МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко зробив з Верховної Ради дім розпусти.

04/03/2007 | Володимир Мартинюк
Так стали називати Верховну Раду після оголошення президентського указу про її розпуск.

Вже важко тепер по іншому називати оту тусовку розпущених нардепів, які намагаються надалі пербувати у приміщенні на вулиці Грушевського, вдавати що нічого не сталося, імітувати голосування і прийняття законів, яких Президент щонайменше просто не підпише. Або в кращому випадку їх заветує.

У приміщенні на Грушевського на першу годину дня знаходилося менше половини із заявлених сьогодні 250 нардепів. Симпатичні народні обранці відверто нудьгували – тепер нікому голоси їхні не потрібні, а отже за їхні голосування ніхто більше не платитиме і багаті люди України та з закордону не будуть намагатися придбати цих депутатів для задоволення тих чи інших своїх потреб.

Нудьгують і журналісти – їм нема про що писати, учасники сьогоднішньої імітації сесійного засідання розпущеної Ради не надто охочі до спілкування.

Тим не менше у нової іпостасі „розпусної” Верховної Ради є свої прихильники. Це близько двох тисяч відряджених з провінції васалів та можливо прихильників партій, членів, тепер вже колишньої, правлячої коаліції. З огляду на недостатню кількість , їх вишикувано шеренгами вздовж тротуарів вулиці Грушевського. Таким чином при певному бажанні (краще якщо проплаченому) тележурналістам легше відзняти відео ряд „масової підтримки” депутатів-„розпусників”.

Та частина шеренги, яка стоїть навпроти Кабінету Міністрів час від часу, у „свинячий голос” та врізнобій починає скандувати „Я-ну-ко-вич”. Більша кількість букв, аніж у слові „Ю-щен-ко”, та неповна тверезість частини учасники не дозволяє досягнути такого динамічного звучання, яке спостерігалося в 2004 році у прихильників Ющенка .
Загалом все це невловимо нагадує постійний пікет напроти Кабміну, який підтримували противники Януковича у грудні 2004 року. Схожості додають нотки роздратування та добре чутний свистовий супровід згаданого вище скандування.Можливо вони просто вимагають заплатити їм обіцяні гроші та відпустити нарешті додому. Можливо їм підвезти трохи порожніх бочок?

Біля Секретаріату Президента сиротливо красується ряд прапорів жовтої Пори. Можливо їм також треба щось від Президента?.

Відповіді

 • 2007.04.03 | Bayan

  Таки зробив. Але не зараз, значно раніше...

  Таки зробив!

  Але не зараз, коли нарешті виродив цей указ, а значно раніше - коли підписав згоду на "політ-рехворму", коли не захотів ділітися владою з БЮТ і посадив до керма регіоналів замість демократичної коаліції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | троль ak1001

   угу, в чиєму сейфі лежить подання до КС що реформи

   а також хто Мороза в крісло спікера посадив забули :))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Bayan

    Рехворму народили двоє: Ю. і М., на радість К. і Я.

    Я кажу - початкова згода Ющенка на реформу, той компромісний варіант, який він обрав, щоб посісти у крісло. Ви ж не заперечєте, що були інші можливості?

    А щоб опротестувати і похерити реформу, як того просто благав український народ, він мав часу цілий рік.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.04.03 | троль ak1001

     так, але на відміну від пані ТЮ він ніколи не казав

     що сбирається це робити

     а якраз в пані ТЮ сім пятниць на тиждень - то яподаю то я не подаю
     і теж був в неї рік що подати але збрехала

     ----
     щодо реформи - я її противник, але те як Ющ спокійно відмовився від повноважень і за цей час не намагався щось собі відібрати мені сподобалося - це демократично

     на відміну від пані ТЮ або пана ЯВ яким завжди всього мало і вони весь вимагають собі більше повноважень
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.04.03 | Hoja_Nasreddin

      Там був один нюанс - КС :)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.04.03 | Мартинюк

       Була ще незрозуміла заторможеність нардепів з цього приводу.

       І не тільки БЮТ . Наприклад керівництво фракції НУ заборонило своїм нардепам підписуватися під конституційним поданням яке оскаржувало легітимність процедури прийняття "політреформи" пакетним голосуванням.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.04.03 | Hoja_Nasreddin

        Саме так! Я взагалі не міг збагнути, що офіційна сила Ющенка

        взагалі ніц не робить щодо цього питання, яке безпосередньо стосується їхнього безпосереднього боса. Тому, я для себе зробив висновок, що це було з Ющенком узгоджено. Ну і там звичайно був дуже зацікавлений об'єкт - Порошенко, який був би не проти мати повноваження прем"єра за Нової Конституції.
 • 2007.04.03 | Sean

  Визначення є дуже точним і влучним

  Тільки воно таким стало і без допомоги Ющенка, власними зусиллями
 • 2007.04.03 | Gunslinger

  Акція для бажаючих

  прийти під верховну раду з ліхтариками. Червоними :)

  Завдання акції - показати дві речі.
  Зіграти у гру слів - "розпущена/розпуста", а те, що депутати як шлюхи продаються, ні для кого не є секретом, але наочне втілення, можливо, буде вельми приємним, бо середньостатистична людина 80% інформації сприймають через зір.

  Кльово було б зробити флеш-моб хвилин на 20. Приходять люди і стають в коридор з табличкою "Вулиця червоних ліхтарів. Депутати - дешево". На це дійство запрошуються журналісти, за 15 хвилин всі розходяться.

  Красива картинка для телеканалів і насрати, що поруч табір голубих
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Вовулька

   Кучмыст Докаленко мочить "Толоку"

   Комиссия НТКУ нашла нарушения в ток-шоу "Толока"

   03 апреля 2007 | 17:10
   Подробности
   По материалам: Українські Новини

   Комиссия Национальной телекомпании по проведению служебного расследования относительно временного приостановления выхода в эфир ток-шоу "Толока" на телеканале "Первый национальный" признала вышедшим с нарушениями ток-шоу от 19 марта.

   Об этом говорится в отчете комиссии.

   Согласно отчету, комиссия в составе 6 человек пыталась максимально объективно рассмотреть возникшую конфликтную ситуацию.

   "Чрезмерная политизация этого производственного конфликта и выведение его на уровень общенационального вопроса отрицательно повлияло на производственный процесс в телекомпании, в частности, на расшатывание ситуации в обществе и на использование ее некоторыми политическими силами в своих узкопартийных целях", - сказано в отчете.

   Комиссия проанализировала выпуск программы "Толока" от 19 марта по 4 направлениям: организационному, профессиональному, техническому и правовому.

   Анализируя организацию подготовки программы к эфиру, комиссия установила, что, используя служебное положение, вице-президент Национальной телекомпании Виктор Павлюк единолично изменил тему программы "Европейский Союз - плюсы и минусы" на "Объединенная оппозиция - план действий".

   Также подбор гостей на программу привел к изменению формата, что противоречит концепции программы.

   По мнению комиссии, был нарушен редакционный устав НТКУ, в частности принцип непредвзятости журналиста, так как сценарий программы был изменен в пользу некоторых политических сил.

   Также были грубо нарушены правила производства декораций, так как по указанию Павлюка для оформления студии были изготовлены логотипы политических сил.

   Комиссия считает, что было нарушено и соблюдение профессиональной этики и принципов редакционной политики НТКУ, так как в студии было неравноценное участие носителей разных мнений по предложенной теме, были установлены неравные условия для участников программы, было количественное преимущество представителей оппозиции в студии, подготовка ведущего к программе была низкой, он плохо владел украинским языком, а также имела место манипуляция данными интерактивного голосования.

   Также комиссия отмечает нарушения в техническом обеспечении программы "Толока" и нарушение некоторых правовых аспектов.

   "Таким образом, считаем действия президента НТКУ Виталия Докаленко относительно временного приостановления выхода в эфир ток-шоу "Толока" обоснованным", - сказано в отчете.

   По мнению комиссии, в действиях Павлюка, на котором как на авторе и ведущем ток-шоу "Толока", лежит ответственность за наполнение программы, есть политическая заангажированность, предубежденность, нарушение профессионально- этических норм и действующего законодательства.

   Комиссия по проведению служебного расследования относительно временного приостановления выхода в эфир ток-шоу "Толока" была создана после инцидента с закрытием ток-шоу.

   Комиссию возглавил вице-президент НТКУ Аркадий Билибаев.

   Напомним, что Президент Виктор Ющенко считает, что Национальная телекомпания должна возобновить работу политического ток-шоу "Толока", которое намеревалось закрыть.

   21 марта Президент заявил, что решение закрыть программу правильное, поскольку оно было принято по факту фальсификации ее одного выпуска.

   Обвинения в цензуре в адрес НТКУ прозвучало от Блока Юлии Тимошенко, лидер которого выступала в этой программе от 19 марта.

   БЮТ заявил, что во время этого эфира руководство НТКУ цензурировало программу, и большинство sms-сообщений, которые приходили в поддержку Юлии Тимошенко, не были пропущены в эфир.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.04.03 | Чучхе

    сьогодні ти мочиш Толоку, завтра Толока замочить тебе

 • 2007.04.03 | Pavlo Z.

  Копірайт (л):

  Володимир Мартинюк пише:
  > Так стали називати Верховну Раду після оголошення президентського указу про її розпуск.
  Копірайт: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1175417196&first=&last=
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.04.03 | harnack

  Геть янукозеків та комунозеків із дому розпусти!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.03 | Мартинюк

   А ким же їх заміниш?

 • 2007.04.04 | Sl

  Ющенко своим Указом разогнал малину

  так будет точнее


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua