МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Віктору Ющенко - "Будяк року"-2007!

11/11/2007 | Dmytro Groysman
Адреса петиції в Інтернеті: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891

ПРЕСС-РЕЛІЗ
для негайного розповсюдження
11 листопада 2007 року

Правозахисні організації висувають Президента України Ющенко на нагородження анти-премією за найбрутальніше порушення прав людини «Будяк року»

Другий рік поспіль Українська Гельсінкська спілка з прав людини відзначає антипремією «Будяк року» найбрутальніші порушення в галузі прав людини та найнебезпечніші для прав людини тенденції та ініціативи у вітчизняному законодавстві чи правозастосовній практиці. В 2006 році «лауреатами» анти премії стали:
Генеральна Прокуратура України у номінації «Найбільш інформаційно закритий орган влади». Державний департамент України з питань виконання покарань за бездіяльність та відсутність належної реакції на порушення прав ув’язнених. Служба Безпеки України та Прокуратура України за незаконну депортацію 14 лютого 11 узбеків-шукачів притулку з України до Узбекистану. Прокуратура м. Алчевська Луганської області за систематичну та найбільш показову бездіяльність у випадку порушення прав людини через багаторазові відмови проводити належне розслідування фактів катування та жорстокого поводження в міліції.
Цього року на думку правозахисних організацій, що номінують на здобуття антипремії Президента України Віктора Ющенка його діяльність нанесла значної шкоди інституту правосуддя в Україні, відзначалася брутальним втручанням в діяльність органів судової влади, вперше за історію членства України в Раді Європи Президент України намагався безсоромно вплинути на результати національного відбору кандидатів на посаду судді від України до Європейського суду з прав людини.
Враховуючи, що до закінчення конституційного строку повноважень Президента Ющенка залишається більше року, що з огляду на кампанію зневаги та фактичного нищення судової системи як інституту – є надзвичайно великим строком, правозахисні організації просять Конкурсну комісію антипремії визнати дії Президента України Ющенка В.А. найбільш ганебними та небезпечними порушеннями прав людини та основних свобод, що мають загальнонаціональне значення.
Зокрема відзначаються небезпечні законодавчі ініціативи Віктора Ющенка, які полягали у відкликанні внесених ним же раніше до Верховної Ради законопроектів про внесення змін до Законів України «Про судоустрій» та «Про статус суддів», якими передбачалися суттєві покращення фундаментальних засад системи правосуддя. Організації також просять Оргкомітет відзначити зневагу Віктора Ющенко авторитетом правосуддя та його систематичне брутальне втручання в діяльність судової системи, яке зокрема полягало в виданні сумнівних указів стосовно переведення та звільнення суддів, припинення повноважень суддів Конституційного Суду України тощо.
Намагання Ющенка вплинути адміністративним шляхом на результати висування кандидатів від України на посаду судді Європейського суду з прав людини проявилися в тому, що прикриваючись надуманими підставами, працюючи на посаді Президента України, всупереч своїм конституційним повноваженням, Ющенко В.А. здійснив спробу заперечити результати організованого і проведеного у відповідності до існуючої процедуру відбору кандидата для виборів суддею Європейського суду з прав людини.
Висунення Віктора Ющенка на здобуття антипремії «Будяк Року» ще не означає обов‘язку Оргкомітету Премії прийняти заявку та, зрозуміло, що не гарантує присудження антипремії, тому підтримка суспільством нашої ініціативи є надзвичайно важливою. Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко приєднатися до висунення його на здобуття антипремії «Будяк Року».
- Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )
- ГО «За професійну допомогу» (80672094857, Олена Волочай, lennika@mail.ru )

Відповіді

 • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

  Re: Віктору Ющенко - "Будяк року"-2007!

  Кстати, никто не напомнит адрес сайта, где можно собирать онлайн петиции в Украине. Ведь был такой проект?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | MentBuster

   Я нагадаю

   http://www.petition.org.ua/
   А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

    Re: Я нагадаю

    MentBuster пише:
    > http://www.petition.org.ua/
    > А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)

    Вже почалося.
    Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
    Я х*єю, дорога редакціє!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | 123

     Пропоную замість Ющенка внести Захарова

     Dmytro Groysman пише:
     > MentBuster пише:
     > > http://www.petition.org.ua/
     > > А тебе зараз забиватимуть ногами помаранчеві зомбі та добровільні смоктателі віртуального члена у Юща та Балоги :)
     >
     > Вже почалося.
     > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
     > Я х*єю, дорога редакціє!

     Принаймні від Юще "правозахисні організації" не охуївали (прикольний правозахисний сленг :) )...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

      Re: Пропоную замість Ющенка внести Захарова

      Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
      1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.
      2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.

      Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | 123

       Ха-ха, Захаров буде будяком наступного року

       Dmytro Groysman пише:
       > Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
       > 1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.

       А охуювання !правозахисних організацій"? Якби Ви не охуїли - скільки б Ви могли ще найбрутальніших порушників забудячити!!! ;)

       > 2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.

       Підказую: він пройде як посадова особа юридиної особи ;)

       > Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)

       Оце "наразі" мені сподобалося - вищий пілотаж піар-планування ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

        Re: Ха-ха, Захаров буде будяком наступного року

        123 пише:
        > Dmytro Groysman пише:
        > > Ні, Захарова номінувати не можна, тому що:
        > > 1. Власне для прав людини він нічого поганого не зробив в 2007 році, оскільки принаймні офіційно він не є державним службовцем, а права людини може порушувати лише держава.
        >
        > А охуювання !правозахисних організацій"? Якби Ви не охуїли - скільки б Ви могли ще найбрутальніших порушників забудячити!!! ;)

        НАЖАЛЬ, ДОСТОЙНИХ ОБУДЯЧУВАНЯ У НАС ВИСТАЧАЄ, ПРОТЕ КІЛЬКІСТЬ БУДЯКІВ ОБМЕЖЕНА (ДИВ РЕГЛАМЕНТ АНТИПРЕМІЇ), ТОМУ І ОТРИМАТИ МАЮТЬ НАДОСТОЙНІШІ ГЕРОЇ
        > > 2. Ось що написано вРегламенті Антипремії 5.2. Лауреатами антипремії може бути будь-який орган державної влади та місцевого самоврядування, їхня посадова особа чи інша юридична особа або її посадова особа.
        >
        > Підказую: він пройде як посадова особа юридиної особи ;)
        >

        НУ КОЛИ ТАК БУДЕ, І КОЛИ ВІН ДІЙСНО ЗРОБИТЬ ЩОСЬ ДУЖЕ ПОГАНЕ ДЛЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ТО ОРГАНІЗАЦІЯ, ДЕ Я ПРАЦЮЮ - ЙОГО ОБОВ"ЯЗКОВО ВИСУНЕ!        > > Так що наразі Захаров на таку високу нагроду не тягне :)
        >
        > Оце "наразі" мені сподобалося - вищий пілотаж піар-планування ;)

        МЕНІ ПРИЄМНО, ЩО ВАМ СПОДОБАЛОСЯ!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.12 | Сергій Зінченко, м. Кривий Ріг

         Re: Ха-ха, Захаров буде будяком наступного року

         Пропоную започаткувати антипремію "Шкодяк руху, правозахисного" і вручити її цього року Дмитру ГРОЙСМАНУ, а в подальшому вручати її всім тим, хто сприятиме провалу проекту "Будяк року".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.12 | Volodymir

          Отакое, пряма не Гройсман, а Каваляридзе какое-то, от

          Прикольно, но увы, Дмитрий, вы наезжаете на Захарова с той же грацией, шо и Ющенко на эту вашу институцию (интитуцию и защищаете, а пишете позорно, что защищаете чистую идею). Нет разудалого драйва Парвуса или силы Котовского:
          - потому с вами токо смердючая квитка, а не сообщестов благородного будяка. Скажу я вам, есть барбенк местность такая в солнечной Калифорнии, от там денег нарубать можна больше. Ну, за эстетику.
          - тщательно можно было бы написать петицию. Какой-то профнепригодный дебилизм. нетщательность и невиглаством. Надо же, один под Суммами, другой в стольной Виннице, рахные, а так одинаково понимают процедуру и момент. Ну, за проффесианализм.
          - другая петиция была с призывами прокатить в Страссбурге, и комментарии по процедуре, в которую вмешался Ющенко (как же искушенные любители уважают процедуру). Это про кавалерийскую разведку. Что там будяк против голой задницы.

          Ну и гражданское общество, вроде бы, строится на ритуале тяжеловооруженных. Мелким зверькам в ареале тут по большому чету делать нечего. Это я про гонево на Захарова и кривой пеар, и животный таки страх амбудсамента. Квиток черноротых винить как раз не в чем, очень правильная стратегия - до суда дискредитировать твориння, что есть движителем, там небось Васю попустит, тогда подпустит. Мы пойдем другим путем, так сказать. Такие вот у правозащитников нравы в нутре.
          Керван набирается правильный, но вы его, Двитрий, сильно ослабляете. В этом ваше предназначение.

          Так что, окончательно, за естественный отбор ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.11.17 | Dmytro Groysman

           Re: Отакое, пряма не Гройсман, а Каваляридзе какое-то, от

           Volodymir пише:
           > Прикольно, но увы, Дмитрий, вы наезжаете на Захарова с той же грацией, шо и Ющенко на эту вашу институцию (интитуцию и защищаете, а пишете позорно, что защищаете чистую идею). Нет разудалого драйва Парвуса или силы Котовского:

           Володымыр, я не наезжаю никак на Захарова.
           Вообще не понимаю зачем Вы его сюда приплетаете.
           У меня лично к Захарову есть достаточно претензий, но они не касаются его вреда делу прав человека, ибо он не госслужащий и много вреда нанести правам человека по определению не может.
           С Захаровым у меня идеологические разногласия на роль и место правозащитников, я считаюего таким, который интеллектуально ограниченным своей оранжевой заполитизированностью.
           Но еще раз хочу повторить - он мне достаточно безразличен и ничего к выдвижению Ющенко на антипремию не имеет.

           > - потому с вами токо смердючая квитка, а не сообщестов благородного будяка.
           На сегодня кандидатуру Ющенко официально поддержали три организациия : Винницкая правозащитная группа, Институт "Республика", ОО "За профессиональную помощь" так что "квитка" не одна , а как минимум - три

           Скажу я вам, есть барбенк местность такая в солнечной Калифорнии, от там денег нарубать можна больше. Ну, за эстетику.

           - не понял совета. Выдвижение Ющенко не преследует никаких коммерческих целлей, по карйней мере со стороны тех организаций, которыея назвал


           > - тщательно можно было бы написать петицию. Какой-то профнепригодный дебилизм. нетщательность и невиглаством. Надо же, один под Суммами, другой в стольной Виннице, рахные, а так одинаково понимают процедуру и момент. Ну, за проффесианализм.

           - ну так помогуите написать тщательнее. Посмотрите сами - еще впереди прохождение предварительного отбора Конкурсной Комиссией. Нам нужны будут еще аргументы. Вы присоединитесь? Совершенству нет предела.


           > - другая петиция была с призывами прокатить в Страссбурге, и комментарии по процедуре, в которую вмешался Ющенко (как же искушенные любители уважают процедуру). Это про кавалерийскую разведку. Что там будяк против голой задницы.

           Я втой не участвовал, считал ее бредом, потому что от Украины номинировался прекрасный кандилдат Анна Бдкивская и ее я предлагал поддержать.

           >
           > Ну и гражданское общество, вроде бы, строится на ритуале тяжеловооруженных.

           - как это?

           Мелким зверькам в ареале тут по большому чету делать нечего. Это я про гонево на Захарова и кривой пеар, и животный таки страх амбудсамента.

           - что-тоя ничего не слышал о животном страхе омбудсвумен. Это Вы о чем?

           Квиток черноротых винить как раз не в чем, очень правильная стратегия - до суда дискредитировать твориння, что есть движителем, там небось Васю попустит, тогда подпустит. Мы пойдем другим путем, так сказать. Такие вот у правозащитников нравы в нутре.

           - сорри, не смог постичь поток Вашего сознания.

           > Керван набирается правильный, но вы его, Двитрий, сильно ослабляете. В этом ваше предназначение.
           - я делаю то, во что верю
           Дима
           > Так что, окончательно, за естественный отбор ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.11.17 | Адвокат ...

            Йо-ка-ле-ме-не!!! Ху із "Анна Бдкивская"???

            Пане Дмитре, Ай`м соррі, але це вже схоже на "Анну Ахмєтову".

            Чятельнєй нада! ІМНО, звичайно...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.11.18 | Dmytro Groysman

             Re: Йо-ка-ле-ме-не!!! Ху із "Анна Бдкивская"???

             Ай ем соррі ту :) дійсно схоже. Малося на увазі : Анна Юдківська, перепрошую у читачів і у Анни.
             Дмитро
         • 2007.11.12 | Адвокат ...

          Та не так!

          Сергій Зінченко, м. Кривий Ріг пише:
          > Пропоную започаткувати антипремію "Шкодяк руху, правозахисного" і вручити її цього року Дмитру ГРОЙСМАНУ, а в подальшому вручати її всім тим, хто сприятиме провалу проекту "Будяк року".

          "Шкідник руху правозахисного"
    • 2007.11.11 | halya

     Re: Я нагадаю

     Dmytro Groysman пише:
     > Вже почалося.
     > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
     > Я х*єю, дорога редакціє!


     Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

      читайте регламент, будь-ласка!

      Там не існує заборони тим, хто висуває людину на здобуття антипремії, піарити цю ініціативу з БУДЬ-ЯКОГО моменту. Так що те, що робить Захаров лишень волюнтаристські дії, спрямоані на придушення свободи слова. Про мету цих дій - спитайте в Захарова.
      Я добре знаю регламент антипремії, бо, пробачаюсь - я його власне і написав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | halya

       читала

       То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
       Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
       Чем это служит правозащитному делу?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | MentBuster

        Re: читала

        halya пише:
        > То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
        Саме так, кицюню ;)
        > Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
        > Чем это служит правозащитному делу?
        Є таке поняття - "плюралізм думок". Не чули? :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.11 | halya

         Re: читала

         А что для вас означает плюрализм, когда то, что я не согласна с интерпретацией Д.Г действий Захарова. вы толкуете, как будто я отмазываю Ющенко - ну и что я фанатик, последняя дура и т.д.?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.11 | MentBuster

          Re: читала

          halya пише:
          > А что для вас означает плюрализм, когда то, что я не согласна с интерпретацией Д.Г действий Захарова. вы толкуете, как будто я отмазываю Ющенко - ну и что я фанатик, последняя дура и т.д.?
          Ні, не остання :)
          Я, наприклад, не сумніваюсь в щирості ваших намірів, Галя.
          Просто я вважаю Ющенка наразі найнебезпечнішою для країни істотою, а ви притримуєтеся протилежної точки зору.
          Тому в даній конкретній ситуації я підтримую Гройсмана, а не Захарова.
          В якійсь іншій ситуації, можливо, все буде навпаки ;)
       • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

        Re: читала

        halya пише:
        > То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
        > Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
        > Чем это служит правозащитному делу?
        Єто не гадости, а оценочніе суждения.
        Организации, которые выдвигают Ющенко, считаю его плохим чиновником, опасным, они это аргументируют как могут. Вам не нравится - вперед, вступайте в НУНС, отбивайте Ющенко от жены, создавайте его фан-клуб, лично я вам слова плохого не скажу.
        С уважением,
        Дмитрий Гройсман
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.11 | halya

         О цели обсуждения и о цели антипремии

         Dmytro Groysman пише:
         > halya пише:
         > > То есть, в принципе, можно что угодно, какие-либо гадости написать о человеке и пиарить это до принятия (или непринятия) такой кандидатуры комитетом?
         > > Вы же писала регламент, не я, но Вы серьёзно считаете это допустимым?
         > > Чем это служит правозащитному делу?
         > Єто не гадости, а оценочніе суждения.
         > Организации, которые выдвигают Ющенко, считаю его плохим чиновником, опасным, они это аргументируют как могут. Вам не нравится - вперед, вступайте в НУНС, отбивайте Ющенко от жены, создавайте его фан-клуб, лично я вам слова плохого не скажу.
         > С уважением,
         > Дмитрий Гройсман

         Вы невнимательно прочли мои слова. Я написала «в принципе … « - речь не шла о вашем кандидате. Вы имеете право, кого хотите выдвигать. Пусть он будет кандидатом, конечно.
         У меня свои соображения по этому поводу – сообщу в первую очередь УГСПЛ – тогда будем обсуждать.
         Думаю, нет смысла здесь это обсуждать, и нет смысла собирать подписи – вижу же, что происходит – всё упирается в вопрос, кто как относится к Ющенко.
         А меня здесь интересует исключительно вопрос, помогает всё это правозащитному делу. А все эти обсуждения как раз ему вредят, поскольку спор совсем о другом.
         А ввязываться в такие споры, где всё строго согласно такой мягко говоря упрощённой схеме – ты либо за Ю. либо против, это ради Бога, но не в связи с премией, созданной с целью продвижения прав человека.
   • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

    Адреса петиції: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891

    он-лайн петиція вже розміщена на сайті.
    Підписатися можна ось тут:

    http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | halya

    повторяю вопрос

    Dmytro Groysman пише:
    > Вже почалося.
    > Відомий правозахисник Євген Захаров написав учора до внутрішньої розсилки Української Гельсінкської спілки з прав людини, яка присуджує антипремію, що просить утриматися від піару заявок до того моменту, як "оргкомітет перевірить факти", а сьогодні, після того, як пресс-реліз таки пішов - вже грозиться зробити офіційну заяву, що заявка на номінацію Юща є недійсною.
    > Я х*єю, дорога редакціє!

    Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     дивіться відповідь вище!

   • 2007.11.11 | saha

    Ага Головатий тебе підтримає

    Особисто я пітримую ВАЮ, що не дав стати Головатому представником України - судею в Європойсвому суді.
    Тоьущо він підарас в поганому смислі цього слова.
    Як ти монстрам поянювала про підарасів(ті хто гроші не віддає, те що робив Головатий з Юстициєю описати слів не багато)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.18 | Dmytro Groysman

     Re: Ага Головатий тебе підтримає

     saha пише:
     > Особисто я пітримую ВАЮ, що не дав стати Головатому представником України - судею в Європойсвому суді.
     > Тоьущо він підарас в поганому смислі цього слова.
     > Як ти монстрам поянювала про підарасів(ті хто гроші не віддає, те що робив Головатий з Юстициєю описати слів не багато)
     А Ви кількома словами, все ж таки цікаво, що поганого робив Головатий.
     А то усі кричать - підарас-підарас, а де саме підарас - ніхто не уточнює:)
 • 2007.11.11 | SpokusXalepniy

  Так, Ющенко!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Так, Ющенко!

   Ми з Вами однодумці!
 • 2007.11.11 | Сергій Вакуленко

  Будякова ж і стилістика

  > ПРЕС-РЕЛІЗ
  > для негайного розповсюдження
  > 11 листопада 2007 року

  > Організації також просять Оргкомітет відзначити зневагу Віктора Ющенко авторитетом правосуддя...

  > ... всупереч своїм конституційним повноваженням працюючи на посаді Президента України, Ющенко В.А. здійснив спробу...

  > Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко...

  > - Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )
  > - ГО «За професійну допомогу» (80672094857, Олена Волочай, lennika@mail.ru )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Будякова ж і стилістика

   Дякую, дещо підправив, дещо залишилося :)
 • 2007.11.11 | Tatarchuk

  одне контрольне питання пану Гройсману

  ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | 123

   Ющ був найпіарнішим порушником-це важливіше ніж найбрутальнішим

   Так як на "висуненні" Ющенка відпіаритися не вдасться ні на кому :)

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: одне контрольне питання пану Гройсману

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
   Своєю репутацією правозахисника, пане Татарчук, я підтверджую, що в 2007 році в сфері втручання в незалежність правосуддя та щодо найнебезпечніших законодавчих ініціатив в галузі прав людини рівних Віктору Андрійовичу Ющенко не було.
   Дмитро Гройсман
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Роксана

    Re: одне контрольне питання пану Гройсману

    Гройсман пише-

    -Висунення Віктора Ющенка на здобуття антипремії «Будяк Року» ще не означає обов‘язку Оргкомітету Премії прийняти заявку та, зрозуміло, що не гарантує присудження антипремії, тому підтримка суспільством нашої ініціативи є надзвичайно важливою. Ми просимо усіх, хто поділяє нашу тривогу небезпечними діями Віктора Ющенко приєднатися до висунення його на здобуття антипремії «Будяк Року».
    - Вінницька правозахисна група (80672846450, Дмитро Гройсман, vpg@ukr.net )-

    Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | MentBuster

     Re: одне контрольне питання пану Гройсману

     Роксана пише:
     > Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.
     Ось і знайшлася чергова "відьма", яка всього лише має свою точку зору.
     Ату Гройсмана, ату! ;)
     Рукі геть від всєнародна обранава прізідєнта Ющінка! :)
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: одне контрольне питання пану Гройсману


     > Пропоную Гройсмана на "Будяк Року". Ви далекі від "правозахистної групи". От вам таке і належиться. Якби не такі будяки як ви, Україна вже б була засипана квітами.

     Роксана, меня в єтом году нельзя, так как уже відвижение закончилось.
     Кроме того, я не состою на госслужбе. Хотя, возможно кое-кто считает иначе :) (с)-Захаров
  • 2007.11.11 | SpokusXalepniy

   Кому много дано, с того много и спросят.

   Tatarchuk пише:
   > ви особисто своєю репутацію правозахисника підтверджуєте чи ні, що найьрутальнішим порушенням прав людини цього року були дії Президента України Віктора Ющенко?
   Ви не додали найважливішу умову. Ви чомусь забули, що він є ГАРАНТОМ Конституції, а не дільничим міліціонером. Бо коли порушувати можна гаранту, то порушувати можна всій країні.
   Коротше, кому більше дано, на тому і більше відповідальністі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | QuasiGiraffe

    Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

    Допоки гарант.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | MentBuster

     Re: Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

     QuasiGiraffe пише:
     > Допоки гарант.
     Допоки АНТИгарант ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | QuasiGiraffe

      Re: Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

      Мені важко сперечатися з професійними юристами, але, здається, Президент є гарант Конституції, а не Декларації прав людини.
      Судячи з назви, це різні документи. Гарантом Декларації у нас, здається, є інша людина, якась там тітка. Її номінація, звісно, обминула, мабуть, чмирити її не так цікаво, як Президента.
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Тоді Ющенка можна будякувати перманентно.

     QuasiGiraffe пише:
     > Допоки гарант.
     ні, допоки він чинить зло правам людини
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | QuasiGiraffe

      Себто, Ви погоджуєтесь,

      що Ваша увага буде привернена тільки до нього, аж поки не стане ідеальним?
      То переіменуйте номінацію на "Ющенко-будяк року" з голосуванням "так-ні".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | Адвокат ...

       Не номанацю, але усю антипремію!

       І у такий спосіб, визнати: що чмиріння Юща,-- є головним завданням правозахисту.
      • 2007.11.15 | Dmytro Groysman

       Re: Себто, Ви погоджуєтесь,

       Виконавча влада ніколи не може за визначенням стати ідеальною, оскільки порушення прав людини у неї в крові як свого роду діоксин.
       Проте такі антипремії відзначають найбрутиальніші порушення.
       На мою думку це саме те, що робив Ющ.

       QuasiGiraffe пише:
       > що Ваша увага буде привернена тільки до нього, аж поки не стане ідеальним?
       > То переіменуйте номінацію на "Ющенко-будяк року" з голосуванням "так-ні".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.15 | QuasiGiraffe

        Re: Себто, Ви погоджуєтесь,

        Dmytro Groysman пише:
        > Виконавча влада ніколи не може за визначенням стати ідеальною, оскільки порушення прав людини у неї в крові як свого роду діоксин.
        > Проте такі антипремії відзначають найбрутиальніші порушення.
        > На мою думку це саме те, що робив Ющ.
        >

        Прошу пояснити, як особисто Ви пропонуєте змінити судову систему (її корупційну структуру)?
        Чищення судової системи було одним із пріоритетних напрямків, анонсованих Ющенком 2004-го. В 2005-му цей напрямок задавили, в тому числі і на цьому форумі, бо його, скільки я пам'ятаю, доручили Порошенкові, а той почав робити це через якогось двічі засудженого.
        Інших спроб не було, аж допоки не загорілася земля під ногами і не виникла необхідність впливати на КС шляхом чмирення його найодіозніших членів.
        Ситуація така, що рафіновано легітимних методів чищення системи немає, тому що рафінованість визначає сама система.
        Тому, якщо Ющенко в чомусь винен, то в тому, що не почав втручатися в нашу судову систему раніше. Але це вже поза рамками вашої номінації.
        Якщо Ви правозахисник - полиште захищати право системи. Захищайте права людей від системи.
 • 2007.11.11 | Чучхе

  А кому, звиняйте, вручали "будяка" минулого року?

  І взагалі, прохання оголосити весь список будяків за останню десятирічку, пожалуйста
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: А кому, звиняйте, вручали "будяка" минулого року?

   Чучхе пише:
   > І взагалі, прохання оголосити весь список будяків за останню десятирічку, пожалуйста

   Це лише другий рік вручення премії.
   Лауреатами Антипреміїпремії – 2006 вже стали:

   Генеральна Прокуратура України у номінації «Найбільш інформаційно закритий орган влади»

   Державний департамент України з питань виконання покарань за бездіяльність та відсутність належної реакції на порушення прав ув’язнених

   Служба Безпеки України та Прокуратура України за незаконну депортацію 14 лютого 2006 року 11 узбеків-шукачів притулку з України до Узбекистану

   Прокуратура м. Алчевська Луганської області за систематичну та найбільш показову бездіяльність у випадку порушення прав людини через багаторазові відмови проводити належне розслідування фактів катування та жорстокого поводження в міліції
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Предсказамус

    Ющенко - первая _личность_ (а не орган) в истории антипремии?

 • 2007.11.11 | 123

  Яке право людини порушив Ющ,коли відкликав законопроект?

  Dmytro Groysman пише:
  > Адреса петиції в Інтернеті: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
  >
  > ПРЕСС-РЕЛІЗ
  > для негайного розповсюдження
  > 11 листопада 2007 року
  >
  > Правозахисні організації висувають Президента України Ющенко на нагородження анти-премією за найбрутальніше порушення прав людини «Будяк року»

  Чи не можна перелічити назви цих прав, які було найбрутальнішим чином порушено, і назвати цих людей, чиї відповідні права порушено?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   ШАНОВНИЙ, ЧИТАЙТЕ РЕГЛАМЕНТ АНТИПРЕМІЇ!

   її вручають за найнебезпечніші законодавчі ініціативи?
   Відтермінування прогресивних змін в законодавство суб"єктом законодавчої ініціатив - це і є найнебезпечніша для прав людини законодавча ініціатива
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | 123

    Ви Правила форуму точно не читали-великі літери заборонені

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Раціо

     Виглядає, він взагалі не звик читати правила - тільки писати

   • 2007.11.11 | 123

    Прочитав. Так Ви в якій номінації Юща пропонуєте (п. 4)?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Прочитав. Так Ви в якій номінації Юща пропонуєте (п. 4)?

     відразу в двох:
     1. за найнебезпечнішу законодавчу ініціативу в галузі прав людини
     2. В додатковій номінації - за брутальні дії, спрямовані на порушення права громадян України на справедливий суд та підрив авторитету інституту правосуддя
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Раціо

      Тобто Ви серйозно вважаєте, що авторитет інституту правосуддя

      на сьогоднішній день ще є куди підривати?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

       Re: Тобто Ви серйозно вважаєте, що авторитет інституту правосудд

       авжеж!
       інститут правосуддя - засаднича цінність в будь-якому демократичному суспільстві
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Раціо

        Так, Ви вже написали, що не в Україні, а взагалі, абстрактно

        Тобто злочин Ющенка полягає в тому, що він підриває авторитет того, чого в Україні немає. Правосуддя немає, а авторитет його є. А мені колись казали, немає нічого абстрактнішого за теорію категорій. Невігласи.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.11 | Адвокат ...

         Правосуддя немає, а його авторитет є. Що тут дивного!

         Для КВН`щиків немає нічого не можливого. І це їхній потенціяль був належним чином оцінений коміками.
     • 2007.11.11 | 123

      Щось у Вас не дуже складається

      Dmytro Groysman пише:
      > відразу в двох:
      > 1. за найнебезпечнішу законодавчу ініціативу в галузі прав людини

      Я розумію - аргументом на підтримку цього найменування є "відкликання внесених ним же раніше до Верховної Ради законопроектів про внесення змін до Законів України «Про судоустрій» та «Про статус суддів», якими передбачалися суттєві покращення фундаментальних засад системи правосуддя"

      Це оригінальний вияв законодавчої ініціативи - відкликати власний законопроект ;), але то таке :)

      Більше аргументів на користь цього номінування у Вас нема - це явно не канає на законодавчу ініціативу:

      "виданні сумнівних указів стосовно переведення та звільнення суддів, припинення повноважень суддів Конституційного Суду України тощо.
      Намагання Ющенка вплинути адміністративним шляхом на результати висування кандидатів від України на посаду судді Європейського суду з прав людини проявилися в тому, що прикриваючись надуманими підставами, працюючи на посаді Президента України, всупереч своїм конституційним повноваженням, Ющенко В.А. здійснив спробу заперечити результати організованого і проведеного у відповідності до існуючої процедуру відбору кандидата для виборів суддею Європейського суду з прав людини"

      Як на мене - гріхів замало в Юща у цей царині... ;)

      > 2. В додатковій номінації - за брутальні дії, спрямовані на порушення права громадян України на справедливий суд та підрив авторитету інституту правосуддя

      А оргкомітет таку номінацію встановив?

      І які дії вважаються цими брутальними, що порушили право громадян на правосуддя? Звільнення суддів КС - так КС належить до інституту правосуддя досить умовно, наскільки я розумію. Чи боротьба проти Головатого якось порушує права громадян на правосуддя? Не уявляє яким чином... ;)
     • 2007.11.12 | Большой Брат

      Re: Прочитав. Так Ви в якій номінації Юща пропонуєте (п. 4)?

      А конкретнее? А то одни слова...
 • 2007.11.11 | Koala

  Я вважаю, що це добре

  Висунення, а не визнання :)
  Для будяка року Ющенко зробив значно менше, ніж деякі, скажімо, недоперетруєні... Але факт висунення - це такий легкий копняк під зад, який може щось зрушити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

   Re: Я вважаю, що це добре

   Koala пише:
   > Висунення, а не визнання :)
   > Для будяка року Ющенко зробив значно менше, ніж деякі, скажімо, недоперетруєні... Але факт висунення - це такий легкий копняк під зад, який може щось зрушити.

   - так, нажаль лише легкий копняк...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | halya

    Запитання

    Напоминаю о первом вопросе, который два раз задала.
    Прошу объяснить, с какой целью Вы представляете просьбу от Захарова действовать согласно Регламенту и его реакцию на Ваше нарушение этого Регламента как попытку отклонить Вашу «инициативу»

    Объясните, пожалуйста, также, с какой целью Вы собираете подписи.

    С Регламентом можно здесь ознакомиться
    http://www.helsinki.org.ua/index.php?id=1184236298
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

     Re: Запитання

     Популярно объясняю...
     1. Захаров призывает не распространять информацию о выдвижении кандидата до "проверки оргкомитетом фактов, изложенных в заявке", при этом ссылается на Регламент. Но прикол втом, что Регламент описывает действия оргкомитета и Конкурсной Комиссии, но он не описывает действия тех, кто выдвинул номинанта. Было бы странно, если бы УГСПЛ могла затыкать рот тем, кто хочет рассказать обществу о выдвижении номинанта на "Будяк года"
     2. ИМХО Захаров имеет простой план: сначала запретить выдвинувшим Ющенко говорить о выдвижении, потом из собственных приспособленческих мотивов попытаться не допустить заявку до рассмотрения на конкурсе (типа как делал ПИДРАХУЙ во время выборов 2004), а потом уже и говорить не будет иметь смысла ибо заявку до конкурса не допустят.
     3. Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.11 | Предсказамус

      Небольшое уточнение.

      Dmytro Groysman пише:
      > Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
      Авторитет института украинского правосудия подорвать невозможно, ввиду отсутствия как авторитета, так и правосудия.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.11 | Адвокат ...

       Тут Ви не праві!

       Це питання смаку. Автори петиції-номінації вважають що і правосуддя є, і аФФторитет воно має. Мабуть вони більш втаємничені, а ніж Ви.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Koala

        Підписанти теж згідні!

        Особливо рієлтори... )))
      • 2007.11.11 | Dmytro Groysman

       Re: Небольшое уточнение.

       Предсказамус пише:
       > Dmytro Groysman пише:
       > > Подписи собираются для того, чтобы показать конкурсной комиссии насколько серьёзно осуждение в обществе гнусных действий президента Ющенко,направленных на подрыв авторитета института правосудия.
       > Авторитет института украинского правосудия подорвать невозможно, ввиду отсутствия как авторитета, так и правосудия.

       а где Вы в тексте увидели слово украинского?
       Мы его призываем наградить за унижение правосудия КАК ИНСТИТУТА вообще и за бездеятельность в вопросе формирования эффективного и справедливого УКРАИНСКОГО правосудия
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.11 | Предсказамус

        Фу...

        Dmytro Groysman пише:
        > Мы его призываем наградить за унижение правосудия КАК ИНСТИТУТА вообще
        Правосудие вообще, в том числе как институт вообще, в защите нуждается не более, чем закон Ома или прогноз погоды.

        > и за бездеятельность в вопросе формирования эффективного и справедливого УКРАИНСКОГО правосудия
        В первую очередь вижу бездеятельность Вашей антипремии, которая ни разу не досталась самой безобразной ветке украинской власти, т.е. судам. Впрочем, вижу, они Вам нравятся :)
 • 2007.11.11 | Адвокат ...

  В очікуванні модератора. Або "правозахисту" потрібен Масляков.

  Це зара такий статус має петиція, яку розмістив автор заголовного постинґу цієї гілки.

  http://www.petition.org.ua/?action=view&id=5891
  "
  Петиція # 5891
  Статус петиції: Чекає на модератора.
  "


  Петицію вже підписали:
  1. Дмитро Гройсман, Вінниця, правозахисник
  2. Віктор Янукович, Єнакієве, проффесор
  3. Сергей Сабанов, г. Воронеж, РФ, правозащитник

  Чекаємо на підписи видатних представників російської та української ліґ "Клубу веселих та винахідливих".

  Автору петиції,-- решпект! Він в котре довів, що має непересічні здібності у жанрі "правозахисного дотепу" і міг би стати зіркою КВН-КВК. Бракує тіко Маслякова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Koala

   Вже додалися:

   4. Петро Плінтус, Київ, антиукраїнство
   5. Наталия Витренко, Киев, Правозащитный политик
   6. Cергій Головатий, Страсбург, дупутат
   7. Дмитро Табачник, Бердичєв, борець з українством
   8. Сюзана Станик, Київ, Рієлтор
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Адвокат ...

    Пан Д. Ґройсман не пошкодував зусиль, аби

    "апустіть" "Антипремію "Будяк року" "па полнай праґраммє і ніже плінтуса". Себто, нижче свого, ІМНО доволі скромного, рівня.

    Не знаю, що та "Антипремія" му зробила...
  • 2007.11.12 | Volodymir

   Симметричный атвет. Ждем-с мадератора, буде ассимметричнай

 • 2007.11.11 | Бєлочка

  Лопух року - Гройсману!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Мартинюк

   Боюся що це звання отримає більший розголос

   Бо ідея дійсно виглядає трохи "лопуховатою" і бідолашного будяка натужно притягнуто так би мовити за "вуха".
   В Україні зараз набагато більше відомих персон які безцеремонно порушують права людини або свідомою потурають порушенню цих прав - візьмемо хоча б квазі-радянську компроф активниість пані Карпачової, яка захищає права чиновників, покійників і бог зна кого але тільки не конкретних людей.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Чучхе

    За розгін Приморського суду Одеси ющенка ніхто не похвалив

    а цей суд був відомий тим, що відмазав багатьох корупціонерів і давав паспорти громадян України кавказьким кримінальним авторитетам
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.11 | Адвокат ...

     Ющ,-- плахой, йон,-- заґроза! Він не вартий і пів доброго слова!

   • 2007.11.11 | Адвокат ...

    Папрашу! НінВнна,-- улюблена персона пана Ґройсмана.

    Ви ні пойняли. Ся гілка присв`ячена чмирінню Юща. Не розпорошуйте сили!
  • 2007.11.11 | Адвокат ...

   Краще "КІВІН"! КВН`щику,-- квн`ське!

 • 2007.11.11 | Koala

  А як Вам інший номінант

  Екс-суддя Печерського суду Колісниченко, який для журналістів ставив печать суду собі на руку? Профанація суду, як на мене, жахлива.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Адвокат ...

   Та, тю на Вас, шановний!!!

   Koala пише:
   > Екс-суддя Печерського суду Колісниченко, який для журналістів ставив печать суду собі на руку? Профанація суду, як на мене, жахлива.

   Який, блін, суддя? Який, у бісової матері, Колісниченко? Тут, панімаш, Ющя ґоняют праФФозашчітнікі-КВН`шчікі! А ВИ: "екс-судддя Печерського суду Колісниченко..." Тху! Ніпанімаєтє Ви вєлічі мамєнта!
  • 2007.11.17 | Dmytro Groysman

   Re: А як Вам інший номінант

   Почитайте Регламент антипремии и выдвигайте его, в чем проблема?
 • 2007.11.11 | igrot

  Віктору Ющенко - "Будяк року"-2007! ?-

  Невже Наш Президент вже не може отримати таку нагороду? Він же досить часто говорить про демократію....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.11 | Адвокат ...

   Він і не таку,-- може.

   Але питання в тім, кого на справді, і чим, у цьому випадкові нагородять правозахисники?

   І відповідь сі вимальовує відверто рекурсивна. ;)
  • 2007.11.11 | Mercury

   Обыкновенная дешевая провокация

   направленная против правозащитного движения в Украине. Неужели непонятно, в кого направлены стрелы? Ющ - только повод распиариться. Увы, дешевки завелись и среди правозащитников. Хреново...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.11 | Адвокат ...

    Повністю погоджую сь і Вами. Блюзнірство,-- не є

    добрим для правозахисту.

    Воно є, на жаль, чи на щастя де хвакто, доречним у політиці, або КВН`і. А от правозахист воно не тіко не прикрашає, але легко може дискредитувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.12 | Mercury

     Re: Повністю погоджую сь і Вами. Блюзнірство,-- не є

     У меня есть своя версия того, почему задергался г. Гройсман. Помните "выборы" омбудсмена в ВР? Я не случайно закавычил, ведь результат был тогда понятен. Сейчас же ситуация может измениться с точностью до наоборот, вот кое-кто и забеспокоился. Надеюсь, Вы понимаете, о чем я? Пусть г. Гройсман отдыхает, его провокация на Майдане не пройдет, это уж точно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.12 | Dmytro Groysman

      Re: Повністю погоджую сь і Вами. Блюзнірство,-- не є

      Mercury пише:
      > У меня есть своя версия того, почему задергался г. Гройсман. Помните "выборы" омбудсмена в ВР? Я не случайно закавычил, ведь результат был тогда понятен. Сейчас же ситуация может измениться с точностью до наоборот, вот кое-кто и забеспокоился. Надеюсь, Вы понимаете, о чем я? Пусть г. Гройсман отдыхает, его провокация на Майдане не пройдет, это уж точно.

      если бы Вы, уважаемый, прочитали закон об уполномоченном вр по правам человека - увидели бы, возможно, чток его полномочий не зависит от политических раскладов.
      Так что, боюсь, придется подождать...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.11.12 | Bayan

  Я думаю, краще цю "ініціативу"... проігнорувати

  Я не є фаном нашого преза, але чимось мені від цього подання, як кажуть поляки, смердзі.

  Фактики такі сумнівні - або за вуха притягнуті, або подані з навмисне перекрученою полярністю, з позитивної на негативну.

  Ну от, наприклад, про депортацію 14 лютого 11 узбеків.

  Це президент їх вислав? Чи може він керує Прокуратурою?

  А оця перлина: "...вперше за історію членства України в Раді Європи Президент України намагався безсоромно вплинути на результати національного відбору кандидатів на посаду судді від України до Європейського суду з прав людини"

  Це якого такого "національного" відбору? От я - представник нації. Я його вибирав, я його (Головатого) ВИсував? Ні, я б його із задоволенням ЗАсунув.

  Повторюю. Я за Ющенка ніколи в житті більше не проголосую, але оце все є не інакше як муйня.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | Арета

   Я б Ющу будяк дала за бездіяльність. А ваша нагорода-маячня...

  • 2007.11.12 | Englishman

   Re: Я думаю, краще цю "ініціативу"... проігнорувати

   Bayan пише:
   > Ну от, наприклад, про депортацію 14 лютого 11 узбеків.
   >
   > Це президент їх вислав? Чи може він керує Прокуратурою?

   ви тут неуважно прочитали. Спробуйте ще раз:

   "В 2006 році «лауреатами» анти премії стали: ...Служба Безпеки України та Прокуратура України за незаконну депортацію 14 лютого 11 узбеків-шукачів притулку з України до Узбекистану."
 • 2007.11.12 | Арета

  Ето номінація від ПР. През. виборча кампанія розпочалася!

 • 2007.11.12 | Свiдомий

  НМД, "багато галасу з нiчого" (с) Дядько Вiльям.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Dmytro Groysman

   Ви праві, якщо вважати "авторитет правосуддя"="НІЧОГО"

 • 2007.11.12 | Sean

  Шкода, що правозахисники вважають за краще гратися в ці "будяки"

  ніж без усяких "номінацій" відзначити "заслуги" єдиного і неповторного цьогорічного антигероя у галузі прав людини - пана Кошинця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Dmytro Groysman

   Re: Шкода, що правозахисники вважають за краще гратися в ці "буд

   Sean пише:
   > ніж без усяких "номінацій" відзначити "заслуги" єдиного і неповторного цьогорічного антигероя у галузі прав людини - пана Кошинця.
   Проблема в тому, що Кощинець, нажаль далеко не єдиний і неповторний...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.15 | Адвокат ...

    Правда Ваша! (upd)

    Ну що з тего, що би "Будякувати" Кощинця? Та ніц! Ніхто не почує й не згадає!

    А Юща,-- то ж цілий ПіАр!
    Бо яка ж то не-в-ґрєбєнна подія! Шшляхетному товариству "Абсіратєлі Ющєнкі" гостро бракувало правозахсників! І тут как тут,-- Ви, "бєлий і пушистий"!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.15 | Dmytro Groysman

     Re: Правда Ваша! (upd)

     Проблема Ющенка і, нажаль усієї України у тому, що більше ніж Ющенко - ніхто його не "абісрав".
     Так, що не треба плутати констаитацію факту()ів із "абсіранням"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | Адвокат ...

      Я ніц не плутав.

      Як на мене сплутали Ви: констатацію з маніпуляцією. Я ж Вашу плутанину назвав "абсіранєм".

      Як що не так,-- звиняйте!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | Dmytro Groysman

       Re: Я ніц не плутав.

       Адвокат ... пише:
       > Як на мене сплутали Ви: констатацію з маніпуляцією. Я ж Вашу плутанину назвав "абсіранєм".
       >
       > Як що не так,-- звиняйте!
       Ні, усе чікі-пікі!
       Не тримаю на Вас зла.
       Бажаю Вам "щястя в особистому житті"
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.17 | Адвокат ...

        Я щиро радий за Вас!

 • 2007.11.12 | catko

  хай автор не ображається але це фігня повна

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | Dmytro Groysman

   Re: хай автор не ображається але це фігня повна

   Awtor nikoly i ni na kogo ne obrazhaetsja! Prote trohy argumentacii ne zawadylo b...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.15 | Hanna1

    Пане Гройсман,

    ви байку про Слона і Моську давно перечитували?

    Бо так видається, що свої ідеї ви відти почерпнули.

    Я одразу хочу сказати, що в принципі не проти висунення будь-якого українського президента на будь-яку антипремію, якщо для того є підстави. А те, що ви називаєте підставами, тягне тільки на "подстави" в сенсі зумисне когось постаивти в незручне становище.

    Як би Вам це пояснити? В принципі, що б людина не зробила, це в першу чергу, говорить про те, ким ця людина є. І так все життя. Кожної секунди ми говоримо, ким ми є. І ті, хто нас оточує, і ми самі можемо про себе багато чого дізнитися зі своїх вчинків. Досить часто висновки можуть бути несподіваними, навіть для самої людини.

    Так от про Вас я дізналася щось таке, що "фактично знищило мою повагу до Вас як особи". Не знаю, чи кисло Вам від того в хвіст, але доводжу цей факт до Вашого відома, хоч петицію на підтримку моєї думки писати і не збираюсь.

    Ото було б охочих її підписати!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.16 | Dmytro Groysman

     Re: Пане Гройсман,

     > Я одразу хочу сказати, що в принципі не проти висунення будь-якого українського президента на будь-яку антипремію, якщо для того є підстави. А те, що ви називаєте підставами, тягне тільки на "подстави" в сенсі зумисне когось постаивти в незручне становище.

     НУ Я НЕ РОЗУМІЮ, ПРОБАЧТЕ ТУПОГО, ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ ІЗ ФАКТАМИ, НАВЕДЕНИМИ В НОМІНАЦІЙНІЙ АПЛІКАЦІЇ, ЧИ З ОЦІНКОЮ ФАКТІВ НОМІНУЮЧИМИ ЮЩЕНКА ОРГАНІЗАЦІЯМИ?
     > Як би Вам це пояснити? В принципі, що б людина не зробила, це в першу чергу, говорить про те, ким ця людина є. І так все життя. Кожної секунди ми говоримо, ким ми є. І ті, хто нас оточує, і ми самі можемо про себе багато чого дізнитися зі своїх вчинків. Досить часто висновки можуть бути несподіваними, навіть для самої людини.
     >
     > Так от про Вас я дізналася щось таке, що "фактично знищило мою повагу до Вас як особи". Не знаю, чи кисло Вам від того в хвіст, але доводжу цей факт до Вашого відома, хоч петицію на підтримку моєї думки писати і не збираюсь.

     ПЕТИЦІЮ МОЖНА І НЕ ПИСАТИ, ПРОТЕ МОЖХНА СПРОБУВАТИ ПОЯСНИТИ ЩО ТАКОГО СТРАШНОГО ВИ ДІЗНАЛИСЯ.
     я Ж НЕ ЗНАЙОМИЙ З ВАМИ, А РАПТОМ ВАМ НАБРЕХАЛИ, А ВИ ТЕПЕР МЕНЕ НЕ БУДЕТЕ ПОВАЖАТИ, І ВЗАГАЛІ ПРИ ЗУСТРІЧІ МЕНІ НЕ ВАРТО БУДЕРОЗРАХОВУВАТИ НА ЩЯСТЯ З ВАМИ В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ.

     >
     > Ото було б охочих її підписати!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | Адвокат ...

      Я не знаю, що про Вас дізнала пані Hanna1, але Ви се хамом

      виставили. Шкода! Думав, що Ви артист.
     • 2007.11.16 | Предсказамус

      Список пишущих капслоком, после слов "блондинки", дополнить

      словами "некоторые правозащитники".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.16 | Dmytro Groysman

       Re: Список пишущих капслоком, после слов "блондинки", дополнить

       а что капслоком в тексте нельзя или все-таки только в заглавии?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.16 | Предсказамус

        Капслок в сети - аналог крика в реале. Так принято считать.

        В своих постингах, по сетевым поверьям, кричат только блондинки (это образно, знаю множество умных блондинок). Ну и Вы вот присоединились...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.11.17 | Dmytro Groysman

         Re: Капслок в сети - аналог крика в реале. Так принято считать.

         Ладно, если это так принципиально - буду писать маленькими буквами, чтобы людям не болели уши :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.11.17 | Адвокат ...

          І ґета Ви зробите,-- хвайно!

 • 2007.11.12 | S@nya

  Маразм

 • 2007.11.15 | Koala

  Ось вам ще один будяк -

  модератор сайту petition.org.ua, який досі ввагається, чи відкривати петицію...
  Шкода буде, якщо видалять. А особливо шкода Годзі - він, бідолага, лапами підписувався, старався... А знаєте, як важко крокодилу в листопаді до комп'ютера дістатися?
 • 2007.11.18 | Dmytro Groysman

  До петиції приєдналася ГО "Інститут Республіка"

  Деталі - у Володимира Чемериса res-publica1@yandex.ru
 • 2007.11.21 | Dmytro Groysman

  Пожалуй заявку на номинацию Ющенко стоит немного расширить!

  Президент Віктор Ющенко нагородив голову Конституційного Суду Андрія Стрижака орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.
  Це визначено відповідним указом від 20 листопада, розміщеному на сайті президента у середу.
  Як зазначено в указі, високої нагороди Стрижак удостоєний "за значний особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності і правопорядку, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 60-річчя від дня народження".
  Ющенко вручив орден голові КС у середу зранку, привітавши Стрижака з 60-річчям, яке він відзначає в цей день, повідомляє прес-служба президента.
  Українська правда
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | Koala

   Я погано знайомий із сабжем. Чому Стрижак - це погано?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.24 | Dmytro Groysman

    Re: Я погано знайомий із сабжем. Чому Стрижак - це погано?

    Погано не "СТРИЖАК"! Погано взагалі брутально втручатися у правосуддя як це систематично робить Ющенко.
 • 2007.11.24 | Dmytro Groysman

  Починаємо піар-компанію в ЗМІ

  Потрібна допомога усіх небайдужих.
  Допоможіть нагороді знайти героя!
  http://20minut.ua/news/75958


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua