МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

11/24/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Перший день роботи нового парламенту засвідчив можливість реалізації сценарію перетворення Верховної Ради VI скликання на безкоаліційний і тимчасовий парламент. Таку думку висловив Заступник лідера БЮТ Микола Томенко в інтерв’ю „5 каналу” для програми „Час інтерв’ю”.

„Як не дивно, різні політичні сили тією чи іншою мірою посприяли цьому вчора, під час урочистого засідання парламенту нового скликання”, - вважає народний депутат. Так, найбільшою помилкою Микола Томенко вважає виступ Олександра Мороза, який попри свою риторику на захист українського парламентаризму, зробив власні політичні образи основою свого виступу, таким чином принизивши статус парламенту та посади Голови Верховної Ради. Не до кінця правильною, на думку народного депутата, була і позиція фракцій НУНС та БЮТ, які демонстративно вийшли із сесійної зали під час виступу Олександра Мороза, оскільки парламентарі мусять демонструвати зразки більшої політичної витримки та толерантності.

Ще однією помилкою Микола Томенко вважає те, що команда Президента переконала Віктора Ющенка не бути присутнім на урочистому відкритті нового парламенту, таким чином давши знак суспільству, що Верховна Рада VI скликання, ще жодного дня не попрацювавши, вже не сприймається Президентом України. „А ідея Партії регіонів самочинно перенести чергове засідання парламенту з вівторка на четвер робить все більше вірогідною тезу про тимчасовість та безкоаліційність Верховної Ради VI скликання”, - вважає Микола Томенко.

Однак, якщо на наступному тижні у парламенті буде офіційно проголошено про створення демократичної коаліції та обрано керівництво Верховної Ради, то новий парламент зможе зайняти своє місце як ключового інституту влади в Україні.

Відповіді

 • 2007.11.25 | Володимир

  Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

  Ще, максимум, тиждень - і ця можливість перетвориться на реальність.
 • 2007.11.25 | Тарас Токар

  Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Перший день роботи нового парламенту засвідчив можливість реалізації сценарію перетворення Верховної Ради VI скликання на безкоаліційний і тимчасовий парламент. Таку думку висловив Заступник лідера БЮТ Микола Томенко в інтерв’ю „5 каналу” для програми „Час інтерв’ю”.
  >
  > „Як не дивно, різні політичні сили тією чи іншою мірою посприяли цьому вчора, під час урочистого засідання парламенту нового скликання”, - вважає народний депутат. Так, найбільшою помилкою Микола Томенко вважає виступ Олександра Мороза, який попри свою риторику на захист українського парламентаризму, зробив власні політичні образи основою свого виступу, таким чином принизивши статус парламенту та посади Голови Верховної Ради. Не до кінця правильною, на думку народного депутата, була і позиція фракцій НУНС та БЮТ, які демонстративно вийшли із сесійної зали під час виступу Олександра Мороза, оскільки парламентарі мусять демонструвати зразки більшої політичної витримки та толерантності.

  І вашим, і нашим... Дуже "коректно" і "толерантно".
  >
  > Ще однією помилкою Микола Томенко вважає те, що команда Президента переконала Віктора Ющенка не бути присутнім на урочистому відкритті нового парламенту, таким чином давши знак суспільству, що Верховна Рада VI скликання, ще жодного дня не попрацювавши, вже не сприймається Президентом України. „А ідея Партії регіонів самочинно перенести чергове засідання парламенту з вівторка на четвер робить все більше вірогідною тезу про тимчасовість та безкоаліційність Верховної Ради VI скликання”, - вважає Микола Томенко.

  Цікаво, а як сприймається ВРУ 6-го скликання самим Миколою Томенком? І як тепер сприймається сам Томенко простим виборцем, коли той побачив його домашні апартаменти в ефірі 5 каналу?
  >
  > Однак, якщо на наступному тижні у парламенті буде офіційно проголошено про створення демократичної коаліції та обрано керівництво Верховної Ради, то новий парламент зможе зайняти своє місце як ключового інституту влади в Україні.

  Ключовим інститутом влади Верховна Рада України 6-го скликання навряд чи буде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.25 | TrollSeeker

   Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

   Тарас Токар пише:
   > Майдан-ІНФОРМ пише:
   > Цікаво, а як сприймається ВРУ 6-го скликання самим Миколою Томенком? І як тепер сприймається сам Томенко простим виборцем, коли той побачив його домашні апартаменти в ефірі 5 каналу?
   На жаль його апартаменти не бачив, а які вони?

   > > Однак, якщо на наступному тижні у парламенті буде офіційно проголошено про створення демократичної коаліції та обрано керівництво Верховної Ради, то новий парламент зможе зайняти своє місце як ключового інституту влади в Україні.
   >
   > Ключовим інститутом влади Верховна Рада України 6-го скликання навряд чи буде.
   Все робиться для того.
  • 2007.11.26 | Михайло Свистович

   Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

   Тарас Токар пише:
   >
   > І як тепер сприймається сам Томенко простим виборцем, коли той побачив його домашні апартаменти в ефірі 5 каналу?

   В нього досить скромні домашні апартаменти як на політика такого ранґу і нардепа кількох скликань.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.26 | Тарас Токар

    Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

    Михайло Свистович пише:
    > Тарас Токар пише:
    > >
    > > І як тепер сприймається сам Томенко простим виборцем, коли той побачив його домашні апартаменти в ефірі 5 каналу?
    >
    > В нього досить скромні домашні апартаменти як на політика такого ранґу і нардепа кількох скликань.
    А "політик такого рангу" має мати більші апартаменти??? :what:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.26 | Михайло Свистович

     Re: Томенко вважає, що ймовірність безкоаліційної ВР залишається

     Тарас Токар пише:
     >
     > А "політик такого рангу" має мати більші апартаменти???

     Не має, а має :) Тобто не має мати, а фактично має, це легко побачити по апартаментах інших політиків. В Томенка ж заробітки дозволяють мати ті апартаменти, які він має. Трикімнатна квартира на Оболоні це не якийсь там особливий шик як для політика рангу Томенка. переважна більшість навіть ірпінських "політиків" має більші апартаменти.
 • 2007.11.25 | SEMEN

  І далі БЮТ буде колотити Україну!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.26 | padluka

   Колотять усі політики. Їхню нехай...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua