МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Агонія супроводжується піроманією

11/16/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні приблизно о першій годині ночі загорівся джип нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який швидко погасили, після чого його господар поїхав перевіряти комунальні підприємства, чим викликав чимале здивування їхніх працівників.

За поширюваної командою нелегітимного мера версією стурбований падаючим снігом градоначальник вирішив пізно ввечері об’їхати комунальні підприємства й перевірити їх роботу. Десь о першій ночі він заїхав до тестя, який живе у двоповерховому багатоквартирному будинку біля виконкому, і саме під будинком машина загорілася. Але підпал помітили швидко і погасили, після чого мужній О. Бондар поїхав далі перевіряти комунальників.

Зранку поширювалася версія, що машину підірвали, але ближче до обіду, коли вже багатьом стала відома істина, поширювали лише „підпальну” версію.

Більшість ірпінчан, коли почули версію про підрив, висунули власну версію, що Олега Бондаря переслідують спраглі землі кредитори, бо, зважаючи на відому всім скнарість нелегітимного міського голови не могли припустити, що той підірвав джип заради піару. Але коли дізналися про незначний підпал, заговорили, що то є справою рук самого господаря машини, бо навряд чи хтось після такого випадку поїде далі займатися не дуже потрібними нічними перевірками, яких раніше не практикував. А от поширювати версію про ворогів-терористів під час таких перевірок дуже навіть зручно.

Дехто з недоброзичливців Олега Бондаря вже прозвав його піроманом. Люди згадують, що на виборах-2006 загорівся розташований на виборчому штабі О. Бондаря величезний баннер із зображенням кандидата. Причому вигорів так, що обличчя та напис, за кого голосувати, залишилися. О. Бондар не знімав того баннера, а, навпаки, казав, що це – чудовий піар і розповсюджував агітпродукцію з фотографією підгорілого рекламного носія.

Існує також версія, що цей підпал був потрібен для перенесення сесії, де розглядалися земельні питання, з 14.00 на 10.00 і недопуску на неї небажаних ірпінській владі свідків.

Відповіді

 • 2007.11.16 | Mr.Fire

  Re: Агонія супроводжується піроманією


  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Сьогодні приблизно о першій годині ночі загорівся джип нелегітимного Ірпінського міського голови Олега Бондаря, який швидко погасили, після чого його господар поїхав перевіряти комунальні підприємства, чим викликав чимале здивування їхніх працівників.


  Ну кто ж так палит... Правильно подожженную машину гасить бесполезно...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.16 | Гостомель!!!

   Re: Агонія супроводжується піроманією

   У бондаря Лексус джип Такий як у Чернявского брихуна !! Знаемо ціх фокуснеків добре ! Ніхто Бондарю нічого не палив !! хатілиб спалили!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua