МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Секретар Донецької міськради: національна ідея – це дурість

11/29/2007 | indus
Секретар Донецької міськради: національна ідея – це дурість

В Україні слід вводити кримінальну відповідальність не за заперечення Голодомору як геноциду українського народу, а за виправдання дій нацистів в роки Великої Вітчизняної війни. Про це «Новому Регіону» заявив Микола Левченко, секретар міської ради Донецька.


«Ніякого терміну не повинно бути, це абсурд. Кримінальну відповідальність потрібно вводити за виправдання нацизму, за виправдання голодомору, але за заперечення геноциду – це різні речі. Заперечення – це означає ставити під сумнів, писати наукові дисертації. Те, що вони намагаються робити, означає, що завтра жоден історик не зможе опублікувати документ, ніхто не зможе написати дисертацію на цю тему. Правда, яка нав'язується на багнетах і в яку примушують повірити силою, в першу чергу викликає сумнів», – сказав він.

Левченко піддав критиці трактування Голодомору президентом Віктором Ющенком, який стверджує, що це був геноцид українського народу, що прагнув до незалежності країни.

«Президент не знає історії, ніякого прагнення до незалежності тоді не було. Ми повинні розуміти, що регіони, які сьогодні є так званими “джерелами національної ідеї”, від якої, до речі кажучи, 8 мільйонів українців з 91 року зникло безслідно (вимерло, загинуло, виїхало; ось про що треба говорити, це приховують сьогодні), їх тоді не було у складі України. Вони були у складі Румунії, Польщі, Угорщини. А регіони, які постраждали найбільше – зокрема, Донбас, де цілі грецькі села вимерли. Про яку національну українську ідею можна говорити у греків? Це все дурість», – упевнений секретар міськради Донецька.


http://www.ngo.donetsk.ua/donsociety/1067

Відповіді

 • 2007.11.29 | Мінор

  Секретарю донецької міськради треба прозвітувати якою буде ціна

  за комунальні послуги цієї зими у місті, де він працює. Також він має розказати, коли заасфальтують вибоїни на околицях міста і чому в районі ставків так смердить каналізацією.

  Як тільки він дасть відповіді на ці прості питання, донеччани почнуть його справді підтримувати. Натомість ідейне дрочилово, яке ми спостерігаємо в нього вже кілька років, життя у Донецьку не поліпшує ні на грам.
 • 2007.11.29 | Svitlana

  Re: Секретар Донецької міськради: національна ідея – це дурість

  Ну от бачте - нарешті визначилися з національною приналежністю мешканців донбасу, на початку ХХ століття, принаймні. Важливим, між іншим, питанням. Виявляється, вони - греки. Щоправда, покищо не пояснили звідки на Донбасі вони взялися, якщо дурень Геродот стверджував, що греки море полюбляють, мол, обсіли Середземне неначе жабки ставочок. Ан нєт! Виявляється, греки - вони переважно у донбаських степах оселялися... Далі буде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | OlalaZhm

   Re: Секретар Донецької міськради – це дурість

   ...але греків в районі Маріуполя таки є повно. Але це нічого не міняє: вони наші, українські.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.29 | Svitlana

    Re: Секретар Донецької міськради – це дурість

    OlalaZhm пише:
    > ...але греків в районі Маріуполя таки є повно. Але це нічого не міняє: вони наші, українські.

    Маріуполь - так, бо біля моря, правда?
    статистики такої немає, звісно, але логіка та наявні спогади підказують, що шанси на виживання у приморських поселеннях завжди виші ніж по селах у степу... Але скільки у тої донецької області приморських територій.... До того ж Маріуполь - місто. А міста все ж підгодовували.

    Треба Левченку екскурсію (з телекамерами обов'язково) по донецьких селех влаштувати. З метою перевірити: чи розуміє він українську, якою по тих селех перважно і досі розмовляють... Не думаю, що за останні чотири роки розучилися. :)
   • 2007.11.29 | один_козак

    Сталіну потрібний був "совєтскій народ", а не греки, українці,

    кримські татари, чеченці, і т.д.

    У мене на заяви, що від більшовиків страждали не тільки українці, а відтак буцім-то голодомор - не геноцид, відповідь одна:

    "А МЫ И НЕ УТВЕРЖДАЕМ, ЧТО ГОЛОДОМОР БЫЛ ЕДИНСТВЕННЫМ ПРЕСТУПЛЕНИЕМ КРАСНОГО КРЕМЛЯ."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.29 | Svitlana

     Re: Сталіну потрібний був "совєтскій народ", а не греки, українці,

     один_козак пише:
     > кримські татари, чеченці, і т.д.
     >
     > У мене на заяви, що від більшовиків страждали не тільки українці, а відтак буцім-то голодомор - не геноцид, відповідь одна:
     >
     > "А МЫ И НЕ УТВЕРЖДАЕМ, ЧТО ГОЛОДОМОР БЫЛ ЕДИНСТВЕННЫМ ПРЕСТУПЛЕНИЕМ КРАСНОГО КРЕМЛЯ."
     Та хто ж споріт. просто варіації на тему "хто був самим постраждалим" в інтерпритації людей які намагаються довести, що постраждалих від злочинних дій взагалі не було - так, щось невродило, бувають настільки цікавими, що їх вже колекціонувати варто. Ну невтрималась я. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.11.29 | один_козак

      А мона ще й таку варіацію:

      "А МЫ И НЕ УТВЕРЖДАЕМ, ЧТО ГЕНОЦИД УКРАИНСКОГО НАРОДА БЫЛ ЕДИНСТВЕННЫМ ПРЕСТУПЛЕНИЕМ КРАСНОГО КРЕМЛЯ."

      Я ці фрази складаю і тримаю собі в голові для випадків, коли якісь комуняки намагаються перевести увагу на суміжні теми або ще якось викрутитися, щоб звинувачення заглушити чи показати невідповідними.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.11.29 | Svitlana

       Re: А мона ще й таку варіацію:

       один_козак пише:
       > "А МЫ И НЕ УТВЕРЖДАЕМ, ЧТО ГЕНОЦИД УКРАИНСКОГО НАРОДА БЫЛ ЕДИНСТВЕННЫМ ПРЕСТУПЛЕНИЕМ КРАСНОГО КРЕМЛЯ."
       >
       > Я ці фрази складаю і тримаю собі в голові для випадків, коли якісь комуняки намагаються перевести увагу на суміжні теми або ще якось викрутитися, щоб звинувачення заглушити чи показати невідповідними.

       Так, цей варіант мені навіть більше подобається.
       Хоч і не виключає складання дурниць, що говоряться "правовірними" на тему Голодомору.
       Треба, мабуть, на історії завести окрему тему, куди подібні вислови складать. Уявляєте, яка цікава картинка вийде, якщо це все купно розглядати?
 • 2007.11.29 | один_козак

  В нього дурість на лобі читається.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Адвокат ...

   То є не дурість. Хучь,-- ніде правди діти,-- виглядає воно,

   як перхветний клінічний дебіл.

   Го стан мона назвати не виліковною хворобою ( українохвобія, україножерство ), а мона,-- патоґенною мутацією.
 • 2007.11.29 | Daisy

  Грач та Кисельов хоч вимруть скоро

  А цей урод молодий. Може, він хоч на машині швидко любить їздити?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.29 | Адвокат ...

   Це,-- не важливо. "Сваі" баньдюковічі го й "парєшат".

   Хоча,-- я б го здав би в у дзвіринець.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | indus

    Re: Це,-- не важливо. "Сваі" баньдюковічі го й "парєшат".

    та нет я не думаю что с свои как пишет мой апонент его порешают он очень выгоден регионалам в качестви пиар хода а лично колесниковуон выгодный будет в качестве карманного мера в городе донецке, а стиль его работы такой пусть говорят что нибудь лиш бы говорили лиш бы был всегда на слуху! А когда придет день выбирать калян который на слуху нормально сядет на пост мера донецка!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua