МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Святкування Дня української писемності та мови в Херсоні

11/12/2007 | Майдан-ІНФОРМ
09.11.2007 українські патріотичні організації (Спілка Української Молоді в Україні та молодіжна референтура Конгресу Українських Націоналістів) в Херсоні долучились до всеукраїнської акції з „книжкового мерчендайзінгу”. Молоді хлопці та дівчата в цей день відвідали низку книгарень міста, де переставили українські книжки на їхнє законне помітне місце. До літератури активісти вкладали пояснювальну листівку, яка вказувала, що зазначені книги переставлено „Групою партизанського книжкового мерчендайзінгу”.

Головна мета акції полягала у привабленні уваги суспільства до абсурдного „культурного” імперіалізму, коли література рідною мовою знаходиться на положенні „іммігранта-чужинця”.

Крім „книжкового мерчендайзінгу” націонал-патріотичні організації спільно провели в день українського свята низку заходів „Не будь байдужим!” із закликом до мешканців міста користуватися у повсякденному житті українською мовою.

Відповіді

 • 2007.11.12 | привид Романа ShaRP'а

  Не понимают, бедненькие.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Головна мета акції полягала у привабленні уваги суспільства до абсурдного „культурного” імперіалізму, коли література рідною мовою знаходиться на положенні „іммігранта-чужинця”.

  Так вот, не понимают, что русский язык тоже для очень многих родной.

  А выпускаемый ассортимент украиноязычной литературы далеко не всех заинтересует.

  Читать же только потому что "украинское" - это мазохизм.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.12 | Адвокат ...

   "ПіФФєздійот" жеманнічять ізФФолілі.

   ПріФФєд Роману Шарпу! Мір праху єґо!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua