МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

з історії "потворних коаліцій"

11/20/2007 | Tatarchuk
Перша "чудовищная коалиция" (monstruoasa coaliţie) була з такою назвою в Румунії. Там був такий собі господар Куза, він всіх дістав своїми планами бути водночас схожим і на російського цара, і на Наполеона ІІІ, і от дві дуже ворогуючи групировки - ліберали та консерватори - разом його скинули. За допомогою парламенту, у 1866 році. Потім вони все-таки позмагалися, але то інша історія (західна ориентація перемогла до речі).

Так от, це я в контексті "ідеї Плющ" (була така ідея фікс і був такий містер Фікс, в якого завжди був план).
Ющенко робить щасливе обличчя, цілує в щоки Тимошенко-прем\єрку (з повноваженнями Януковича) і Януковича-спікера (з повноваженнями Мороза). В самого Ющенка залишаються повноваження Балоги. Нашеукраїнці розповзаються по виконавчим гілкам, нервово курять в кулуарах і все таке.

Потворна коаліція (можна й так: "красуня та чудовисько") приймає купу конституційних законів, та хоч кожного тижня.
Бо як це класно - народ бєзмолвсвуєт, от радості в зобу диханьє спьорло, небивалоє єдінєніє. Референдуми - мабуть не потрібні коаліції з такою назвою, бо є 300 спартанців.
Нічого так картинка... от тільки уявляю проти кого ці закони напринимають. Чи бува не проти нас грішних? їм же навіть боротися буде більше не з ким, окрім "нас".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua