МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто що знає про Круцика?

11/02/2007 | MV
Про звільнення Круцика Р.М. від виконання обов'язків заступника Голови Українського інституту національної пам'яті
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=921-2007-%F0

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 31 жовтня 2007 р. N 921-р Київ
Про звільнення Круцика Р.М. від виконання обов'язків заступника Голови Українського інституту національної пам'яті
Звільнити Круцика Романа Миколайовича від виконання обов'язків заступника Голови Українського інституту національної пам'яті згідно з його заявою.
Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 19

тема жваво обговорюється чомусь (?!) на севастопольському форумі
http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?t=63591

Власне тому і прохання...

Відповіді

 • 2007.11.02 | eume

  голова Київського "Меморіалу"

  http://memorial.kiev.ua/content/view/108/157/

  щоправда, тут його названо заступником голови Інституту:

  Круцик Роман Миколайович
  Заступник Голови Українського інститут національної пам’яті,
  Голова КМО «Меморіал»  Голова Київського Товариства «Меморіал» ім. В. Стуса – випускник юридичного факультету Львівського державного університету, з 1988 року – член Української Гельсінської Спілки, один із засновників Конгресу Українських націоналістів, Івано-Франківську обласну організацію якого він очолював 8 років. Протягом 1990-1998 рр. – Голова обласної організації Товариства «Меморіал», яка здійснила титанічну роботу по проведенню розкопок жертв політичних репресій в більше 100 місцях. По 46-ти із них проведена судово-медична експертиза та порушені кримінальні справи. Роман Круцик був ініціатором і керівником розкопок у Дем’яновому Лазі на Івано-Франківщині, де створено Меморіальний комплекс. 1997 року в місті під його керівництвом відкрито Державний музей Визвольних змагань Прикарпатського краю. Він – автор документальної повісті «Дем’янів Лаз. Хроніка злочину»,автор та співавтор фільмів «Розстріляний ангел», «Людина з небуття», «Русизм», «Солодкий гріх», «Бомба до свят», «Лице Росії», серіалу «Україна нескорена» та інші.

  1994 року Романа Круцика було обрано до українського парламенту, де він працював у Комітеті ВР з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

  З 1999 року – Голова Київської міської організації Товариства «Меморіал» ім. В.Стуса, за ініціативою якого, до речі, Кабмін ухвалив Постанову про створення Державного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили»(тепер – Національного). Нині він – заступник Голови Українського інституту національної пам’яті.

  За подвижницьку працю в ім’я України Роман Круцик нагороджений орденами «За заслуги» - ІІ-го і ІІІ-го ступеню.

  http://memorial.kiev.ua/content/view/242/149/

  Взагалі наберіть в Гуглі, там про нього багато.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.02 | MV

   Мене цікавить - чому звільняєтся чи звільняють

   Мене цікавить - чому звільняєтся...
 • 2007.11.02 | Via

  Дивно - Круцик сам заяву написав

  Незрозуміло - чи його вже дістали цирки з вибиванням грошей для Інституту,бо вони нині фінансово підпорядковані якомусь управлінню архівами, чи просто вирішив займатися лише Меморіалом.
  Круцик - людина совісна і наполеглива, впевнена, що він знає, навіщо це зробив. Може, при нагоді і розпитаю - чи сам інтервью дасть пресі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua