МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Створення громадської організації

11/09/2007 | громадська думка
Доброго дня. Як ви ставитеся до створення громадської організації на засадах державницької ідеології?

Відповіді

 • 2007.11.09 | Предсказамус

  Я бы предпочел идеологию человеческую...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.09 | громадська думка

   Re: Я бы предпочел идеологию человеческую...

   Одне одному не заперечує. Навіть навпаки доповнює. Ви про ідеї солідаризму чули?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.09 | Предсказамус

    Слышал. Но вроде солидаризм вполне достаточно представлен БЮТ?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.09 | громадська думка

     Солідаризм

     Є така тенденція. Але він там представлений не наскільки сильно, щоб не можна було конкурувати. В нас націоналістичних партій теж багато. Але більшість із них недієздатні і т.д.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.09 | Предсказамус

      Особенность солидаризма.

      Особенность солидаризма в том, что он не работает, не будучи основой государственной политики. А общественные организации, в отличие от партий, не могут участвовать в борьбе за власть. Или Вы предлагаете создать общественную организацию с перспективой превращения ее в партию? Тогда почему бы с партии и не начинать?
    • 2007.11.11 | Михайло Свистович

     Re: Слышал. Но вроде солидаризм вполне достаточно представлен БЮТ?

     Він там не представлений
  • 2007.11.10 | Микола Дмитренко

   Re: Я бы предпочел идеологию человеческую...

   Наміри Ваші благородні і єдино правильні.
   Для виробітки правильних методів подальших дій пропоную ознайомитись з моїм власним 17-ти річним досвідом громадської діяльності.
   Над розробкою і втіленням в життя діючого проекту в Україні «…лукавії люди…» працювали віками. На це ними виділяються солідні кошти і працюють кращі уми.
   Мною запропоновані концептуальні ідеї проекту, в більшості побудованих на власній інтуіції.
   Розуміння його важливості повинно стати потребою суспільства.
   Цей проект повинен розроблятись і одночасно втілюватись в життя національним, колективним розумом.
   І те, що за мої тільки наміри щось робити в цьому напрямі влада глумилась і продовжує глумитись наді мною на протязі всього часу громадськоїдіяльності, позбавивши всіх засобів для існування, зруйнувавши життєві зв’язки, суспільству байдуже...!!
   Суть проблеми:
   В 1995 році управлінням юстиції м.Києва мною було зареєструвано безприбуткову громадську організацію Київську міську спілку споживачів "Світоч".
   На протязі всього часу її існування та діяльності з боку чиновників від влади(міліції, податкової інспекції,райдержадміністрацій та інш) чинились різного роду протиправні дії(шантаж в несплаті податків, несплати комунальних послуг, яких не надавали, різног роду погроз, порушення відносно мене кримінальної справи, необгрунтоване накладення штрафних санкцій, шантажування несплатою оренди та інше).
   Вершиною свавілля вважаю були сфальсифіковані позови КП УЖГ Оболонського, Жовтневого та Солом"янського районів до господарського суду м.Києва про несплату оренди та комунальних послуг та виселення з приміщень.
   По результатам їх розгляду господарським судом м.Києва було винесено 4 неправосудні судові рішення(2001, 2003, 2004роках) побудованих на сфальсифікованих позовах(докази можу надати окремо) та звинуваченнях в невиконаннях договорів оренди(яких фактично не існувало). Оскільки судові рішення неправосудні на сьогодняшній день вони залишаються невиконаними….!!!!!

   Крім великої кількості процесуальних порушень суд допустив наступні істотні порушення:
   1. Не приймав до уваги і не досліджував статус юридичної особи - громадської організації, яка в силу обставин не мала на рахунках і балансі яких би то коштів та майна. Позивач обгрунтовував свої претензії, посилаючись на Закон "Про підприємство" як до підприємницької структури.

   2. Відсутності договорів оренди.
   За 2 -ма позовами в 2003році (один про несплату оренди, другий про несплату комунальних послуг) Солом"янського КП УЖГ був використаний єдиний договір оренди, який складався в 1999році на один рік Жовтневим КП УЖГ м.Києва)

   3. Суд невмотивовано приймав пояснення позивача КП УЖГ Солом"янського району м.Києва про пролонгацію вищенаведеного 1-но річного договору оренди, укладеного ще з КП УЖГ Жовтневого району. Більше того, в 2001 році суд вже виносив рішення про розірвання вказаного договору, яке не було виконане і закрите по мировій в 2002році.

   4. Суд упереджено виносив рішення не досліджуючи фактів сплати коштів головою Спілки (по причині необізнаності без договорів та доказів надання послуг), як фізичною особою, без наявності акту звірки надання послуг позивачем та інше.

   5. Всі державні, так звані правозахисні органи, ухиляються від розгляду по суті очевидних фактів геноциду нашого роду, зокрема:
   а) зникнення більше 2-х років назад при невідомих обставинах мого рідного брата – Дмитренка Григорія, основного мого свідка злочинів державних службовців;
   б) позбавлення нашого роду батьківської спадщини за заповітом нотаріусами Мінюсту України, шляхом підробки документів та протиправних дій;
   в) безпідставна реквізиція всього належного нам майна держвиконавцями Мінюсту України та інш.

   На сьогодняшній день діяльність громадської організації фактично паралізована, із-за подальших протиправних дій державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, яка використовуючи напрацьований механізм рейдерства, з відому міністра юстиції О.В.Лавриновича(я вже офіційно 3 роки стверджую, що це зроблено за його ДОРУЧЕННЯМ і Він цієї обставини не спростував !!!!...) протиправно вилучило наше особисте майно, документи та кошти, які знаходились в користуванні, відповідальному зберіганні громадської організації з патріотичних міркувань, завдяки якому здійснювалась її життєдіяльність.

   На сьогодняшній день вже 4й рік, позбавленого Мінюстом України засобів для існування, суди відмовляють мені в праві на судовий розгяляд моїх Заяв, позовів та скарг в захист порушених прав, в тому числі шляхом їх нехтування або невмотивовано посилаючись на універсальну лукаву підставу - недоліки їх подачі.

   Прошу допомоги.
   Для інформації пропоную ознайомитись з наступним матеріалом:
   1. Адрес статті Голос громадськості http://www.holos.org.ua/appeals/35747.html

   2. Терор, корупція, рейдерство та багатопартійність, як засоби управління державою в Україні та продовження геноциду українців.
   http://kpk.org.ua/2007/05/28/teror_korupcja_rejjderstvo_ta_bagatopartjjnst.html

   3. Звернення голови Київської міської спілки споживачів Світоч
   http://kpk.org.ua/2007/05/14/do_proukranskikh_patrotichnikh_sil.html

   4. Звернення про вичерпання національних засобів захисту
   http://www.sudukraine.net/sourse/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=69

   5. Продовження фактів геноциду українців http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_917.php

   З повагою,
   Ініціатор обєднання здорових суспільних сил навколо спільної мети – Української програми розвитку «Спільна дія»
   Микола Дмитренко
 • 2007.11.09 | громадська думка

  Як краще їздити велосипеду

  В нас багато чого представлено. Але більшість із представленого не працює (або зовсім або на благо народу).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.09 | громадська думка

   Пропозиція для серйозних людей

   Якщо Ви серйозна людина і вірите в те, що на даний час можна створити конкурентноспроможний суспільно-політичний проект то пишіть. Буду радий з Вами поспілкуватися.
  • 2007.11.09 | громадська думка

   Перспектива перетворення у політичну партію

   Я вважаю, що спочатку необхідно попрацювати в статусі громадської організації і плавно перетворитися у політичну партію. Це посприяє формуванню позитивнішого іміджу а також розширить поле діяльності в гуманітарній, спортивно-оздоровчій і т.д. сферах. Те, що в діяльності партії сприймається як пропаганда в діяльності громадських організацій сприймається як меценатство.
 • 2007.11.09 | Pavlo Z.

  Якщо є бажаючі вступати і реалізовувати програмні цілі -

  створюйте й працюйте. Потрібна консультативна допомога - пишіть eco-net@ukr.net
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.09 | громадська думка

   Re: Якщо є бажаючі вступати і реалізовувати програмні цілі -

   Дякую за залишений адрес. Пропоную зараз налагодити контакт. Потрібне планування роботи))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.09 | громадська думка

    Невже не має бажаючих?

    Невже нікому не цікаво?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.09 | Pavlo Z.

     Не кіпешуйте. Хочете дискусії - дайте хоч якийся матеріал

     для цього, наприклад: пропоновані назву організації, мету, програмні положення, цільову аудиторію, "дорожну карту" на найближчий період тощо...
    • 2007.11.10 | Вільний радикал

     Re: Невже не має бажаючих?

     Дуже боюся, що немає, і ось чому. Вибачте, але Ви ставите абстрактну ідею, цілком, проте ужиткову, і головне,важливу, а я днями я спробував поставити тему, НМД дуже важливу, супільно важливу, а саме про енергетичну незалежність України і вілповіді фактично не отримав. Підкреслю, я поновлював її три, а може й чотири рази.

     Даючи лінк, я просив дописувачів порадити, як донести цю ідею до вірогідних майбутніх керманичів, а саме до, наприклад ЮВТ, як реального претендента на посаду ПМ.

     Я отримав 2 (два) два відгуки.

     Ось вам лінк, спрочуйте прочитати, він доволі розлогий, але вартий уваги.
     http://www.vtg.lg.ua/index.php?year=2007&id=177
 • 2007.11.10 | Бєлочка

  а...шо таке державницька ідеологія? і шо такойє - недержавницька

 • 2007.11.11 | Михайло Свистович

  Чудово. Створюйте. Як почнете діяти - розкажете нам про дії.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua