МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Діяльність Януковича вже засуджує більше половини українців.

04/02/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Дії Януковича на посаді голови українського уряду не схвалює 50,5 % всіх опитаних. У серпні 2006 року таких було лише 36,8 %. Це свідчить про серйозне падіння популярності правлячої коаліції та очолюваного нею уряду.
Про це сьогодні повідомив генеральний директор компанії "ФОМ-Україна" Олександр Бухалов під час презентації соцопитування "Відношення населення до ситуації, що склалася, в Україні"
Попри те що порівняно з серпнем рейтинг Партії Регіонів також серйозно впав (з 36,8% до 24,5 %), вона однак надалі залишається найбільш популярною серед всіх інших українських партій.
Якби вибори у Верховну Раду відбулися 25 травня 2007 р., то розклад сил в парламенті не змінився б. Згідно з соцопитуванням 24,5% українців віддали б свої голоси за Партію регіонів, 18,9% - за БЮТ, 8,2% - за "Нашу Україну", 4,9% - за КПУ, за СПУ - 2,2%. Проти всіх проголосували б 11,8%, не брали участі у виборах - 10,5%. Відповідно, як відзначив О.Бухалов, Партія регіонів спільно з КПУ отримала би 234 місця в парламенті. "Тобто розклад сил у ВР не змінився б", - відзначив він.

Такий ефект спричинений паралельним падінням або в кращому випадку стагнацією рейтингу партій, які є політичними опонентами ПР , деяким зростом популярності КПУ, та збільшення числа розчарованих, які не збираються голосувати, або голосуватимуть проти всіх.

Соцопитування проводилося ТОВ "ФОМ-Україна" з 16 до 26 березня 2007 р. методом інтерв'ю за місцем мешкання респондента. Було опитано 2 тис. респондентів в 160 населених пунктах, похибка вибірки - 2,2%.

„ФОМ–Україна” заснований за участю відомого російського агентства „Фонд общественного мнения”, діяльність якого пов’язують із Глібом Павловським. Це викликає певну настороженість до результатів діяльності, які попри це до цього часу були одними із найточніших, зокрема при передбаченні результатів виборів 26 березня 2006 року.

Відповіді

 • 2007.04.02 | Харьков

  Если уж приводите данные, так приводите их полностью.

  << Более половины украинцев против роспуска парламента

  Корреспондент.net
  02 Апреля 2007, 14:38

  Как свидетельствуют данные исследования центра Фонд общественное мнение - Украина, 56,9% опрошенных против возможного роспуска Верховной Рады и досрочных выборов. Кроме того, согласно опросу, если бы выборы состоялись в ближайшее воскресение, в Верховную Раду прошла бы Партия регионов, БЮТ, Наша Украина и КПУ.


  Согласно исследованию, 29,2% опрошенных за возможный роспуск парламента и досрочные выборы, 14% респондентов затруднились ответить.

  Более того, 49,2% опрошенных считают, что досрочные выборы Верховной Рады не помогут в разрешении конфликта между Президентом Виктором Ющенко и премьер-министром Виктором Януковичем. 20,4% сказали, что такие выборы помогут разрешить этот конфликт, 17,2% затруднились ответить и 13,3% респондентов сказали, что у них нет ответа.

  В том, что такой конфликт существует, уверены 76,4%, 13,3% не видят такого конфликта в отношениях Президента и премьера и 10,4% не смогли ответить.

  Участники опроса также оценивали, кому выгодны досрочные парламентские выборы. 46,6% сказали, что они выгодны лидеру блока своего имени Юлии Тимошенко, 10,1% - Януковичу, 6% - самому Ющенко, 0,7% - председателю парламента Александру Морозу.

  11,8% сказали, что такие выборы выгодны всем им в равной степени, 7,6% - никому, и 17,3% затруднились ответить на этот вопрос.
  >>

  "Майдан-Информ" повыбирал удобные себе цифры, а остальные просто не опубликовал. Вот такие вот "чесни новыны".
 • 2007.04.02 | Харьков

  И по поводу расклада сил - "М-И" опять "деликатно умолчал".

  Якби вибори до Верховної Ради відбулися 25 травня, до ВР пройшли б чотири політичні сили: Партія регіонів (24,5%), БЮТ (18,9%), «Наша Україна» (8,2%) і КПУ (4,9%).

  Про це 2 квітня повідомив Генеральний директор компанії «ФОМ-Україна» Олександр Бухалов, представляючи результати дослідження, проведеного з 16 по 26 березня. За результатами дослідження.

  В такому випадку ПР та КПУ знову змогли б утворити більшість, до якої увійшли б 234 депутати. Опозиція набрала б 216 мандатів.

  Варто зауважити, що 35% опитаних або голосуватимуть «проти всіх», або не братимуть участь у виборах, або не визначились.

  Щодо президентських виборів, результати дослідження засвідчили перемогу Віктора Януковича (24,3%). Друге місце — у Юлії Тимошенко (15,9%), третє — нинішній глава держави (10,5%).

  Пальму першості серед трійки — президент, прем’єр-міністр, голова ВР, як завжди, отримує Віктор Янукович, в якого вірять 47,2% опитаних. Катастрофічно відстає Віктор Ющенко (10%) і Олександр Мороз (2%).

  Однак, незважаючи на впливовість прем’єра, 45% опитаних вважає, що економічна ситуація в країні погіршується. Незмінною її вважають 38,5%, і лише 11% вважають, що вона покращується.

  Більш як чверть опитаних не довіряє жодній із політичних сил. 22% довіряють прем’єр-міністру, 16,8% — опозиції, 13% — Президенту і 8,5% — антикризовій коаліції. Як і раніше, майже 77% опитаних вважають, що конфлікт між Президентом та прем’єром існує. Лише 13,3% вважають, що його немає. Причому, майже половина респондентів вважає, що дострокові вибори цей конфлікт не вирішать, натомість лише 20% вірять у дієвість дострокових виборів.

  На думку 46,6% респондентів, повторні вибори найбільше цікавлять Юлію Тимошенко. 10% вважає, що у виборах найбільш зацікавлений Віктор Янукович, 6% — Віктор Ющенко.
  Більше половини опитаних (57%) не підтримають ідею дострокових виборів, проти 30%, які підтримують цю ідею.

  Згідно дослідження, 64,2% опитаних не допускають можливості участі у мітингах чи інших мітингах протесту. Підтримують такі форми протесту лише 26,4%.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.02 | Харьков

   Re: И по поводу расклада сил - "М-И" опять "деликатно умолчал".

   Как видим, наибольший кредит доверия в стране имеет Премьер-Министр, он же стал бы Президентом в случае дорочных президентских выборов, а коалиция сохранила бы свои позиции в Раде.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.02 | Shadow_Runner

    А передергивать-то зачем?

    А передергивать-то зачем? Про расклад сил в статье сказано. Вывод о том кто победит на президентских выборах - ничем не обоснован. Потому что делать вывод о том что янукович победит можно было бы только если бы он набирал более 50% чего и близко нет.
    Я уже молчу о том, что те самые 35% которые или против всех или не определились могут камня на камне не оставить от ваших предположений, даже если считать соц.опрос истинным
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.02 | Адвокат ...

     Уґу (с) Хвілін.

     Іґнорувати 35% тих, хто не визначив сь, бо потреби не має поки що, мона лише з "крутоґо бодуна".
   • 2007.04.02 | AxeHarry

    Re: И по поводу расклада сил - "М-И" опять "деликатно умолчал".

    Харьков пише:
    > Как видим, наибольший кредит доверия в стране имеет Премьер-Министр,

    A procenty po kreditu on spravno platit?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.02 | Адвокат ...

     Та Ви що!!! Який кредит???

     Пацани в долґ нє берут. Пацани атимают і дєлят!
  • 2007.04.02 | BIO

   По поводу расклада сил.

   Когда сильно зябко - можно обмотаться хоть рулоном
   листинга соцопросов, но если станет по-настоящему
   горячо просьба не пенять на зажигалки...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.02 | Харьков

    Разумеется.

    Но это не мешает товарищу "М-И" успокаивать себя этими цифрами и радостно выкладывать на первой странице сайта лозунги типа "Діяльність Януковича засуджує вже більше половини українців", выковыряв нужные для себя результаты из очередного опроса.
  • 2007.04.02 | Сергей ГРУЗДОВ

   Re: И по поводу расклада сил - "М-И" опять "деликатно умолчал".

   Как мне нравятся опросы обывателей, дающие подобные "результаты": "%% опитаних вважає, що економічна ситуація в країні погіршується, %% - що не змінилася..."!
   Давно в нормальных государствах используются ОБЪЕКТИВНЫЕ цифровые параметры для определения динамики экономической "ситуации". Наши папуасы с видимым натхненням задают идиотские вопросы и отвечают на них. Убожество мозговых инвалидов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.02 | Адвокат ...

    Нє стрєляйтє в тапьора, он іґраєт, как умєєт...

    А українські соці-олухи і ставлять питання, і інетерпретують отримані відповіді,-- "соґласно куплєним білєтам".

    Як на мене, то дуже шкода, що цілком розумні люди за вельми помірні гроші систематично та наполегливо втоптують у грязюку рештки фахової чести.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua