МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наш обов'язок - очистити Храм від фарисеїв

04/08/2007 | Майдан-ІНФОРМ
У Великодню ніч Президент України Віктор ЮЩЕНКО запевнив українців, що не допустить суспільного протистояння.

Про це він заявив у своєму зверненні до українського народу, виступаючи в Києві у Національному заповіднику "Софія Київська".

“Не буде суспільного протистояння і небезпеки. Я гарантую це. Правоохоронні та силові органи чітко виконують вказівки Президента України», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Він знову пояснив причини, які спонукали його до прийняття рішення про розпуск Верховної Ради.

Президент висловив переконання у тому, що правда українського народу - жити за буквою і найважливіше – за духом Конституції України. Він зазначив, що на виборах у березні 2006 року були обрані політичні сили, якім довіряють громадяни України, а Президент - визнав сформовану більшість.

“В інтересах людей і країни, за моєю ініціативою, було складено план спільної роботи -конкретні і прості речі про те, як підняти ваші зарплати і соціальні стандарти, як покращити охорону вашого здоров’я, як захистити вас від злочинців, як вберегти ваші мовні права, як відродити нашу національну сутність», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Водночас, зазначив він, за останні вісім місяців, фактично, жодне положення цього плану - Універсалу національної єдності - не було виконане.

“Про вас, ваші потреби, розвиток країни забули», - підкреслив В.ЮЩЕНКО.

За його словами, весь цей час відбувалася постійна, цілеспрямована боротьба за ще більшу владу, невиконання обіцянок і неприховані змови.

“Декому у владі здалось, що вони - безкарні, а ваш голос вони можуть купити і перепродати. Ваш вибір - підмінили. Це - зневага до кожного з нас, брутальний вияв політичної корупції», - підкреслив В.ЮЩЕНКО.

Президент сказав, що в парламенті штучно і незаконно нарощувалася коаліція, щоб отримати 300 голосів, вона розширювалася не на основі фракцій, а за рахунок окремих депутатів, що, за його словами, суперечить Конституції.

“Якщо у такий спосіб створити конституційну більшість, тоді вже більше нічого не треба - ані Українського народу, ані Конституційного Суду, ані думки виборця. Така влада стає неконтрольованою. Вона обмежує ваші права і змінює лад в країні. Це називається узурпацією. Дорога до узурпації розпочалася зі зради, загорнутої в красиві слова. Рух до узурпації прискорила корупція, яка нищить усю державу”, - наголосив Президент.

“Наш з вами обов’язок - очистити Храм від фарисеїв і міняйлів», - додав він, зазначивши, що підписав указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради не для протистояння, а задля очищення.

Президент також ще раз наголосив, що вважає своє рішення конституційним і легітимним, а тому він не збирається від нього відмовлятися.

В.ЮЩЕНКО висловив переконання у тому, що нові вибори відбудуться вільно і чесно.

“Все буде добре. Зі щирим серцем я прошу кожного з вас не стояти зараз на площах і вулицях, а приєднатися до усього нашого народу за родинним святковим столом. Я твердо вірю у нашу правду і нашу перспективу. Ми – вільні люди. Так є і так буде завжди», - завершив такими словами свій виступ В.ЮЩЕНКО.

Джерело: УНІАН

Відповіді

  • 2007.04.08 | Спостерігач

    Re: Наш обов'язок - очистити Храм від фарисеїв

    Христос Воскрес!
    Довір'я Президента Ющенка до народу настільки ж велике, як довір'я народу до нього, як гаранта Конституції. І це закономірно. Він вчинив так як просив НАРОД - його НАРОД. Сьогодні знову вирішальний момнент, бо менш, ніж за 50 днів треба буде твердо визначитися з ким ми бидемо "очищати Храм від фарисеїв". А їх досить, хоч в пропорційному відношені - гостка. Вибори. Щоб вони знову не перетворилися як в 2006 на 48 годинний марафон, а на закінчення якого знову політичне сміття завалисть всі проходи владних структур. Хочеться вірити, що так не буде. Хочеться вірити, що попри навантаженість та брак часу люди таки поцікавляться за кого вони голосують по-іменно. Також тим ,кому не байдужа своя особиста доля та рідних, близьких друзів сміло записуйтеся у виборчі комісії, або спостерігача. Бо тут вирішується Ваша доля. Але перш, ніж взяти на себе цей обов'язок вивчіть ЗАКОН, щоб знати як ним послуговуватися, щоб вас ніхто за ніс не водив тільки тому, що він "знає', а ви ні.Не дозвольте, щоб ніяка спокуса змінила ваше наставлення. Багато речей можна купити та продати , однак СОВІСТЬ і ВОЛЯ на торговицю не виноситься! Нехай Бог допомагає усім, хто вірить в правду та цінує обов'язковість і рівноправ'я людей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua