МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З пошти Майдану: народ не чекав такої рішучості від Ющенка

04/05/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Молодец Ющенко честно никто не ожидал (хватило силы духа и воли)! Искренне рады,что Виктор Андреевич так поступил,до Вашего ЧЕСТНОГО демократичного поступка (подписание должности премьера) они еще не доросли и не дооценили . Все произошло по сценарию посади свинью на стол,а она и ноги на стол.

Сколько можно было терпеть нам народу который учавствовал: неужели зря,не жалея ни сил ни времени ни средств?
Все равно у них майдан не тот который был 1,5 года назад.

Рады за соотечественников:пенсионеры и студенты чуть-чуть подзаработают говорят нормально оплачивают эти поездки.
Чего Партии Регионов,зачем же так тратится зря,чего боятся на новых выборах ведь кучи поклонников,спокойно подтвердят свой выбор.
С уважением избератели.

Відповіді

  • 2007.04.05 | VADIM

    Re: З пошти Майдану: народ не чекав такої рішучості від Ющенка

    Молодець ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПІДТРИМАЕМО НАШОГО ВІКТОРА АНДРІЙОВИЧА!!!!
  • 2007.04.05 | Оксана Марія

    Re: З пошти Майдану: народ не чекав такої рішучості від Ющенка

    Дорогі Українці! Для мене більш дивно читати, що народ чогось "не чекав" від Президента Ющенка... Від Людини, яка чітко усвідомила свою роль, життя і наслідки дій йдучи на найвищий пост треба сподіватися виваженої рішучості. Саме того, що відмежовує справжній характер від пересічності. Я чекала цього дня понад рік. Чекала і вірила. Спокійно, терпеливо, навіть не пробувала когось переконувати, що Президент Ющенко знає і зможе зробити кардинальний крок. Він пробував всі шляхи, бо маючи добру фінансову освіту та вихований в патріотичному дусі дбайливої української родини не бажав марнотравства. Вибори коштують, а перевибори це додаткові затрати з б'юджету, який світить дірками! Бог і ми йому свідки він боровся до кінця. Він зробив усе можливе, щоб країна зібралася з силами до нового витка в розвитку демократії. Президент Ющенко безумовно молодець. Але тут постає інше : чи за короткий час ми знову будемо "розчаровуватися" швиденько забуввши скільки відданої праці зроблено цією людиною? Передумаймо, перегляньмо особисте наставлення, зважмо та належно проголосуймо за тих, хто вже довів свою відданість.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua