МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чистий четвер без політичного бруду

04/03/2007 | Майдан-ІНФОРМ
5 березня 2007 року у 16 регіонах України відбудеться акція „ЧИСТИЙ ЧЕТВЕР БЕЗ ПОЛІТИЧНОГО БРУДУ”. Заходи розпочнуться о 21:00 на центральних площах міст України. Громадяни матимуть можливість прийти, поставити свічку та поспілкуватися з однодумцями. Єдність України може стати засобом шантажу. Пропонуємо українцям засвідчити свою свідому позицію щодо маніпуляцій навколо територіального розколу держави та запалити свічку за очищення помислів всього суспільства.

У Києві акція розпочнеться о 21:00 на площі перед Михайлівським собором.

Всі ті, хто вважає себе Громадянином, не має права сьогодні сидіти, склавши руки, чекаючи, що за нас хтось виконає нашу роботу. Тяжка праця бути відповідальним, але якщо ми не покажемо приклад нашим політикам, вони не матимуть мотиву до якісних змін.

Гарантом наших прав та свобод є Конституція України, в якій чітко прописано, що носієм суверенітету та єдиним джерелом влади в Україні є народ. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.

Нам варто нагадати політикам, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу (Ст.17 Конституції України).

У КРАЇНІ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН НЕМАЄ МІСЦЯ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНИМ ПОЛІТИКАМ

Інформаційна служба ГМ ОПОРА
Ольга Айвазовська
+38 063 617 97 50
+38 050 410 37 45

Відповіді

  • 2007.04.03 | Shadow_Runner

    У яких саме містах це відбудеться?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua