МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

03/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
В Чернігові закінчився мітинг громадянського руху "Народна самооборона". На початок мітингу на Красну площу в центрі міста прийшли більше 6 тисяч чернігівчан та жителів області, перед виступом лідера руху Юрія Луценка, під кінець мітингу, на площі вже було близько 15 тисяч чоловік, передає кореспондент
"Самооборони".

Мітинг як завжди почався з концерту українських виконавців. Потім перед мітингуючими виступили народні депутати Сергій Бичков, Микола Катеринчук, Ольга Герасимьюк а також Юрій Кармазін, радник Президента України Тарас Стецьків.

Чернігівчани прийшли на мітинг з прапорами "Самооборони", громадської організації "Антикримінальний вибір", державним прапором України, а також прапорами Соціалістичної партії. Були помічені лозунги "СПУ підтримує Луценка".

Відповідаючи на питання місцевих журналістів, Юрій Луценко заявив: "Я хотів на (чернігівському) майдані сказати «Все-таки Рудьковський - …». І сказати тільки одне слово. Бо бути мером такого міста – це просто величезне щастя. Таке компактне, красиве, спокійне, тихе, золотоверхе місто – просто мрія для будь-якого політика - довести себе в страві. Можливо це і буде відповіддю на ваше запитання."

За словами Луценка, якщо б у політику прийшли молодші і розумніші, то він би приїхав на батьківщину (Чернігівщину, де пройшло дитинство) і висунув свою кандидатуру мера.

Джерело: samooborona.in.ua, sian-ua.info

Відповіді

 • 2007.03.25 | Володымыр

  Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

  ДЕМОКРАТИЯ - це колы влада належыть народу.DEMOS - народ, KRATOST< Власть.Если народ избирает депутатов,которые после выборов сразу же забывают ,кто их избирал ,а значит кому обязаны своим местоположением,-это не демократия ,это не власть народа,а народ подвластен.Если депутат любого уровня отстаивает в совете любого уровня свои партийные принципы - это значит избиратели избрали политикана,а не своего представителя во власти,который защищал бы интересы избирателей. Нзовите бодай бы одного депутата,который не забыл своих обещаний,даных избирателям перед выборами.Абсолютно все забывают. Правильно поступили мои земляки,собрав лудей на площади. Я с вами . Успехов вам. Я Сосницкий .
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > В Чернігові закінчився мітинг громадянського руху "Народна самооборона". На початок мітингу на Красну площу в центрі міста прийшли більше 6 тисяч чернігівчан та жителів області, перед виступом лідера руху Юрія Луценка, під кінець мітингу, на площі вже було близько 15 тисяч чоловік, передає кореспондент
  > "Самооборони".
  >
  > Мітинг як завжди почався з концерту українських виконавців. Потім перед мітингуючими виступили народні депутати Сергій Бичков, Микола Катеринчук, Ольга Герасимьюк а також Юрій Кармазін, радник Президента України Тарас Стецьків.
  >
  > Чернігівчани прийшли на мітинг з прапорами "Самооборони", громадської організації "Антикримінальний вибір", державним прапором України, а також прапорами Соціалістичної партії. Були помічені лозунги "СПУ підтримує Луценка".
  >
  > Відповідаючи на питання місцевих журналістів, Юрій Луценко заявив: "Я хотів на (чернігівському) майдані сказати «Все-таки Рудьковський - …». І сказати тільки одне слово. Бо бути мером такого міста – це просто величезне щастя. Таке компактне, красиве, спокійне, тихе, золотоверхе місто – просто мрія для будь-якого політика - довести себе в страві. Можливо це і буде відповіддю на ваше запитання."
  >
  > За словами Луценка, якщо б у політику прийшли молодші і розумніші, то він би приїхав на батьківщину (Чернігівщину, де пройшло дитинство) і висунув свою кандидатуру мера.
  >
  > Джерело: samooborona.in.ua, sian-ua.info
 • 2007.03.25 | нтв

  Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

  Кто сможет объяснить"феномен Луценко"?Кажется после предательства оранжевой революции люди разочарованы до немогу.И, тем не менее, Луценко собирает тысячи поклонников.Удивительно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.25 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

   Это исчерпывающе поясняется личностными качествами населения.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.03.25 | samopal

    Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

    Сергей ГРУЗДОВ пише:
    Это исчерпывающе поясняется личностными качествами населения.

    У Чернігові населення мабуть більш "якісне", бо у Львові Луценко назгрібав утричі менше (та ще й " сільську молодь" з усієї області звіз :) ). Може у Чернігові концертів давно не було? Чи "прихильникам" з Києва добиратися легше {і дешевше :) )... А може спрацював "ехвект" від спільної з прокуратурою рекламної акції, котра усіма каналами широко освітлювалася як "обшук героя"? Може Ви, пане Груздов, маєте на думці саме такі якості населення, котрі дозволяють легко проводити з ним подібні телехвокуси?..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.03.25 | S@nya

     Чернігівське населення завжди було активним

     Нагадаю, саме в Чернігові стріляли під час ПомРев, але люди не розійшлися, а оточили міліціянта і відібрали в нього зброю.

     В Чернігові наприкінці 80-х відбулася "ковбасна революція", коли в багажнику авта голови обкому (якщо не помиляюся, то саме обкому), що потрапив до ДТП, люди побачили палки ковбаси, і цю машину тисячами тягали через усе місто на головну площу.

     Плюс в Чернігові найпопулярніша політсила - БЮТ, так само як і в Києві, а Луценко поки грає на тому ж електоральному полі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.03.25 | samopal

      Одночасна активність на багатьох полях

      S@nya пише:
      ...в Чернігові найпопулярніша політсила - БЮТ, так само як і в Києві, а Луценко поки грає на тому ж електоральному полі.

      Так отож... Луценко якось успішно грає на багатьох полях одразу. Як Ося Бєндєр у Нью-Васюках. Він і лівий сосіаліст. Він і правий пропрезиденський. Він і широкий, бо успішно "боровся" і при БЮТ, і при Єханурі, і при "нових большевиках". Найбільш помітною тоді була якраз його боротьба з БЮТ (Турчинов, СБУ, прослуховування, ловля Пукачів, etc.) Тепер він ніби-то "нікого" не представляє, конкретної програми не має, а є втіленням якоїсь незрозумілої "громадськості" (яку хвінансують усе ті ж любі друзі, а піарить усе та ж "генеральна" прокуратурня)...

      А про "чернігівський менталітет" я трохи знаю. Ну, так склалося... :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.03.25 | Чучхе

       Неправильно позиціонуєте Луценка

       samopal пише:
       >
       > Так отож... Луценко якось успішно граэ на багатьох полях одразу.

       Він - грає

       а "хвеномен Луценка" полягає в тому, що всі інші з різних причин - не грають

       залишивши поля для цього ментинатора

       а може так і краще, хрін зна. нащадки дадуть оцінку
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.03.25 | samopal

        Правильно. Просто оцінюємо з різних "позицій".

        Він уже зробив заяву про (ачірєдноє) приєднання до форуму національного порятунку? А покази прокуратурі він давав і раніше...
        Може він приєднається до бльоку "патрійотів" Тарасюка-Костенка-Матвієнка...Стретовича...Івченка?
        "Ючму геть!" ще ніхто не кричить? Барабанити будемо мовчки?
        А Стецьків-Гєрман до чого закликає: щоб громадськість готувалася до виборів 2011 року і гуртувалася навколо нових "лідерів"? Щоб ходила з барабанами по колу і регулярно башляла за новими "покращеними" тарихвами? Аби не займалася популізмом і вірила, що йде уперед, у Європу. І не у якусь там "їхню" - натівську, єесівську, сотівську, а у нашу, особливу, багатовекторну, широку, стабільну... З нашою особливою історією і особливою "європейськістю"... "Ат Атлантікі да Урала (і дапьше)" :D
 • 2007.03.25 | Міліціонер

  Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На початок мітингу на Красну площу в центрі міста прийшли більше 6 тисяч чернігівчан та жителів області, перед виступом лідера руху Юрія Луценка, під кінець мітингу, на площі вже було близько 15 тисяч чоловік

  Залишається додати, що "загалом на акції побувала 21 тис. Чернігівчан"...

  > , а також прапорами Соціалістичної партії. Були помічені лозунги "СПУ підтримує Луценка".

  Очевидно, знадобились старі запаси прапорів, приниканих за часів лідерства Луценка в СПУ. І гасла теж писали члени СПУ? В Донецьку напишіть "Партія Регіонів підтримує Луценка" - буде оригінально. І прапори винести. Не зможете дістати партійні - звичайні біло-блакитні згодяться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.03.28 | Михайло Свистович

   Re: В Чернігові "Самооборона" зібрала близько 15 тисяч

   Міліціонер пише:
   >
   > Залишається додати, що "загалом на акції побувала 21 тис. Чернігівчан"...

   За даними міліції - 20 тисяч ;)

   >
   > Очевидно, знадобились старі запаси прапорів, приниканих за часів лідерства Луценка в СПУ. І гасла теж писали члени СПУ?

   Не знаю як у Чернігові, а в Житомирі прапори СПУ з написами "Юро, ми з тобою" тримали реальні члени Соцпартії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua