МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

11/15/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Учасники прес-конференція в УНІАН, яку щойно вся Україна побачила по 5 каналу, так і не дали відповіді на це питання, хоча проводили це дійство саме під такою назвою.

В усіх виступах пролунало лише одне прізвище – Мирослава Свистович, яку 12 листопада 2007 року Київський адміністративний апеляційний суд поновив на посаді Ірпінського міського голови. Але як може жінка, яка проживає в однокімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми, не має автомобіля і пересувається громадським транспортом, навіть не працює, оскільки не може влаштуватися на роботу через необхідність брати постійну участь в численних судах, захопити владу, виступаючі не пояснили.

Тому залишається зробити один висновок: за захопленням (очевидне це мали на увазі учасники прес-конференції, бо слово „захват” має зовсім інше значення – схопити когось за горло, наприклад) влади в Ірпені стоять саме ті, хто й давав цю прес-конференцію. І заклик нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря не піддаватись істерії, яка нібито панує на вулицях Ірпеня і у пресі, очевидно, стосувався його прихильників. Бо Мирослава Свистович поки що не зробила жодного руху для поновлення на посаді міського голови і попросила своїх прихильників узгоджувати з нею свої дії та не припускатися самодіяльності. Немає не те що істерії, а навіть маленького шуму у ЗМІ, зайнятих коаліціадою та іншими загальноукраїнськими проблемами. В Ірпені не поширено жодної листівки, немає пікетів чи масових виступів. Натомість є приватна охоронна фірма у Ірпінський міській раді та нічні бдіння депутатів-порихильників Бондаря. А також є стримана радість багатьох ірпінчан, які власними очима, а не словами Олега Бондаря можуть оцінити ситуацію в місті: доріг при О. Бондарі було заасфальтовано значно менше, ніж при М. Свистович, кошти на купівлю сміттєзбиральних машин були виділені ще при ній (натомість, відставивши її, депутати на півроку затягли цю купівлю), „лежачі поліцейські” також було заплановано покласти ще при Свистович (до своєї відставки вона не могла цього зробити, оскільки ці та інші заплановані роботи починаються з настанням тепла), комунальне господарство Бондар отримав у спадок без нових боргів, а бюджет розвитку не наповнився саме тому, що депутати, всупереч позиції М. Свистович, відтермінували сплату фірмам інших депутатів сплату коштів до цього бюджету до жовтня 2007 року. Зате всі бачать, як ростуть, немов гриби, при О. Бондарі будівельні паркани (в т.ч. і депутатські, в т.ч. і у лісі), як розпочались незаконні будівництва, як складно стало потрапити на прийом до профільного лікаря, з яким величезними запізненням розпочався опалювальний сезон, хто і як бігає з рекетирськими вимогами по підприємцях, і як переслідують незговірливих, що не бажають платити (не до бюджету, звичайно).

До речі, на завтра запланована сесія Ірпінської міської ради, де ті, хто захопив і не хочуть віддавати владу у місті, знову запланували роздати кілька гектарів землі. І, звичайно ж, не тим хто стоїть на черзі, а також не тим, хто виграв конкурс чи аукціон. І люди, які відвідують сесії, також все це бачать.

P.S. Голова Ірпінської міської організації ВО „Батьківщина” Оксана Коломієць, яка, за нашими даними, також мала брати участь в прес-конференції, залишилися сидіти в залі. Цю жінку з переляком на обличчі (вона є „сірим кардиналом” комунального будівельного підприємства, яке зараз отримує гектарами землю) всі глядачі могли побачити під час крупних планів. Так само як і могли бачити друга Олега Бондаря, продажного „соціолога” Володимира Бондаренка, який прославився у скандалі, коли за 4 тис. доларів погодився на пропозицію журналістки з газети „Сегодня” оприлюднити 2,5%-ий „рейтинг” „Християнського блоку”. На виборах-2007 працював на Київську обласну організацію Партію регіонів (її очолює ректор розташованої в Ірпені Податкової академії Петро Мельник), а зараз час від часу підробляє в О. Бондаря, випускаючи газету „Київські обрії”, половина якої присвячена брехливій ахінеї про Мирославу Свистович, а інша про видатні соціологічні здібності самого В. Бондаренка, якого в цій газеті називають „українським Нострадамусом”.

Відповіді

 • 2007.11.15 | АРНИ

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  Шановна громада Ірпіня звертаюся до Вас, хто читав цю брехню не вірте ні одному слову цієї анархістки Свистович.В Ірпіні тільки зараз почали щось робити для міста та громадян,цілий рік при владі Свистович ніхто і пальчем невдарив, шановні Ірпінчані я впевнений, що ви маєте здоровий глузд і не будете звертати уваги на різні провокації зі сторони Свистович.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Учасники прес-конференція в УНІАН, яку щойно вся Україна побачила по 5 каналу, так і не дали відповіді на це питання, хоча проводили це дійство саме під такою назвою.
  >
  > В усіх виступах пролунало лише одне прізвище – Мирослава Свистович, яку 12 листопада 2007 року Київський адміністративний апеляційний суд поновив на посаді Ірпінського міського голови. Але як може жінка, яка проживає в однокімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми, не має автомобіля і пересувається громадським транспортом, навіть не працює, оскільки не може влаштуватися на роботу через необхідність брати постійну участь в численних судах, захопити владу, виступаючі не пояснили.
  >
  > Тому залишається зробити один висновок: за захопленням (очевидне це мали на увазі учасники прес-конференції, бо слово „захват” має зовсім інше значення – схопити когось за горло, наприклад) влади в Ірпені стоять саме ті, хто й давав цю прес-конференцію. І заклик нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря не піддаватись істерії, яка нібито панує на вулицях Ірпеня і у пресі, очевидно, стосувався його прихильників. Бо Мирослава Свистович поки що не зробила жодного руху для поновлення на посаді міського голови і попросила своїх прихильників узгоджувати з нею свої дії та не припускатися самодіяльності. Немає не те що істерії, а навіть маленького шуму у ЗМІ, зайнятих коаліціадою та іншими загальноукраїнськими проблемами. В Ірпені не поширено жодної листівки, немає пікетів чи масових виступів. Натомість є приватна охоронна фірма у Ірпінський міській раді та нічні бдіння депутатів-порихильників Бондаря. А також є стримана радість багатьох ірпінчан, які власними очима, а не словами Олега Бондаря можуть оцінити ситуацію в місті: доріг при О. Бондарі було заасфальтовано значно менше, ніж при М. Свистович, кошти на купівлю сміттєзбиральних машин були виділені ще при ній (натомість, відставивши її, депутати на півроку затягли цю купівлю), „лежачі поліцейські” також було заплановано покласти ще при Свистович (до своєї відставки вона не могла цього зробити, оскільки ці та інші заплановані роботи починаються з настанням тепла), комунальне господарство Бондар отримав у спадок без нових боргів, а бюджет розвитку не наповнився саме тому, що депутати, всупереч позиції М. Свистович, відтермінували сплату фірмам інших депутатів сплату коштів до цього бюджету до жовтня 2007 року. Зате всі бачать, як ростуть, немов гриби, при О. Бондарі будівельні паркани (в т.ч. і депутатські, в т.ч. і у лісі), як розпочались незаконні будівництва, як складно стало потрапити на прийом до профільного лікаря, з яким величезними запізненням розпочався опалювальний сезон, хто і як бігає з рекетирськими вимогами по підприємцях, і як переслідують незговірливих, що не бажають платити (не до бюджету, звичайно).
  >
  > До речі, на завтра запланована сесія Ірпінської міської ради, де ті, хто захопив і не хочуть віддавати владу у місті, знову запланували роздати кілька гектарів землі. І, звичайно ж, не тим хто стоїть на черзі, а також не тим, хто виграв конкурс чи аукціон. І люди, які відвідують сесії, також все це бачать.
  >
  > P.S. Голова Ірпінської міської організації ВО „Батьківщина” Оксана Коломієць, яка, за нашими даними, також мала брати участь в прес-конференції, залишилися сидіти в залі. Цю жінку з переляком на обличчі (вона є „сірим кардиналом” комунального будівельного підприємства, яке зараз отримує гектарами землю) всі глядачі могли побачити під час крупних планів. Так само як і могли бачити друга Олега Бондаря, продажного „соціолога” Володимира Бондаренка, який прославився у скандалі, коли за 4 тис. доларів погодився на пропозицію журналістки з газети „Сегодня” оприлюднити 2,5%-ий „рейтинг” „Християнського блоку”. На виборах-2007 працював на Київську обласну організацію Партію регіонів (її очолює ректор розташованої в Ірпені Податкової академії Петро Мельник), а зараз час від часу підробляє в О. Бондаря, випускаючи газету „Київські обрії”, половина якої присвячена брехливій ахінеї про Мирославу Свистович, а інша про видатні соціологічні здібності самого В. Бондаренка, якого в цій газеті називають „українським Нострадамусом”.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Iryna_

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Пишіть ісчо!
   А то тут щось давно народ ніхто не веселить!
   АРНИ пише:
   > Шановна громада Ірпіня звертаюся до Вас, хто читав цю брехню не вірте ні одному слову цієї анархістки Свистович.В Ірпіні тільки зараз почали щось робити для міста та громадян,цілий рік при владі Свистович ніхто і пальчем невдарив, шановні Ірпінчані я впевнений, що ви маєте здоровий глузд і не будете звертати уваги на різні провокації зі сторони Свистович.
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > > Учасники прес-конференція в УНІАН, яку щойно вся Україна побачила по 5 каналу, так і не дали відповіді на це питання, хоча проводили це дійство саме під такою назвою.
   > >
   > > В усіх виступах пролунало лише одне прізвище – Мирослава Свистович, яку 12 листопада 2007 року Київський адміністративний апеляційний суд поновив на посаді Ірпінського міського голови. Але як може жінка, яка проживає в однокімнатній квартирі з чоловіком і двома дітьми, не має автомобіля і пересувається громадським транспортом, навіть не працює, оскільки не може влаштуватися на роботу через необхідність брати постійну участь в численних судах, захопити владу, виступаючі не пояснили.
   > >
   > > Тому залишається зробити один висновок: за захопленням (очевидне це мали на увазі учасники прес-конференції, бо слово „захват” має зовсім інше значення – схопити когось за горло, наприклад) влади в Ірпені стоять саме ті, хто й давав цю прес-конференцію. І заклик нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря не піддаватись істерії, яка нібито панує на вулицях Ірпеня і у пресі, очевидно, стосувався його прихильників. Бо Мирослава Свистович поки що не зробила жодного руху для поновлення на посаді міського голови і попросила своїх прихильників узгоджувати з нею свої дії та не припускатися самодіяльності. Немає не те що істерії, а навіть маленького шуму у ЗМІ, зайнятих коаліціадою та іншими загальноукраїнськими проблемами. В Ірпені не поширено жодної листівки, немає пікетів чи масових виступів. Натомість є приватна охоронна фірма у Ірпінський міській раді та нічні бдіння депутатів-порихильників Бондаря. А також є стримана радість багатьох ірпінчан, які власними очима, а не словами Олега Бондаря можуть оцінити ситуацію в місті: доріг при О. Бондарі було заасфальтовано значно менше, ніж при М. Свистович, кошти на купівлю сміттєзбиральних машин були виділені ще при ній (натомість, відставивши її, депутати на півроку затягли цю купівлю), „лежачі поліцейські” також було заплановано покласти ще при Свистович (до своєї відставки вона не могла цього зробити, оскільки ці та інші заплановані роботи починаються з настанням тепла), комунальне господарство Бондар отримав у спадок без нових боргів, а бюджет розвитку не наповнився саме тому, що депутати, всупереч позиції М. Свистович, відтермінували сплату фірмам інших депутатів сплату коштів до цього бюджету до жовтня 2007 року. Зате всі бачать, як ростуть, немов гриби, при О. Бондарі будівельні паркани (в т.ч. і депутатські, в т.ч. і у лісі), як розпочались незаконні будівництва, як складно стало потрапити на прийом до профільного лікаря, з яким величезними запізненням розпочався опалювальний сезон, хто і як бігає з рекетирськими вимогами по підприємцях, і як переслідують незговірливих, що не бажають платити (не до бюджету, звичайно).
   > >
   > > До речі, на завтра запланована сесія Ірпінської міської ради, де ті, хто захопив і не хочуть віддавати владу у місті, знову запланували роздати кілька гектарів землі. І, звичайно ж, не тим хто стоїть на черзі, а також не тим, хто виграв конкурс чи аукціон. І люди, які відвідують сесії, також все це бачать.
   > >
   > > P.S. Голова Ірпінської міської організації ВО „Батьківщина” Оксана Коломієць, яка, за нашими даними, також мала брати участь в прес-конференції, залишилися сидіти в залі. Цю жінку з переляком на обличчі (вона є „сірим кардиналом” комунального будівельного підприємства, яке зараз отримує гектарами землю) всі глядачі могли побачити під час крупних планів. Так само як і могли бачити друга Олега Бондаря, продажного „соціолога” Володимира Бондаренка, який прославився у скандалі, коли за 4 тис. доларів погодився на пропозицію журналістки з газети „Сегодня” оприлюднити 2,5%-ий „рейтинг” „Християнського блоку”. На виборах-2007 працював на Київську обласну організацію Партію регіонів (її очолює ректор розташованої в Ірпені Податкової академії Петро Мельник), а зараз час від часу підробляє в О. Бондаря, випускаючи газету „Київські обрії”, половина якої присвячена брехливій ахінеї про Мирославу Свистович, а інша про видатні соціологічні здібності самого В. Бондаренка, якого в цій газеті називають „українським Нострадамусом”.
  • 2007.11.15 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   АРНИ пише:
   > Шановна громада Ірпіня

   А чого Ви з Києва так пізно пишете? ;)

   > не вірте ні одному слову цієї анархістки Свистович

   Вона має праві погляди

   > В Ірпіні тільки зараз почали щось робити для міста та громадян

   деяких громадян

   > цілий рік при владі Свистович ніхто і пальчем невдарив

   і тому вперше за останні роки комунальники не наробили нових боргів

   > шановні Ірпінчані я впевнений, що ви маєте здоровий глузд і не будете звертати уваги на різні провокації зі сторони Свистович

   Так немає ж провокацій :) Нічого немає. З чого така істерика? ;)

   Але тема стоячого за захватом влади в Ірпені так і не розкрита :(
  • 2007.11.24 | сябр

   Яке ж це АРНИ безграмотне. Михайле, то всі прихильники бондаря

   такі дебіли?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.25 | Михайло Свистович

    Re: Яке ж це АРНИ безграмотне. Михайле, то всі прихильники бондаря

    сябр пише:
    > такі дебіли?

    всі
 • 2007.11.15 | Ратібор

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  Я голосував на останніх виборах в Ірпені за одного з кандидатів (звісно не за Мирославу, бо набридло, що під сміттям в Ірпені не видно навіть переповнених контейнерів для сміття, розбиті дороги та запитання мешканців інших міст Київської області: "А правда, що ваша мерка ходить у драних колготах на День міста та у такому виді виступає перед народом?!". Але Мирослава купила суд та тепер мій голос на виборах, рівно як і голоси інших громадян перекреслені? Дзузьки! Слава Богу є порядні люди в Ірпені - бачив їх на цій конференції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | 123

   шото я не вкурив...

   Ратібор пише:
   > Я голосував на останніх виборах в Ірпені за одного з кандидатів (звісно не за Мирославу, бо набридло, що під сміттям в Ірпені не видно навіть переповнених контейнерів для сміття, розбиті дороги та запитання мешканців інших міст Київської області: "А правда, що ваша мерка ходить у драних колготах на День міста та у такому виді виступає перед народом?!". Але Мирослава купила суд та тепер мій голос на виборах,

   А шо - суд коштує дешевше колгот нових?!

   Нєстиковочка у вас... ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.15 | Михайло Свистович

    Re: шото я не вкурив...

    123 пише:
    >
    > А шо - суд коштує дешевше колгот нових?!

    Тю, звичайно. Ці судді такі бідні, що їх за шкарпетки можна купити :)

    А якщо серйозно, то це є фірмовий стиль пропаганди бондарлогів. Написати повно ахінеї найпротилежнішого змісту з розрахунку, що кожна знайде свого читача.
  • 2007.11.15 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Я голосував на останніх виборах в Ірпені за одного з кандидатів (звісно не за Мирославу, бо набридло, що під сміттям в Ірпені не видно навіть переповнених контейнерів для сміття, розбиті дороги та запитання мешканців інших міст Київської області: "А правда, що ваша мерка ходить у драних колготах на День міста та у такому виді виступає перед народом?!". Але Мирослава купила суд та тепер мій голос на виборах, рівно як і голоси інших громадян перекреслені?

   Ви ета..., або драні колготи викресліть, або куплений суд. Бо якось одне з другим не в"яжеться :) І чому мешканці Київської області виявилися поінформованіші за Вас? ;) А знаєте ще що говорять? Що Бондар знайшов у кабінеті її брудні ліфчики та стоптані тапочки. Правда, вона ніколи у кабінеті не перевдягалась і тапочок у неї не було (як і розкладачки), але це не заважає одній власниці аґентства з нерухомості триндіти, що Мирослава у неї купила купу квартир і земель у Ворзелі, Бучі, Ірпені. Я маю твердий намір завітати до цієї власниці зі свідками її триндіння :) Бо це робиться просто за розробленим Бондарем планом поширення пліток, які цього разу ми зруйнуємо легко. А ще говорять, що Мирослава таку фігню несла на сьогоднішній прес-конференції. Отій самій, яка тут обговорюється :) І стверджують, що самі бачили і чули. І не хто-небудь, а депутат міськради це говорить.

   А не скажете, чому при Мирославі доріг було заасфальтовано більше, ніж при Бондарі? ;) Навіть візуально згадайте, скільки техніки було минулого літа й осені на дорогах по Ірпеню. Суцілльне асфальтування було, це Вам не ямочний ремонт майже взимку, коли навесні знову усе потріскається. І ЖЕК згадайте, який їй Скаржинський у спадок залишив, а який Бондар отримав від Мирослави. Ну і згадайте ту возню навколо 50 тис. на купівлю сміттєзбиральних машин, коли депутати їх виторговували замість того, щоб швидко купити й прибрати сміття. Добре, що хоч за півроку спромоглися купити, коли вони подорожчали на 180 тис., якщо я не помиляюсь. Але навіть з ними проблеми зі сміттям чомусь залишається ;)

   > Дзузьки!

   Пишеться через "с", пане проффесоре ;)

   > Слава Богу є порядні люди в Ірпені

   Та повно. Телефонують без перерви. Вас серед них немає :(

   > бачив їх на цій конференції

   На оцій??? :sarcastic:
 • 2007.11.15 | Ратібор

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  Та ні. Суд дорожче колгот. Але драні колготи - це не достаток чи злидні, а неповага до себе та інших, стиль життя... Це як і брудна сорочка у чоловіка, хай він навіть олігарх...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.15 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Та ні. Суд дорожче колгот. Але драні колготи - це не достаток чи злидні, а неповага до себе та інших, стиль життя...

   Можна фотку у драних колготах. Бо я задовбався від постійних заходів у магазини, якщо навіть в дорозі від близьких знайомих до інших знайомих із заходом на 5 хвилин до тих та інших в неї раптом рвуться колготи :) Я їй показуватиму цю фотку завжди, коли вона мене посилатиме у магазин, бо в неї колготи порвались.
  • 2007.11.15 | So_matika

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Та ні. Суд дорожче колгот.
   А на скока? Точну цифру не підкажете?

   > Але драні колготи - це не достаток чи злидні, а неповага до себе та інших, стиль життя...
   Спитайте у своєї жінки (дівчини): скільки разів у неї в найневдаліший момент пускали стрілку або чіплялися за шось колготи? З кожною жінкою таке траплялося.
   Колготи це фігня.
   А ось дерев"яно-напружений на сцені чолов"яга в рожевенькій підарастично-гламурній сорочці і з мовним запасом Еллочки-Людожерки - це ШОСЬ. До речі, вести сесію так і не навчився. Мізків не вистачає.
 • 2007.11.15 | Ратібор

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  [16:07 15.11.2007]
  Ірпінська міськрада просить ВАСУ відмінити постанову суду нижчої інстанції про поновлення Свистович на посаді мера Ірпіня


  Ірпінська міська рада Київської області направила до Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного адміністративного суду про поновлення Мирослави СВИСТОВИЧ на посаді Ірпінського міського голови.

  Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомив начальник юридичного відділу Ірпінської міськради Костянтин КАРЄВ.

  В касаційній скарзі зазначається, що 17 червня відбулися позачергові вибори Ірпінського міського голови, в яких М.СВИСТОВИЧ взяла участь як кандидат на посаду мера міста, але не була обрана на вказану посаду. За результатами виборів на посаду голови Ірпіня було обрано Олега БОНДАРЯ.

  Як зауважив К.КАРЄВ, жодна скарга учасників виборчого процесу щодо законності обрання О.БОНДАРЯ не була задоволена ні Ірпінським міським судом, ні Київським апеляційним адміністративним судом, який є останньою інстанцією у подібних справах.

  “Таким чином О.БОНДАР є єдиним законно обраним мером Ірпіня”, - наголосив начальник юридичного відділу міськради.

  Водночас, за словами К.КАРЄВА, не зважаючи на це, Київським апеляційним адміністративним судом 12 листопада було прийнято постанову про поновлення М.СВИСТОВИЧ на посаді мера Ірпіня.

  Він переконаний, що Київський апеляційний суд прийняв це рішення помилково, оскільки посаду мера обіймає законно обраний мер - О.БОНДАР.

  “Постанова Київського апеляційного суду підлягає скасуванню, оскільки він взяв на себе самоврядні повноваження територіальної громади міста Ірпіня та поновив на посаді Ірпінського міського голови М.СВИСТОВИЧ, яка втратила свої повноваження міського голови зв’язку з тим, що на останніх виборах Ірпінським міським головою була обрана не вона, а інша особа,” – йдеться в касаційній скарзі.

  Довідка УНІАН. М.СВИСТОВИЧ було обрано мером Ірпіня на виборах у 2006 році.

  Відразу після виборів вона заявила про незаконні спроби іншого кандидата на посаду мера міста Олега БОНДАРЯ визнати вибори недійсними. “Підтримуваний “Нашою Україною” кандидат Олег БОНДАР робить все можливе, щоби зробити вибори недійсними, закидаючи суди численними скаргами”, – сказала М.СВИСТОВИЧ.

  3 квітня 2007 року сесія Ірпінської міської ради достроково припинила повноваження М.СВИСТОВИЧ як Ірпінського міського голови. Вона вважала це рішення незаконним. На переконання М.СВИСТОВИЧ, справжньою причиною її відставки стало практично повне припинення землевідводів та неможливість депутатам та іншим зацікавленим особам реалізувати свої бізнес-інтереси всупереч інтересам територіальної громади. http://unian.net/press/?lang=1&url=press_news&id=101997
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | Бурлака

   Re: Чув я, що вашого Бондаря вже списали.

   Як матроса-алкоголіка з корабля. Так що смикайтесь, не смикайтесь, це вам не допоможе. Тепер йому не бути мером вже ніколи, ніхто на нього вже більше не поставить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Михайло Свистович

    Re: Чув я, що вашого Бондаря вже списали.

    Бурлака пише:
    > Як матроса-алкоголіка з корабля. Так що смикайтесь, не смикайтесь, це вам не допоможе. Тепер йому не бути мером вже ніколи, ніхто на нього вже більше не поставить.

    Угу, чувак сам себе закопав. Ми ж його навіть не чіпали.
  • 2007.11.16 | So_matika

   Карєв таки тупий

   > яка втратила свої повноваження міського голови зв’язку з тим, що на останніх виборах Ірпінським міським головою була обрана не вона, а інша особа,” – йдеться в касаційній скарзі.
   Тобто про "таємну вечерю" депутатських комісій в готелі "Ірпінь" вже не йдеться. Забулися.
   І правильно забулися, бо її і не було.
   Ех Карєв, Карєв, дарма тобі землю дали :) Не в коня їжа пішла...
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > [16:07 15.11.2007]
   > Ірпінська міськрада просить ВАСУ відмінити постанову суду нижчої інстанції про поновлення Свистович на посаді мера Ірпіня

   А Господа Бога вони не хочуть попросити? :lol:
 • 2007.11.15 | Ратібор

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  Михасю... Та годі вже про колготи. Чи може ти їх на себе міряв та подер. Я ж того не знаю.
  Ліпше скажи, як бути з програними Мирославою виборами та з волевиявленням громади міста Ірпеня? Чи може на неї - громаду - теж до суду подаватимете... А може на кожного окремого члена громади міста - за те, що голосував не зап Мирославу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | mala

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:

   > Ліпше скажи, як бути з програними Мирославою виборами та з волевиявленням громади міста Ірпеня?

   Ці вибори Мирослава виграла, і якщо Ви із команди бондарлогів то напевно знаєте навіть на скільки, але ви ці вибори сфальшували і про цей нескромний факт знає величезна кількість людей як в Ірпені так і за його межами.

   >Чи може на неї - громаду - теж до суду подаватимете...

   В цьому немає потреби. Громада підтримує Мирославу.
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Михасю... Та годі вже про колготи. Чи може ти їх на себе міряв та подер. Я ж того не знаю.

   Ні, хамусю, я не маю твоїх поганих звичок.

   > Ліпше скажи, як бути з програними Мирославою виборами та з волевиявленням громади міста Ірпеня?

   З волевиявленням громади міста Ірпеня все чудово. Вона висловилась на користь Мирослави. Бо ж не було ніяких програних нею виборів.

   > Чи може на неї - громаду - теж до суду подаватимете...

   Навіщо?

   > А може на кожного окремого члена громади міста - за те, що голосував не зап Мирославу?

   Ми ж не бондарі, ми - демократи. Кожен має право голосувати за кого схоче.
  • 2007.11.16 | Володимир Паламарчук

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Ратібор пише:
   > Михасю... Та годі вже про колготи. Чи може ти їх на себе міряв та подер. Я ж того не знаю.
   > Ліпше скажи, як бути з програними Мирославою виборами та з волевиявленням громади міста Ірпеня? Чи може на неї - громаду - теж до суду подаватимете... А може на кожного окремого члена громади міста - за те, що голосував не зап Мирославу?

   Фетишизму за Мишком не помічав. Не міряйте по собі.

   А програні вибори то це вже смішно! Які вибори, якщо в них взяло участь менше чверті населення, та й ті голоси сфальшовані. Я був на одній з дільниць Там виграла Мирослава. На сусідній також І ще на багатьох. І це були дільниці з величезною кількістью населення. На другому місці був Демчишин, а Бондар ділив четверте з Петром Королем. То який там мер всеірпінськи обраний!?
   Доводилося говорити з ірпінським підприємцями і загальна думка більшості була про те, що слабо Мирославу підтримали, а зараз кусають лікті. Сьогодні - де не йду - всі вітають і мене з тим, що Мирослава має повернутися! Хоча я від того особливо навряд чи виграю, але приємно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Михайло Свистович

    Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

    Володимир Паламарчук пише:
    >
    > А програні вибори то це вже смішно! Які вибори, якщо в них взяло участь менше чверті населення, та й ті голоси сфальшовані. Я був на одній з дільниць Там виграла Мирослава. На сусідній також І ще на багатьох. І це були дільниці з величезною кількістью населення. На другому місці був Демчишин, а Бондар ділив четверте з Петром Королем. То який там мер всеірпінськи обраний!?

    Головні фальсифікації відбулись у Гостомелі, де раптом спалахнула загальнонародна любов до Бондаря, яку не помітиш ні до того, ні після того, ні в розмовах з людьми.

    > Доводилося говорити з ірпінським підприємцями і загальна думка більшості була про те, що слабо Мирославу підтримали, а зараз кусають лікті

    Так їм і треба, бо вони хочуть все мати і нічим не ризикувати. Щоб їх хтось захищав, але вони були непричетними. Так не буває. Сподіваюсь, що тепер порозумнішають, коли їх затисли владні рекетири. Тому я скептично ставлюся до тези, що Україну врятує середній клас. Якийсь він такий боягузливий.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.16 | Володимир Паламарчук

     Re: Може й твоя правда

     Але боягузливість проходить з часом, від спілкування з владою Будуть із них також люди!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.16 | Михайло Свистович

      Та не може, а точно. Боягузливість і жадібність, яка врешті решт

      обертається проти них значно більшими втратами, поки вони сидять тихо і гадають, що їх не зачепить.

      Володимир Паламарчук пише:
      > Але боягузливість проходить з часом, від спілкування з владою Будуть із них також люди!

      Хочеться вірити. Бо, якби влаштували наші продовольчі магазини триденнрий страйк з відповідними плакатами-поясненнями у вікнах та мітингом біля виконкому, бондарложеський рекет припинився б враз. А то вони бігають до нас і плачуться, а потім розшаркуються перед бондарлогами й співають їм дифірамби, а ті їх за лайно вважають і сміються з їхньої запопадливості.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.24 | Володимир Паламарчук

       Re: Та не може, а точно. Боягузливість і жадібність, яка врешті

       Михайло Свистович пише:
       > обертається проти них значно більшими втратами, поки вони сидять тихо і гадають, що їх не зачепить. Хочеться вірити. Бо, якби влаштували наші продовольчі магазини триденнрий страйк з відповідними плакатами-поясненнями у вікнах та мітингом біля виконкому, бондарложеський рекет припинився б враз. А то вони бігають до нас і плачуться, а потім розшаркуються перед бондарлогами й співають їм дифірамби, а ті їх за лайно вважають і сміються з їхньої запопадливості.

       А де яцигарки й риво купуватиму? До Києва мотатися?

       Ти хоч уявляєш, що таке триденний страйк продовольчих маагзинів? У нас же живе багато літніх людей та й просто, зайнятих на стільки, що їхати за буханкою хліба тяжко. Такий страйк вдарить по неселенню міста так, що люди магазини рознесуть.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.24 | Михайло Свистович

        Re: Та не може, а точно. Боягузливість і жадібність, яка врешті

        Володимир Паламарчук пише:
        >
        > А де яцигарки й риво купуватиму? До Києва мотатися?

        Так. Ти ж терпиш цю владу ;) Якщо ні - приходь завтра на 10.00 на Українську, 50

        >
        > Ти хоч уявляєш, що таке триденний страйк продовольчих маагзинів?

        Звичайно

        >
        > У нас же живе багато літніх людей та й просто, зайнятих на стільки, що їхати за буханкою хліба тяжко. Такий страйк вдарить по неселенню міста так, що люди магазини рознесуть.

        Якщо у вітринах буде написано, що вони не працюють через тиск з боку Бондаря (і буде вказане який саме тиск), то вони рознесуть не магазини.
 • 2007.11.16 | Дехто

  Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

  Сьогоднi вночi О.Бондарю спалили автомобiль
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | Linx

   Хоч застрахувати перед цим мізків хватило?

  • 2007.11.16 | Someone

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   А он был внутри или нет?
  • 2007.11.16 | So_matika

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Дехто пише:
   > Сьогоднi вночi О.Бондарю спалили автомобiль
   На відміну від хазяїна, автомобіля шкода - гарний був і майже новий.
   Це що - такий прозорий натяк кредиторів? Чи О.Бендер вирішив вчинити самоспалення?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.16 | Володимир Паламарчук

    Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

    So_matika пише:
    > Дехто пише:
    > > Сьогоднi вночi О.Бондарю спалили автомобiль
    > На відміну від хазяїна, автомобіля шкода - гарний був і майже новий.
    > Це що - такий прозорий натяк кредиторів? Чи О.Бендер вирішив вчинити самоспалення?

    Таки спалили. і міліція і пожежники з'явилися дуже швидко. Я був здивований. Знаю, що значить добитися їхнього приїзду! А вранці міліція заходила, писали пояснення всіх довколішніх мешканців. Працюють. Я пам'ятаю, як вони працювали, коли вкрали мою машину - зовсім не той стиль! Хоча й моя машина дешевша в кільканадцять разів, але зло таки бере.
  • 2007.11.16 | Михайло Свистович

   Re: Так хто ж стоїть за захватом влади в Ірпені?

   Дехто пише:
   > Сьогоднi вночi О.Бондарю спалили автомобiль

   Він сам собі його спалив. Точніше підпалив і тут же загасив. Жлобство не дало навіть спалити для більшої достовірності.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua