МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Напередодні виборів БЮТ починає втрачати голоси

04/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сесія Ірпінської міської ради 3 квітня сильно підмочила репутацію Блоку Юлії Тимошенко у всій Київській області, оскільки її очевидцями стали десятки людей з усіх районів Київської області.

Справа в тому, що цього дня в Ірпені відбувалася нарада районних керівників “Народної самооборони” Київщини, оскільки на 4 квітня на 11.00 був призначений збір “НС” на столичному Майдані Незалежності, куди з області мало прибути, як і 31 березня, тисяча представників цього громадського руху (біля обіду збір на Майдані, за рішенням всеукраїнських лідерів скасували).

Приїжджі “оборонці” долучилися до акції ірпінської “Самооборони” на підтримку ефективного використання земельних ресурсів на користь громаді, недопущення роздачі за безцінь земельних ділянок, затвердження Положення про земельний аукціон з продажу земельних ділянок у м. Ірпені та визначення переліку ділянок, які будуть продані на аукціоні.

Колона під малиновими прапорами з білим кулаком пройшла від вокзалу до виконкому і розгорнула гасла “Аукціонам – так! Роздачі землі за безцінь – ні!”, “Ми підтримуємо ініціативи ірпінського мера” та “зРаду геть!” Перехожим роздавалися листівки на підтримку ініціативи Мирослави Свистович продавати землю з аукціонів, оскільки існувало побоювання, що на сесії це питання може не пройти, якщо кількість депутатів, що прийшли на неї, буде малою.

Після проведення короткої акції люди зайшли на сесію і були просто шоковані тим, що там відбулось. Йдеться не стільки про те, що збувся ледь не найпесимістичніший прогноз щодо голосування за земельні ділянки, винесені на аукціон, а про те, що люди, які з 2002 року добре знають Мирославу Свистович виключно з позитивного боку та відразу після Помаранчевої революції брали участь в акціях, спрямованих на повалення низки мерів Київської області - білоцерківського Шуліпи (поновився по суду) та ірпінського Скаржинського (не вистачило голосів для відкликання), стали, за їх словами, свідками розправи над найопозиційнішим мером Київщини. Один з приїжджих впізнав двох депутатів від БЮТ, які були ще у раді минулого скликання - Олега Мельника і Галину Соколову, які були й у минулому скликанні (інших з минулого скликання він не пригадав), і як вони голосували щодо відставки тодішнього мера Володимира Скаржинського, коли після Помаранчевої революції Комітет національного порятунку влаштував облогу міськради (тоді О. Мельник голосував проти, а Г. Соколова – за, тепер же все було навпаки).

Прослухавши абсурдні підстави для дострокового припинення повноважень Мирослави Свистович, дізнавшись про цинічний та підступний спосіб, в який це питання таємно готувалось і було винесено на сесію, побачивши дежавю ГКЧП (тремтячі руки, губи і голоси) та почувши відсіч Мирослави Свистович, люди сказали, що обов’язково поширять цю інформацію у своїх районах, а на наступні вибори всі, як один, приїдуть в Ірпінь та візьмуть участь у виборчій кампанії пані Свистович.

Особливо людей шокувало небажання фракцій БЮТ та НУ в Ірпінській міській раді голосувати на підтримку Указу Президента про розпуск Верховної Ради та спосіб ухиляння депутатів від цього голосування. І ця інформація також пошириться по області, оскільки сьогоднішні члени обласної “Самооборони” у своїй більшості є хребтом того руху, який довгорічною роботою наближав Помаранчеву революцію, організовував комісії, місцеві Майдани, відправку людей на Майдан Незалежності у 2004 році тощо. Після ж революції людям навіть не подякували й не допустили ні до “Нашої України”, ні до “Батьківщини”, які перед виборами 2006 більше в багатьох районах області більше нагадували не революційні партії, а закриті акціонерні товариства з отримання мандатів для осіб, які в революції участі не брали або навіть були по інший бік барикад.

Таким чином події в Ірпені можуть сильно вдарити по рейтингу БЮТ в Київській області. По рейтингу “Нашої України” вже нічого вдарити не може, оскільки цей рейтинг був знищений ще під час виборів-2006, і Володимир Федосєєв, який нещодавно очолив обласну організацію НУ за сприянням Петра Порошенка, вже довів, будучи заступником голови з 2005 року, як він вміє нищити рейтинги партії гірше за всіх ворогів. До речі, саме федосєєвські нашоукраїнці організували відставку Ірпінського міського голови. БЮТ тут виступив лише на підтанцьовках.

Відповіді

 • 2007.04.05 | Нововолинськ

  Re: Напередодні виборів БЮТ починає втрачати голоси

  В м.Нововолинську Волинської обл при 51% депутатів від БЮТу твориться те саме, що в Ірпіні. Міська влада і рада цинічно ігнорують зверенення громадян, Закони України.
  Наші неодноразові звернення до пані Юлії Тимошенко ігноруються.
  Що можна говорити про рейтинг БЮТУ? Невже біля 20 тисяч голосів,
  які мала БЮТ в 2005 р. тепер лишні?
  Пані Юлія, просніться!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua