МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З історії Визвольних змагань. Створення Дивізії СС

11/22/2007 | Bayan
Вельми примітивний прийом.

Вже не раз намагались на'вязати "правильну" розшифровку назви Дивізія СС "Галичина" - як дивізії Січових Стрільців.
Та кожного разу знаходився хтось, хто псував малину, роз'яснював і часто на документах те, що у німецьких військах не могло бути дивізій січових стрільців і що насправді означала ота абревіатура.

Тоді невтомні ультра-патріоти узялись з іншого кінця. Користуючись тим, що до патріотизму і репутації усусів питань нема, намагаються призвичаїти пересічного українця (читай:лоха, необізнаного з фактами), що власне термін "Дивізія СС" є нібито історичним, таким що завжди перекладався як Дивізія Січових Стрільців.
Таким чином протягується аналогія: там дивізія - і тут дивізія. Там СС - і тут СС. Там герої - ну то ж і тут герої.

Невинахідливо, панове. Білими натками шито.

Відповіді

 • 2007.11.22 | igorg

  Люди йшли в СС бо наразі не бачили інших

  варіантів захистити себе від більшовизму, з котрим мали нагоду познайомитися. Проти злочинів більшовиків, що є цілковитою кривавою вакханалією, злочини військовиків СС є просто окремими інцидентами котрі цілком можна розслідувати і котрі й розслідувалися кожен окремо.
  На жаль демократичні уряди Європи й США абсолютно нічого не зробили щоб припинити більшовицьку вакханалію. Та й нині соромязливо відводять очі від цієї проблеми. Засудивши фашизм (разом з більшовиками до речі) вони й пальцем не поворухнуть, аби аналогічну процедуру провести з комунізмом і більшовизмом. Це тіпа ваші власні, азіатські проблеми. А взагалі фашизм, це найбільш вдалий ідеологічний проект комуністів для прикриття власних злочинів перед світом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.22 | Sean

   Вибір у молодого галичанина був такий:

   1. Бути мобілізованим до червоної армії гарматним м'ясом "за родіну, за сталіна" і загинути за встановлення в Галичині окупаційного большевицького режиму.

   2. Піти до лісу (УПА)

   3. Піти до "Галичини"
 • 2007.11.22 | Sean

  Ви, пане Bayan'е, даруйте на слові, хвігню кажете

  Bayan пише:
  > Вельми примітивний прийом.
  У Вас - так.

  > Вже не раз намагались на'вязати "правильну" розшифровку назви Дивізія СС "Галичина" - як дивізії Січових Стрільців.
  Дивізія СС і Дивізія Waffen SS "Галичина" (до речі, таку назву вона носила дуже недовго) - це зовсім різні речі, хоча в лавах останньої була певна кількість ветеранів.


  > Тоді невтомні ультра-патріоти узялись з іншого кінця. Користуючись тим, що до патріотизму і репутації усусів питань нема, намагаються призвичаїти пересічного українця (читай:лоха, необізнаного з фактами), що власне термін "Дивізія СС" є нібито історичним, таким що завжди перекладався як Дивізія Січових Стрільців.
  По-перше, усусуси і "київсько-білоцерківські" СС - різні, хоча і дуже споріднені, формації.
  По-друге, Січові Стрільці самі використовували абревіатуру СС, не залишаючи ні Вам ні іншим жодного шансу ехвективно повправляти си в інсинуаціях :)

  > Таким чином протягується аналогія: там дивізія - і тут дивізія. Там СС - і тут СС. Там герої - ну то ж і тут герої.
  Ви є абсолютно праві - і там герої і тут герої. І я щиро бажаю Вам дожити до дня, коли і вояків "Галичини" буде вшановано на державному рівні. А це - буде.

  > Невинахідливо, панове. Білими натками шито.
  То нащо Ви шиєте білими натками?
 • 2007.11.22 | Kerrang

  Re: З історії Визвольних змагань. Створення Дивізії СС

  Яка різниця, хто як називався?
  На цю тему:

  http://sd.net.ua/2007/08/16/ss_galichina_grazhdanskaja_vojjna_19411945.html

  Нельзя игнорировать такой факт – на стороне Германии сражались почти 220 тысяч украинцев. Такое огромное количество украинцев, сражавшихся на стороне вермахта, не позволяет классифицировать их как отдельных «предателей и отщепенцев». Фактически речь идет о гражданской войне между украинцами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua