МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Артеріально-політичний "тиск"

04/05/2007 | Tatarchuk
Значить так. Хто та що тисне на голову КС?
Вранці в цього посадовця був ранковий дзвоник.
Януковичу вже не спалося і він по щось миле та приятне (напевно не про справу Указу, бо це заборонено) побалакав із Іваном Домбровським.
Розмова вийшла дивною. Адже по всьому видно - вони один одного не зрозуміли. Янукович поклавши слухавку поїхав на ранкове засідання кабміну - в повній впевненості що на Домбровського здійснюється тиск.
Але тепер вже ясно - людина просто казала "в мене великий тиск", "мені куйово від того тиску".. Бо того ж ранку - десь так після розмови із Януковичем - суддя вже був на лікарняному у звязку із високим аретріальним тиском.

А що було далі? Якась підла істота мабуть взяла в хворого судді заяву про відставку. Мабуть той не шарів сам що підписував, може він марив (не знаю що відчувають люди із високим тиском).
Якимось дивним чином ця заява в копіях розійшлася принаймні в два рила - потрапила до Олександра Мороза та Олени Лукаш. Бо перший прочитавши охрінів, висказав палку промову. А друга якось примудрилася провести засідання КС та навіть голосування по цій заяві - при чому не всі судді взагалі в курсі що вони таке питання розглядали.

Але злоключення судді на цьому хіба заершилися? Адже його геть ніхто не розумів. Як подуріли всі.
Президент сказав Ляпіной та Третьякову, що йому дзвонив суддя Домбровський та сказав - в нього шалений тиск. Або - на нього шалений тиск. І підлі нашеукраїнці не будь дурнями спитали - "після чого в тебе піднявся тиск?" Той щіро каже - після розмови з Януковичем, чому не знаю сам. Останнє вони викинули, і перекрутили все.

Ще більш дивно, що виявляється на засіданні суддів КС анонсованої як розгляд заяви про відставку ... чомусь розглядалося питання про імперативний мандат.
Може в суддів теж є імперативні мандати? Наприклад судді призначені Ющенком, мають завжди ставати на бік Ющенка, а судді від парламенту - на бік спікера.

Короче загадок дуже багато для одного дня :)

Відповіді

 • 2007.04.05 | Tatarchuk

  і продовження від Чечетова

  Він каже що все просто: "Мороз зустрічався із Домбровським - нєт. Януковиіч зустрічався з Домбровським - нєт. А Ющенко (два тиждні тому) зустрічався".

  Наскількі я зрозумів, Чечетов не впевнений що хижа пика Януковича може наводити жах по телефону. Тількі за умови віч-на віч. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.04.05 | OlalaZhm

   Re: і продовження від Чечетова

   Ну все. Скільки вже можна? Вони шо, мало ще наговорили і наробили на пристойну кримінальну справу? Усі ці Морози, Ківалови, Лукаші


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua