МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чого ми варті. Та чи варті взагалі? Думаю, що так, але...

11/24/2007 | Вільний радикал
Хтось, колись, здається це була ПАНІ запитав тут:"Що нам вимагати від політиків?"

Я тоді відповів, що головне не ЩО, а ЯК домогтися від них наших вимог. Відповіді я тоді не почув, зі зрозумілих причин – ми не зможемо домогтися виконання якихось слушних, необхідних, чи належних дій, які би сприяли поступу у потрібному напрямку, допоки суспільство (його більшість) цього не зрозуміє.
Поки що, НМД, суспільство не має чіткої пропозиції, чи розуміння, чого воно прагне, а також чи досяжні його прагнення, і якщо так, то яким чином цього, бажаного дістатися.

Тож як результат, маємо смердючу демагогію з екранів ТБ та від радіо різних гурів на кшталт Чєчєтова, Тарасика, чи то пані Германової про їхню невпевненість у можливості створення коаліції БЮТ-НУНС та т.ін. маячню.

Натомість не чуємо дійсно конструктивних ідей з жодного боку. За таких обставин, залишається лише покластися на природу – від смерті ще жоден не втік, тобто, поки не виздихає це покоління, годі чекати чогось кращого.

Можливо я десь помиляюся, тому буду дуже вдячний за підказку, де саме і як, чи що зробити, аби ця помилка не стала дійсністю.

P.S. Вагаючись, але спробую ще раз... Ні, не варто. Крапка.

Відповіді

 • 2007.11.24 | Хороший Человек

  Кгм

  Якось мені приснилося, що я помру. Я прокинувся, побіг на кухню, знайшов там дві коробки - одну порожню, а другу з сірниками. Сів і став перекладати по одному сірнику з коробки в коробку. Переклав усі. І не помер.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.24 | TrollSeeker

   Але так буде не завжди. Можна смерть свою і проспати.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua