МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На стороні Олега Бондаря виступили проросійські червоні

11/29/2007 | Майдан-ІНФОРМ
Це – партія „Пряма дія”, створена на базі Всеукраїнської федерації фрі-файту і контактних єдиноборств, бойовики якої прославились боротьбою проти НАТО, ветеранів УПА та співробітництвом з КПУ і Партією регіонів. Центр фрі-файту (духовно-спортивне об’єднання „Пересвіт”) базується у селищі Коцюбинському Ірпінського регіону і має тісні зв’язки з Комуністичною партією України та Партією регіонів.

„Пересвіт” надає охоронні послуги, але слави зажив завдяки участі у силовому забезпеченні рейдерських захоплень та незаконних будівництв. Пізніше почав брати участь і в політичних протистояннях, пропагуючи ліво-православну антинатівську ідеологію на кшталт їхніх російських „однофамільців”. А лідер комуністів України Петро Симоненко регулярно є почесним гостем турнірів з фрі-файту, виступаючи там з вітальною промовою.

Одним з нашумілих скандалів за участі „Пересвіту” було захоплення будівельними фірмами земель в столичному мікрорайоні Вітряні Гори. Не зважаючи на рішення суду, який, заборонив вести на Вітряних Горах будь-яке будівництво, охоронці фірми „Пересвіт”, зламавши паркани людей, що проживають там понад 60 років, вдерлися на їхню землю. При цьому бульдозером були знищені дерева, кущі, теплиці, які є їхньою власністю. Також було знищено дерева паркової зони, в т.ч. три 300-літні дуби, які пожаліли навіть німецькі окупанти (для своїх укріплень фашисти тягали деревину з навколишніх руїн, а дуби залишились стояти).

У травні 2005 року пересвітівці разом з комуністами брали участь у сутичках з метою перешкоджання проведення маршу ветеранів УПА по Хрещатику.

У лютому 2006-го року „Пересвіт” штурмував Національну Академію державної податкової служби України з метою посадити у крісло ректора голову Київської обласної організації партії регіонів Петра Мельника. При цьому були поранені кілька працівників служби фізичного захисту податкової інспекції, за що дію ліцензії „Пересвіта” на охоронні послуги було зупинено, але за втручанням Антимонопольного комітету її поновили. Відразу після цього штурму було знайдено мертвим у власній київській квартирі начальника особистої охорони Петра Мельника Романа Лотюка, заступника директора „Пересвіту” з фізичної охорони приватних і юридичних осіб. Смерть Лотюка була кваліфікована міліцією як самогубство і настала від пострілу в голову з його власного пістолета „Форт-12Р”, який стріляє гумовими кулями.

На протизаконних, призначених розпущеною президентом Верховною Радою так званих дострокових виборів Ірпінського міського голови 17 червня бойовики „Пересвіту” погрожували фізичною розправою спостерігачам від Мирослави Свистович, що не допомогло Олегу Бондарю виграти у своєму рідному селищі. Тому головні фальсифікації перенесли у Гостомель.

Лідер партії, колишній помічник-консультант лідера комуністів Петра Симоненка і нинішній депутат Коцюбинської селищної ради Володимир Жарков вже висловився на підтримку Олега Бондаря, і під Ірпінську міськраду прибули кілька мовчазних хлопців з білими прапорами і синіми написами „Пряма дія” на них. Правда, їхня кількість не перевищує десятка осіб, ентузіазму в їхніх очах не видно, а періодично вони взагалі зникають, залишаючи лише прив’язані до перил сходів стяги.

Свою підтримку нібито нашоукраїнця Олега Бондаря проросійські й прокомуністичні пересвітівці пояснюють особистою дружбою і прихильністю цього можновладця до російської православної церкви, яку він вважаю єдиною канонічною.

Відповіді

 • 2007.11.29 | Володимир

  Re: На стороні Олега Бондаря виступили проросійські червоні

  Заборонити прокацапське кодло!
 • 2007.11.29 | Soft

  А спецназ из Маджестик12 не выступал на стороне Бондаря?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Бурлака

   Re: Я от ваших жартів не розумію

   В новині переконливі лінки від самих пересвітівців чи прямодійців, що цей Жаров виступив на підтримку Бондаря. На пряме рідство "Пересвіту" з "Прямою дією", їх обох з комуністами. Лінки на діяльність "Пересвіту". Та й у Києві знають цю фірму. Муховіков нацьковував її на людей, які захищали свої землі від бульдозерів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.11.30 | Soft

    Просто у Свистовича очень итересная форма подачи информации

    Он часто смешивает реальность и свои фантазии и подаёт их как объективную реальность. Конечно у Бондаря есть охранники, как у всякого государственного лица, но это не значит что они принадлежат к какому-то тоталитарному клану.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.11.30 | Михайло Свистович

     Re: Просто у Свистовича очень итересная форма подачи информации

     Soft пише:
     > Он часто смешивает реальность и свои фантазии и подаёт их как объективную реальность.

     Де там реальність і де фантазії? Бо Ваша брехня (чи непоінформованість), а також лицемірство (тут без чи) вже задовбали.

     > Конечно у Бондаря есть охранники, как у всякого государственного лица

     В державної особи Мирослави Свистович не було охоронців. І навіть ві державної особи Скаржинського не було. І ще в купи мерів немає. Та що там мери. У віце-прем"єрів Томенка і Кириленка не було охоронців.

     > но это не значит что они принадлежат к какому-то тоталитарному клану

     Ви явно не вмієте читати. Я дав Вам лінки на їхній сайт, де вони говорять про підтримку Бондаря. Також дав Вам лінки на сайти їхніх друзів, а ще на інші сайти, звідки видно всю картину, що таке "Пересвіт". Чи вони самі про себе брешуть?
    • 2007.12.01 | Бурлака

     Re: Просто у Свистовича очень итересная форма подачи информации

     Soft пише:
     > Он часто смешивает реальность и свои фантазии и подаёт их как объективную реальность.

     Можна подробніше про реальність і фантазії. Бо Свистович подає лінки, і лінки свідчать не на користь ваших слів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Soft

      Re: Просто у Свистовича очень итересная форма подачи информации

      Правильно скомбинировав правдивую информацию я могу показать что Янукович и Бондарь сейчас самые справедливые политики, в отличие от БЮТ и НСНУ.

      Свистович тоже взял несколько фактов и скомбинировал в свою пользу. Если Бондарь имеет некоторый привар с Ирпеня, то Мирослава работала в качестве разрушителя Ирпеня.

      При Бондаре хоть вовремя вывозится мусор в многоэтажках и коммунальные службы более адекватны, нет пьяной гопоты на улицах(запрет продавать спиртное после 21:00) и наконец-то собираются выкинуть из Ирпеня цыган...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | So_matika

       Цитата в тему

       Soft пише:
       > наконец-то собираются выкинуть из Ирпеня цыган...
       "Он освободил город от цыган, знаете ли. Ужасные, страшные люди эти цыгане... и еще у них эти песни, ну знаете, эти цыганские песни..." (с) Евгений Шварц, "Дракон"
      • 2007.12.02 | Михайло Свистович

       Re: Просто у Свистовича очень итересная форма подачи информации

       Soft пише:
       > Правильно скомбинировав правдивую информацию я могу показать что Янукович и Бондарь сейчас самые справедливые политики, в отличие от БЮТ и НСНУ.

       Так Бондар і є БЮТ і НСНУ.

       >
       > Свистович тоже взял несколько фактов и скомбинировал в свою пользу. Если Бондарь имеет некоторый привар с Ирпеня, то Мирослава работала в качестве разрушителя Ирпеня.

       І що вона зруйнувала? Заасфальтувала у 1,5 рази більше доріг ніж Бондар? Вивезла на 4% більше сміття? Не тероризувала і не закривала підприємців? Не давала дерибанити землю, руйнуюючи Ірпінь? Припинила вивозити сміття до лісу та не палила його прямо у місті?

       >
       > При Бондаре хоть вовремя вывозится мусор в многоэтажках

       До лісу, дорогенький, до річки. Бо за даними Бородянського полігону при Мирославі його вмвозмлося на 4% більше. А чим вивозить сміття Бондар? Правильно, запланованими при Мирославі машинами, які були куплені вже при Бондарі. І то мудохались із цим півроку, бо протрочили термін дії дозволу антимонопольного комітету, який вже взяла Мирослава буквально перед своєю відставкою.

       >
       > и коммунальные службы более адекватны

       Чим? Тим, що на два тижні запізнилися з опалювальним сезоном?

       >
       > нет пьяной гопоты на улицах(запрет продавать спиртное после 21:00)

       Бо холодно, а не запрєт :) До самогонщиків народ бігає натовпами, зате магазини і кафе недоотримують виручку.

       >
       > и наконец-то собираются выкинуть из Ирпеня цыган...

       Так Ви, батєнька, москаль і регіонал. Бо європейська людина ніколи не радіє геноциду іншої нації. А взагалі я хочу подивитись як з Ірпеня Бондар викидатиме циган :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.02 | Soft

        Наркотрафик в Ирпене создают именно цыгане.

        Вам это нравится или вы это поддерживаете? Информация, можно сказать, с "первых рук", так как есть знакомые, которые у них покупают.

        Я за здоровых жителей Ирпеня, а не угандошенных и обкуренных животных.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.02 | Михайло Свистович

         Всі?

         Soft пише:
         > Вам это нравится или вы это поддерживаете? Информация, можно сказать, с "первых рук", так как есть знакомые, которые у них покупают.

         Напишіть заяву в міліцію як небайдужий громадянин. А якщо вона не реагує, то це привід вимагати звільнення поганих її працівників, а не вирішувати проблему головного болю за допомогою гільйотіни.

         >
         > Я за здоровых жителей Ирпеня, а не угандошенных и обкуренных животных.

         Ви за цивілізовану Європу тут здається виступали? Гнали на регіоналів, які неєвропейські, на інших. Так ось, в Європі не вирішують проблеми шляхом викидання з міст усіх представників якоїсь національності. Там поліція бореться з наркоторговцями, а не з циганами.

         Дика Ви людина :(
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | Soft

          На счет гильотины вы правы.

          >>Напишіть заяву в міліцію як небайдужий громадянин. А якщо вона не реагує, то це привід вимагати звільнення поганих її працівників, а не вирішувати проблему головного болю за допомогою гільйотіни.

          А если 90% ирпенской милиции имеют с этого гешефт, то поможет похоже только гильотина. Так как а судьи то кто?

          >>Ви за цивілізовану Європу тут здається виступали? Гнали на регіоналів, які неєвропейські, на інших. Так ось, в Європі не вирішують проблеми шляхом викидання з міст усіх представників якоїсь національності. Там поліція бореться з наркоторговцями, а не з циганами.

          Это вы про Францию и их отношение к арабам? А если 90% процентов этой национальности не только пассивно-асоциальны, но и причастны к большему числу преступлений в Ирпене. Как минимум эту национальность нужно поставить на особый учет?

          Или ирпенчане в чем-то виноваты перед цыганами, что должны их терпеть?

          >>Дика Ви людина :(

          Может и да, но зато я реалист и прагматик, как и Бондарь. А вот таких как Мирослава к власти допускать нельзя, так как ни себе ни людям.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.02 | Михайло Свистович

           Re: На счет гильотины вы правы.

           Soft пише:
           >
           > А если 90% ирпенской милиции имеют с этого гешефт, то поможет похоже только гильотина.

           Ви чудово знаєте, що її не буде, але продовжуєте демагожити.

           >
           > Это вы про Францию и их отношение к арабам?

           Так. Звідти громадян Франції арабського походження ніхто не виганяє. Поліція бореться там з терористами, наркоторговцями, хуліганами, але не з арабами. Серед поліцаїв є багато арабів. Мене, наприклад, в аеропорту "де Голль" обшуковував араб (фотографія у закордонному паспорті не була подібна до тієї, що на американській візі).

           >
           > А если 90% процентов этой национальности не только пассивно-асоциальны, но и причастны к большему числу преступлений в Ирпене.

           Про більшість злочинів Ви загнули, а асоціальність слід комплексно викорінювати - роботою соціальних служб, міліцією, просвітництвом.

           >
           > Как минимум эту национальность нужно поставить на особый учет?

           Це зветься расизмом, і в цивілізованій Європі таке не проходить. Якщо Ви не брешете, що туди хочете. Бо поки що пропоновані Вами заходи нагадують ті ж самі, які застосовуються у путінській Росії.

           >
           > Или ирпенчане в чем-то виноваты перед цыганами, что должны их терпеть?

           А перед Вами винні, що мають Вас терпіти?

           >
           > >>Дика Ви людина :(
           >
           > Может и да, но зато я реалист и прагматик, как и Бондарь

           Таким реалістам і прагматикам місце в улюбленій Бондарем Росії, а не в цивілізованій Європі.

           >
           > А вот таких как Мирослава к власти допускать нельзя, так как ни себе ни людям.

           Тільки людям.
  • 2007.11.30 | Михайло Свистович

   Ні, ще не виступив. А Ви б хотіли, щоб виступив?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua