МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Затримали американку, яка незаконно вивозила полтавське немовля

11/07/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Співробітники міліції затримали 56-річну американку, яка за підробленими документами намагалася незаконно вивезти новонароджену дівчинку до США. Як повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ, 5 листопада до міліції звернувся представник посольства США в Україні, який повідомив, що громадянка США під час оформлення візових документів для від'їзду з України надала свідоцтво про народження дівчинки, яка народилася в Україні 10 жовтня 2007 року.

Відповідно до документів, американка разом із чоловіком (громадянин США) значилися батьками цієї дитини. Під час перевірки співробітники міліції встановили, що жінка кілька років тому зверталася в одну з київських медичних клінік з метою штучного запліднення, але лікарі поставили їй діагноз "безплідність".

Тому жінка в 2006 році підписала контракт зі згаданою медустановою, за умовами якого сурогатна мати повинна була народити їй дитину, а біологічні матеріали для штучного запліднення мали надати анонімні донори.

Коли 10 жовтня 2007 року в клініці народилася дівчинка, американка 12 жовтня прибула в Україну.

Дівчинку народила 25-річна жителька Полтавської області.

Затримана за народження дитини заплатила клініці 14 тис. доларів. Відповідно до повідомлення, 18 жовтня за сприяння юриста одна з установ реєстрації актів громадянського стану оформила американці батьківські права на дитину. За даними прес-служби, затримана заявила, що має копію контракту із клінікою, однак надати його правоохоронцям не змогла, повідомивши, що документи знаходяться у США. Міліція порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу (незаконне позбавлення волі або крадіжка людини в корисливих цілях). Ведеться слідство. До вирішення питання по суті немовля передали в дитячу лікарню Києва.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2007.11.07 | Руслан

  Re: Затримали американку, яка незаконно вивозила полтавське немо

  А чему Вы удивляетесь, если у нас все покупается и продается, в том числе и пограничники!!
  Вот, например моя бывшая жена, гражданка Росси, «почистив» мою квартиру, когда я был на работе, забрала 3-х месячного ребенка, и без моего разрешения на вывоз ребенка через границу, вывезла ребенка в Россию!! Мало того, я телеграммой сообщил в пограничную службу, ее задержали (есть акт о задержании), но потом, как она мне рассказала, что просто заплатила пограничникам (у нее было 1000 амер.дол) и они ее вывезли!! Когда я повторно обратился в пограничную службу, мол, как же так, почему вы выпустили 3-х месячного ребенка?? Они ответили, что нарушений не выявлено. Получается, что по документам мой ребенок находится на территории Украины, а фактически на территории России!! Зачем же тогда требуют, разрешение на вывоз ребенка, для одного из родителей следующих за границу!! Пока все, у нас, будет вот так покупаться, и продаваться, о нас будут все «вытирать ноги»(извините за прямоту)!!!
 • 2007.11.07 | Linx

  Браво славним мусорам!

  В клініці немовляті буде значно краще.
  А американській мамі світить від 8 до 15 років.

  Зате ментяри можуть поставити собі довгоочікувану галочку і приміряти нові погони.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.08 | Директор Полтавы

   Re: Браво славним мусорам!

   а как они должны были поступить?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.08 | Koala

    До з'ясування залишити маму з дитиною під розписку про невиїзд

    В найгіршому разі - покласти маму разом з дитиною до клініки під охороною.
   • 2007.11.08 | Linx

    ловити бандитів

 • 2007.11.07 | Bayan

  А клініка нe могла надати свою копію контракту?

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Тому жінка в 2006 році підписала контракт зі згаданою медустановою, за умовами якого сурогатна мати повинна була народити їй дитину, а біологічні матеріали для штучного запліднення мали надати анонімні донори.
  > За даними прес-служби, затримана заявила, що має копію контракту із клінікою, однак надати його правоохоронцям не змогла, повідомивши, що документи знаходяться у США.

  То існування контракту - довeдeний факт чи ні?
 • 2007.11.07 | igorg

  Й тому з того користь? Чи когось обійшли? Абідна..

 • 2007.11.19 | lanka

  Дитиною опікується Кільчицька

  Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька оформила тимчасову опіку на дівчинку, яку два тижні тому громадянка США хотіла вивезти за кордон за неналежно оформленими документами.

  У неділю Кільчицька забрала дитину з дитячої клінічної лікарні № 6, повідомляє газета "Хрещатик".

  Видання нагадує, що спробу вивезення дитини від сурогатної матері, мешканки Полтавської області, попередили працівники посольства США в Україні.

  Вони виявили невідповідності у договорі про сурогатне материнство та у свідоцтві про народження дитини.

  Було винесено рішення про тимчасову заборону про вивезення дитини, тому службою у справах дітей КМДА дівчинку було направлено до дитячої лікарні № 6.

  До з'ясування всіх обставин цієї справи та визначення батьківської приналежності дитини Кільчицька оформила над Вікторією тимчасову опіку, аби дівчинка змінила лікарняну палату на затишну домівку.

  "Тиждень тому я була запрошена у програму Савіка Шустера "Свобода слова", де й почула історію про це немовля", - розповіла заступник Черновецького.

  "Я хочу, щоб до винесення судового рішення дівчинка перебувала не у лікарняній палаті, а виховувалася саме у моїй родині. Лікарня, навіть найкраща, не має бути місцем для дитини - я у цьому переконана", - додала вона.

  За словами Кільчицької, "американка, напевно, стала жертвою власної необізнаності у тонкощах сімейного кодексу України, або в клініці їй не розповіли про всі нюанси укладеної угоди".

  Нині американська мама дівчинки знаходиться в столиці, де чекає на розв'язання проблеми, пише видання.

  http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/19/67029.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.19 | igorg

   Останнэ речення найбільш цікаве й інформативнеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua