МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як грабують студентів у Львові

11/01/2007 | Андрій Дутчак
В Українській академії друкарства (м. Львів) деяким студентам не видали стипендії за місяць жовтень. Це викликало хвилю обурення серед молоді, яка звернулась в бугалтерію ВУЗу і напряму вирішили з`ясувати питання. Ось, яку відповідь отримали:

У вересні місяці з невідомо якої причини деяким студентам була перерахован стипендія за два місяці (вересень і жовтень). У вихорі передвиборчої агітації молоді люди подумали, що це якась надбавка. А може і справді підняли розмір стипендії перед виборами. Проте, жодної інформацї ні від Уряду, ні від адміністрації ВУЗу не поступало.

Рухаючись в цьому потоці думок студенти проовжували навчання, з нетерпінням чекаючи на такуж суму і в жовтні. Яким ж було їхнє обурення, коли в цей місяць вони взагалі нічого не отримали. І це все відбувається з врахуванням того, що для деяких студентів стипендія це не просто додаткові кошти, а реальний засіб для існування.

За словами юристів, адміністрація ВУЗу не має право самовільно змінювати графік виплати стипендій та зарплат викладачам. Цей графік є затверджений Міністерством освіти і самовільнимзмінам не підлягає. І ця справа явно починає нести криміналкою.

Останнім клином розбрату між студентами та адміністрацією стала іфнормація про те, що деяким спудеям виплачують подвійну стипендію ще з серпня місяця. На яких підставах -- невідомо. Відповідно, махінації з державнимигрошима у стінах УАД викликають як мінімум підозру.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua