МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Запитання до Мінора

11/28/2007 | Тарас Токар
Кого Ви хотіли б бачити на посаді голови Верховної Ради України шостого скликання?

Відповіді

 • 2007.11.28 | Лікар

  Мінор має висунути Ляшка - щоб всі сміялтся і плакали

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | Мінор

   Як ти писав мені - "шуруй" звідси (л)

   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1196255864
  • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

   Ні, Мінор отримає від Ляшка суму. А Ляшко від Мінора. І обидва..

   ...не підуть в день Х на засідання ВР, залишаючись чистими перед партією. :)
 • 2007.11.28 | Чучхе

  Він має підтримати свого екс-шефа Плюща

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | Лікар

   А мо" повернеться до Мороза?:)

  • 2007.11.28 | Мінор

   Після того, як я звільнився на знак протесту проти "Заяви трьох"

   Микола, а чому ти думаєш, що окрім тебе усі хворіють ретроградну амнезію? Кого ти хочеш надурити?

   Ти чому більше заздриш: тому, що я працював прес-секретарем Голови Верховної ради у 2000 році чи тому, що я звільнився добровільно у 2001 році?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Чучхе

    Ні, просто згадую твою минулу посаду

    а чому мені заздрити? я не роблю політичної кар"єри.
 • 2007.11.28 | Мінор

  В"ячеслава Кириленка - його обрано від фракції НУНС

  А хіба вже обрали іншу кандидатуру?

  Неформально, Кириленко мені імпонує більше, адже він, як і Доній, один з організаторів УСС і студентського голодування у 1990 році.

  Забути про власну участь в УСС, а я був головою УСС педінституту і членом всеукраїнського оргкомітету ще у 1989 році, я звичайно ж, не можу. Тому я щодо "Кирила" не об"єктивний і буду його підтримувати у будь-якому разі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.28 | Крот

   Re: В"ячеслава Кириленка - його обрано від фракції НУНС

   Історичний факт: Кириленко причетний до розвалу Радянського Союзу. А Плющ був активним комуністом у ті часи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Мінор

    І не тільки. Плющ ніколи не став би спікером, якби не збіг

    обставин. По-перше зрадницька еміграція до Москви Володимира Івашка, тодішнього голови Верховної Ради. По-друге обрання першого заступника Івашка Леоніда Кравчука, який замість нього очолив Раду, Президентом України.

    Це навіть не можна порівняти з Адамом Мартинюком. В УРСР Верховна Рада по суті була ритуальним органом без реальної влади. Плющ перескочив туди з облвиконкому. Як мені розповідали, його взяли... бо він добре знав, де робити шашлик на Київщині і вмів це діло вдало організувати.

    Отак шашличник, тамада партійних випивох, раптово став хоч і не першим, але й не другим в незалежній країні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Бурлака

     Re: І не тільки. Плющ ніколи не став би спікером, якби не збіг

     Мінор пише:
     > обставин. По-перше зрадницька еміграція до Москви Володимира Івашка, тодішнього голови Верховної Ради. По-друге обрання першого заступника Івашка Леоніда Кравчука, який замість нього очолив Раду, Президентом України.
     >
     > Це навіть не можна порівняти з Адамом Мартинюком. В УРСР Верховна Рада по суті була ритуальним органом без реальної влади. Плющ перескочив туди з облвиконкому. Як мені розповідали, його взяли... бо він добре знав, де робити шашлик на Київщині і вмів це діло вдало організувати.
     >
     > Отак шашличник, тамада партійних випивох, раптово став хоч і не першим, але й не другим в незалежній країні.

     І не дивлячись на це все ви погодились піти до нього у прес-секретарі :( А потім перебігли до Мороза і доводили тут всім нам, що він найкращий. Потім полюбили Ющенка. Зараз Юлю. Чи надовго?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | lanka

      До Мінора - в продовження теми.

      Бурлака пише:
      > Мінор пише:
      > > обставин. По-перше зрадницька еміграція до Москви Володимира Івашка, тодішнього голови Верховної Ради. По-друге обрання першого заступника Івашка Леоніда Кравчука, який замість нього очолив Раду, Президентом України.
      > >
      > > Це навіть не можна порівняти з Адамом Мартинюком. В УРСР Верховна Рада по суті була ритуальним органом без реальної влади. Плющ перескочив туди з облвиконкому. Як мені розповідали, його взяли... бо він добре знав, де робити шашлик на Київщині і вмів це діло вдало організувати.
      > >
      > > Отак шашличник, тамада партійних випивох, раптово став хоч і не першим, але й не другим в незалежній країні.
      >
      > І не дивлячись на це все ви погодились піти до нього у прес-секретарі :( А потім перебігли до Мороза і доводили тут всім нам, що він найкращий. Потім полюбили Ющенка. Зараз Юлю. Чи надовго?


      Дійсно, судячи з того, що Ви є таким стрибунцем, від Вас можна очікувати переходу до Януковича і обливання брудом Тимошенко. Що Ви скажете з цього приводу?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.30 | Мінор

       Перепрошую, таке припущення є дебільне

       Я не є "стрибунцем", а завжди підтримував опозицію до Кучми. Робота по організації виборів Терьохіна або реклами Мороза є професійною. Але ж (на відміну від Цибулька, наприклад), я не пішов допомагати кандидату від Кучми? То де ж тут зміна поглядів?

       Інформацію про Плюща я отримав уже працюючи в нього. Я вперше чую, що мій принциповий політичний крок - відставка (до речі єдина добровільна відставка в історії України з цієї посади) на знак незгоди із заявою трьох та затягуванням справи Гонгадзе є "стрибком". Між іншим я два роки потім не міг знайти достойну роботу.

       Нарешті перехід у 2006 році на роботу до БЮТ пов"язаний з моєю роботою по організації реклами та піару, але панове, у 2006 році СПУ та БЮТ ще були близькими союзниками. Та й БЮТ постійно і заслужено звинувачують у лівих поглядах, які я підтримую.

       Я працював на виборах БЮТ, залишаючись членом СПУ. Про це всі знали. Зрештою я вийшов з СПУ тільки після зради Мороза. На сайті Майдан я захищаю ліву позицію останні 6 років.

       Це перший і останній раз, коли я відповідаю на подібні звинувачення на свою адресу. Іншим разом буду давати посилання на цей постинг.

       >Дійсно, судячи з того, що Ви є таким стрибунцем, від Вас можна очікувати переходу до Януковича і обливання брудом Тимошенко. Що Ви скажете з цього приводу?

       Зрештою робіть висновки не зі слів, а по справах. 10 мільйонів доларів я не взяв, бо гидко. Якщо БЮТ (а це не присниться навіть у кошмарі) пішов би на ширку, я б склав депутатський мандат. Втім, можливо для Вас, це було б "черговим стрибком". Людина, яка має погляди, орієнтуватись має на погляди, а не назву команди, партії або фірми.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.11.30 | padluka

        Re: Перепрошую, таке припущення є дебільне

        Мінор пише:
        > Я не є "стрибунцем", а завжди підтримував опозицію до Кучми. Робота по організації виборів Терьохіна або реклами Мороза є професійною. Але ж (на відміну від Цибулька, наприклад), я не пішов допомагати кандидату від Кучми? То де ж тут зміна поглядів?

        А чим Мороз кращий від Кучми???
        >
        > Інформацію про Плюща я отримав уже працюючи в нього. Я вперше чую, що мій принциповий політичний крок - відставка (до речі єдина добровільна відставка в історії України з цієї посади) на знак незгоди із заявою трьох та затягуванням справи Гонгадзе є "стрибком". Між іншим я два роки потім не міг знайти достойну роботу.
        >
        > Нарешті перехід у 2006 році на роботу до БЮТ пов"язаний з моєю роботою по організації реклами та піару, але панове, у 2006 році СПУ та БЮТ ще були близькими союзниками. Та й БЮТ постійно і заслужено звинувачують у лівих поглядах, які я підтримую.
        >
        Так чому Ви тоді стали політиком від БЮТ? Працювали б тоді в якійсь рекламній фірмі, або політологом. Посада депутата для Вас стала винагородою від Юлії Володимирівни.

        > Я працював на виборах БЮТ, залишаючись членом СПУ. Про це всі знали. Зрештою я вийшов з СПУ тільки після зради Мороза. На сайті Майдан я захищаю ліву позицію останні 6 років.

        Від кого???
        >
        > Це перший і останній раз, коли я відповідаю на подібні звинувачення на свою адресу. Іншим разом буду давати посилання на цей постинг.
        >
        > >Дійсно, судячи з того, що Ви є таким стрибунцем, від Вас можна очікувати переходу до Януковича і обливання брудом Тимошенко. Що Ви скажете з цього приводу?
        >
        > Зрештою робіть висновки не зі слів, а по справах.
        По справах і робимо...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | padluka

         Міноре, дайте будь ласка відповіді на мої запитання вище

       • 2007.11.30 | Бурлака

        Re: Перепрошую, таке припущення є дебільне

        Мінор пише:
        >
        > Інформацію про Плюща я отримав уже працюючи в нього. Я вперше чую, що мій принциповий політичний крок - відставка (до речі єдина добровільна відставка в історії України з цієї посади) на знак незгоди із заявою трьох та затягуванням справи Гонгадзе є "стрибком".

        А чому ви не зробили цей крок, коли отримали "інформацію про Плюща я отримав уже працюючи в нього"? А виправдовували Плюща або не підтримували закиди щодо нього ще на форумі gongadze.org? Це ще до заяви трьох були тоді закиди щодо ніякої позиції Плюща.
       • 2007.11.30 | lanka

        Ви не дуже виховані, як на журналіста...

        Мінор пише:
        > Я не є "стрибунцем", а завжди підтримував опозицію до Кучми. Робота по організації виборів Терьохіна або реклами Мороза є професійною. Але ж (на відміну від Цибулька, наприклад), я не пішов допомагати кандидату від Кучми? То де ж тут зміна поглядів?
        >
        > Інформацію про Плюща я отримав уже працюючи в нього. Я вперше чую, що мій принциповий політичний крок - відставка (до речі єдина добровільна відставка в історії України з цієї посади) на знак незгоди із заявою трьох та затягуванням справи Гонгадзе є "стрибком". Між іншим я два роки потім не міг знайти достойну роботу.

        > Нарешті перехід у 2006 році на роботу до БЮТ пов"язаний з моєю роботою по організації реклами та піару, але панове, у 2006 році СПУ та БЮТ ще були близькими союзниками. Та й БЮТ постійно і заслужено звинувачують у лівих поглядах, які я підтримую.


        Ви - журналіст, "піарщик", з якою метою пішли в депутати? А як Ви ставитеся до того, що у раді БЮТ доведеться блокуватися з НУНС, який є м'яко кажучи не зовсім лівої орієнтації?
  • 2007.11.28 | Тарас Токар

   Re: В"ячеслава Кириленка - його обрано від фракції НУНС

   Кириленко - це коаліція з НУНС і БЮТ (може з блоком Литвина), а Плющ - це коаліція НУНС з ПР (теж з блоком Литвина). По Вашому, є така ймовірність?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.28 | Мінор

    Без коментарів

 • 2007.11.29 | padluka

  Демкоаліція буде, але це не означає, що ця коаліція

  одноголосно проголосує за Ю.Тимошенко. І навіщо тоді парламенту чи виборцям та демкоаліція?
 • 2007.11.29 | padluka

  До Мінора - БЮТ так легко відмовився від Кириленка?

  А Ви особисто тепер голосуватимете за Яценюка?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Tatarchuk

   дозволю собі репліку

   Що "Кириленко прдався БЮТ" існує виключно в уяві тих хто шукає шляхетні мотиви негідної поведінки НУНС. А Бют як не помиляюся обицяв підтримати кандидатуру яку висуне НУНС, а не персону таку-то.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

    Отгадайте загадку.

    Каким способом можно добиться, чтобы:
    а) Янукович стал головою ВР,
    б) Янукович оставался премьером,
    в) Конституция не была нарушена.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | Tatarchuk

     одночасно?

     SpokusXalepniy пише:
     > Каким способом можно добиться, чтобы:
     > а) Янукович стал головою ВР,
     > б) Янукович оставался премьером,
     > в) Конституция не была нарушена.

     Здається ніяк не можна, щоб Янукович очолював офіціально і пардамент і уряд.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

      Я ж казав, Ватсон, ви перебільшуєте можливості Конституційного..

      ...устрію.
      А про те, що є елементарним... ви забули.
      На щастя (може не дуже велике, але ж іншого нема) в ВР є два Януковича - батько і син. :)
   • 2007.11.30 | Тарас Токар

    Re: дозволю собі репліку

    Tatarchuk пише:
    > Що "Кириленко прдався БЮТ" існує виключно в уяві тих хто шукає шляхетні мотиви негідної поведінки НУНС. А Бют як не помиляюся обицяв підтримати кандидатуру яку висуне НУНС, а не персону таку-то.
    Я переконаний у тому, що в знищенні НУ-НСу зацікавлені всі інші політичні сили, які зараз на Олімпі. Так само, як і в знищенні БЮТ - всі інші. Так само, як і в ПР. Верховна Рада нинішнього скликання нагадує мені ліс, переповнений хижаками.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Предсказамус

     Вы упрощаете.

     Тарас Токар пише:
     > Я переконаний у тому, що в знищенні НУ-НСу зацікавлені всі інші політичні сили, які зараз на Олімпі. Так само, як і в знищенні БЮТ - всі інші. Так само, як і в ПР. Верховна Рада нинішнього скликання нагадує мені ліс, переповнений хижаками.
     БЮТ, по крайней мере пока, не выгодно уничтожение НУНС. В электорате НУНС есть примерно процентов 4-5, которые никогда не проголосуют за БЮТ, что бы ни случилось с НУНС. А собственный электоральный резерв БЮТ на этих выборах использовал почти полностью (по данным опросов только 1,5% сторонников БЮТ не пришло на выборы). То есть, случись очередные внеочередные выборы в ВР, без НУНС не обойтись. Nothing personal, just business.
  • 2007.11.29 | Мінор

   Кириленко друг, але єдність дорожча

   Ми підтримаємо кандидатуру НУНС, а не фізичну особу, яка подобається
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | SpokusXalepniy

    Ні, є випадок, коли ви не підримете.

    Якщо на посаду голови ВР блок НУ-НС видвине Тимошенку. :)
   • 2007.11.29 | samopal

    А скільки тепер за неї дають?

    "Хлопці" ж недарма переконували™ Раю, перенести засідання Ради майже на тиждень. Думаю, що поки вони не переконаються™, що у БЮТі когось таки прикупили, вони чи з одної, чи з іншої причини не з'являтимуться у Раді в достатній кількості - то важлива нарада в ВНБО, то критична поїздка кудись за кордон. Інтереси країни вищі за інтереси її електорату!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Мінор

     Я мабуть мислю занадто прямолінійно і не розумію Ваших натяків

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.30 | SpokusXalepniy

      В порядке интервью...

      Я пытаюсь иногда представить себя на месте депутата БЮТ, и у меня всё время выходит плохо. :) Очень уж пессимистично.
      Вот и в последние пару недель... Мне кажется, что полная безнадёга. Ну обязательно кто-нибудь не выдержит, кого-нибудь купят. Если не сейчас, то в момент самого ответственного голосования.

      Я не понимаю как Тимошенко может держать свою команду в таком оптимистическом состоянии. Ну, как верующих, ей богу! (может, действительно без этого нельзя).

      Самое интересное то, что она таки доказывает, что вера команды была не напрасной. А это меня ещё больше смущает. Колдовство какое-то.

      Вот я и спрашиваю у адекватного, пусть даже депутата... Не боитесь ли вы стать религиозным? :)
     • 2007.11.30 | samopal

      Жодних натяків

      Однак, можливо, що форма занадто вже "алегорична".
      Зави керівників БЮТ про "шалений тиск" це підтверджують.
      Думаю, йдеться про тиск не лише на БЮТ, не лише на депутатів, і не лише прпо фінансовий. І не лише БЮТівці про це говорять:
      http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1196372964&first=&last=&pattern=
      Заява про створення коаліції багато чого вирішує. Але не все...
 • 2007.11.30 | padluka

  Міноре, Ваш прогноз на вівторок 4 грудня

  Як будуть розвиватися події у Верховній Раді?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Мінор

   2 варіанти. Або оберемо Яценюка, або він візьме самовідвід

   Мені не сподобався мерседес Колесникова біля під"їзду Балоги:
   http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/30/67628.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | ОРИШКА

    А мені цей мерседес подобаєьтся...

   • 2007.11.30 | SpokusXalepniy

    А мені не подобається нинішня посада...

    ...потенційного спікера. Це в мене з давніх часів. Міністр закордонних справ ніколи не може бути людиною з вулиці (нехай він навіть тричі депутат).
    Ось, наприклад, Тарасюк. Нема де печатки ставити. Але якщо замислитись... "Рух" - зруйновано. В міжнародних справах - бурхлива діяльність (аж кипить), але РЕАЛЬНЕ просування, як від "руха". І на тлі всіх цих "реальних" досягнень він з обойми не випадає.
    У мене є лише одне пояснення - він профі (нажаль).

    Щось моя печінка відчуває те ж саме щодо Яценюка.
   • 2007.11.30 | Тарас Токар

    Re: 2 варіанти. Або оберемо Яценюка, або він візьме самовідвід

    Мінор пише:
    > Мені не сподобався мерседес Колесникова біля під"їзду Балоги:
    > http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/30/67628.htm
    А чи проводить зараз БЮТ переговори з Блоком Литвина?
   • 2007.11.30 | AxeHarry

    Re: 2 варіанти. Або оберемо Яценюка, або він візьме самовідвід

    А шотакоє?
    А можe пан нe знайшов місця для парковки і шоб Космічні Евакуатори нe завeзли його мeрса на штрафмайданчик, просто припаркував його на ніч там дe живe Ктулху? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua