МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Каськів погрожує силовими методами вигнати "нєугодних"?

03/22/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно на переговори з головою страйкому прийшов Голова політради партії ПОРА Владислав Каськів. Дізнавшись про суть вимог, Каськів став погрожувати силовим розблокуванням приміщення та кримінальним переслідуванням учасників страйку.

Сьогодні, 22 березня о 18:32 розпочався безстроковий страйк працівників Центрального виконавчого комітету Громадянської партії ПОРА. Піти на такий крок страйкарів змусило свавілля дій новообраної політради партії, порушення нею Статутних норм та Етичного кодексу. Як повідомили у страйкомі, вчора політрада намагалась безпідставно звільнити всіх працівників виконкому після того, як вони створили власну профспілку.

На даний момент страйкарями заблоковано всі входи та виходи першого поверху центрального офісу партії, всередині самого приміщення зводяться барикадні укріплення. За інформацію очевидців, які перебувають назовні, біля офісу вже скупчуються люди підозрілої зовнішності, очевидно з метою увірватись в приміщення.

Щойно на переговори з головою страйкому прийшов Голова політради партії ПОРА Владислав Каськів. Дізнавшись про суть вимог, Каськів став погрожувати силовим розблокуванням приміщення та кримінальним переслідуванням учасників страйку.

За словами голови страйкового комітету Олега Ахтирського, екс-працівники виконкому готові стояти до кінця: «Сьогодні новоспечена політрада на чолі з Каськівим поставила себе поза будь-якими моральними нормами. Не легітимність прийнятих останніх рішень, безпідставні виключення з лав ПОРИ людей, які стояли у її витоків, змусило нас оголосити страйк. А вчорашні події, коли весь виконком намагались розпустити стало останньою краплею, яка остаточно переконала нас у власній правоті».Відтак, основною своєю вимогою страйкуючі «пористи» вважають термінове скликання позачергових Громадянських зборів. На їх переконання, лише з’їзд може остаточно вирішити конфлікт, який на сьогодні склався в ПОРІ.

Джерело http://pora.in.ua/

Відповіді

  • 2007.03.23 | Shadow_Runner

    Перестав мати справи з Порою ще у 2005, коли вони стали партією

    Бо коли починається бротьба не за правду, а за владу усякій бруд спливає на поверхню. Нажаль.
  • 2007.03.23 | Міліціонер

    Re: Каськів погрожує силовими методами вигнати "нєугодних"?

    Це вже якесь рейдерство...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua