МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Креатіффчик від Луценкофобів

03/23/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Як передає наш кореспондент в Житомирі Сергій Путятинський, найнятті молоді люди на мітингу Народної самооборони пробували роздавали листівки, в яких написано що „Весняний марш Луценка нагадує марш Беніто Мусоліні„

Щоб не привертати до себе зайвої уваги, молодики тримали листівки у пакетах з символікою Народної самооборони. Одразу після того, як учасники мітингу почали вимагати від хлопців знищити ці листівки, молодики радісно (!) віддали всю наявну макулатуру і сказали що вони роблять це за гроші і жодного бажання виступати проти Луценка не мають.

Відповіді

 • 2007.03.24 | Сергій, Кіровоград

  Re: Креатіффчик від Луценкофобів

  У тому і слабкість українця, що мало він зробить через переконання, але за гроші - все що завгодно. Будемо сподіватись, що чим далі - з"являтиметься більше переконаних.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.24 | один_козак

   А це залежить від того,

   у який бік будемо рухатися.

   Сергій, Кіровоград пише:
   > У тому і слабкість українця, що мало він зробить через переконання, але за гроші - все що завгодно. Будемо сподіватись, що чим далі - з"являтиметься більше переконаних.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.03.24 | Міліціонер

  Re: Креатіффчик від Луценкофобів

  Непогано було б оприлюднити фото провокаторів з листівками - "в назидание" іншим потенційним запроданцям.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.25 | igorg

   Ха! Гарних хлопців хочете гадам здати?

   Тут три в одному.
   1)На мітингу побували, Луценка послухали
   2)Грошей заробили й у супротивника забрали :) фактично він оплатив їх присутність на мітингу.
   3)Агітматеріали опинилися на смітнику.
   Що ж тут поганого. Самий клас.
   А вам хочеться, щоб гордими шеренгами зі стиснутими кулаками під кулемет? Ні не вийде. Краще повзком, короткими перебіжками, окопуючисть, дібратися до тих кулеметників й кулемет розвернути :).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.25 | miner

    Re: „нормальниє ґєроі фсіґда ідут фф апход“ © Айболіт-66

    igorg пише:
    > Краще повзком, короткими перебіжками, окопуючисть, дібратися до тих кулеметників й кулемет розвернути :).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.25 | igorg

     Знайомтеся з теорією і тактикою партизанської війни бо вона дає

     6-ти кратну перевагу. Наразі навіть у міжнародній юрисдикції є значний прогрес в цьому питанні. Бо це є єдиний спосіб ефективного опору сильному супротивнику. Тому його дуже лобіюють малі країни.
     Я вважаю, що все що не шкодить нам і хоч якимось чином послаблює супротивника є позитив.
     Ось наприклад. Студентів починають пресувати, що вони були на мітингу самооборони. А вони прикидаються: "Та ми там листівки проти Луценка роздавали. Нам у штабі ПРУ дали, ще й гроші заробили. Якщо Ви проти то ми більше не будемо, але ж гроші треба на навчання." Питання вичерпано :). Хто в дурнях?
   • 2007.03.25 | Міліціонер

    Інакше виглядає як фантазія

    Наведена "історія" надто здається на аналогічні "побасєнкі", що супроводжують непереможну ходу "Самооборони". Усі ці "страшилки" - такий собі супровідний продукт штабу, який має демонструвати перепони на шляху месіі. Так само як і демонстрована Луценком "смета закупок МВС" на зброю та обладнання для Беркуту, яка насправді є незатвердженим керівництвом "запитом" до Департаменту господарського забезпечення, що необхідно закупити цього року. Запит не затвердили, департамент, що жив за часів Луценка за рахунок "відкатів" з подібних закупок, розігнали. А Юра папірцем досі розмахує...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.28 | Михайло Свистович

     А треба на зустрічі з Луценком ходити, щоб не фантазувати

     Міліціонер пише:
     > Наведена "історія" надто здається на аналогічні "побасєнкі", що супроводжують непереможну ходу "Самооборони". Усі ці "страшилки" - такий собі супровідний продукт штабу, який має демонструвати перепони на шляху месіі.

     Я особисто забрав в одного "найманця" ці листівки, і кілька відвідувачів цього форуму бачили це, а ще кілька бачили їх у мене вдома, коли я приїхав з Житомира.

     > Так само як і демонстрована Луценком "смета закупок МВС" на зброю та обладнання для Беркуту, яка насправді є незатвердженим керівництвом "запитом" до Департаменту господарського забезпечення, що необхідно закупити цього року.

     Але ж таки запит був. Отже планували ;)

     > Запит не затвердили

     І дуже добре, що здоровий глузд переміг.

     > департамент, що жив за часів Луценка за рахунок "відкатів" з подібних закупок, розігнали

     То чого ж за ці відкати не порушили кримінальну справу проти Луценка замість смішного звинувачення в роздачі пістолетів? І що це за відкати такі малі, якщо Луценка звинувачують у корупції в 5 системних блоків та офісних меблів, які можуть уміститися у квартирі?

     > А Юра папірцем досі розмахує...

     Не давайте приводів - не буде в нього можливостей розмахувати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua