МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Re: Вася з колгоспної водокачки

03/23/2007 | Міліціонер
>>Міліціонер несе свою службу і при величезному мітингу, і при невеликому. Якщо там є провокатори — їх потрібно затримувати, неважливо, з якого боку. Цушко має забезпечити конституційне право...

Золоті слова! :) Решта - заздрість, що Цушко, на відміну від сина секретаря обкому КПРС, має досвід роботи на землі, керував міцним агропромисловим господарством, двічі обирався нардепом, перемігши рідного брата Боделана, ніколи нікому не продавався і не крав.

Відповіді

 • 2007.03.23 | Shooter

  Re: Вася з колгоспної водокачки

  Міліціонер пише:
  > >>Цушко має досвід роботи на землі, керував міцним агропромисловим господарством

  Так, так. Прідсідатєль калхоза - це, без сумніву, посада для високочолого інтелектуала. Міністра cьогодні. І лідера рожевих (свинок) в парламенті, які нарешті дорвалися до корита.

  >ніколи нікому не продавався і не крав.

  :) Брехати негарно, товаріщ міліціонєр.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.23 | Міліціонер

   Re: Брешу не я. Набрехали вам:

   Цушко ніколи не був головою ковгоспу. Головою радгоспу був, але це абсолютно різні речі.
   То був лише початок його шляху. В принципі, такий, як у багатьох - трудовий. Кожен з чогось починав - хтось бухгалтером, хтось ... Більшість з нас були піонерами, то й що?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.24 | Shooter

    Брешете Ви, причому страшно невміло

    Вдосконалюйтеся.


    Міліціонер пише:
    > Цушко ніколи не був головою ковгоспу. Головою радгоспу був, але це абсолютно різні речі.

    :) В чому ж полягала ця "абсолютна відмінність"? Поділіться цим глибоким знанням.


    > То був лише початок його шляху. В принципі, такий, як у багатьох - трудовий. Кожен з чогось починав - хтось бухгалтером, хтось ...

    ...шапки крав, людям писки бив, хтось починав з наперстків, потім доріс до карт і макрушніцтва, а хтось був "главой совхоза" та так ним і залишився.


    > Більшість з нас були піонерами, то й що?

    То й то - з одних піонерів виростають толкові банкіри, з інших - мєлкі злодії та хулігани, макрушніки чи злодійкуваті "глави савхозів". Які пізніше віртуально освоїли мистецтво політичної проституції.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.24 | Міліціонер

     Re: Брешете Ви, причому страшно невміло

     > ...шапки крав, людям писки бив, хтось починав з наперстків, потім доріс до карт і макрушніцтва

     Я щиро співчуваю Вам. Такому життєвому досвіду не позаздриш :(
    • 2007.03.24 | Безробітний

     Дрібні хулігани...то, звичайно, круто...

     Але тут на "Майдані" один добродій дописує...

     Так його спочатку Радянська влада, витягши з сараю, намагалась вивчити та вченим зробити. А потім добродія більше десятка років на Заході вчили, в найкращих університетах...

     Але як тільки той добродій вислизнув з ціпких лапок західної образованщини, то одразу пасивним став...Тобто не в гарному розумінні слова "пасивним став", а став у "плідну позицію пасивного вченого"...

     А Ви кажете...дрібні хулігани...писок бити...голова колгоспу або дирехтор радгоспу...

     Є випадки, коли Оксфорд з Гарвардом руки опускають від розпачу...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.25 | Раціо

      Який надійний раб цей безробітний

      Навіть випущений на свободу в пампаси уявити нездатен, щоби сама людина щось із себе робила, а не держава із неї. От шо значить савєцка школа!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.25 | Безробітний

       Зачекайте...не так швидко ...я записую...

       Раціо пише:
       > Навіть випущений на свободу в пампаси уявити нездатен, щоби сама людина щось із себе робила, а не держава із неї. От шо значить савєцка школа!


       Зачекайте...Тут хтось гілками твердить, що без того, щоб піти наТО нічого не можна зробити своїми силами...

       Ні державу розбудувати..ні бандитів вгамувати...

       То де совєцька школа?

       Це Ви, здається, як прімєрний савєцкій ученік на палітінформації у вівторок зранку, зараз отут мені всє аткравєнія з ТБ перерозповідаєте..
     • 2007.03.25 | igorg

      Пане безробітний, можу стверджувати, що скажімо

      по відношенню до мене, держава робила так, щоб я наукою не займався і вченим не став. Причому починаючи із початкової школи :).
      Звісно, якщо не ставити їй в заслугу наявність шкіл та навчальних закладів взагалі. Проте їх відсутність здається є лише в Африці та Туркменістані :). І якщо звісно не ставити в заслугу державі саме існування на білому світі :). Бо є й така точка зору.
      Що таке голова колгоспу чи радгоспу я мав можливість довго спостерігати впритул. Не знаю чи маєте такий досвід Ви. Певно, що ні. Жодному поміщику таке й не снилося. Це АБСОЛЮТНА влада над людьми. Й абсолютне сраколизництво. Саме для того колгоспи й радгоспи створювалися, саме для того й підбиралися певним чином кадри. Трапляються винятки, але дуже рідко, та й уверх ті винятки не ростуть. Ще були зразково-показові радгоспи й колгоспи (по одному на область). Але та практика зараз відпала, за відсутністю потреби.
      Тож спостерігаючи Цушка можу абсолютно однозначно стверджувати, що це є типовий продукт головування. Якщо таке створіння видирається нагору то отримується Лукашенка. Але аж ніяк не Лех Валенса. Так що шановні пани дещо спутали. На предмет чесної праці, фаховості і т.п. Його основна роль і призначення опускати й душити людей, перетворювати на бидло. Ось тут його фаховість і "чесне служіння" не викликає сумніву. Цушко це імя особове, навіть у середовищі соціалістів, та ще й років півтора тому.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.25 | MentBuster

       Re: Пане безробітний, можу стверджувати, що скажімо

       igorg пише:
       > Тож спостерігаючи Цушка можу абсолютно однозначно стверджувати, що це є типовий продукт головування. Якщо таке створіння видирається нагору то отримується Лукашенка. Але аж ніяк не Лех Валенса. Так що шановні пани дещо спутали. На предмет чесної праці, фаховості і т.п. Його основна роль і призначення опускати й душити людей, перетворювати на бидло. Ось тут його фаховість і "чесне служіння" не викликає сумніву. Цушко це імя особове, навіть у середовищі соціалістів, та ще й років півтора тому.
       Цушко не має нічого спільного з намальованим портретом ;)
       Вся викладена вами хрєнь - продукт виключно вашої хворої уяви :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.25 | igorg

        Справді? Подивимося ближче до виборів, якщо вже не до цієї осені

        Знаєте, при близькому знайомстві всі вони напрочуд гарні й милі люди. Тим паче що на це зараз мода. Але вибачайте, я не бачу нічого, що вирізняло б цього героя серед інших. Як можете то просвітіть.
        Ось Семенюк, скажімо. Ну прям до образів можна ставити :). А мені дуже хотілося б її наразі спитати про умови праці, соціальні гарантії, і рівень зарплати на на Північному і Центральному гірничих комбінатах Кривого Рогу. Як там із зобовязаннями? Бо її цікавить виключно Міттал. Як там страждає :) робочий люд. Певно господарі від Ахметова на комбінатах просто ніяких зобовязань не мають. То які ж претензії. А так гарно гавкає по команді, аж заливається, як дзвіночок. Як тільки за повідок смикнуть :).
        Не сумніваюсь, що і Цушко гарно працюватиме. На повідку.
        Я бачив яку зачистку соцпартії робив Мороз. І її ефективність.

        А ще маю власний гарний індикатор. Біля мене такий невеличкий ранковий ринок напівлегальний функціонує (з 6 до 8). Я там вже років з пять молоко беру, олію. Так от, за два роки Луценкового керування там жодного разу менти бабки не збивали. А у пана Цушка процес знову "пошел". У 2004 там вже й ОМОН пасся. Тож певно Цушко "нє в курсє". Зате менти "в курсє" хто що і до чого. Проголодався динозаврик, потепління.
 • 2007.03.24 | stefan

  Міліціонерy Вася Цушко дасть нову личку

  Міліціонер пише:
  > >>Міліціонер несе свою службу і при величезному мітингу, і при невеликому. Якщо там є провокатори — їх потрібно затримувати, неважливо, з якого боку. Цушко має забезпечити конституційне право...
  >
  > Золоті слова! :) Решта - заздрість, що Цушко, на відміну від сина секретаря обкому КПРС, має досвід роботи на землі, керував міцним агропромисловим господарством, двічі обирався нардепом, перемігши рідного брата Боделана, ніколи нікому не продавався і не крав.
  -------------------
  За такі слова
  Вася Цушко дасть Міліціонерy нову личку.
  Обов"язково дасть. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.24 | один_козак

   Або дві.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.24 | дідусь

    Re: Або дві.

    Цікаво, а хтось наведе приклади - що вкрав Цушко?
    А також аргумеентацію більш високого рівня інтелекта Луценка у порівнянні з Цушком?
    А закидати йому що був колись директором радгоспу - це те ж саме що говорити що ющенко дебіл лише на підставі того - що був колись бухгалтером колгоспу.
    Така аргументація - не варта виїденого яйця і не красить самого "аргументатора".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.24 | Сергей ГРУЗДОВ

     А дедушка-то прав.

    • 2007.03.24 | DADDY

     Re: Або дві.

     дідусь пише:
     > Цікаво, а хтось наведе приклади - що вкрав Цушко?
     > А також аргумеентацію більш високого рівня інтелекта Луценка у порівнянні з Цушком?
     > А закидати йому що був колись директором радгоспу - це те ж саме що говорити що ющенко дебіл лише на підставі того - що був колись бухгалтером колгоспу.
     > Така аргументація - не варта виїденого яйця і не красить самого "аргументатора".
     А тут не потрібно багато аргументувати: Цушко разом з рештою социків продав та зрадив народ України. Це не високі слова і не гучні заяви. Социки отримали свої відсотки тільки завдяки позиціонуванню в якості одного з учасників Майдану.Але на Майдан вони потрапили пост-фактум, після чергового "виліту" Мороза з президентськи перегонів..... про це вже писано-переписано.
     Юра ж на відміну від своїх однопартійців залишився з нами, з тими, хто був на Майдані і вважає, що революція тільки почалася, хто хоче будувати нову Україну без совка, п"ятої колони та продажних політиканів.
     Для оцінки розумових здібностей згаданих персон достатньо послухати або почитати інтерв"ю Луценка та порівняти його з типово совковим белькотінням Цушка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.24 | Сергей ГРУЗДОВ

      Re: Або дві.

      Простите, но с правовой позиции Ваши аргументы сооветствуют аргументации уже упомянутого тут Васи с водокачки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.24 | Shooter

       Re: Або дві.

       Сергей ГРУЗДОВ пише:
       > Простите, но с правовой позиции Ваши аргументы сооветствуют аргументации уже упомянутого тут Васи с водокачки.

       Гм...кажете, існують якісь правові підстави для оцінки рівня інтелекту? ;)

       Цікаво би було дізнатися.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.24 | Сергей ГРУЗДОВ

        Вкрав, продав, зрадив - не оцінка рівня інтелекту.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.24 | Shooter

         Погоджуюсь. Часто великі злодії та бандити...

         ...бувають достатньо розумними людьми.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.24 | Сергей ГРУЗДОВ

          Re: Погоджуюсь. Часто великі злодії та бандити...

          Я ответил на Ваше - "Гм...кажете, існують якісь правові підстави для оцінки рівня інтелекту?" тем, что напомнил о содержании высказанных "обвинений". Эти обвинения БЕЗУСЛОВНО лежат в правовой плоскости, а не являются "оценкой уровня интеллекта". Ваше же последнее сообщение является просто дешевым передергиванием или доказательством сиюминутной неадекватности. Упражняйтесь на... кошках.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.24 | Shooter

           Не смішіть

           Я вже писав в цій гілці - без сумніву, Ахмєтов людей не вбивав, а Боря Колєсніков набув свої статки виключно законним способом. І взагалі бандюки - без сумніву є прикладом законопослушности для решти громадян.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.24 | Сергей ГРУЗДОВ

            Финиш. Продолжайте разговор перед зеркалом.

     • 2007.03.24 | Міліціонер

      Re: Або дві.

      > А тут не потрібно багато аргументувати:

      Дійсно, навіщо обтяжувати себе аргументами?

      > Але на Майдан вони потрапили пост-фактум, після чергового "виліту" Мороза з президентськи перегонів..... про це вже писано-переписано.

      Ага. Після першого туру. Якраз тоді, коли Майдан і почався. Підтримали Ющенка і дали йому ту перевагу, якої йому так не вистачало для перемоги. Влітку 2006 вони, переконавшись у невиконанні Ющенком своєї передвиборчої програми, дали таку перевагу Регіонам.

      > Юра ж на відміну від своїх однопартійців залишився з нами, з тими, хто був на Майдані і вважає, що революція тільки почалася, хто хоче будувати нову Україну без совка, п"ятої колони та продажних політиканів.

      Він мав два роки, щоб не абстрактно "будувати нову Україну без совка, п"ятої колони та продажних політиканів", а реально навести лад у МВС. А спромігся лише на словесні мантри на кшталт "Міліція з народом!". Ці слова змінили щось реально крім вашої уяви?

      > Для оцінки розумових здібностей згаданих персон достатньо послухати або почитати інтерв"ю Луценка та порівняти його з типово совковим белькотінням Цушка.

      "Суди людину по справах її" ;)
     • 2007.03.24 | дідусь

      Re: Або дві.

      DADDY пише:
      > А тут не потрібно багато аргументувати:

      Як правило, не люблять аргументувати ті (важають що "і так понятно"), ті, хто просто не здатен аргументувати. :)


      >Цушко разом з рештою социків продав та зрадив народ України. Це не високі слова і не гучні заяви. Социки отримали свої відсотки тільки завдяки позиціонуванню в якості одного з учасників Майдану.


      "Социки" завжди (і до Майдану) отримували свої 5-6% і розчарування Майданом (дякуйте нашому високосяйному Манілову) скоріш за все, лише зменшило їх відсотки на виборах 2006 року.
      А щодо зради, то зрадили всі і ваш Юра Луценко. Про це дуже чудово написали Монтян:
      - "Коли народ запхав у владу помаранчевих рагулів, вони чомусь вирішили, що якимось чином цю владу заслужили. Уродам ніколи не спадало на думку, що їм просто лягла щаслива фішка, бо ніяких інших альтернатив остаточно знахабнілим бандюкам просто не було. Жлобуїни сказали щось на кшталт "Дякуємо, народ! Пішов нах, народ!" - та хутенько взялися за дерибан, накинувшись на владу, як дурний на мило. Уїбани щиро вирішили, що прийшли до влади назавжди" http://mentbuster.livejournal.com/13834.html

      Зрадили тим, що дійсно, на умовно "другий день" після приходу до влади сказали народу (своїми подальшими діями) "Пішов нах, народ!".
      За півтора роки коли не було ще ніякої політреформи "помаранчеві рагулі" палець об палець нічого не зробили, щоб знищити кучмізм (вибудовану Кучмою систему влади), бо вона їх цілком влаштовувала, тільки тепер вони щиро вірили, що ця система буде працювати на них (і надіялись що довго).
      В цьому відношенні Мороз ні на йоту не зрадив народ більше чим інші "помаранчеві рагулі".
      Парадокс ситуації в тому, що залишитись у команді цих рагулів (що таки дійсно зрадили і послали нах.. народ", по суті, була така ж зрада народу, як і перейти в каоліцію до "голубих". (Можливо найбільш порядним було послати і одних і других нафуй).
      Ну а щодо зради "помаранчевої коаліції", то Вінський, після того як обізвав Мороза мраззю, все ж правильно сказав, що вина Мороза все ж на другому місці. На першому місці вина Президента і алчних "любих друзів", які отримавши всього третій результат на виборах, хотіли під себе підгребсти буквально все - і готові були хоч на ширку хоч на все що завгодно, тільки б не сталось самого страшного їхнього кошмару - "Юлька Премьєр".
      Так хто зрадив народ?

      Ну а щодо вашого юрика, то він цілком підпадає під опісаніє пані Монтян - бідолашний все бігав із совочком та підтирав за андрюшкою, коли мажорчик в черговий раз нагадить, а ніодної серйозної справи так до толку і недовів, як і нічіого не зробив щодо зміни самої системи.
      Ну а щодо його порівняння із Цушком, то Цушко (зовні) виглядає начебто простакуватіше Луценка (ну не мав він в дитинстві елітного обкомівського виховання), проте, як мені здається, логіка його міркувань, коли я цого бачу по телевізору, нічим не гірша Луценкової (можливо тому, що і Луценко нею не блєщєт".
      Хоча, нічого доброго я не очікую ні від першого ні від другого.
    • 2007.03.24 | MentBuster

     +1

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.24 | сябр

      цушко нічого не крав. припустимо...

      Але цього трохи замало, щоб бути нормальним міністром ВС. Луценко хоч намагався щось зробити, а це молдованське рило з 5 складками на шиї лише тупо пресує. Мій кум (він працює у паспортному столі) згідно наказу новоризначеного Цушком начальника обласного УМВС має щомісяця розкривати не менше двох злочинів. Питається - як??? ось вам "проФФесіонал". А української, сцуко, так і не вивчив....
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.24 | дідусь

       Re: цушко нічого не крав. припустимо...

       А що, при Луценку були відмінені плани по розкриттю злочинів?
       І що таке пресує?
       Якщо заставляє товстожопих мєнтів пахати, то хіба ж це пресує.
       Повірте, я не захищаю цушка, бо його особисто не знаю, не знаю чим він дише і як буде керувати.
       Але не можна суто емоційно заявляти що цушко гірше Луценка, лише тому що цушко соціаліст.
       Хоча, якби судити по справах, ми сьогодні ще немаємо длостатньої інформації щоб сказати який із двох мінгістрів кращий.
       Але для Вас, Цушко апріорі "поганий і нездара" - бо не наш.
       Хоча ваша реакція цілком природня - це дія стадного інстинкту - "наші завжди праві - ненаші апріорі мерзотники".
     • 2007.03.24 | Shooter

      Ви крайньо суб'єктивна

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.24 | MentBuster

       Обісцятися!

       Я_особисто_добре_знаю_обох_-і_Цушка,_і_Луценка! І наполягаю на тому, що Луцик смокче у порівнянні з Цушком по повній програмі. Між тим, я нікому не нав'язую своєї точки зору ;)
       Ось і все, в чому полягає мій суб'єктивізм.
       Але Шутеру з-за бугра значно видніше, звісно, ніж мені :)
    • 2007.03.24 | Shooter

     Re: Або дві.

     дідусь пише:
     > Цікаво, а хтось наведе приклади - що вкрав Цушко?

     І дійсно цікаво - хто коли приведе приклади - кого вбив Ахметов? Що вкрав Боря Колєсніков і другія братани?

     > А також аргумеентацію більш високого рівня інтелекта Луценка у порівнянні з Цушком?

     Достатньо їх послухати, щоб зрозуміти цю банальну істину.

     > А закидати йому що був колись директором радгоспу - це те ж саме що говорити що ющенко дебіл лише на підставі того - що був колись бухгалтером колгоспу.

     Ющенко починав як бухгалтер, закінчив як Голова НБУ перед приходом в політику, Цушко закінчив як голова радгоспу все там же.

     Себто, "жодної" різниці, звісно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.24 | дідусь

      Re: Або дві.

      Shooter пише:
      > А також аргумеентацію більш високого рівня інтелекта Луценка у порівнянні з Цушком?
      >
      > Достатньо їх послухати, щоб зрозуміти цю банальну істину.
      >
      > > А закидати йому що був колись директором радгоспу - це те ж саме що говорити що ющенко дебіл лише на підставі того - що був колись бухгалтером колгоспу.
      >
      > Ющенко починав як бухгалтер, закінчив як Голова НБУ перед приходом в політику, Цушко закінчив як голова радгоспу все там же.


      А ще хтось звинувачував мене у субьєктивізмі
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.24 | Shooter

       Re: Або дві.

       дідусь пише:

       > > > Цікаво, а хтось наведе приклади - що вкрав Цушко?

       > > І дійсно цікаво - хто коли приведе приклади - кого вбив Ахметов? Що вкрав Боря Колєсніков і другія братани?

       > > > А закидати йому що був колись директором радгоспу - це те ж саме що говорити що ющенко дебіл лише на підставі того - що був колись бухгалтером колгоспу.
       > >
       > > Ющенко починав як бухгалтер, закінчив як Голова НБУ перед приходом в політику, Цушко закінчив як голова радгоспу все там же.
       >
       >
       > А ще хтось звинувачував мене у субьєктивізмі

       Ага. Себто, Цушко як спеціаліст добився в житті чогось більшого як стати головою радгоспу?

       Не розповісте?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.24 | дідусь

        Re: Або дві.

        Shooter пише:
        > Ага. Себто, Цушко як спеціаліст добився в житті чогось більшого як стати головою радгоспу?
        >
        > Не розповісте?


        Того чого і один відомий інженер-електронщик "чи то звязківець) - став депутатом верховної ради, потім міністром внутрішніх справ.
        А от один колишній "когоспний бухгалтер", як був хуторянином, так ним і залишився.
        І психологія і "розмах думки" все той же.
        (До речі, як і один відомий "зававтобазою", коли я на нього дивлюссь, то бачу що зававтобазою він по природі і залишився.
        (От Україні щастя).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.25 | Міліціонер

         Re: Або дві.

         дідусь пише:
         > Того чого і один відомий інженер-електронщик "чи то звязківець) - став депутатом верховної ради, потім міністром внутрішніх справ.

         Ви пропустили класичну для Печерських водевілів сценку: "тато привіз недолугого сина в Київ влаштовувати хоч комусь в помічники, щоб дитина уму-розуму нарешті набралась".
     • 2007.03.25 | Міліціонер

      Re: Або дві.

      Shooter пише:
      > Ющенко починав як бухгалтер, закінчив як Голова НБУ перед приходом в політику, Цушко закінчив як голова радгоспу все там же.
      Себто, "жодної" різниці, звісно.

      Альо! Так прутко все перекручуєте, що встигнути неможливо - прям "наперсточничество" якесь!
      Якщо без мухляжа, ваші "рухи" мають бути такими: "Цушко: інженер - заст.голови р\г - голова р\г - депутат ВР - голова ОДА - міністр МВС - (далі буде...)"
     • 2007.03.25 | stefan

      Директором радгоспу В.Цушко працював аж 3 роки

      Shooter пише:

      > Ющенко починав як бухгалтер, закінчив як Голова НБУ перед приходом в політику, Цушко закінчив як голова радгоспу все там же.
      >
      > Себто, "жодної" різниці, звісно.
      ********************
      07-02-2005 13:55, Майдан-ДОСЬЄ
      Василь Цушко - голова обласної державної адміністрації


      Член СПУ, член фракції СПУ (з 05.2002), перший заступник голови Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002). Народився 01.02.1963 р. (с. Надрічне, Тарутинський р-н, Одеська обл.). Освіта вища, закінчив Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства (1978-82), технік-механік; Одеський сільськогосподарський інститут, економічний ф-т (1982-88), економіст. Народний депутат України 4 скликання з 04.2002 від СПУ, № 17 в списку. На час виборів: народний депутат України, член СПУ. Народний депутат України 3 скликання 03.1998-04.2002, виборчий округ № 140, Одеська область. На час виборів: народний депутат України, член СелПУ. 03.1998 р. - кандидат в народні депутати України від виборчого блоку СПУ-СелПУ, № 45 в списку. Член фракції Соціалістичної партії і Селянської партії України ("Лівий центр") (з 05.1998, пізніше - фракція СПУ); секретар Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 07.1998). Народний депутат України 2 скликання з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Тарутинський виборчий округ № 315, Одеська область, висунутий СелПУ. Член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Член фракції СПУ і СелПУ. На час виборів: директор радгосп-заводу ім. С. Лазо Тарутинського р-ну, член СелПУ. У 1982-83, 1985-87 рр. - студент Одеського сільськогосподарського ін-ту. У 1983-85 рр. - служба в армії. З 08.1987 р. - економіст радгоспу ім. С.Лазо, с. Надрічне. З 02.1988 р. - заступник директора радгоспу "Прогрес", с. Вознесенка-II Тарутинського р-ну. З 07.1989 р. - директор радгосп-заводу ім. С.Лазо, с. Надрічне. Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ст. (06.1997). Член СелПУ, член президії Вищої ради СелПУ, голова Одеської обласної організації СелПУ (до 09.1998). Заступник голови Партії захисту інтересів селян України (06.-12.2001).
      _____________
      Директором радгоспу В.Цушко працював аж 3 роки.
    • 2007.03.24 | mala

     А хіба замало того, що зараз менти виробляють?

     Чи Ви наївно думаєте, що Янукович-Ахмєтов візьме "незручну" людину?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.24 | Свiдомий

      А все-таки

      Я не фанат Цушка, але "судiмо їх по дiлах їхнiх". Поки що на повiдомлення на першiй сторiнцi "Майдану" в рубрицi "Для Цушка" вiн реагує, нiяких силових розгонiв демонстрацiй та мирних зiбрань нема. Те, що вони влаштували "парад" на Хрещатику - дураки, звичайно, але то таке. Поки що претензiй по сутi в мене до нього нема, а як буде далi - побачимо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.24 | Shooter

       І все-таки

       Свiдомий пише:
       > Я не фанат Цушка, але "судiмо їх по дiлах їхнiх".

       Давайте.
       1) був одним із тих, хто актвино за кусок корита перебіг до бандюків при утворенні СРАКи
       2) був одним із тих, хто спочатку "не здавав Луценка", а потім коли зрозумів, що певні Юлині тормоза (причому, виглядає, з благословення "самої") і так допоможуть бандюкам та комунякам зняти Луценка - по-бистрячку знову сторгувався з бандюками
       3) його крайньо чмошна промова як міністра ВС у ВР
       4) його дуже "слушна" рекомендація народу "работать, а не скиглити" - от так як він, наприклад, "допрацювався".

       > Поки що на повiдомлення на першiй сторiнцi "Майдану" в рубрицi "Для Цушка" вiн реагує,

       На що саме від відреагував?

       > нiяких силових розгонiв демонстрацiй та мирних зiбрань нема.

       Ага. Почекааємо, поки почнуть бити писки - тоді почнемо робити "висновки". Розумний підхід.

       > Те, що вони влаштували "парад" на Хрещатику - дураки, звичайно, але то таке.

       Ніфіга собі - "таке". Обізвати 52% громадян України "чумою" і демонструвати їм кийки - "то таке". Що ж тоді не таке?

       > Поки що претензiй по сутi в мене до нього нема, а як буде далi - побачимо.

       Читайте вище. Типовий недалекий чмошний совок. В тюрму його за це, звісно, посадити не годен, але захоплюватися ним не бачу жодної причини.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.24 | дідусь

        Re: І все-таки

        Shooter пише:
        > Свiдомий пише:
        > > Я не фанат Цушка, але "судiмо їх по дiлах їхнiх".
        >
        > Давайте.
        > 1) був одним із тих, хто актвино за кусок корита перебіг до бандюків при утворенні СРАКи

        Значить коли соціалісти перебігли до помарранчевих "за кусок корита", так то нормально, а якщо до регіоналів - то то "продалися"?
        А може тоді в 2004 вони до помаранчевих перебігли не із-за корита, а з політичного інтересу, політичних перспектив на майбутнє?
        Ну тоді чому не припустити, що і 300млн - це міф, брехня, а Мороз можливо перейшов у, як ви кажете, СРАКу також із-за політичних мотивів. Наприклад - щоб зберегти своє дитя - політреформу, адже розпуск парламенту міг поставити під сумнів її життєздатність.
        До речі, той же Цушко разом з Вінським був проти Сраки, але підкорився партійній дисципліні (більшості), а вінський ні, хоча цушко був за те, щоб тоді підтримати Порошенка.


        > 2) був одним із тих, хто спочатку "не здавав Луценка", а потім коли зрозумів, що певні Юлині тормоза (причому, виглядає, з благословення "самої") і так допоможуть бандюкам та комунякам зняти Луценка - по-бистрячку знову сторгувався з бандюками


        Вони і зразу були не за Луценка (який вже давно "забив" на соціалістів), а просто хотіли дожати регіоналів щоб портфель міністра МВД, залишився за соціалістами. І Тимошенко тут ні причому. І не крутили вони хвостом щодо Луценка, воно просто боролись за цю квоту, яку вважали своєю. А Луценко їм був пофуй (як і вони Луценку).

        > 3) його крайньо чмошна промова як міністра ВС у ВР


        Промова дійсно не гарпна, тут не спорю, але такі промови у них всіх. Чи Тимошенко чи луценко, у всіх гріхах себе звинувачували - чи своїх попередників?
        Так що де-де, а в цьому відношенні вони всі "чмошники".


        > 4) його дуже "слушна" рекомендація народу "работать, а не скиглити" - от так як він, наприклад, "допрацювався".

        А чим Вам не подобається така рекомендація? Скиглити то найгірше - або працюй, або борись, але не скигль.


        >

        > Ага. Почекааємо, поки почнуть бити писки - тоді почнемо робити "висновки". Розумний підхід.


        А якщо не почнуть бити - то вийде, що ви брехун і провокатор?
        Ви взагалі-то про презумпцію невинуватості щось чули?


        > Читайте вище. Типовий недалекий чмошний совок. В тюрму його за це, звісно, посадити не годен, але захоплюватися ним не бачу жодної причини.


        Ага, а "потомственний чиновник" Юра Луценко - англійський лорд, а не совок?
        Покищо ніхто із "крітіків" Цушка і одночасно "пєвцов" Луценка так і не навів ніяких ні доказів ні аргументів, щодо того, що луценко краще цушка, окрім того, що Цушко "не наш", а Луценко "наш сукин син" :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.24 | werdna

         Re: І все-таки

         Прошу ответить кто назначает заместителей - министр или х.. знает кто, кто проводит "парады" он или х.. знает кто, кто руководит министерством - он или х.. знает кто?
      • 2007.03.24 | mala

       Йой!!

       А хіба "профілактична робота" серед молоді передбачена чинним законодавством?
       Хіба в повноваження міністра ВС входить роз"яснювальна робота на тему "не приєднуйтесь до Луценка"? Причому робота полягає у затриманнях "нізащоніпрощо" і зняттях відбитків пальців.
       Хіба законом передбачено підкидання зброї колишнім міністрам ВС? А це справа рук саме Цушка.

       І міліція зараз працює ЖАХЛИВО, принаймні київська. Я звичайно тупий приклад наведу, але на ньому я зрозуміла різницю між Луценком і Цушком.
       По своїй природі я велика розтяпа і так вже склалось, що в мене вкрали гаманця один раз коли Луценко був, адругий - коли Цушко. Так от, я в подробиці не буду влазити, але суть в тому, що коли я перший раз прийшла в віділок міліції, мені чемно пояснили, що вони зроблять все можливе щоб знайти документи, але шансів мало, та знайшли їх за годину, а вдруге, на мене наїхали, ніби я прийшла в приватну фірму, і сказала, що це взагалі їх не стосується і вони такою фігнею займатись не будуть, це при тому, що коли я прийшла ці два ментяри просто грали у шашки :( Я тоді їх все ж змусила написати заяву, але толку від того - нуль. От Вам і різниця. Ставлення ментів змінилось, вонп тепер думають, що все можна.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.24 | дідусь

        Re: Йой!!

        mala пише:
        > А хіба "профілактична робота" серед молоді передбачена чинним законодавством?

        На щот цієї роботи я не в курсі тому нічого сказати не можу. Хоча чесно кажучи, думаю, що якби регіонали були б зараз в опозиції і планували похді "на штурм києва", то і луценкаова міліція вела б "розяснювальну роботу", але б уже серед Донецької молоді (якби та зорганізовувалась" "на штурм києва". і не сумніваюсь.
        Хоча знов таки, не в курсі щодо цього питання. але чудово паматяю (не раз бачив) як і за луценка мєнти в метро зупиняли молодих людей 2подозрітєльной внєшності" на предмет перевірки документів. Звичайно то не політика, а скоріш перевірка по кримінальних мотивах.
        Проте, знову таки - я не знаю, що були факти затримання просто ні щого ні з того, на вулиці - "чого рощзмовляєш на українській"?


        > Хіба законом передбачено підкидання зброї колишнім міністрам ВС? А це справа рук саме Цушка.


        А що Цушко підкидав зброю Луценку? Не чув про це.
        >

        Ну а щодо вашого прикладу з хорошою (при Луценку) і поганою (при цушку) роботою міліції, то Ви краще (мені ви можете недовіряти) попитайте Тетяну Монтян, вона з "роботою" міліції куди чаще Вас зустрічається, то хай вам скаже чи ваші 2прєдчуствія" відповідають дійсності чи ні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.03.24 | mala

         Re: Йой!!

         дідусь пише:

         > На щот цієї роботи я не в курсі тому нічого сказати не можу. Хоча чесно кажучи, думаю, що якби регіонали були б зараз в опозиції і планували похді "на штурм києва", то і луценкаова міліція вела б "розяснювальну роботу", але б уже серед Донецької молоді (якби та зорганізовувалась" "на штурм києва". і не сумніваюсь.

         от коли би проводили, тоді б і поговорили, а зараз поки ми бачимо лише факти такої роботи підопічних Цушка.

         > Хоча знов таки, не в курсі щодо цього питання. але чудово паматяю (не раз бачив) як і за луценка мєнти в метро зупиняли молодих людей 2подозрітєльной внєшності" на предмет перевірки документів. Звичайно то не політика, а скоріш перевірка по кримінальних мотивах.

         а це тут до чого? Це звичайна робота міліції. Крім того, одна справа перевірити документи, а зовсім інша - затримати і знімати відбитки пальців.

         > Проте, знову таки - я не знаю, що були факти затримання просто ні щого ні з того, на вулиці - "чого рощзмовляєш на українській"?

         а ви уважніше Вільний форум почитайте.

         > А що Цушко підкидав зброю Луценку? Не чув про це.

         Не особисто звісно.


         > Ну а щодо вашого прикладу з хорошою (при Луценку) і поганою (при цушку) роботою міліції, то Ви краще (мені ви можете недовіряти) попитайте Тетяну Монтян, вона з "роботою" міліції куди чаще Вас зустрічається, то хай вам скаже чи ваші 2прєдчуствія" відповідають дійсності чи ні.

         Я не сумніваюсь, що Таня мені розповість "правду" про міліцію, я навіть їй повірю, занадто вже вона в цьому компетентна. але це не змінти мого ставлення. Адже я сама це бачила.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.24 | дідусь

          Re: Йой!!

          mala пише:
          > > Я не сумніваюсь, що Таня мені розповість "правду" про міліцію, я навіть їй повірю, занадто вже вона в цьому компетентна. але це не змінти мого ставлення. Адже я сама це бачила.          Вірю. Вірю, бо знаю що переконати глибоко упереджену людину (тобто таку, яка шукає не істину, а додаткові докази свого давно сформованого і сталого бачення), дійсно неможливо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.03.24 | mala

           Re: Йой!!

           дідусь пише:

           > Вірю. Вірю, бо знаю що переконати глибоко упереджену людину (тобто таку, яка шукає не істину, а додаткові докази свого давно сформованого і сталого бачення), дійсно неможливо.

           Я не думаю, що Таня буде мене в чомусь переконувати. Крім того, я не упереджена, я ж кажу, що на дрібниці побачила різницю між Луценком і Цушком, якщо Таня мені приведе переконливіші приклади, я перегляну свої погляди.
           А давно сформульованого сталого бачення в мене про Цушка не було, бо я навіть припустити не могла, що він стане міністром ВС. Отож не треба звинувачувати мене невідомо в чому. Якщо Вам подобається жити при янучарах. то тут ніяких проблем, Ви б тоді мусили бути зараз щасливою людиною, це ж чудово!! Але я не поділяю Вашої думки.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.03.24 | дідусь

            Re: Йой!!

            mala пише:
            > я не упереджена, я ж кажу, що на дрібниці побачила різницю між Луценком і Цушком,


            Шановна, якщо я у метро побачу молодого грузина, який уступив місце старенькій бабці, а молодий українець, який сидів рядом, не уступив - то чи я можу на підставі цього "частного случая" стверджувати, що грузини "ваабщє маладци", а українці - мерзотники?


            > Якщо Вам подобається жити при янучарах. то тут ніяких проблем, Ви б тоді мусили бути зараз щасливою людиною, це ж чудово!! Але я не поділяю Вашої думки.


            Мені не подобається жити при янучарах. я мрію жити, перш за все. у правовій цивілізованій державі (щоб цивілізованій - перш за свсе правовій), але на жаль бачу, що не лише "янучари", але і помаранчеві дуже не хочуть цього - бо їм (наділеним владою) краще нас "імєть" в неправовій державі.
            І за два роки (півтора до політреформи_ "помаранчеві" абсолютно довели, що вони в цьому нічим не відрізняються від "ригіоналів".
            вони палець об палець не вдарили щоб Україна стала правовою, щоб змінити систему влади, як я вже писав, - щоб знищити систему кучмізму. Навпаки, ця система їх цілком влаштовувала, але вони надіялись, що тепер (і довго) вона буде служити їм. Але так довго перетягували "одіяло влади", кожен на себе (особливо жадібними були "любі друзі", що воно виявилось у руках регіоналів, які навряд чи ояікували на нього і досить таки серйозно збирались вживатись в роль опозиції (з ночовками в Раді).
            НесУни забули давно відому мудрість - "фраєра губить жадність", вона їх і погубила.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.03.24 | mala

             Re: Йой!!

             дідусь пише:

             > Шановна, якщо я у метро побачу молодого грузина, який уступив місце старенькій бабці, а молодий українець, який сидів рядом, не уступив - то чи я можу на підставі цього "частного случая" стверджувати, що грузини "ваабщє маладци", а українці - мерзотники?

             Шановний, Ви вирвали мої слова з контексту і намагаєтесь їх заперечити.
             Повторюю, я зараз не маю жодного аргументу на користь Цушка, натомість, маю вдосталь аргументів які підтверджують його козлізм. Крапка.
        • 2007.03.25 | НєВасильєв

         Темник номер ...

         дідусь пише:
         > А що Цушко підкидав зброю Луценку? Не чув про це.

         Та ну Ви шо?! Всі газети про це писали, телеканали крутили!
         Майже за одним і тим самим сценарієм. Анонімний дзвінок - перевірка підвалу житлового будинку силами міліції (тему освещать полностью), СБУ та МЧС (не упоминать, ограничиться милицией). Серед вибухівки і зброї - мобільний телефон, в телефоні - контакти осіб, близьких до Ю.Луценка (информацию про телефон рекомендуется не упоминать. через несколько часов после проверки дать информацию о том, что в этом же доме находится офис "АВ", проверка которого запланирована на следующий день одновремено с обыском на квартире лидера /произведется силами ГПУ, лидер предупрежден, сделать акцент на моральной травме жены и детей/. После обыска последует вызов в прокуратуру - освещать полностью, включая комментарии людей из пикетов, сюжеты из областей Украины с аналогичными событиями). (События активно обсуждаются всеми политиками, в том числе из "АКК". Обратить внимание на последующие информационные сообщения об обысках в других элитных домах, П.церкви. Участвовать и активно осветить пресс-конференцию представителя "АВ", заявление СБ о непричастности лидера к складам оружия. В случае массовых осмотров милицией подвалов и чердаков не упоминать об участии городских служб, СБ, МЧС. Делать увязку с обыском в офисе "АВ" и на квартире лидера, использовать комментарии киевлян об отношении к обыскам. Комментарии МВД игнорировать).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.26 | Дідусь

          Re: Темник номер ...

          НєВасильєв пише:
          > Та ну Ви шо?! Всі газети про це писали, телеканали крутили!


          То дайте хоч якусь конкретну ссилку, а то з Вашого посту - "освєщать, не освєщать", я так і не зрозумів - так підкидалась Луценку зброя чи ні? Була найдена чи ні?
        • 2007.03.25 | MentBuster

         Re: Йой!!

         дідусь пише:
         > Ну а щодо вашого прикладу з хорошою (при Луценку) і поганою (при цушку) роботою міліції, то Ви краще (мені ви можете недовіряти) попитайте Тетяну Монтян, вона з "роботою" міліції куди чаще Вас зустрічається, то хай вам скаже чи ваші 2прєдчуствія" відповідають дійсності чи ні.
         Маленька, я тебе запевняю - на місцях робота ментівки не зазнала жодних змін! Це настільки величезний та неповороткий інерційний механізм, що результати будь-якої діяльності будь-якого міністра з'являються з величезною затримкою в часі. Це як динозавру давно вже хвіст відгризли, в від лише через 10 секунд лише біль відчув ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.03.25 | igorg

          Зате динозавру дуже мало було потрібно часу, щоб миттєвим

          кидком схопить поживу. Якщо їм тепло то бережіться. Процеси метаболізму прискорюються і їсти треба у квадраті. Якщо холодно то метаболізм гальмується і вони так довго можуть протягнути майже у сплячці. Родичі динозаврів - крокодили.
          Скільки часу знадобилося, щоб ескортувати й охороняти кримінал? Головне підігріти :).
    • 2007.03.25 | igorg

     Видно Пана по халявах. Для чого йому щось красти, адже

     те все було і певно й залишилося його. Про що мова?
     Ось тут офіційна біографія http://www.tsushko.openua.net/
     Народився 01.02.1963 р. (с. Надрічне, Тарутинський р-н, Одеська обл.).
     Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації сільського господарства (1978-82), технік-механік;
     Одеський сільськогосподарський інститут, економічний ф-т (1982-88), економіст.
     У 1983-85 рр. – служба в армії.
     З 08.1987 р. – економіст радгоспу ім. С.Лазо, с. Надрічне.
     З 02.1988 р. – заступник директора радгоспу "Прогрес", с. Вознесенка-II Тарутинського р-ну.
     З 07.1989 р. – директор радгосп-заводу ім. С.Лазо, с. Надрічне
     З 04.1994 Нардеп
     02.2005-25.05.2006 – голова Одеської обласної державної адміністрації.
     З 1 грудня 2006 року - Міністр внутрішніх справ України.
     Така біографія ніби й нічого не говорить і водночас дуже багато.
     Бо власне тут найважливіше випало. А саме - його належність до певних кланів, коло родичів, знайомих. За часів його карєри суто партійний шлях уже не проходить. Тут вже грали інші чинники, які, певно не є таємницею. А селянська партія це типові Лукашенківці. От тільки не вийшло, довелося перекрашуватися, перешиковуватися. Віддаю належне. Майстри.
     Давайте для початку так. Спробуйте потрапити до якогось задрипаного виборчого списку. В якості експерименту й порахуйте витрати :).
     Мороз після помаранчевих подій повністю почистив ряди, викинувши звідти всіх, хто справді тим перейнявся. Натомість отримані дивіденди проміняв на чистоган. Партосередки очолили саме ті грошовиті люди з якими й боролися місцеві соціалісти внизу. Парадокс? Ні, далекоглядність типового комуняки. Головне це влада, а влада це гроші. Гроші-влада-гроші-влада-... Побачимо що з того вийде. Певно скоро.
     Казати, що крав це вже просто смішно. Він же не Янукович. Вони політики ... В себе не крадуть :). Просто користуються.
 • 2007.03.25 | So_matika

  Вася з колгоспної водокачки (фото УНІАН)

  http://images.unian.net/photos/2007_03/1174737964.jpg
 • 2007.03.25 | сябр

  Для дідуся - цушкофіла

  Для дідуся: спитайте у вашої улюбленої Монтян: як можна, працюючи в паспортному столі, розкривати злочини? Може, вона знає. Мій кум-капітан міліції -ні. Ідемо далі. Кадрова політика Цушка вам ні про що не гшоворить? Ну добре, повернення одіозного кацапа Попкова, який збирався розстрілювати Майдан - якесь непорозуміння. Тим більше, що і війська до Майдану не дійшли. Але, наприклад, на Полтавщині у шостому відділі працював такий собіПлужник. ще за кучми вибухнув скандал з причетністю його до катувань і вбивств невинних людей. при Луценку цю одіозну постать з великим трудом таки поперли з органів. І ось з поверненням Цушка повернувся і Плужник - карний злочинець, незалежно від його політичної орієнтації. Це що, не справи Цушка? Чи вам в очі плюнь - і то вважатимете божою росою?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.25 | MentBuster

   Re: Для дідуся - цушкофіла

   сябр пише:
   > Для дідуся: спитайте у вашої улюбленої Монтян: як можна, працюючи в паспортному столі, розкривати злочини? Може, вона знає. Мій кум-капітан міліції -ні. Ідемо далі. Кадрова політика Цушка вам ні про що не гшоворить? Ну добре, повернення одіозного кацапа Попкова, який збирався розстрілювати Майдан - якесь непорозуміння. Тим більше, що і війська до Майдану не дійшли. Але, наприклад, на Полтавщині у шостому відділі працював такий собіПлужник. ще за кучми вибухнув скандал з причетністю його до катувань і вбивств невинних людей. при Луценку цю одіозну постать з великим трудом таки поперли з органів. І ось з поверненням Цушка повернувся і Плужник - карний злочинець, незалежно від його політичної орієнтації. Це що, не справи Цушка? Чи вам в очі плюнь - і то вважатимете божою росою?
   Любий сябр! Насправді дідусь мене терпіти не може. Ми з ним полаялися :)
   В паспортному столі злочини дійсно можна тільки скоювати - торгувати інфою про немічних, незаконно реєструвати/позбавляти реєстрації за бабло етсетера ;)
   А в кадровій політиці помилок дійсно не бракує - бо не можна охопити неосяжне. Але Цушко дуже старається. Про вашого Плужника напишіть детальніше - на яку саме посаду він повернувся? Я застучу Цушку ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.25 | сябр

    Для прихильниці Цушка Т. Монтян

    Тобто Цушко не знає, хто такі його заступники Попков і Плєханов, бо не може охопити неохопне і "впихнути невпихуєме"? але ж директор радгоспу мав би вміти хоч до двох рахувати... Стосовно Плужника - більш детальні відомості (як є бажання0 може надати журналістка людмила кучеренко, що час від часу публікується на "Майдані".. Але навіщо? Чим Плужник гірший від Плєханова та Попкова?...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.25 | MentBuster

     Re: Для прихильниці Цушка Т. Монтян

     сябр пише:
     > Тобто Цушко не знає, хто такі його заступники Попков і Плєханов, бо не може охопити неохопне і "впихнути невпихуєме"? але ж директор радгоспу мав би вміти хоч до двох рахувати... Стосовно Плужника - більш детальні відомості (як є бажання0 може надати журналістка людмила кучеренко, що час від часу публікується на "Майдані".. Але навіщо? Чим Плужник гірший від Плєханова та Попкова?...
     Я_не_є_прихильницею_Цушка. Просто ми з ним разом робимо надзвичайно корисну справу - пхаємо мій законопроект стосовно власності/співвласності. По ходу співпраці я трішкі підвантажую його і іншими темами. Якщо у вас є компромат на вашого Плужника - давайте мені, я віддам Цушку особисто в руки. А не хочете - то й не треба казати.
     А Попков і Плєханов нічим не вирізняються на фоні інших ментяр. Повірте, я знаю таких уродів в ментівці, в порівнянні з якими ці - просто зальцбурзькі хористи ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.25 | сябр

      Re: Для прихильниці Цушка Т. Монтян

      пані монтян пише:
      Я_не_є_прихильницею_Цушка. Просто ми з ним разом робимо надзвичайно корисну справу - пхаємо мій законопроект стосовно власності/співвласності.
      ___________________________________________________________________-
      А ви, Тетяно, не пробували ще разом з кимсь із чинних міністрів пропихати свої надзвичайно корисні законопроекти? Впевнений, тоді б ваша думка про їх професійні та людські якості радикально змінилась би на краще!:))))
      стосовно Плужника- то в МЕНЕ особисто таки дійсно нема на нього компромату. Я користуюсь лише інформацією викладеною у численних публікаціях, в тому числі і названої мною Л. Кучеренко, яка мені видається обєктивною і незаангажованою журналісткою. от у НЕЇ компромат на Плужника є. Та це і не є якимсь секретом.
      стосовно того, що є люди, гірші за Попкова і Плєханова - то таки правда, є. Але на мою думку, для призначення їх заступниками міністра цього факту недостатньо...:)))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.25 | MentBuster

       Re: Для прихильниці Цушка Т. Монтян

       сябр пише:
       > пані монтян пише:
       > Я_не_є_прихильницею_Цушка. Просто ми з ним разом робимо надзвичайно корисну справу - пхаємо мій законопроект стосовно власності/співвласності.
       > ___________________________________________________________________-
       > А ви, Тетяно, не пробували ще разом з кимсь із чинних міністрів пропихати свої надзвичайно корисні законопроекти? Впевнений, тоді б ваша думка про їх професійні та людські якості радикально змінилась би на краще!:))))
       Ви знаєте, пробувала. Багато років, з купою депутатів та міністрів! НІЧОГО НЕ ВИЙШЛО!!! Ніхто, крім Цушка, не дав собі праці навіть вислухати мене, не кажучи вже про співпрацю та реальну допомогу в проштовхуванні! Крім того, нагадую, що моє знайомство з Цушком почалося з того, що я обізвала його "казковою соціалістичною наволоччю", а він у відповідь написав - "спасибо за конструктивную критику"! Ви знаєте багатьох не те що депутатів-міністрів, а звичайних людей, хто на таке здатен? То-то же! ;)
       > стосовно Плужника- то в МЕНЕ особисто таки дійсно нема на нього компромату. Я користуюсь лише інформацією викладеною у численних публікаціях, в тому числі і названої мною Л. Кучеренко, яка мені видається обєктивною і незаангажованою журналісткою. от у НЕЇ компромат на Плужника є. Та це і не є якимсь секретом.
       > стосовно того, що є люди, гірші за Попкова і Плєханова - то таки правда, є. Але на мою думку, для призначення їх заступниками міністра цього факту недостатньо...:)))
       Я не збираюсь нести відповідальність за кадрову політику в ментівці. Це - проблеми Цушка. Але всі знають, що у мене є можливість передавати йому інфу в самісінькі вуха - отже, кому треба - хай користаються. Л.Кучеренко це теж стосується.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.25 | Сергей ГРУЗДОВ

        Re: Для прихильниці Цушка Т. Монтян

        С интересом наблюдаю диалог. Возможно и надо так препарировать двух граждан по фамилии Луценко и Цушко. Только, по-моему, не в этой ветке. Все-таки, деятельность министров МВД интересна при рассмотрении слегка в другой плоскости. По-моему к этой плоскости ближе уважаемая Татьяна.
  • 2007.03.25 | Міліціонер

   Re: Для дідуся - цушкофіла

   сябр пише:
   > повернення одіозного кацапа Попкова, який збирався розстрілювати Майдан

   Під час Майдану будь-яка інформація про рухи влади вважалась найціннішою. І ось одного дня нардеп Г.Омельченко (о, скільки гучних заяв він проголошував, які згодом виявлялись пшиком!) з трибуни ВР робить заяву, що "Попков видав ВВ зброю і веде на майдан"). ГПУ терміново проводить розслідування, в ході якого з`ясовується, що певні рухи таки були. А саме: дійсно особовий склад був піднятий о 5 ранку за тривогою. Але ж це нормальна практика для військових. Десь через 40 хвилин, тільки-но останній командир доповів про прибуття до місця зборів, Попковим був даний відбій. Крапка.
   ГПУ визнала відсутність складу злочину у діях Попкова.
   А Майдан мирно тривав далі...

   Але це, тим не менш, дало підстави прес-службі "Нашої України" через 2 роки дістати папочку з "компроматом" на Попкова, струхнути з неї пил, та пустити в діло.

   Є ішне - подавайте до суду, а не повторюйте дурниць інших.
  • 2007.03.25 | Міліціонер

   Re: Для дідуся - цушкофіла

   сябр пише:
   > І ось з поверненням Цушка повернувся і Плужник - карний злочинець, незалежно від його політичної орієнтації.

   Ви на Цушка всіх собак ладні навісити. І прикладів знайдете безліч, це не важко. Але щодо Плужника - не до Цушка претензії.
   ---------------------------------
   В Полтаві УБОЗна війна генерала
   Середа, 28 Лютий 2007

   Хто кого переможе: новий начальник обласного УМВС генерал-майор міліції Михайло Вершняк, чи керівник обласного управління УБОЗ МВС полковник міліції Олександр Плужник?

   Михайло Вершняк хоче реформувати обласне управління по боротьбі з організованою злочинністю , яке очолює кременчужанин Олександр Плужник. Самого Плужника, генерал міліції не чіпає (поки що?). Натомість, заступники кременчужанина нині мають дуже великі проблеми з генералом Вершняком.

   Це тема питань і відповідей на прес-конференції, котру минулого тижня генерал міліції М.Вершняк, провів для представників ЗМІ. Саме запитання щодо ставлення нового начальника УМВС Полтавщини до старого керівника обласного УБОЗ – ініціатива одвічного ворога О.Плужника - полтавської журналістки Людмили Кучеренко.
   Відповідь генерала - О.Плужника на роботі в УБОЗ поновив суд і це рішення слід виконувати. Але далі...
   "Я побачив в УБОЗі спочатку людину з заплетеною косичкою, а далі офіцера з претензією на блатоту - зі справжньою бородою...І одного й іншого заступника О.Плужника понижено в посаді. З оперативних посад, які займають полковники, мною відкликано 10 дівчат. Всіх заступників начальника й начальників відділів обласного УБОЗ буде понижено в посаді. Документи на призначення першого заступника начальника обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю, які не я подавав - відкликано", - каже начальник обласного УМВС. "Мені казали, що я пожалію про цей крок", - додає М.Вершняк.
   Зворотній крок УБОЗівців до генерала: окремі з них в одному з судів Полтави вже опротестували його накази про переведення з вищих посад. До того ж, засідання суду вже призначено, й генерала Вершняка, за його ж словами, дивують швидкі терміни розгляду заяв убозівців у судах.
   Що буде далі? Чи вдасться генералу Вершняку узяти обласний УБОЗ під свій контроль? На цю тему начальник обласного УМВС прогнозів не робив. Сказав лише, що він призначений новим міністром МВС В.Цушком й виконуватиме всі вказівки міністра. Чи є генеральська війна проти обласного УБОЗУ, однією з таких вказівок - невідомо.
   Олександр Курилов
   --------------
   http://www.regionnews.poltava.ua/index.php?go=News&in=view&id=1170
  • 2007.03.26 | Міліціонер

   Для Сябра про Плужника

   сябр пише:
   > І ось з поверненням Цушка повернувся і Плужник - карний злочинець, незалежно від його політичної орієнтації. Це що, не справи Цушка?

   Можливо, відповідь знайдете тут:
   ------------------------
   УБОЗна війна генерала

   Хто кого переможе – новий начальник обласного УМВС – генерал-майор міліції Михайло Вершняк чи керівник обласного управління УБОЗ МВС, полковник міліції Олександр Плужник?
   Михайло Вершняк хоче реформувати обласне управління по боротьбі з організованою злочинністю, яке очолює кременчужанин Олександр Плужник.
   Самого О.Плужника генерал міліції не чіпає (поки що?).
   Натомість заступники керівника обласного УБОЗу нині мають дуже великі проблеми з генералом М.Вершняком.
   Це – тема прес-конференції, яку минулого тижня провів генерал міліції М.Вершняк.
   Запитання щодо ставлення нового начальника УМВС Полтавщини до старого керівника обласного УБОЗ – ініціатива одвічного ворога О.Плужника – полтавської журналістки Людмили Кучеренко.
   Відповідь генерала – О.Плужника на роботі в УБОЗ поновив суд, і це рішення слід виконувати. Але далі...
   “Я побачив в УБОЗі спочатку людину із заплетеною косою, а далі – офіцера з претензією на «блатоту» – зі справжньою бородою... І одного, й іншого заступника О.Плужника – понижено на посадах.
   З оперативних посад, які обіймають полковники, мною відкликано 10 дівчат. Усіх заступників начальника й начальників відділів обласного УБОЗ буде понижено на посаді. Документи на призначення першого заступника начальника обласного управління по боротьбі з організованою злочинністю, які не я подавав, – відкликано, – каже начальник обласного УМВС. – Мені казали, що я пожалію про цей крок”, – додає М.Вершняк.
   Крок у відповідь убозівців на дії генерала: в одному з судів Полтави вже опротестували його накази про переведення з вищих посад.
   Засідання суду вже призначене, й генерала Вершняка, за його ж словами, дивують швидкі терміни розгляду заяв убозівців у судах…
   Що буде далі? Чи вдасться генералу Вершняку взяти обласний УБОЗ під свій контроль? На цю тему начальник обласного УМВС прогнозів не робив. Сказав лише, що він призначений новим міністром МВС В.Цушком, і виконуватиме всі вказівки міністра.
   "Вісник Кременчука"
   http://all-kremenchug.com.ua/news.php?cont=long&id=2301&year=2007&today=01&month=03
   -------------------------
 • 2007.03.25 | Міліціонер

  Re: Вася з колгоспної водокачки

  Цікава практика - започатковувати тему, а потім хутко зникати, стираючи повідомлення, що започаткувало обговорення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua