МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перша в світі марку з нагоди 75 річниці Голодомору

11/20/2007 | keymaster
Об'єднання Українців Нової Зеландії (ОУНЗ) повідомило про випуск першої в світі марки на вшанування 75-ї річниці Голодомору в Україні.

Марки номінальною вартістю 0, 50 НЗД та 1,50 НЗД випущено в обмеженій кількості 600 штук. Очікується, що марка швидко стане рідкістю для колекціонерів, оскільки переважну кількість марок буде подаровано Українським організаціям за кордоном та в Україні. Перший день марки (24 листопада) приурочено до Дня пам'яті жертв Голодомору.

103 конвертів першого дня (КПД) буде урочисто погашено о 10 ранку 24 листопада у Спеціалізованому поштовому відділенні Пошти Нової Зеландії, що знаходиться на Квін стріт у місті Окленд. ОУНЗ випускає три КПД ексклюзивного видання, а також 100 простих номерованих КПД. Ексклюзивні примірники КПД різняться дизайном конвертів, а також мають прикріпленими обидві марки (номінальною вартістю 0,50 НЗД та 1,50 НЗД). Більшість простих КПД мають марку номіналом 0,50 НЗД.

Ексклюзивний подарунковий набір включає КПД ексклюзивного видання, а також блок марок номіналом 0,50 НЗД. Два Ексклюзивні подарункові набори буде подаровано: Президенту України – вшп. Віктору Ющенку та Генерал Губернатору Нової Зеландії – вшп. Ананду Сатьянанду. Третій ексклюзивний набір залишиться власністю Об'єднання Українців Нової Зеландії.

Понад 60 простих КПД і 2 блоки марок номіналом 0,50 НЗД буде подаровано ряду організацій включаючи Світовий Конгрес Українців для подальшого розповсюдження між організаціями- членами, Міжнародному Фонду "Україна 3000", Національному Інституту Пам'яті України, СБУ, іншими новозеландським, українським та міжнародним організаціям (з повним переліком отримувачів можна ознайомитися на http://holodomor-stamps.info)

Решту КПД та марок буде запропоновано для придбання членам Об'єднання Українців Нової Зеландії та далі для колекціонерів для придбання через аукціон http://www.zillion.co.nz/search/index.php?q=holodomor.

Єдиний в світі блок марок номіналом 1,50 НЗД буде продано безпосередньо з аукціону. http://www.zillion.co.nz/listing/4336389/
Додаткову інформацію про випуск та придбання марок можна отримати за адресою http://holodomorstamps.info (англійською мовою) або звернувшись за адресою stamps@nzukrainians.org.

Організація Українців Нової Зеландії висловлює спеціальну подяку п. Юрію Федику (Австралія) та співробітникам New Zealand Post, без допомоги яких ця марка би не побачила світу.

Відповіді

  • 2007.11.21 | Д-р

    Re: Перша в світі марку з нагоди 75 річниці Голодомору

    Ще один ляпас Українським урядовцям. Перша в світі марка, присвясена Голодомору - не в Україні, а в Новій Зеландії - на протилежному кінці світу. Втім, пан Рудьковський (наш міністр зв'язку), мабуть, як і всі соцкомуняки, заперечує Голодомор, як факт.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua