібні заходи. До них існує великий інтерес у суспільстві.
О. Бойко, пр. науч. сп. Інституту історії України НАНУ

Потрібно цю виставку провести по всіх містах України – терміново! Видати книгу – розвезти по всій Україні. Вручити кожному народному депутатові. Тоді всі будуть знати правду про ОУН-УПА.
Черняхівець м. Київ

Щиро дякую й вітаю таку славну й потрібну виставку. Цю героїку має знати українська молодь, яка сюди тягнеться! Чула багато прихильних відгуків і від випадкових відвідувачів!
Добре, що маєте сайт, який вам допоможе ширити цю чудову інформаційну працю. Але, виставка – та це не пояснення живої людини (без заглушливої музики, прошу) – незамінна!!!
Зірка Вітошинська

Велика вам подяка, за славетну виставку. Смерть жидам-більшовикам!
Погреб.

Гарна виставка. На жаль в псевдоукраїнській державі УПА не визнано. Але ми це змінимо.
Передзвін.

Сердечно дякую за гарну, розумну зроблену виставку.
Голова Інституту Національної Пам’яті України
І. Юхновський

Слава Україні!
На жаль, УПА покищо не визнана. Але С. Бандера, Р. Шухевич та сотні тисяч націоналістів, що віддали своє життя за Україну, показали нам шлях, яким треба іти та мету, за яку боротися. Тож не будемо ганьбити себе і наших нащадків; Здобудемо Українську державу для української Нації.
Голова ДОО УНА-УНСО
МирославВеличезна дяка за роботу! Натхнення вам! Хотілося б побачити виставку в Києві знову та в Інтернеті.
Миру всім нам!
Підпис Київ

Дуже дякую за виставку. Гарно, що в Україні є люди, яким цікава їхня історія.
Підпис

ГК «Каменярі» вдячні організаторам за чудову виставку, Бажаємо всім перемоги! Слава Нації! Смерть ворогам!
З повагою
Костя Каменяр

Всі наші почуття можна висловити такими словами.
Слава Україні! Героям слава!
Кияни Іван та Наталя

Держава – Україна мусить і повинна визнати тих, хто боровся і віддав своє життя за свободу Українського Народу. Слава тим, хто до цього часу дає нам сили боротися за право називатися «українцями» на терені землі України.
Слава Україні – Героям слава!
Кияни: Ольга і Олег

ОУН-УПА, це наші пращури. Це люди із людей. Українці смілі гонорові. Москаля-фашиста не жаліли. Счастья незалежного хотіли. Я вдячний вам ОУН-УПА за Україну, за незалежність. І я клянусь, що москалям Україну я ніколи не віддам. Я постріляю ворогів. Я їх судить не стану. І я горжусь, що Українець я, а не москаль з кацапового стану. ОУН-УПА жили й живуть в серцях у нас тепер. Я є в УНСО, я ще не помер.
Богдан Садиба

Велика подяка! Величава справа! Натхнення та сил! Шукайте однодумців та не забувайте про тих, хто зберіг світлини, хто їх робив ризикуючи життя! Зазначайте джерела та місця де відбувалися події, бажано більш детально (до кожної світлини)
З повагою
Підписи

Дякую за потрібну для українців справу. Якщо Ви не зробите, ніхто не зробит.
Помагай Вам Боже.
Віра Маковій
Студентка Інститут журнал. КНУ ім. Шевченка


Щиро вражений!
Гадав, що по даній тематиці пізнав більшість сторінок історії визвольного руху… Але ця виставка – це прорив у відновлення доброго імені УПА серед широкого загалу громадян України і не тільки…
Окрема подяка Володі В’ятровичу та його колективу за його подвижницьку і шляхетну справу.
З вдячністю
Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу
Ярослав Іляш

Дякую. Побачене мною перевершило усі сподівання. Адже виставка для багатьох наших співвітчизників стала ключем, який відкрив ще не одну сторінку історії боротьби нашого народу за Незалежність.
Підпис.

Дякую Вам за те, що Ви є!
Що Вас болить за Україну! За правду!
Слава Україні! Слава її Героям!
Гронський Б.В.

Спасибі організаторам виставки, дуже пізнавально. Корисно і необхідно відкривати сторінки історії, що тривалий час були закриті кривавою совєтською лапою.
P.S. Партія комуністів (точніше комуняк) має бути якнайскоріше заборонена як антиукраїнська і антилюдська (в Німеччині фашисти чомусь же не сидять в парламенті). Симоненко, Вітренко та ін. «дєятєлі» мають стати на Майдані на коліна і покаятись перед українським народом.
Олекса

Велика подяка організаторам виставки! Це справжній прорив у свідомості української спільноти. Повстанські очі ніби дивляться на тебе зі світлин, вони, ніби, живі, ніби поруч…
Слава Україні!
Б.Тицький

Західна Україна була винищена в 40-50 роки, її вивозили ешелонами, вирізали цілі села. Та були патріоти Герої. Сад вирубали, лишилися корчі і зараз ми бачимо: Шуфричі, Гавриші, Медведчуки, Лариса Скорик, Ганна Герман, Леонід Кравчук, Івченки – ось гвардія, яка тільки красується з ворогами України та любуються машинами. Я думаю, що молоде покоління виросте, вивчивши історію України, УПА і будуть в нас Мельники, Бендери, Зелені.
З великою повагою до героїв України до УПА!
Скульптор М. Гаргавий
Київ

Велика подяка організаторам цієї виставки. Бажано, щоб ця виставка була постійнодіючою. Дай Боже, щоб ряди загиблих, нескорених поповнили сьогоднішні українці.
Слава Україні! Слава героям УПА!
Член партії КУН. Великий шанувальник партії «Свобода» та лідера О.Тягнибока

Огромное спасибо за организацию выставки!!! Очень хочется чтобы борьба наших предков не была напрасной и помогла возрождению национального самосознания у молодежи!!!
Підпис

Дуже вдячний за безцінну для всіх українців фотовиставку. Жаль, що дуже мало літератури про Шухевича, Бандеру, Мельника, їх найближчих заступників і помічників в. ч. Михайла Андрусяка «Брати вогню», «Брати грому» і інших авторів.
Бажаю робити такі виставки в школах, військових підрозділах. На жаль, там ще виховують на сталінських традиціях. Не знає наша молодь нічого по історії УПА
Підпис

Слава героям, дійсним Героям УПА!
Дякуємо за виставку
Кияни учасники війни
Підписи

Пане Президенте! Дуже довго Ви думаєте!
Дайте відповідь народу, якому ми вдячні нашою незалежністю!
Підпис

«Окупаційна влада» не може визнати визвольний рух за незалежність України. Об’єднання українців вже не за горами!
Слава україні!
Підпис

Спасибо организаторам выставки, преклоняюсь перед мужеством повстанцев УПА! Слава Украине.
Обруселый политикой КПСС-КПУ украинец
Підпис

Дякую за організацію надзвичайно актуальної виставки. Пам’ятаю розповіді батька про те, як енкаведисти викололи очі, вирвали язика мому дідові, коли його зловили під час відвідування хворого (а дід був лікарем і в т.ч. агітатором), пригадую розповіді бабусі про переповнені тюрми у Львові, замордованими енкаведистами людьми.
Слава тим героям. Які захищали нас від звірств радянських загарбників.
Не забуваймо їх!
Пам’ятаймо їх!
Джус Марта,
Викладач НМУ ім. Богомольця

Дякуємо за збережену пам'ять наших Славних, Хоробрих вояків-оборонців нашої святої Землі – Руси-України!
Вдячні нащадки
Ларіна
Лямчук

Дякуємо за виставку! Дуже гарно, але дуже мало днів виділили для Києва.
ШереметиЦе не виставка. Це – ПАМ'ЯТЬ борцям за Волю, за Україну! Низький їм уклін і вічна пам'ять!!!
Їдьте по Україні! Показуйте ці світлини людям! Розказуйте правду про них.
Дякуємо Вам.
Підписи
м. Фастів

Будь-ласка повторіть виставку
Підпис

Слава Україні!
Ростислав Мартинюк

Сторінки УПА – героїчні сторінки української історії, невід’ємна
І, без сумніву, славна її частина.
Слава Україні!
Героям Слава!
Підпис

Схиляю голову перед тими, хто зберіг унікальні фотографії і документи. Щира подяка ініціаторам та організаторам надзвичайно цікавої виставки.
Гордий за героїчні вчинки і поступки синів, і дочок нашої багатостраждальної України. Слава, слава, слава і вічна пам'ять воїнам УПА! Слава Україні!
Генерал-лейтенант М. Мельник

Виставка є виключно цікавою та упевнений, що вона сприятиме популяризації українського національного руху серед пересічних українців.
У той же час було б доцільно максимально використовувати сучасні технології з цією метою. Добре оформлений сайт став би кроком на шляху цієї роботи.
Хай вам щастить!
Підпис

Щиро вдячний організаторам, доповідачу. На мій суб’єктивний погляд, організаторам необхідно доповнити виставку:
- Карта Європи 1918-1939 рр. (Закерзоння, Волинь);
- Необхідність підготовки вищих офіцерських кадрів в академіях Австрії, Польщі;
- участь в «іностранних легіонах» «Роланд», «Нахтігаль», Дивізія січових стрільців «Галичина» по типу «Иностранний легіон» в Франції, морська піхота у США;
-Хронологія подій УПА;
- Присяга вояка УПА скопійовано в 50-х роках в Советской Армии;
-Досвід УПА вивчало ЦРУ і Чегевара.
Дуже вам вдячний
Підпис

Потрясаюча виставка і документально унаочнена, потрібна для щоденної просвітницької роботи серед людей дорослих, студентів і учнів.
Треба відновити історичну справедливість:
1. Наша незалежність постала 22 січня 1918 року.
2. Відновлена 30.06.1941р.
3. Акт проголошення незалежності 24 серпня 1991 – невірно, це АКТ ВІДНОВЛЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
- Степану Бандері, Коновальцю – звання справжніх Героїв України
- Визнати УПА як справжнього захисника нашої української Вітчизни
- Лише тоді встанемо з домовини рабства більшовицького, коли відновимо свою історію, розіб’ємо кайдани чужої мови, чужої ідеології, чужих свят і чужого мислення, знімемо печатки пам’ятників – ідолам фашистського комунізму, тоді звільнимося.
Слава борцям УПА!
Виставку зробити постійно діючою.
Слава Україні і борцям за її Свободу!
Підпис
Слава УПА – прекрасному цвіту нашої нації.


Виставка добра і дуже потрібна. Успіхів.
А. Русначенко

Спасибі! Але шкода, що про цю виставку майже ніхто не знає, особливо молодь.

Дякуємо за інформацію – чудова виставка. Було б добре зробити її постійною.
Слава Україні – Героям слава!

Просто Велике Дякую!
Слава Україні!
Підпис

Слава ОУН-УПА. Слава рідній Україні.
Михайло П. з Крехова


Спасибі за виставку. Ще не вмерла Україна.
Два підписи

Чи потрібно продовжувати мітингувати? Не дуріть людей.
О. Данілкін
Н. Потапова

Слава Героям УПА!
Шугаєві

Там, на півночі, на Волині, зродилась армія УПА, щоби воскресла Україна І завітала свобода.
Допоки є пам'ять, доти ми живемо. З вдячністю за це.
Підпис Рівне

Це наша історія! Слава Україні! Героям слава!


Дуже важливо знати історію України. Дякуємо за цю інформацію.
Підпис


Слава Героям, навіки слава!
Пенсіонерка Вовна Людмила


Государство - ..(далі важко розібрати)


Бажаємо бачити предмети побуту воїнів УПА.


То є дуже гарна ідея щодо проведення такої виставки у Києві, напівзрусифікованому місті. Проїздіть Схід, хай люди зрозуміють, що це було. Вдячні вам за це. Треба, щоб люди зрозуміли, що то було задля незалежності України!
Київська молодь
P.S. Зробіть, продовжіть виставку у Києві.


Дякую за правду. А молодим упівцям за їх жертовність.
Все-таки наша візьме! Коли жива наша пам'ять і наш дух.
Петро Белей зам. Голови Київського «Меморіалу»

Правду про українську історію і одну з найгероїчніших її сторінок боротьбу УПА несе ця виставка – і в цьому її архіважливе значення і місія. Цю правду мусить впізнати вся Україна і всі українці.
Дякую
Іван Васюник

Значення для України таких експозицій однозначне. Вони мають бути, як про Голодомор – постійними. Матеріали мають бути показані у всіх областях, а також відруковані МІЛЬЙОНИМ! Тиражем!
Плугом обух не переб’єш, але, вигнавши ворогів із ВРУ і Українського уряду, ми зробимо ту Українську Справу і заживемо справжнім українським життям в Україні, за що і боролися наші Діди і Батьки!!!
Микола ОУН, козак, член СОУ, член ВУТ «Просвіта»
Михайло Сопівник, козак, член ВУТ «Просвіта»

Вдячність і слава Вам організаторам цієї фотовиставки – ластівки весняної, яка завітала в м. Київ.
Вічна Слава Героям, які віддали свої молоді життя за волю України.
Многії і благії літа борцям ОУН і воякам УПА, які ще живі, при доброму здоров’ї.
М.Сопівник /ровесник УПА/


Хто має очі – той побачить, хто має вуха – той почує!
Доблесть, честь і звитяга!
Слава Україні! Героям Слава!
Українці прокинтеся! Українці єднайтеся!
Україна понад усе!
Велика подяка від Спілки етнічних українців
5 підписів.

Надто потрібна і дуже цікава тематика.
Підпис, Рахів

Цікава і дуже важлива експозиція. Але шкода, що для такої важливої виставки знайшли так мало місця! До кожного стенду важко підступитися і все прочитати. Я надіюсь, що організатори це врахують при встановленні стендів у інших містах.
А загалом – дуже дякую!
Олійник І. М.

Це вже є проривом. Хотілося б, щоб це набуло більшого масштабу, адже те, що зробило УПА для України – неоціненне. Дуже сподіваюся, що надалі вдасться зробити все на більшій площі, аби кожен міг донести щось до свого серця.
Дякую за цю виставку.
Гончарук К.К.

Велика пошана і подяка авторам концепції виставки. Конче необхідно видати окремо найважливіші, якщо не всі матеріали.
О. Іващенко, ІС НАНУ

Виставка дає добрий поштовх до аналізу української історії. Сюди прийшли багато людей з дітьми, а також багато тих, що мають дуже приблизне уявлення про цю славетну боротьбу. Дуже хотілося би, щоб такі виставки повторювалися частіше і щоб весь час був екскурсовод, який би глибоко освітлював кожен стенд. Адже це невичерпна криниця для виховання молодого покоління, бо воно таке політичне в своїй більшості. Треба долати дух грошей, треба виховувати високий дух патріотизму, високої любові до своєї землі.
Скрипник. О. П.

Чудова виставка. Слава Україні!
Богдан Годяк з США

Велика подяка людям, які дослідили, зібрали матеріали і організували таку потрібну всім нам виставку. Низький уклін усім героям, що поклали своє життя і здоров’я за волю України. А нам потрібно брати з них приклад і продовжувати боротьбу кожному, починаючи з себе. Перестати бути рабами в душі і в думках! Бути Українцем, говорити УКРАЇНСЬКОЮ! Вірити в Україну і в наш український народ.
Підпис


Я ніколи не знав про УПА, але ця виставка мене навчила про УПА.
Андрій Годяк від США

Слава Україні! Слава Ісусу Христу! Слава тим воякам, які, у синій сварзі, моляться за Україну і тим провідникам, які продовжують боротися за свободу і волю уже незалежної України. Їх віра, їх справа вкрай необхідна в такий відповідальний час становлення Української Держави. Вірю, що Україна займе достатнє місце у світі і її визнають як колиску цивілізації людства і, особливо, такий героїчний народ, про що свідчить ця виставка.
Підпис

Враження від виставки чудові, повчальні і необхідні нашій державі. Так тримайте!
Олекса Довбуш із Коломиї

Слава героям ОУН-УПА!!!
Дякую за можливість переглянути стільки рідкісних світлин.
Слава Україні!
Квітка

Спасибі і доземний уклін молодим патріотам, що фахово, і до того ж з Україною в серці, зорганізували цей літопис – нашу Славу, наш біль, нашу історію, яку ще так довго треба читати з громом і, головне, з великою самоповагою.
Дай Боже нам єдності! І досвіду з історичних уроків
Підпис

Слава УПА!
Від героїв Крут, коли жителі навколишніх сіл не стали в бій проти Муравйовців страдає український народ. Сьогодні дожилися до того, що Верховною Радою керують дві обіз’яни, шлях би їх трафив!
Українці, піднімаймося на захист!
Пенсіонер Кулаків

Слава УПА – навіки слава
Підпис

Виставка «Правда про УПА» мусить бути у Києві постійно діючою в музеї (або визвольних змагань, або історичному чи якомусь іншому), бо це частина нашої історії. Лише на правді виховується патріотизм покоління.
Щиро дякую організаторам виставки.
Як лікар, що працюю в школі, вважаю необхідним дати цю інформацію учням шкіл, вузів.
Слава УПА!
Підпис м. Вишгород

Виставка справді проймає…
Інформативно, глибоко актуально.
Спасибі за враження.
Бажаю вам частіше «виходити в світ»
Олена

Величезна вдячність організаторам, жаль, що такий короткий термін проведення виставки. Вражають фото повстанців, правдиві, щирі, справжні. Після цього побаченого важко і взагалі неможливо сприймати вислови деяких політиків – українофобів про те, що цього всього не було.
Бажаю успіхів. Пропагуйте й надалі нашу славну історію.
Від студента кобзарської СВПШМ

Кожного дня по телебаченню і в патріотичних газетах потрібні розповіді про шлях до Волі і незалежності України з 1918 р. до сьогодення. Спасибі за виставку і розповідь.
Любов Григорівна м. Біла Церква

Дякуємо за вдало організовану виставку.
Київ, сім’я лікарів

Велика вдячність і велика шана молодим синам України. Хай же цю виставку побачать в усіх регіонах України!
Валентина Олексіївна
Чернігівщина

Щиро вдячні організаторам виставки. Схиляємо голови перед нескореними борцями за незалежність України! Виставка змістовна, глибока. Запрошуємо вас до Черкащини, батьківщини В’ячеслава Чорновола!.

Очень хорошая выставка.
Нас долго дурачили. Наконец я смог узнать какую то правду об ОУН-УПА. Спасибо организаторам и молодому парню который так грамотно и доходчиво провел экскурсию.
С уважением Ю. А., Архангельск, Россия

Дуже потрібна, правдива справа. Виставка повинна бути постійною і розрекламованою.
Слава Україні!
Підпис

Дуже дякую за таку змістовну виставку. Нарешті можемо побачити наших героїв в Українському Домі.
Дякуємо за екскурсію.
Киянка, 62 роки, Дарія Володимирівна

По-перше, дуже дякую за виставку. По-друге, бажано було б, щоб виставка була значно більшою – розросталася, була такою, як поставлена справа в УПА, та якою буда ідеологія перших Збройних Сил України – УПА.
По-третє: бажаю, щоб виставку побачила уся Соборна Україна й інші країни. Людство повинно, як я, розуміти, що УПА була, є, і буде яскравою сторінкою визвольного руху Великого народу.
Корінний киянин, 44 роки, Володимир Вітер

Велика подяка за виставку. Організуйте, будьте ласкаві, такі виставки частіше і нехай вони будуть більшими. Враженна кількістю молоді і взагалі зацікавлених виставкою людей. Свої власні спогади про розповіді батьків та бабусь доповнила відео рядом. Я думаю, що визнання УПА не за горами, не дивлячись ні на що. Шкода, що цього не дочекалися і ніколи не побачать мої батьки.
Закревська А. Ф., 53 р.

Це не просто виставка – це крик українського народу до тих, хто не хоче визнавати цю країну сильною та незалежною. Хай її побачить та частина України, яка живе досі у радянській пітьмі.
Слава героям! Слава Україні!.
Чухарів Дмитро.

Чудово! Так! Треба проривати інформаційний ворожий простір! Дякую за кваліфікований екскурс в історію боротьби нашої УПА!
Слава Україні!
Офіцер флоту Ю. Царенко.
Спілка Офіцерів України

Знаю і вірю, що скоро буде як треба.

Виставка вражає. Покоління 30-літніх про це нічого не знає, або знає в перекрученому вигляді.
Підпис

Ясно, що це потрібно. Але такої форми недостатньо. Запросить би лекторів. Хіба я можу прочитати там щось при самій землі. Ці стенди подати в форматному альбомі. А так враження не повне. Був в Трускавці на лекції. До мене вчепились організатори, щоб я щось розказав, а я нічого не знаю, хоч і хотів би.
Можу допомогти!
Підпис (номер телефону)

Щира подяка за надзвичайно цікаві факти, висвітленні та підкріпленні доказами! Народ має знати своїх героїв, має знати свою справжню історію, а не нав’язану. Гарно було б більше ознайомити з цими фактами школярів, студентів – залучення в школи (директори, вчителі історії).
Ще раз дякуємо за таку славну фотовиставку. Віримо в краще. Удачі і творчої наснаги.
Сім’я Красюків (Катерина, Юрась та Ніна)Досить цікава виставка фото, але мені здається, що необхідно зробити її більш масовою.
Мені дуже прикро, що наша держава не визнає справжніх героїв!.. Соромно.
Дякую
Підпис

Виставка така треба і щоб наші нащадки знали, що була боротьба українців за свою Націю
М. П. Доманчук


Вважаю за потрібне матеріали виставки видати окремою книжкою.
К. В. Яснопольський

Відповіді

 • 2007.03.16 | Shadow_Runner

  Re: Книга відгуків на фотовиставці «УПА. ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ»

  Справді, дуже не вистачає сайту з матеріалами про УПА.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.03.17 | Оксана Мaрія

  Re: Книга відгуків на фотовиставці «УПА. Історія нескорених»

  Ми сильні, коли знаємо свою історичну правду! Ось вона - у відгуках! Ще один крок зроблено до осягу мети! Молодці організатори, молодці відвідувачі, хто залишив свої відгуки! УПА НАШІ ГЕРОЇ! СЛАВА І ЖИВИМ і ПОЛЯГЛИМ!
  P.S. Тим, що сичать, мов конаючі змії - час світла настав! Aбо прикусіть свої роздвоєні язики, або... "Згиньте, як роса на Сонці!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua