МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин заявляє, що Ющенко вибирає Януковича як краще з гіршого(/

11/14/2007 | samopal
Лідер однойменного блоку Володимир ЛИТВИН заявляє, що представники блоку «Наша Україна – Народна самооборона» і Партії регіонів ведуть кулуарні переговори щодо створення парламентської коаліції.

Про це В.ЛИТВИН заявив у інтерв`ю газеті «Новые известия» (електронна версія від 14 листопада 2007 р.).

«Я хотів би уточнити, що такі переговори вже ведуться. Не публічно, а кулуарно. Там теж вже все розписано», - сказав В.ЛИТВИН, додавши: «При тому підході, який є, ми там собі також місця не бачимо».

За словами В.ЛИТВИНА, якщо створюватиметься така коаліція, то ідеологічні постулати будуть нав`язані. «Це буде спроба однієї сторони накинути своє бачення на всю коаліцію, мотивуючи це тим, що інша сторона матиме можливість розпоряджатися економікою», - вважає він.

При цьому В.ЛИТВИН висловив думку, що «Президент боїться як однієї коаліції, так і іншої. В одній коаліції для нього не зовсім комфортно будувати відносини з ЯНУКОВИЧЕМ, але, з іншого боку, йому ще більш некомфортні відносини з ТИМОШЕНКО. Він вибирає краще з гіршого. І, мені здається, що рішення ще дотепер не прийнято. Думаю, що процес формування коаліції може затягнутися».

В.ЛИТВИН зазначив, що з проведенням дострокових парламентських виборів політичну кризу в країні не було подолано, і причина цього – кулуарні ігри політиків, які тривають. «Їхня мета – забезпечити зручні крісла тим, хто проводить переговори. При цьому немає розмови про проблеми і потреби країни», - додав він.

Відповідаючи на питання, чи погодиться він на спікерство, якщо в новому парламенті взагалі не буде коаліції, а буде ситуативна більшість, і блок висуне його на цю посаду, В.ЛИТВИН сказав: «Буду відвертим: для цього замало рішення блоку. Я можу погодитися тільки тоді, якщо побачу, що це потрібно, і всі розуміють, що це потрібно, і буде результат. Інакше мені виступати чиїмсь фоном не слід».


http://unian.net/ukr/news/news-221642.html

Відповіді

 • 2007.11.14 | Чучхе

  А Литвина зовсім ніхто не хоче вибирати...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.14 | samopal

   Схоже "ніхто" вже взагалі жалкує, що затіяв оті вибори

 • 2007.11.14 | samopal

  А Янукович закликав міністрів злізти з чемоданів (/)

  Прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ вважає, що Верховна Рада якнайшвидше повинна розпочати роботу, проте не виключає, що політична боротьба затягнеться.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр заявив сьогодні на засіданні уряду.

  «Більшість міністрів разом зі мною стане депутатами. Потрібно щоб наш законодавчий орган почав працювати якнайшвидше, і був створений ефективний механізм співпраці парламенту, уряду й Президента», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

  Прем`єр закликав усі політичні сили зробити все, щоб ВР почала працювати якнайшвидше й ефективно. «Але початок роботи підготовчої групи показує, що ця робота буде достатньо складною, тому що баланс політичних сил, які поки що не знаходять взаєморозуміння, такий, що він фактично не складається на користь якоїсь політичної сили», - пояснив він.

  В.ЯНУКОВИЧ вважає, що політичні сили повинні вчитися й навчитися домовлятися заради держави й українського народу. «Якщо цей інтерес буде на посадах і кріслах, тоді будуть проблеми», - додав глава уряду.

  Прем`єр також закликав членів уряду, обраних до парламенту, поки «відкласти чемодани й продовжувати працювати». «Скільки ще продовжиться ця запекла боротьба – ми не знаємо», - додав В.ЯНУКОВИЧ.

  Прем`єр-міністр доручив Секретаріату Кабінету міністрів і міністрам «працювати виключно за планами, затвердженими до кінця року.


  http://unian.net/ukr/news/news-221628.html
 • 2007.11.14 | троль ak1001

  не знайшов в тексті такої цитати

  нема
  Литвин: "Ющенко вибирає Януковича як краще з гіршого" (/)


  а є

  "Він вибирає краще з гіршого. І, мені здається, що рішення ще дотепер не прийнято."


  власні слова за цитати чужих слів видавати негарно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.14 | samopal

   Так краще?

   Литвин заявляє, що Ющенко вибирає Януковича як краще з гіршого
  • 2007.11.14 | Чучхе

   просто дехто бажане видає за дійсне

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.14 | samopal

    А це до чого? Чи ви маєте на увазі УНіАН?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.14 | Чучхе

     те, що ваші трактування вже зовсім розходяться з реальністю

     із статті випливає, що кращим з гіршого може виявитися і Тимошенко. Ваш заголовок не відповідає змістові
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.14 | samopal

      Заголовок не мій. Сходіть за вказаним лінком

      Коли я спробував той заголовок скороти на власний розсуд, один чортяка мене вчасно "виправив". Якраз для таких, як ви. :D
 • 2007.11.14 | Abbot

  Это розовая мечта Литвина...

  Если слухи о том, что его фракция контролируется "50 на 50" нашеукраинцами и регионалами, правда - подобная коалиция может быть единственным спасением политического будущего Литвина.
 • 2007.11.14 | TrollSeeker

  Дежавю. Каваліціада, унівесрал, Я - ПМ...

  Хоружісвький кугутик льовко навчився ліпити равликів з глини. Тепер він вирішив будь що навчитися "ліпити з Януковича українця".

  Як це ракло вже задовбало...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | samopal

   Державю... (/)

   ...«Вісім місяців не працює український парламент. Переконаний, що це блокує ключові питання економічного і соціального розвитку країни. Це не є забавка. Це не є жарти. Я розумію, що в нас дуже великі ідеологи, я розумію, що кожен опікується начебто своїми стратегічними цінностями, цілями, але прийшов час оцю виборчу демагогію замінити на розмову заради України», - підкреслив Президент.
   ...


   Цікаво, це він про Матвієнка з Єханурівим та "баложниками", чи ще про кого?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.15 | samopal

    І державЮ... (/)

    Центральна виборча комісія зареєструвала народними депутатами обраних за списком "Нашої України – Народної самооборони" секретаря РНБО Івана Плюща та заступника генпрокурора Віктора Шемчука без наявності належної документації.

    Про це повідомляють джерела "Української правди" у Центрвиборчкомі.

    Джерела наголошують, що реєстрація двох нашоукраїнців є незаконною, оскільки немає указу президента про звільнення Плюща з посади секретаря РНБО та розпорядження генпрокурора про звільнення Шемчука з посади заступника генпрокурора – прокурора Криму.

    За словами співрозмовників, вимоги законодавства передбачають, що на момент реєстрації депутатом кандидат має подати документи, що підтверджують його звільнення з попереднього місця роботи та матеріально завірену виписку з трудової книжки, яка підтверджує цей факт.

    Джерела стверджують, що у пакетах документів на реєстрацію Плюща та Шемчука відсутня інформація про їхнє звільнення з попередніх місць роботи.

    Крім того співрозмовники повідомили, що голова Нацбанку України Володимир Стельмах не подавав документів на реєстрацію його народним депутатом від блоку "НУ-НС".

    У четвер ЦВК зареєструвала 179 депутатів: з них 175 – від Партії регіонів, 3 – від "НУ-НС" та 1 від Компартії. Всього ЦВК вже зареєструвала 449 нардепів з 450 загального складу.


    http://unian.net/ukr/news/news-221844.html

    Яка краса - парлямент вже може працювати, але у "народних та демократичних" не має переваги у три мандати! І прізідєнт тут "ні при чому", ясна справа, - він же пропонує навіть зібрати "підготовчу групу" за улюбленим круглим столом свого секретаріату. :lol:
    Правда, у іншому місці кажуть, що Азарів з Пйодоровичем теж ще не подали докУментів. але то таке... Заради такого "унікального консесусу" вони самі поприбігають за мандатами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua