МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гм... Ще один погляд... (/)

11/28/2007 | TrollSeeker
http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/474cc1afcab3b/

Андрій Окара

Віктор Ющенко – "Приятель Покойника"

В одному відомому фільмі трапилось жахливе: бандюки повинні були завалити чувака, який їх жорстоко кинув, але випадково помилились і замість нього замочили іншого – ні в чому не винного "ботана" – людину-рослинку.

Щось таке трапилось і в українській політиці: мали були завалити Ющенка, а замочили Мороза.

Після пріснопам'ятної ночі на Івана Купала (7 липня 2006 року) всі подумали, що Мороз – справжній Іуда і кидала. Тому його рейтинг вмер раз і назавжди, а соцпартія в одній тільки Полтавській області з колишніх 12,74% (2006 року) обвалилась до 2,98% (2007 року).

Після Івана Купала назва партії перетворилась на синонім зради, а ім'я Мороза, який став спікером на дев'ять місяців, перетерли через жорна моральних оцінок – аж поки його не перемололи в прах.

Бо Оранжева революція зробила моральний вимір домінуючим в українській політиці вати: неморальна в очах громадськості (журналістів, політологів, інколи навіть просто звичайних обивателів) поведінка того чи іншого політика вбиває його для майбутнього політичного життя.

Але інколи навіть і цей суд – грізний та невідворотній – дає проколи.

Саме це трапилося і з Морозом. Його розвели на замануху од Партії регіонів якраз тоді, коли "регіоналів" спокушала "Наша Україна" в надії кинути леді Ю з її косою та прем'єрськими забаганками.

Отже, якщо казати мовою біблійних образів, Мороз – це аж ніяк не Іуда. Він скоріше – вітхий Адам, якого спокусила Єва, яку саму спокусив Змій-Спокусник з "Нашої України" (у 2006 році це ще не Балога).

Коротше кажучи, перед Морозом треба ще три рази колективно вибачитись, визнати його жертвою інтриг "Нашої України" і посипати голову попелом. Або сміттям.

Ну невже ця дама з Катеринослава така вже жахлива, невже вона, наче ядерна війна, така невідворотня, що заради неї кавалери-чоловіки готові стрибати у вогонь та палити свої політичні репутації, свої добрі імена, своє майбутнє у політиці?

Мороз спалився в очах громадськості першим – як видно, помилково.

Хто на черзі?

Ніж для колоття льоду вже наточений.

Але лежить він на вулиці Банковій.

Відповіді

 • 2007.11.28 | Адвокат ...

  Це не погляд, але "понос сознанія" пана Окари.

  Як у Турґєнєва: "Прекрасноє било віно! Випіл стаканчік, і пошьол сюжетєц."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | TrollSeeker

   А може Мороз на героя тягне?Як ото його легендарний співпартієцьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua