МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Манiфест - пiдтримаймо Президента!

04/06/2007 | Oles
Хочу подiлитись своїми думками i враженнями про днi пiсля пiдписання указу про розуск сРади:

1. У 2004ому роцi наша сила була у єдностi i вiрi у нашiй правотi. На жаль, на сьогоднi я не бачу активної i одностайної пiдтримки указу Президента. Свiдомо, прихильники Коалiцiї запускають мислевiруси, якi багато з нас, як не дивно, ковтає i приймає до серця.

Запам`ятайте - якщо зараз не довести справу до кiнця, наступних виборiв уже не буде (як реального процесу, а не декорацiї). Це добре артикулював Луценко на мiтингу - всюди буде 105% за ПР. Ми повернулись у 2004ий - нас знову хочуть позбавити права голосу як такого!!! До 2011 року вiд опозицiї i iнакомислiя залишиться пусте мiсце...

Не виборемо вибори зараз - нас чекає `керована демократiя` в найгiршому виглядi донецького розливу.

Висновок: ми повиннi фокусуватись на сутi права, а не на крючкотворствi. Все iнше - вiд лукавого.

2. Зараз вирiшується НАШЕ майбутнє, а не майбутнє Ющенко чи Тимошенко. Вони звичайно мають свої вийнятково егоїстичнi iнтереси, але вони в даному випадку не суперечать нашим...

3. Якщо опозицiя вирiшила не проводити акцiї, ми повиннi висловити свою пiтримку Указу якось по-iншому. Можливо треба запустити новi `стрiчки` чи кольори, чи зробити значки `Дайте нам проголосувати!` i роздавати їх у Києвi хоча б.

4. Менi дивно, що iнтелiгенцiя та iнтелектуали не висловсюють свою публiчну пiдтримку указу (з аргументацiєю своєї думки). Невже всiх купили? Чи вони осторонь?

5. `Правиця` теж ображено мовчить - чи вона чекає перемоги сил, якi вважають українську мову `мовою фольклору`, а Україну - ворожим утворенням?

6. Програш в iнформвiйнi СП повинен компенсуватись нашим мережевим активiзмом `з вуст у вуста`, через листiвки i т.п.

7. Зрештою, ми маємо право сказати КС свою думку про наше право вибору, чи ми дамо суддям можливiсть пiддатись на спокуси i тиск i винести суперечливе рiшення?

Загалом, менi здається, що нам всiм треба прокинутись вiд сплячки i вiдмобiлiзуватись, як восени 2004того, бо ризики тiж самi. I вони стосуються НАС з вами, а не абстрактних полiтикiв!

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua