МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко почав відкриту війну з Балогою(/)

11/17/2007 | TrollSeeker
http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/17/66981.htm

Лідер блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Юрій Луценко сподівається, що на наступному тижні президент країни висловить свою чітку позицію про зобов'язання НУ-НС створити коаліцію з БЮТ.

"Я впевнений, що на наступному тижні він (Віктор Ющенко) вступить у цю політичну гру і скаже своє слово... Президент уже сказав: всі обрані депутати НУ-НС повинні підписати зобов'язання створити демократичну коаліцію", - сказав він в ефірі "5 каналу" в п'ятницю ввечері.

Луценко відзначив, що суть питання не в тому, що члени НУ-НС Ігор Кріль, Василь Петьовка і секретар РНБО Іван Плющ не підписали документ про коаліцію з БЮТ.

"Не в них питання. Прізвища можуть бути зовсім інші, але є деякі гравці, які, влаштовуючи різні моделі, борючись проти персоналій або за персоналії, забувають про національний інтерес, зрештою - про відповідальність за дані обіцянки виборцям", - сказав він.

На питання ведучого, хто ж є таким "гравцем", Луценко сказав: "Ключовим гравцем є пан Балога (глава секретаріату президента Віктор Балога), від якого залежить частина нестійких депутатів, що з ним зв'язані і сьогодні декларують сумнів у доцільності такого союзу (з БЮТ)".

"Я практично впевнений, що це - тільки інтриги, що це тільки збільшення свого виграшу в переговорах. Але це стало непристойно ... довгим і непристойно ставить під сумнів спільний результат (створення коаліції з БЮТ)", - додав лідер НУ-НС.

Луценко також повідомив, що днями він має намір зустрітися з Балогою.

Він також додав, що його позиція для глави президентського секретаріату - не новина, однак раніше він не заявляв про неї привселюдно, сподіваючись на врегулювання питання всередині блоку. Однак, за словами Луценка, представники НУ-НС, які не підписали документ, дискредитують усіх членів блоку.

Луценко також підкреслив, що не претендує бути лідером єдиної партії на основі блоку НУ-НС.

Відповіді

 • 2007.11.17 | kotygoroshko

  чому не з Росією за острів Тузла?

  в чому суть "війни" між Луценком і Балогою?

  так товкітню свиней біля корита також треба називати "війною"? і робити з цього шум? а від чого цим шумом намагаються відвернути увагу виборців?

  крім того тисячі разів проходила тема, що політики грають у "гівнометальні війни" між собою тільки "на людях", а насправді цілуються взасос і дружать сім*ями
  оскільки принцип "наіпи виборця" їх об*єднує значно сильніше, ніж роз*єднує боротьба за доступ до тіла преза або до корита взагалі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.17 | TrollSeeker

   Re: чому не з Росією за острів Тузла?

   kotygoroshko пише:
   > оскільки принцип "наіпи виборця" їх об*єднує значно сильніше, ніж роз*єднує боротьба за доступ до тіла преза або до корита взагалі
   Балозі "наіпи виборця" вигідніше, ніж Луценку. Окрім того, політичні перспективи Луценку важливіші, ніж Балозі. Балога набагато більший риг, ніж нушник. Луценко - навпаки.
  • 2007.11.17 | хохол

   Чому не з Росією за острів Тузла?= А кому нужна эта Затрахандия!

 • 2007.11.17 | привид Романа ShaRP'а

  Красиво, и прямо по хитрой баложьей морде.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.17 | Володимир

   Re: Красиво, и прямо по хитрой баложьей морде.

   Вперше згоден з Привидом.
   По баложій мармизі.
 • 2007.11.17 | хохол

  Re: Луценко почав відкриту війну з Балогою(/)

  К сожалению, от мнения Балоги зависят не только несколько депутатов, но и сам наш безвольный президент.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua