МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дежавю?! (л)

11/05/2007 | Linx

Ющенко сменил свой гнев к ГАИ на желание дать рыцарям обочин побольше прав


http://obkom.net.ua/news/2007-11-05/1730.shtml

Президент встретился с и.о. министра внутренних дел Украины.
Об этом сообщает пресс-служба президента:

«Глава держави порушив питання щодо заходів, які вживаються Міністерством внутрішніх справ України для забезпечення належної протидії злочинності в державі та охорони громадського порядку. Президент доручив М. Корнієнкові в тижневий термін надати йому відповідну інформацію.

Під час зустрічі Віктор Ющенко також висловив стурбованість кількістю дорожньо-транспортних пригод в нашій державі. (За 9 місяців 2007 року на автошляхах України сталося 44,7 тис. ДТП, у яких загинула 6521 особа). Глава держави доручив міністру внутрішніх справ у короткий термін підготувати законопроект, який би суттєво підвищив розмір штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху, а також дозволив би працівникам ДАІ застосовувати штрафні санкції до порушників на місці.

Окрему увагу під час зустрічі Президент звернув на заходи, які вживаються органами внутрішніх справ, спрямовані на протидію протиправному захопленню підприємств, земельних ділянок тощо.

Глава держави також звернувся до міністра внутрішніх справ з проханням поінформувати про стан розкриття та розслідування за фактами розбійних нападів на відділення комерційних банків у м. Києві, Запорізькій, Донецькій та інших областях».

"ОБКОМ"

05 ноября 2007. 17:30

Блин, то розганяє, то на місці хабарі брати дозволяє... фіґ цього Ющенка знає...

Відповіді

  • 2007.11.05 | фон Блайх

    Ні, це наслідок ідіотизму Ющенка і Луценка

    які два роки тому уже "реформували" ДАІ. Коли Ющ підписав указ про ліквідацію, а Луценко взявся за "організацію". Негайно настав писець. Цей писець гарант побачив тільки зараз. Може, синок Андрійко поскаржився, що на дорогах - бєспрєдєл


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua