МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Указ про розпуск парламенту схвалили генпрокурор, генерали ЗС і

04/05/2007 | Moro
Указ про розпуск парламенту схвалили генпрокурор, генерали ЗС і СБУ та керівник внутрішніх військ

За виконання указу президента про розпуск парламенту проголосували генеральний прокурор Олександр Медведько та командувач внутрішніми військами МВС Олександр Кіхтенко. Такі дані голосування на сьогоднішньому засідання Ради національної безпеки та оборони подає офіційний сайт Президента . Цікаво, що сам міністр внутрішніх справ Василь Цушко – безпосередній керівник Кіхтенка – голосував проти. Зрозуміло, що за неухильне виконання президентського указу голосували голова Нацбанку Володимир Стельмах, голова Верховного Суду Василь Онопенко, не кажучи вже про генералів Збройних сил та СБУ, міністра закордонних справ Арсенія Яценюка, керівника секретаріату Віктора Балогу та секретаря РНБОУ Віталія Гайдука. Проти, крім соціаліста Цушка, висловився лише перший віце-прем’єр-міністр Микола Азаров. Прем’єр Віктор Янукович не голосував.

http://www.unian.net/ukr/news/news-190930.html

А ви гаварітє, цапа... в смислє, печерський суд... :-)

Відповіді

 • 2007.04.05 | stefan

  І шо ми маємо з гусь?

  Moro пише:
  > Указ про розпуск парламенту схвалили генпрокурор, генерали ЗС і СБУ та керівник внутрішніх військ
  >
  > За виконання указу президента про розпуск парламенту проголосували генеральний прокурор Олександр Медведько та командувач внутрішніми військами МВС Олександр Кіхтенко.
  > http://www.unian.net/ukr/news/news-190930.html
  >
  ----------------------------------------
  І шо ми маємо з гусь?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua