МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Нунсівця" з зірковою хворобою просять припинити свій терор (/)

11/28/2007 | TrollSeeker
http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/27/67466.htm

"Нунсівця" з зірковою хворобою просять припинити свій терор

Член фракції "Наша Україна – Народна самооборона" Ігор Кріль, який не підписав угоду про створення коаліції між БЮТ та "НУ-НС", має скласти депутатські повноваження.

Таку думку висловив заступник голови фракції "НУ-НС" Руслан Князевич.

"Конструктивній діяльності Кріля постійно заважають якісь незрозумілі причини – то ручку забув, то не прочитав, то прозорості засідань, на яких його не було, не вистачає", - зазначив Князевич.

"У цьому випадку, я підтримую його сьогоднішню заяву скласти депутатські повноваження і не тероризувати Україну", - додав він.

Крім того, заступник фракції "НУ-НС" нагадав, що "вся ця "крілеліада" тягнеться вже цілий місяць".

"Ігор Кріль вже звик бути зіркою, даючи коментарі направо і наліво про свою принциповість та незаангажованість", - зазначив Князевич.

"І надалі він, мабуть, бачить себе депутатом, який повинен займатися не законотворчістю, а розповідати свої бурхливі фантазії", - додав він.

За словами Князевича, "за зірковою хворобою цього "народного обранця", він не помічає, що грається з долею країни і ревізує волевиявлення мільйонів українських громадян, які віддали свої голоси за майбутню демократичну коаліцію".

Відповіді

 • 2007.11.28 | Pavlo Z.

  п.Князевич не до того звертається.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | Tatarchuk

   і знову полетіли шифрограааами...

   На кого ви весь час натякаєте? На Сарумана? На Саурона? На якогось Неназиваємого? :)
 • 2007.11.28 | TrollSeeker

  Не буде ж він звертатись напряму до "пахана" Кроля.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua