МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Колесников стал заслуженным второй степени! Фанфары в студию!(/)

11/30/2007 | привид Романа ShaRP'а
http://ww7.president.gov.ua/documents/7067.html

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1162/2007

Про відзначення державними нагородами України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у трудовій діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення незалежності України постановляю:

...
Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

КОЛЕСНІКОВА Бориса Вікторовича – народного депутата УкраїниЯ проверял - нардеп Колесников Борис Викторович в списках ВР только один (http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=8790)

Что любопытно, идущий по тем же спискам некто Матвиенко Анатолий Сергеевич получил только третью степень. Вот и гадай теперь, чем же таким социально-экономическим, научно-техническим и культурным Борис Викторович превосходит Анатолия Сергеевича....

А, ну да - и мой пламенный ПРЕВЕД всем солдафонам, поклонникам и шанувальныкам президиота!

Відповіді

 • 2007.11.30 | Tatarchuk

  може це він влаштував підслушку?

 • 2007.11.30 | ОРИШКА

  Ну, це вже, мля, вааще. Криминал в почетах.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Михайло Свистович

   Re: Ну, це вже, мля, вааще. Криминал в почетах.

   У Вас є рішення суду? (с) Предсказамус ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | ОРИШКА

    А я на него в суд и не подаю. есть такая наука -

    хронология. Сопоставив даты событий ( не одного, заметьте), я в суд (да здравствует наш суд, самый судоватый суд в мире!) не хочу. Я знаю, что и свидетели в шахтах гниют, и вы знаете, и судья знает - мне этого для завершения пазла достаточно. Мое мнение основано на науке хронологии, а другие пусть на судебных бумажках сражаются. Это - форум, а не газета :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.02 | 3dom

     +1 Суды дискредитированы

    • 2007.12.03 | Михайло Свистович

     Re: А я на него в суд и не подаю. есть такая наука -

     ОРИШКА пише:
     > хронология. Сопоставив даты событий ( не одного, заметьте), я в суд (да здравствует наш суд, самый судоватый суд в мире!) не хочу. Я знаю, что и свидетели в шахтах гниют, и вы знаете, и судья знает - мне этого для завершения пазла достаточно. Мое мнение основано на науке хронологии, а другие пусть на судебных бумажках сражаются. Это - форум, а не газета :)

     Я з Вами згоден, але розкажіть це саме, будь ласка, Предсказамусу, коли він вимагає рішень суду щодо БЮТівців
 • 2007.11.30 | SpokusXalepniy

  Тупий шарп не розуміє, що...

  ...зараз ордени видають тим, кому вони більш потрібні.

  А Колеснікову треба їх мати аж під зав"язку, бо коли призначається термін ув"язнення, вони виконують роль амністії.
  Забув, напевно, що очікується скасування депутатської недоторканості!

  Коротше, як казава бувший двірник Кіси Врорб"янінова: "Мне без медали нельзя. У меня служба такая."
 • 2007.11.30 | ОРИШКА

  Я бы попросила бредзидента перечислить содеянное Колесниковым за

  многия годы "сумлінної праці".

  Меня тошнило когда фанерный а-ист Тобачнегг шо-то-там "чести" вручал лдкучме, а теперь меня затошнило и от этого "помазанника". Ну не порядочно это - цацки колесникову, который, например, активами кондитерского объединения «Киев-Конти» завладел после расстрела гендиректора Сергея Романа весной 1997 года, и за ним шлейфик сомнительный подольше тянется.

  Нормальная поощрилова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.11.30 | Большой Брат

   Не зря Мерцедец евоный у ворот Балоги+

   отметился...
 • 2007.11.30 | Pavlo Z.

  Б....ь

 • 2007.12.01 | cartes

  Схоже, там нагороди цінують ..

  Ще цікаво, що є думка про те, що спікером буде таки Плющ (наприклад, про це повідомляє Соня К.), Яценюк з'явився лише як дурилка для того, щоб Кириленко відмовився від спікера. Плющ, як відомо, написав листа Ющенко про своє бажання отримати у власність держдачу з землею, Ющенко звернувся до Януковича і той розпорядженням погодився. Так що Плющ і є тією фігурою, що єднає країну. Таня Коробова ще здивувалася, як Ющенко кинув Колєснікова (коли висунув Яценюка) із обіцянкою проштовхнути Плюща.
  За таким сценарієм виходить, що Плющ, із його окремою думкою, відробляє дачу. Яценюк не пройде, а за Плюща проголосують і ПРУ і ... Ваня виглядає досить впевнено, дарма Юля його схиляє.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | samopal

   Почім стане нагородить?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | ОРИШКА

    Самое ужасное - я верю, что през раздает цацки бескорыстно.

    Типа - прослезиться и загладить вину.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | samopal

     С музикой ілі бєз?

   • 2007.12.01 | cartes

    Право нагороджувати - потужний адмінресурс.

    Ну, дійсно, політики теж є людьми, хоч дехто ще не погоджується з цим. Задля чого вони там ризикують, недосинають, ходять у розпачі, не мають нормального родинного життя, терплять приниження від старших папів, мимоволі стають солдатами неприємної для них війни, відчувають призирливе до них ставлення з боку плебсу, самі ставляться до нього з призирством .. ? Що слугує їм знаком виправданності їхнього способу життя? Отримані гроші і префенції для бізнесу? Відчуття влади у своїх долонях? Спортивне відчуття перемоги своєї команди? Відчуття причетності до становлення квітучої України? Відчуття місії, врешті решт ..

    Як би там не було, а отримання відзнаки від Держави є для них сакральним дійством - "небеса підтверджують, що я чогось вартий і зусилля мої не є даремними". Це - як відзнака для дитини з боку школи перед лицем всього загалу.

    Хто пам'ятає, Юлія Тимошенко, після нагородження її у Франції, якось кинула - добре, що хоч поза межами Українами дають відзнаки ..
    Схоже, що у нас Тимошенко отримає нагороди, коли відійде від справ. Може це і на краще?

    А щодо нагородження Колєснікова, то, шо б там не казали, а, отримавши цяцьку, він може і сміятися, і шуткувати хоч як цинічно з цього приводу, але, так мені здається, медалька зробить його більш українцем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | ОРИШКА

     Re: Право нагороджувати - потужний адмінресурс.

     А щодо нагородження Колєснікова, то, шо б там не казали, а, отримавши цяцьку, він може і сміятися, і шуткувати хоч як цинічно з цього приводу, але, так мені здається, медалька зробить його більш українцем...

     ????????????

     Во-первых, этот преступник уже украинец (или украинцы - тока те, шо с крылышками?)

     А более украинская гадость - чем она лучше?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | cartes

      Re: Право нагороджувати - потужний адмінресурс.

      ОРИШКА пише:
      > ????????????
      >
      > Во-первых, этот преступник уже украинец (или украинцы - тока те, шо с крылышками?)
      >
      > А более украинская гадость - чем она лучше?

      ОРИШКО, не горячкуйте. Я розумію, що взагалі президенткування Ющенка є якоюсь кафкою. Тут очі лізуть на лоба повсякденно.

      Але, якщо ми вже потрапили у такі вечори на хуторі поблизу Хоружівки, то давайте трохи підіграємо обставинам нашого життя. Адже життя продовжується і у нього є своя логіка. Це логіка Макаренка з відомої колонії. Ну, живемо ж ми разом з бувшими бандюками в колонії "Україна"?
      Краще за все було б давно вже вирішити, що ці "казли заважають нам жити" і відсунути їх від складання правил нашого життя. Для цього слід було обрати Президентом Тимошенко, тоді калєснікови нагород не отримували б. У кращому випадку займались би бізнесом і справно сплачували податки.
      Але наш народ обрав тоді Ющенка. Отже, народ (і ми серед нього) має тепер жити за правилами колонії Макаренка.

      А щодо "більш українця", то я мав на увазі орієнтацію на інтереси України в цілому, на відміну корпоративних чи регіональних інтересів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | ОРИШКА

       Остання Ваша фраза - то Ваші ж і мрії, зізнавайтесь ...

       А щодо приреченості життя з "обраним", так він обраний народом, а не помазанник з вищих сфер. І ніхто мене не примусить жити по законам, які він собі навстановлював - я гидоті не подаю. Компроміси - справа важлива, але до певних меж. І межі ці у президента повинні бути визначені чітко і недвозначно з початку залізання у крісло - опора повинна бути непохитною.
       А воно - розмазня непередбачена.
       Dixi :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | cartes

        Зізнаюсь ..

        .. про таке і не мріяв.
        У контексті технології отримання Ющенком другого терміну, це нагородження має наступний сенс: "Регіони, я, на відміну від Тимошенко, вважаю вас своїми партнерами, між нами ніколи не буде війни. Ми будемо співпрацювати за такою схемою - Я буду папою, ви не будете намагатися вкоротити мою владу. Кожному - своє. Я - Президент, ви - уряд. Погоджуйтесь - не пожалкуєте."

        ОРИШКА пише:
        > А щодо приреченості життя з "обраним", так він обраний народом, а не помазанник з вищих сфер. І ніхто мене не примусить жити по законам, які він собі навстановлював - я гидоті не подаю.

        Отаке! Раз обраний народом, то обставини примушують з ним жити.
        Драма нашого життя полягає в тому, що практично одночасно на арену вийшли дві харизматичні фігури, кожна з яких має місію в кишені. І виконанню місії однією з них заважає присутність на арені іншої.

        Якщо перемогу у конкуренції місій визначить народ, то можна казати про те, що демократія тут затвердилася.

        Місія Ющенка виглядає так: нехай тут росте все, що може рости, а я з булавою буду слідкувати, щоб хто-небудь один не з'їв всіх інших. Дещо на кшталт націонал-демократизованого Кучми. Головний принцип Ющенка - не робити нічого такого, що впливає на співідношення сил, якщо існує певна рівновага. Шляхом кабінетних технологій зробити всі гілки влади залежними від Банкової. Ну і, звичайно, постійне виштовхування Тимошенко з її місією. Такий спосіб правління консервує стан речей.

        Місія Тимошенко полягає в тому, щоб пришвидченими темпами змінити стан речей, зробити суспільство заможнішим, зробити економіку світлішою, зробити владу професійнішою. Тимошенко реалізує свої менеджерські навички і здібності. Щодо засобів, то тут повний прагматизм - якщо діє успішно, то нехай діє.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | ОРИШКА

         Так ото ж.

  • 2007.12.02 | Анатоль

   Роль Плюща - висіти загрозою і над НУНС і над БЮТ, якщо не

   проголосують за Яценюка.
   Ющенко хоче на голову ВР Яценюка. А щоб і в БЮТ і в НУНС був стимул за нього проголосувати,(і тим самим не торпедувати демкоаліції), то хай знають, що альтернативою такого неголосування буде Плющ, підтриманий регіоналами.
   Не проголосують за Яценюка - отримають Плюща.
 • 2007.12.01 | Pavlo Z.

  Розстріляйте мене - але я не розумію!

  Де - я вже не кажу про гонор - де самоповага у Вас, пане Ющенко?! Після того, що Вам зробили в Донецьку під проводом Борі 31 жовтня 2003 року? Після тих десятків бігбордів, де Ви були у фашистській формі і з піднятою правою рукою? Після того, як Ви особисто і публічно назвали Борю за ці речі холуєм?
  Тоді я аплодував Вам разом з багатьма присутніми.
  Зараз - тихо матюкнувшись, спльовую вбік. ГАНЬБА!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

   я не розумію?

   В такой ситуации, чтобы понять, полезно вспомнить, ЧТО именно продвигает продолжающий находиться на должности, каковы ОБЪЕКТИВНЫЕ результаты его шагов, принадлежит ли он самому СЕБЕ в данных своих поступках.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Pavlo Z.

    Re: я не розумію?

    Сергей ГРУЗДОВ пише:
    > принадлежит ли он самому СЕБЕ в данных своих поступках.
    П.резидент? Тобто - путінський резидент?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Олександр Дядюк

    Сергію, та все ви, я думаю, розумієте

    що ющенко (з малої) - це вже психово хвора людина, яка вже, кажучи мовою юристів, - не повністю усвідомлює свої дії. Тобто - є уже готовий клієнт для судово-психіатричної експертизи щодо встановлення обмеженої дієздатності.
    Бо ну хіба ж здорова і адекватна людина буде так сама на себе плювати, на свій авторитет, на своє приниження які робив щодо нього колєсніков і йому подібні (я вже не кажу про Україну і Закон) - як на них плював колєсніков
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | ОРИШКА

    Вы намекаете, что главный в стране (к западу от Днепра)

    - Балога????
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | ОРИШКА

     Или еще лучше (хуже),у Ю есть место, за которое его подвесили?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

      Несомненно.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | ОРИШКА

       Тогда должны быть озвучены предположения.

       Газ? РосУкралЭнерго? Президенство? Скелеты в шкафу до того?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

        Честно говоря, не хочу выходить за рамки "оценочных суждений".

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | ОРИШКА

         Не выходите. Можно же строить предположения не из

         пальца, а на имеющихся фактах? А какие-то факты, даже косвенные, я не встречала - ничего, кроме разговоров о брате и слове "Петр" в названии компании. Но я-то знаю мало на фоне форумных аксакалов...:)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | QuasiGiraffe

          Думки про шантаж в мене особисто з'явилися

          після пам'ятної зустрічі в кафе Ківалова і Улянченко. Тоді, за спостереженням когось з форумців, в напрямку Президента було передане щось схоже на коробку цукерок. (може, то дійсно були АВК? :) ) Наслідком було цитоване усне розпорядження Президента: Ківалова не чіпати.
          Звісно, в коробці могли бути (фантазую) відеокасета, копії документів, портрет Гетьмана, трипільський раритет, купа грошей, сертифікат на акції, дарувальні грамоти, диплом юракадемії ім. Ківалова врешті-решт.
          Нагадаю, тоді ще хмари над Ківаловим не виглядали міражем, а Вєрванну ще не віддалили за межі Окружної.
          Але й перший меморандум, здається, тоді вже відбувся, тож він не був наслідком цієї зустрічі.

          В цій каші, що вариться "в вєрхах", ми практично не маємо змоги розібратися. Наприклад, я чув в приватній розмові, що призначення Балоги було інспіроване та прочавлене через Ющенка Єхануровим і сотоваріщі, причому деякий час докладалися зусилля для збереження його на цій посаді. Ми, маленькі, тоді сприйняли призначення Балоги здебільшого позитивно, бо час був такий, що без твердої позиції і енергійних зусиль з-за спини Ющенка вже не можна було.
          Чим це обернулося сьогодні, ми знаємо і оцінюємо здебільшого не так райдужно.

          На додачу наведу ще дві версії:
          - нагородження є компенсацією непідписання (на сьогодні - тому тільки "почесна грамота" замість "премії") широкої коаліції з боку Ющенка;
          - нагородження є компенсацією з боку Балоги (здійснене руками Ющенка).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

           Пока космические корабли бороздят...

           Предлагаю принать аксиомой простенькое требование проверки кандидата в президенты на отсутствие зависимостей. Кое-кто не прошел бы даже подготовки к такой проверке...
           Это важно потому, что после будет поздно. Особенно в обстановке околопещерного кумовско-национально-коррупционного механизма реализации должностных полномочий.

           ... Да и профилактические "осмотры" по ходу не помешали бы...
     • 2007.12.01 | Большой Брат

      Судя по всему - есть.

     • 2007.12.01 | Pavlo Z.

      Есть у революции начало - нет у революции конца!

  • 2007.12.03 | blueandwhite

   а чого тут розуміти

   Тоді розсмерділися, бо було вигідно. Робота на російськомовний електорат: подліє кучмісти дєлают фошьіста із нєжнаго європейскаго дімакрата Ющенка. А взагалі-то йому приємно було -- нагадали про героїчне минуле родини. За це власне Калеснікав і отримав орден.
   Залізний...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.03 | Майстер

    То фашист чи сіоніст?

    Хочеться вже знати однозначно. На поличку, так би мовити, поставити. Блювать пише, що Ющенко фашист, інші пишуить, що він Апфельбаум і сіоніст, бо кіпу натягав на голову в Єрусалимі і в синагогу ходить. Може, фашистський сіоніст? Чи сіоністський фашист? Не виправдовую, просто знати хочу. Блювать, поділіться розвідданими.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.03 | blueandwhite

     він кон'юнктурний сіоніст

     Бо розуміє, що Штати його лише терплять, як Мушарафа. Але якщо розв'язати йому руки, то брат Петро був би вже комендантом історико-культурного реаліті-шоу концтабору Kaniw. Це видно неозброєним оком.
 • 2007.12.01 | троль ak1001

  на жаль не перша огидна нагорода

 • 2007.12.01 | Свiдомий

  Черговий плювок хоружiвського хама у вiчi своїх виборцiв.

 • 2007.12.01 | watchdog

  Панове дописувачі. Може Ви щось не знаєте чи не розумієте ?

  Пора бы послушать инфу от Шутера чи пана Анатоля. Они, наверное, еще крепко и сладко спят. Но как проснутся, они вам всем по первое число пропишут. И вообще. При чем тут непересічний президент. Вы, что, забыли о Юлькиных кознях ? Сейчас вам все напомнят.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Pavlo Z.

   Re: Панове дописувачі. Може Ви щось не знаєте чи не розумієте ?

   watchdog пише:
   > Пора бы послушать инфу от Шутера чи пана Анатоля. Они, наверное, еще крепко и сладко спят. Но как проснутся, они вам всем по первое число пропишут. И вообще. При чем тут непересічний президент. Вы, что, забыли о Юлькиных кознях ? Сейчас вам все напомнят.
   А нас - рать!:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Західняк

    Ну що тут скажеш? слів НЕМА!

  • 2007.12.02 | Анатоль

   Питання від Анатоля. І відповідь.

   А вам що більше по душі, Юлі - медальку, а регіоналам кабмін?
   Я бачу в цьому (як і в нагородженні Ківалова) посил регіоналам, що вони нормальні українські політики, а не бандити, і можуть не боятись йти в опозицію.
 • 2007.12.01 | ОРИШКА

  Умора еще в том, что из рук блаженного награды получали

  и Потебенько, и Колесников - антагонисты криминального права :)

  Вот ужо, правая рука не ведает, куда уехала крыша левой...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Західняк

   Підрахуй, Боря, хто далі???

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | ОРИШКА

    А Кидалову - тоже ? Все, нимагу - лошади ржуть

   • 2007.12.01 | Нестор

    А ще Потебенько, Карпачова, Ландик і багато інших

    Далі мабуть сам Яник. Ну тут вже менше ніж героєм України ніяк не обійтися
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Сергей ГРУЗДОВ

     Так і буде. Без варіантів. Вони ж ближчі, ніж брати.

    • 2007.12.01 | ОРИШКА

     Янукович, Кучма остались. Ждем-с. А през идет лесом

 • 2007.12.01 | Нестор

  Агласітє вєсь спісак пажалуйста (с)

  Цікаво було б підбити підсумки ющенківського маразму

  Колєсніков
  Ківалов
  Потебенько
  Ландик
  Карпачова

  далі?...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | eume

   треба нагородити Тіхонова

   і Кушнарьова (посмертно). За Сєвєродонєцк як вагомий внесок у зміцнення соборності держави. До 3-ї річниці.
 • 2007.12.01 | eume

  знущання бидлоеліти над народом продовжується

  І очевидно, буде продовжене. Від перестановки місцями нічого не зміниться. Ну там Ю. замінити на Т. (досить пригадати свіжу історію з одеськими Круками), або на Я... (тут і доводити не треба, настільки все просто й відверто) абсолютно те саме буде: різняться тільки обличчя, зовнішні атрибути, а суть всюди однакова. ЕЛІТА бо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | Shooter

   Re: знущання бидлоеліти над народом продовжується

   eume пише:
   > І очевидно, буде продовжене. Від перестановки місцями нічого не зміниться. Ну там Ю. замінити на Т. (досить пригадати свіжу історію з одеськими Круками), або на Я... (тут і доводити не треба, настільки все просто й відверто) абсолютно те саме буде: різняться тільки обличчя, зовнішні атрибути, а суть всюди однакова. ЕЛІТА бо.

   Угу. Триєдина.

   Бандюки данєцкі, бандюки юлині та бандюки НУ.
  • 2007.12.01 | Pavlo Z.

   .........дебіліти.........

 • 2007.12.01 | eume

  DADDY, прокоментуйте

 • 2007.12.01 | 123

  Ризикну припустити... (плюйте в мене, плюйте)

  Що через Колеснікова було досягнуто домовленостей про проведення перевиборів і визнання Регіонами того результату, який вони отримали, без бучі з їхнього боку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | ОРИШКА

   Никатит, обмен на цацки? Колесников, рдеющий как красна девка от

   цацки?

   Подлизывается Ющенко, вину заглаживает, или под выборы мягко стелет, наивный
  • 2007.12.01 | Свiдомий

   Re: Ризикну припустити... (плюйте в мене, плюйте)

   Навiть якби Ющ прилюдно вiдсосав в Колесникова, деякi його фанати й цьому б знайшли виправдання.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.02 | 123

    Які у Вас цікаві фантазії

    Свiдомий пише:
    > Навiть якби Ющ прилюдно вiдсосав в Колесникова, деякi його фанати й цьому б знайшли виправдання.

    Мені це пофіг було б, бо мене мало цікавить, хто в кого смокче.

    У моєму дописі не було виправдань/невиправдань, в ньому було пояснення (у формі припущення) причин події, що сталася.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.02 | Свiдомий

     Педерастичнiсть вашого обранця - не мої фантазiї, а реальнiсть

     123 пише:
     > Свiдомий пише:
     > > Навiть якби Ющ прилюдно вiдсосав в Колесникова, деякi його фанати й цьому б знайшли виправдання.
     >
     > Мені це пофіг було б, бо мене мало цікавить, хто в кого смокче.
     >
     > У моєму дописі не було виправдань/невиправдань, в ньому було пояснення (у формі припущення) причин події, що сталася.
     Тодi скажу так: навiть якби Ющ прилюдно вiдсосав в Колесникова, деякi його фанати й цьому б знайшли "пояснення (у формі припущення) причин події, що сталася". :lol:
 • 2007.12.01 | Майстер

  Невже привид має рацію?...

  Називаючи голову держави президіотом?
  Ні, не має. Ідіот - той, хто на цій посаді, а саму посаду, як один із символів, ображати не смій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | ОРИШКА

   А де ви бачили, щоб Рома ображав символи?

   Вже більш "несимволічного" спікера тут і не знайти. Він показує зуби завжди по конкретному факту і не "розтікається мисью.." :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

    Да постоянно

    Ну уж прости, однако мещанско-ханжеское фарисейское поклонение "дэржавным сымволам" я считаю уделом людей тупых и убогих. Ну недалеких в лучшем случае.

    Ибо не место красит человека, а человек место.
    Не символ красит веру, а вера - символ.
    Не на лице и не на языке надо добро носить, а в сердце.

    А если от поклонения символам мозги перестают работать - так зачем они вообще такие нужны?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | Майстер

     Ні, тупі й убогі - це ті, що...

     не шанують нічого. Ті, для кого немає нічого святого. Ну насеріть на портрет рідної матері - бо це ж символ, це не мати. Обісціть ікону - бо бога нєт. Шлюб - це теж символ. Для аналітично мислячої істоти в ньому нема нічого святого, ци чиста умовність. Тому - дітей на хір у теплотрасу, жінку - на панель, а сам - по бл..ях. Свобода - теж умовність, теж символ. Нащо вона? Куди не глянь - символи скрізь і у всьому. Культура - це сукупність символів. А етика - який безглуздий набір символів! Одначе - без символів і ритуалів починається "Нараяма". А тоді скотство. Тваринність. І нащо ото було кам'яну сокиру шліфувати?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | ОРИШКА

      Да не лезет Рома к символам, он тут сам запутался

      у него к людям пиетета нет, которые тупым идолопоклонством занимаются.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.02 | привид Романа ShaRP'а

       Лезу-лезу

       Тут некоторым хочется кровь из носу записать Виктима Леонидыча Кучмющенку в символы державы.

       А я их прекрасного порыва, холопски-челобитного, не понимаю и не приемлю ;)
  • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

   Уверяю вас...

   Майстер пише:
   > Ні, не має. Ідіот - той, хто на цій посаді, а саму посаду, як один із символів, ображати не смій.

   "президиот" сейчас касается совершенно чисто конкретного президиота Виктима Леонидыча Кучмющенки, и никого больше, уже не говоря о характеристике должности как таковой {хотя никто не гарантирует от появления на этой должности новых президиотов}.

   Но вообще между нами говоря, люди, занятые чинопочитанием и должностнопоклонением - по-моему глупые и ущербные люди.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Майстер

    Яке там чинопочітаніє!

    К мандатам почтєнія нєту! Але Президент, Конституція, Прапор, Гімн - це символи держави, які я волію поважати. Хоч мені не дуже подобається прапор - я волів би біло-червоно-чорний :) Не дуже подобається гімн (музика класна, а слова - далебі...) Та й Конституція нікудишня... Але - конструктив такий: ця Конституція потребує заміни; прапор варто мати отакий, бо...; гімн треба переписати; ця людина (Кучмющенко, Ющенко, інтелектуальний карлик, ще якось) не гідна бути Президентом. Або - посада Президента не потрібна, бо...
    І водночас: яка розумная сьому альтернатива? Янукович буде кращий? Чи Ґріґян? Кандидатури - в студію. Або свій варіант змін (революції, перебудови) за якої система працюватиме. Бо за нинішньої системи навіть на привида, якщо його обрати президентом, через два місяці інший якийсь привид писатиме: презідіот.
    А глумитися над символами не личить навіть привидам та іншій чортівні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

     Найусча вона взагалі кому здалася, та Конституція?

     Майстер пише:
     > К мандатам почтєнія нєту! Але Президент, Конституція, Прапор, Гімн - це символи держави, які я волію поважати.     КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ


     Стаття 20. Державними символами України є Державний Прапор
     України, Державний Герб України і Державний Гімн України.

     Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих
     горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.
     Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням
     малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького
     законом, що приймається не менш як двома третинами від
     конституційного складу Верховної Ради України.
     Головним елементом великого Державного Герба України є Знак
     Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).
     Державний Гімн України - національний гімн на музику М.
     Вербицького із словами, затвердженими законом, що приймається не
     менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради
     України.
     Опис державних символів України та порядок їх використання
     встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами
     від конституційного складу Верховної Ради України.
     Столицею України є місто Київ.

     Ідіть на... далеку еротичну прогулянку. Ви зовсім не знаєте Конституції.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Майстер

      О пішов конструктив.

      Зараз будемо з'ясовувати тонку різницю між державними символами та символами держави - у моєму розумінні, в розумінні Конституції, в розумінні громадян та в розумінні патентованих привидіотів, для яких усі суперечки та диспути на форумах - лише чудова нагода продемонструвати свою високу кацапську культуру. Тому сам іди нах. Мєнт паганий.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | ОРИШКА

       А Януковича ви також би почитали, як символ?

       Це вже якась, дійсно, трипільська культура ідолопоклонства.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | Майстер

        Як смерть міняє людей!

        Тут у гілочці про перемогу журналіста В.Бойка над прокурором Обухівського р-ну Хрущем, яка починається з дивного слова ІМХО, хтось (чи то Предсказамус, чи то СпокусКсалепний) навів посилання на гілку з архіву, від 12-01-2005, почату о 20:06. Присвячену пасквілю того таки В.Бойка на щойно всенародно обраного і так далі Президента. І цікаво ж як - с пєной у рта! - ще живий тоді РоманШАРП обороняв того, кого він нині називає "прєзідіот"! Як змінилася людина, згнившив в могилі й еманувавши безтілесний спіріт. Я принаймні не робив з пана Ющенка кумира ніколи. Бо знав з найнадійніших джерел, що його улюблена передача - "Окна" Наґієва. Це до того, до того. Та й вистачало мені життєвого досвіду бачити, що людина, яка так жестикулює і так висловлює свої думки, скоріше за все, має тих думок дуже мало. Я про недорікуватість того пана кажу. Людина неспроможна вивчити навіть рідну мову. Станіслав Довгий наймав учительку укр.мови - а цей, бачите, не може. Що вже казти про англійську! Мати "дружину-американку" - і не вміти закордоном сюсюкнуть ямбом. Але - я бачив, що він такий і все одно за нього голосував. Бо я бачив і іншого претендента. А ще надіявся, що у ВЮ є розумна команда. З цим я "лаханулса". Але обзивати обраного мною Президента "прєзідіотом" - це гнусно. Особливо, якщо 2,5 роки тому так його захищав. Це все одно, що якийсь привид ходив би й розказував, що в нього жінка б...дь, і куховарити не вміє, і засранка. То де твій розум був, коли ти на ній женився? Не подобається президент - обери іншого. Ще маєш час визначити кандидатуру, розкрутити її (= допомогти в розкрутці), а через 2,5 роки після президентських виборів писати - "прєзідіотка".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.02 | привид Романа ShaRP'а

         Как неблагодарно ходить в чужой аул со своим уставом

         Мой забавный "Майстер", ваши представления о том, как мне следует себя вести, я вертел на том же пальце, что и ваши представления о символах державы.

         Еще раз повторяю - на всех парнокопытных рогопилов не напасешься, поэтому их представления что о символах державы, что о поведении - идут лесом. Особенно сопливых нацдемушек. Не перевариваю просто тупости этих вечно бьющих челом в "национальни символы".

         Умный человек, - он символы определяет правильно, и относится к ним сдержанно. А кто не умный и наплодил "священных коров" - тот сам себе злобный Буратино.


         Теперь что касается ветки.
         1) Спасибо что указали, я ветки троллей обычно не читаю.

         Майстер пише:
         > Присвячену пасквілю того таки В.Бойка на щойно всенародно обраного і так далі Президента. І цікаво ж як - с пєной у рта! - ще живий тоді РоманШАРП обороняв того, кого він нині називає "прєзідіот"! Як змінилася людина, згнившив в могилі й еманувавши безтілесний спіріт.

         2) Очень жаль, что вы не видели, что я писал про тогда еще будущего президиота в 2003-м, скажем. Да и раньше.
         3) Защищал я не столько Ющенко лично, сколько опровергал обвинения, которые считал абсурдными, ну и форма тогдашней статьи Бойко меня возмутила.
         4) Я даже правительство Януковича буду "защищать" - если речь зайдет о тарифах на газ, электричество, потому что бумаги о повышении этих тарифов подписывал сцуко Ехануров, либо его подчиненные.
         5) по претензиям к "царско-холопской" форме я был неправ, и это признаю.
         6) по тогдашним претензиям к сайту ОРД - я был неправ, и за них извиняюсь.
         7) отношение мое к Бойко как было сложным тогда, так и осталось сейчас, потому что воспринимать серьезно человека, выдавшего реплику "У кого піднялася рука цензурувати Монтян" мне несколько трудно. При всем уважении к его антикучмистской работе.
         Священнокоровство суксь унд маст дай.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | Майстер

          Re: Как неблагодарно ходить в чужой аул со своим уставом

          привид Романа ShaRP'а пише:
          Що б ви там не писали, а хамство людину (?), яка вміє користуватися комп'ютером, не прикрашає анітрохи.


          > 3) Защищал я не столько Ющенко лично, сколько опровергал обвинения, которые считал абсурдными, ну и форма тогдашней статьи Бойко меня возмутила.

          А мене "вазмущаєт" форма ваших мерзенних дописів. Особа, яка прагне конструктиву й виходу з глухих кутів, обирає інші форми. Дуже ви обрусіли після смерті - не тільки в сенсі мови, а саме в сенсі форми - стали однояйцево схожі на інтернет-кацапчуків, які спершу доводять, що мене не існує (не стежу за вашою службовою діяльністю - може, існування України та українського етносу ви теж заперечуєте?); потім доводять, яка я паскуда, прідатіль, гімно і т.д. (о, це у вас виходить блискуче!), а потім закликають разом бити піндосів (жидів, чурок - потрібне вставити). Ви нікуди й ні до чого не закликаєте, тільки поливаєте форуми ріденько розчиненим лайном. А отже - не виконуєте посадових обов'язків. Бо не повірю, що начальство поставило вас денно й нощно стичати на форумах тільки для того, щоб дратувати "нацюков". Очевидно, ви ще мали б декого й переагітувати. А ви з цим не справляєтесь - бо форма у вас давним давно забила зміст.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.02 | привид Романа ShaRP'а

           OMG, еще и мания преследования "агентами врага"...

          • 2007.12.03 | Михайло Свистович

           Re: Как неблагодарно ходить в чужой аул со своим уставом

           Майстер пише:
           >
           > не повірю, що начальство поставило вас денно й нощно стичати на форумах тільки для того, щоб дратувати "нацюков". Очевидно, ви ще мали б декого й переагітувати. А ви з цим не справляєтесь - бо форма у вас давним давно забила зміст.

           в нього немає ніякого начальства
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2007.12.03 | Майстер

            День і ніч у мережі

            І живе на ренту? Чи коштом дружини? Я, наприклад, вертаюся до верстата, і в дальших дискусіях участі не братиму, а згаданий суб'єкт - далебі.

            Михайло Свистович пише:
            >
            > в нього немає ніякого начальства
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.12.03 | Михайло Свистович

             Re: День і ніч у мережі

             Майстер пише:
             > І живе на ренту? Чи коштом дружини?

             Він заробляє роботою за комп"ютером. За тим самим, з якого дописує.
      • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

       Открытый урок для парнокопытных спутников человека

       Майстер пише:
       > Зараз будемо з'ясовувати тонку різницю між державними символами та символами держави - у моєму розумінні, в розумінні Конституції, в розумінні громадян

       Не будем.

       Дорогие парнокопытные!

       Вообще-то для того, чтобы было поменьше выяснений пониманий, и чье понимание более верное, и придуманы законы, в которых стараются, когда стараются, вещи почетче вписывать.

       Мне совершенно влом выяснять, как всякие-разные парнокопытные понимают "символы державы". На всех парнокопытных рогопилов не напасешься.

       У меня есть Конституция, основной закон этой разтрахтибидох ее, державы, где черным по белому сказано: "Символами державы являются...". Чего там нет - того там нет. Поздно, закомпостировано.

       А парнокопытные понимания я имел в виду, имею в виду, и буду иметь в виду.
 • 2007.12.01 | Николай Чернигов

  Ющенко - президент ПИСУАРА!

 • 2007.12.01 | Shooter

  В мене питання по ходу виникло:

  що краще/гірше: медальку Колєснікову чи депутатство ВР старшому Круку в пакєті з постом голови одеської міської організації БЮТ молодшому Круку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.01 | ОРИШКА

   Шутер, а я на Вас 20 грн выиграла Я только что

   поспорила, что Вы сюда зайдете и Юлю приплетете :) Мне муж сказал - ну, тут же негде, ан нет, супер!

   Спасибо! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Shooter

    Я радий за Вас - проте спробуйте відповісти на питання

    По суті, якщо вийде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | ОРИШКА

     Відповіді на питання "що гірше " знає лише Спаситель

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Shooter

      Ще також рекомендую звернути увагу на довжину гілок

      Про медальку Колєснікову та про ублажаніє Юлею бандитів Круків (з багатократною публічною брехнею).

      І якщо звернете - спробуйте знайти причину відмінности. Мо' на чергових 20 гривень збагатієте. ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | watchdog

       Re: Ще також рекомендую звернути увагу на довжину гілок

       Презідіот. Это довольно точно. Больше нечего сказать. И даже спорить не о чем.
       Хотя Юлька, клнечно, тварь последняя.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | сябр

        Бельгійці знову плутають дещо з пальцем

        Присудження ДЕРЖАВНОЇ нагороди недостойній людині зменшує значення нагороди і дискредитує державу як інституцію. Розумієте. ДЕРЖАВУ в цілому.
        Нерозбірливість у складанні передвиборчих списків шкодить самій партії (блоку). Тобто на перебування у депутатах від певної партії (того ж БЮТ)виборець може зреагувати на наступних виборах, і партії настане кірдик. А от що робити зі знищеним авторитетом держави? Взяти з Вас приклад і переїхати до Бельгії? Тоді. мабуть, дійсно на авторитет ЧУЖОЇ держави буде наплювати...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | Михайло Свистович

         Re: Бельгійці знову плутають дещо з пальцем

         сябр пише:
         >
         > А от що робити зі знищеним авторитетом держави? Взяти з Вас приклад і переїхати до Бельгії? Тоді. мабуть, дійсно на авторитет ЧУЖОЇ держави буде наплювати...

         Для громадянина України Шутера Україна не чужа держава. Я розумію, що Вам легше пояснити його позицію навіюванням, що він вже бельгієць, але це не так.
        • 2007.12.01 | Shooter

         Бельгійцям - бельгійське, а Вам явно пора на дуст переходити

         Щоб гондурас менше свербів.


         сябр пише:
         > Присудження ДЕРЖАВНОЇ нагороди недостойній людині

         Одне таке банальне питання: хто визначає достойність людини? І відразу: Васадзе є достойним, так? Бо...?

         > Нерозбірливість у складанні передвиборчих списків шкодить самій партії (блоку).

         Як якій. БЮТу абсолютно не шкодить - Юля все своє блаженністю компенсує.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.01 | сябр

          А я чув, що у Бельгії дуст заборонили? :)

          За державні нагороди відповідає не юля, не Янукович, і не Шутер. За них відповідає Президент. Якщо Ви вважаєте, що Колесніков, Шухевич і Ландик - персонажі одного штибу, то далі дискутувати з вами немає про що.
          Кого бере в списки БЮТ - так, за це відповідає кінець-кінцем лідер Блоку. Але включення недостойних (з вашої точки зору)діячів до списків шкодить найперше самій партії, а на авторитеті держави в цілому відображається дуже й дуже мало. Відкрию Вам велику таємницю: на наступних виборах виборці оцінюватимуть Юлю і НУНС і ПР і БЛ не за критерієм чистоти списків, а по реальних справах. Якщо БЮТ щось зробить позитивне в масштабі всієї держави-то його шанси зростають, і на репутацію Крука всім буде начхати. Якщо результатів не буде - то навіть включення до списків (посмертно) Христа і 12 апостолів справи не порятує.
          А гондурас чухається не мені, а Вам. Я чомусь не лізу в тонкощі бельгійської політики, бо в них не розбираюся. Не лізу також в тонкощі політики Таджикистану, хоч народився там і прожив значну частину життя. А от Ви, як Солженіцин з Вермонту, розповідаєте нам, недалеким аборигенам, "что такоє харашо і что такоє плохо"
         • 2007.12.01 | watchdog

          Re: Бельгійцям - бельгійське, а Вам явно пора на дуст переходити

          Последнее слово в этой ветке все равно будет за нами.
          Ющ пошел не туда. Сейчас, судя по коментам на всех других сайтах, его оставшиеся избиратели массово переходят к Юле.
          Так что остались несколько Шутеров.
         • 2007.12.01 | holland

          І дійсно, хто?

          Shooter пише:
          > Одне таке банальне питання: хто визначає достойність людини?

          І дійсно, хто визначає?

          Наприклад, у Британії можна довідатися про особистий склад комітетів з присудження державних нагород
          http://www.honours.gov.uk/nominate/committees.aspx

          як приймаються рішення
          http://www.honours.gov.uk/nominate/decisions.aspx

          можна також самому висунути когось на присудження державної нагороди
          http://www.honours.gov.uk/upload/assets/www.honours.gov.uk/hon_noms_process.pdf
          http://www.honours.gov.uk/nominate/process.aspx
        • 2007.12.01 | ОРИШКА

         Точно. ВАЮ сам і нагадив на символи держави.

       • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

        Не простим аферистку!

        Я помню, как в те уже далекие дни 2004-го года меня, да и не одного меня, как по волнам носило: днем сынок Данилыча на переговорах с папиком все сольет, - уууух вниз. А вечером выползет на сцену эта негодяйка, змея подколодная, и скажет "Нет, будем бороться и победим" и поднимет. И так раза три-четыре было минимум.

        Потом сынок Данилыча, конечно, оторвался. Все должности, что мог, слил дружкам своим, быдлу разному-всякому. А переждав чуток и вообще аферистку выгнал - верного человека от папика назначил.

        Еще через годик и вообще кому надо бразды передал, - Виктору свет Федорычу, преемнику Самим избранному. Ну рыпался там по чуть-чуть, ну так это ж несерьезно - клали на него, кладут, и будут класть. И культуркой тешился - абы не вешался.

        А аферистка, сука-стерва, давай голоса у него кради, да евойные сливы обличай, да на папика людей и преемников бочку кати. И никак не успокоится, порождение ехиднино.

        Ни за что не простим гадину!
        Раздавим змеюку подколодную!
        Мешает президиоту исполнять долг сыновий - на святое курррва замахнулась!
        И кумовство пытомэ опоганила - потому как не украинка, а жидоармянка Григян!
        Не забудем, не помилуем!

        Душу й тушу мы положим за президиота украинского,
        твердокаменного пасечника нашего святого!
     • 2007.12.03 | Taras-ods

      А Ви почитайте дописи одеситів хто такі круки, може попустить

   • 2007.12.01 | SpokusXalepniy

    Отаке життя! Юля робила мільярд на газі, а Оришка - на Шутерє.

  • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

   Ну конечно же депутатство Круку!

   У меня тесть вон обалдел от новостей про Колесникова.
   Вот этому? Тому самому? Который об него ноги вытирал? Орден.... Блииииииин.... ну этого я не понимаю.

   Также встает вопрос о заслугах. Если тот Крук в депутатах - значит он хотя бы денег дал. А чем таким у президиота заслужил медаль Колесников? Да еще и по случаю референдума о независимости? Тоже денег дал? И президиотушка взял?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.01 | Shooter

    Угадал - такі паровоз!

    привид Романа ShaRP'а пише:

    > Также встает вопрос о заслугах. Если тот Крук в депутатах - значит он хотя бы денег дал.

    Во! Ось вони - настаящі заслугі пєрєд народом, отєчєством та партієй. Пора, ой пора вже кожному кучморилому гєрою, який за міце у фракції БЮТ забашляв, бюст в полний рост на його родінє устанавлівать.

    > А чем таким заслужил медаль Колесников?

    Наприклад, на перевибори погодився.

    >Тоже денег дал?

    А-я-яй. Нєгоже настаящєму "лєвому" марксісту-анархісту всьо на базіс банального купі-продай переводити.

    Хоча в БЮТ цей механізм вже давно і дуже навіть добре відрегульований. Аж Ромцьо свої "лєвиє" ідєї в одномоментьє готовий з потрохами здати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.01 | watchdog

     Re: Угадал - такі паровоз!

     Пане Шутере. Звиняйте що встряв. Ну не можу. Раніше було: "Бідний Йорік".
     На разі це перетворююєься у "Бідний Шутере".
     Чем хороши русский или украинский ? Столько слов напридумано, что ими можно оправдать что угодно. Было бы желание.
    • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

     Кто ж вас так распаравозил столь знатно? (+)

     Shooter пише:
     > Во! Ось вони - настаящі заслугі пєрєд народом, отєчєством та партієй. Пора, ой пора вже кожному кучморилому гєрою, який за міце у фракції БЮТ забашляв, бюст в полний рост на його родінє устанавлівать.

     http://who-is-who.com.ua/bookmaket/partii/3/16.html - этот, что ли? Чай не хуже Колесникова будет. Еще и ПРПшник, написано (http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=964) то есть по квоте Пи**еника пошел, а за что тот его брал, и за что Юля в список Пи**еника пригласила - это не у меня спрашивайте.


     > > А чем таким заслужил медаль Колесников?
     > Наприклад, на перевибори погодився.

     Ой мля! Ну даете, г-н Шутэр.

     А мог бы и не согласиться - а, скажем, ножичком полоснуть. Или не ножичком, но чем-то мог. И пиздец тогда всей цимборе хоружевско-закарпатской.

     Получи же орден, спаситель наш и любимого президиота з друзями да солдафонами!
     В жопу его еще поцелуйте, а то в следующий раз передумает и точно ножичком.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2007.12.01 | Shooter

      столь знатно

      привид Романа ShaRP'а пише:
      > Shooter пише:
      > > Во! Ось вони - настаящі заслугі пєрєд народом, отєчєством та партієй. Пора, ой пора вже кожному кучморилому гєрою, який за міце у фракції БЮТ забашляв, бюст в полний рост на його родінє устанавлівать.
      >
      > http://who-is-who.com.ua/bookmaket/partii/3/16.html - этот, что ли? Чай не хуже Колесникова будет.

      Ще й краще, може. Саме тому за особиє заслугі вмєсто мєдальки получіл від Юлі пост голови Одеської міської організації чи то Батьківшини, чи то БЮТ (для подаюшєго надєжди синочка). Як бонус до прикупленого мандата депутата ВР.

      "Чєсно заработал", пардон, "чєсно забашлял". А Ющ, лошара, взяв і "просто так", без жодної користи ні для себе, ні для НУ (а ще й з пі-арними втратами) "врага награділ".

      > Еще и ПРПшник, написано (http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=964) то есть по квоте Пи**еника пошел, а за что тот его брал, и за что Юля в список Пи**еника пригласила - это не у меня спрашивайте.

      Тут дійсно потрібно би було в Юлі спитати. Як так, нахаляву пацан в список попав? Бардак!

      Правда, без Пинзеника і решти ПРПістів в Юлі, попри майстра на всі руки вєрного Пастора, одні кучморилі круки та прочає птаство би і були. А так - потрібно ізбіратєлю хоч 5 людей в блоці лічіком показати, які би крім бабла, уплачєного БЮТ, були ще хоч чим-небудь цікаві для виборця.

      > > > А чем таким заслужил медаль Колесников?
      > > Наприклад, на перевибори погодився.
      >
      > Ой мля! Ну даете, г-н Шутэр.

      Давайте Ви дайтє.

      Поясність мені
      а) яка різниця між Колєсніковим та Васадзе
      б) поясність мені відмінність Вашої реакції на нагороду Васадзе та Колєснікова
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | ОРИШКА

       И что меня умиляет - так Вы ведь это серьезно спрашиваете?

       Прэлестно.
       Вы, право, должны давно претендовать на звание форумного Катона - и тут появляется он, в белой тоге, и независимо от того, о чем идет речь, заводит свою пламенную речь о невистке.

       Браво. Как у Вас завода хватает?:)
      • 2007.12.01 | сябр

       Пояснюємо на доступних п. Шутеру прикладах

       п.Шутер із заслання у с.Шушенському , що на Брюсельщині, запитує (вніманіє, вапрос):
       "Поясність мені
       а) яка різниця між Колєсніковим та Васадзе
       б) поясність мені відмінність Вашої реакції на нагороду Васадзе та Колєснікова"

       Вніманіє, атвєт:
       п. Колесніков намагався відірвати від України Південний Схід. Це як відірвати від Бельгії Валлонію, щоб Вам було зрозуміліше :) Може, в Бельгії подібне не вважається антидержавними діями, але для україни це-карний злочин. П.Васадзе - звичайний бізнесюк, не гірше і не краще інших подібного калібру. вигідно відрізняється від п. Колєснікова відсутністю сепаратистських ініціатив. Тобто для ДЕРЖАВИ і її територіальної цілісності п.Колєсніков значно небезпечніший, ніж п. Васадзе. А що п. васадзе дрючить нещасний т.зв. "простий народ" нарівні з п. Колєсніковим - то в нас же капіталізм, і його акули поводити себе саме так прпосто зобовязані, якщо вірити п. Марксу. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.02 | ОРИШКА

        Не нужно наезжать на Васедзе просто так. Список преступлений плз

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.02 | media

         Про Васадзе - а ви намагалися колись купити машину

         в Україні? Ви цікавилися цінами, якістю тієї продукції яку виробляють на заводах, що належать Васадзе? Можемо детально порозмовляти про це, якщо маєте час. Але поки Васадзе (і не лише він, а й Святаш і Горбаль) будуть сидіти у Верховній Раді, а ви будете за них голосувати - то і будете їздити на "Ланосах" довічно, і платитимете за них втридорога.
         Ось почитайте (якщо раніше цією "прямою дією" не цікавилися) що "прості громадяни" думають про діяльність Васадзе http://www.petition.org.ua/?action=view&id=25

         Щоправда, боюся я, що значна частина з "підписантів" голосувала за список, у якому було прізвище Васадзе :( ну але це вже "проблеми політичної культури"...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | ОРИШКА

          Я просто багато чого не знаю. Спасибі за інфу.

      • 2007.12.01 | cartes

       Про що Ви ще говорили б ..

       Партія не може бути успішною без бізнесу, Ви ж про це добре знаєте. А великий бізнес в Україні є таким, яким він є, тобто - бандитський за походженням. І в Батьківщині повно таких бізнесменів. Ви бажали б, щоб їх в Батьківщині не було? Так для цього треба провести в Україні суттєві реформи по декриміналіції (демафіїзації) економічної діяльності. Що і намагається зробити Тимошенко. Але для того їй треба прийти до влади, і вона б прийшла, аби не ваш Ющенко, який зупинив її у 2005-му і развернув хід подій в зворотному напрямку. От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію, а гавнюки з НУ разом з Ющенко цьому заважають.
       Так що гірше?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2007.12.01 | 123

        Re: Про що Ви ще говорили б ..

        cartes пише:
        > Партія не може бути успішною без бізнесу, Ви ж про це добре знаєте. А великий бізнес в Україні є таким, яким він є, тобто - бандитський за походженням. І в Батьківщині повно таких бізнесменів.

        > От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію,

        Допомогають подолати самі себе, входить? :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | сябр

         Читайте Маркса, цифрове

         згідно його вчення, пролетаріат є могильником буржуазії і в той же час буржуазія в гонитві за прибутком сприяє кількісному і якіному його зростанню. Нічого не нагадує?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.02 | Раціо

          Малацца. Коли нема аргументів, савєцкіє люді згадують Маркса

          Тоді як нормальні люди при браку знань спираються на наявні знання та логіку, у савєцкіх людєй цей fallback-level - догмати марксізьму-лєнінізьму. Працює безпомилково, як лакмусовий папірець.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.02 | сябр

           Якщо на Маркса алергія, згадаємо А.Сміта.

           Він стверджував, що якщо бізнес приходить спочатку в новий сегмент економіки, то прибутки є високими, тому туди прагнуть потрапити інші економічні субєкти. Це призводить до посилення конкуренції, і як наслідок - зниження прибутковості і цін. Звичайно, все це теоретично. Чи Адам Сміт для Вас теж недостатньо кошерний? ... :)
        • 2007.12.01 | cartes

         Re: Про що Ви ще говорили б ..

         123 пише:
         > cartes пише:
         > > От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію,

         > Допомогають подолати самі себе, входить? :)

         Наша рідна мафія починається з тих структур великого бізнесу, які тісно повязані з верхнім рівнем виконавчої влади. Коли такий зв'язок буде зруйновано, то дійде черга і до нижчих рівнів. Крук і Васадзе не контролюють верхніх ешелонів мафії.
       • 2007.12.01 | eume

        класика!

        cartes пише:
        > Партія не може бути успішною без бізнесу, Ви ж про це добре знаєте. А великий бізнес в Україні є таким, яким він є, тобто - бандитський за походженням. І в Батьківщині повно таких бізнесменів. Ви бажали б, щоб їх в Батьківщині не було? Так для цього треба провести в Україні суттєві реформи по декриміналіції (демафіїзації) економічної діяльності. Що і намагається зробити Тимошенко. Але для того їй треба прийти до влади, і вона б прийшла, аби не ваш Ющенко, який зупинив її у 2005-му і развернув хід подій в зворотному напрямку. От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію, а гавнюки з НУ разом з Ющенко цьому заважають.
        > Так що гірше?

        Пан справді такий наївний чи прикидається?

        А що робитиме "добра мафія" Круків-Васадзев,
        коли ця мафія прийде до влади, не замислювались?

        Тернопільський БЮТ, Одеський БЮТ, Полтавський БЮТ, нарешті ірпінський БЮТ. Чи не досить для прозріння?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.12.01 | cartes

         Re: класика!

         eume пише:
         > Пан справді такий наївний чи прикидається?
         >
         > А що робитиме "добра мафія" Круків-Васадзев,
         > коли ця мафія прийде до влади, не замислювались?

         Які у вас є підстави стверджувати, що разом з Тимошенко до влади прийде мафія? Наведіть приклад, коли Тимошенко при владі надавала преференції свому бізнесу? (про поврнення ПДВ януковичами пам'ятаєте? що небудь таке про Тимошенко є?)


         > Тернопільський БЮТ, Одеський БЮТ, Полтавський БЮТ, нарешті ірпінський БЮТ. Чи не досить для прозріння?

         Який з цих БЮТів вказує Тимошенко, яку політику проводити?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | Михайло Свистович

          Re: класика!

          cartes пише:
          >
          > Які у вас є підстави стверджувати, що разом з Тимошенко до влади прийде мафія?

          Ті, що вона привела своїм іменем мафію до влади на місцях. Більше того, замінила немафіозних на мафіозних на чолі місцевих організацій.

          >
          > Який з цих БЮТів вказує Тимошенко, яку політику проводити?

          Ніякий. Кожен з них просто з її мовчазної згоди проводить свою мафіозну політику. А ви вірте, вірте :)
        • 2007.12.01 | watchdog

         Re: класика!

         Эти ребята, если бы только захотели, уже давно могли бы быть в рядах регионалов и имели бы все преференции. Так чего же они уже столько лет держатся в свите ЮВТ ? Наверное для них дело не только в деньгах, а еще в чем-то большем.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | Михайло Свистович

          Re: класика!

          watchdog пише:
          > Эти ребята, если бы только захотели, уже давно могли бы быть в рядах регионалов и имели бы все преференции. Так чего же они уже столько лет держатся в свите ЮВТ ? Наверное для них дело не только в деньгах, а еще в чем-то большем.

          Так. У великих грошах. Ну які преференції отримає Губський, перейшовши до регіонів, які на території його інтересів не дуже популярні?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.12.03 | watchdog

           Re: класика!

           Например, регионам было бы выгодно расширить свое влияние.
           Но здесь речь о другом. Преференции в масштабах всей страны, а не отделно взятого региона. Возможность влиять на власть и пользоваться этим.
        • 2007.12.02 | сябр

         Не лякайте БЮТом-це не страшно

         "Тернопільський БЮТ, Одеський БЮТ, Полтавський БЮТ, нарешті ірпінський БЮТ. Чи не досить для прозріння?"

         Я Вам не скажу за всю Одессу, але Полтавський БЮТ зробив для міста набагато більше, ніж його попередниця Полтавська ПР. Дерібан, про які так багато пишуть люди з красномовними ніками "падлюка" та ін., мені, простому полтавцю, не видно (зауважте, я не стверджую, що його нема), але видно позитивні результати. Видно їх і переважній більшості полтавців. Так що БЮт при владі, як показує приклад Полтави - це добре. Принаймні краще в порівнянні з основними альтернативами. Полтавський же НУНС прославився в основному міжусобицями, судовими позовами в боротьбі за право його очолювати. Симптоматично. що в 2005 в цій боротьбі активну участь брав майбутній перебіжчик Надоша.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2007.12.03 | Михайло Свистович

          Re: Не лякайте БЮТом-це не страшно

          сябр пише:
          >
          > Я Вам не скажу за всю Одессу, але Полтавський БЮТ зробив для міста набагато більше, ніж його попередниця Полтавська ПР. Дерібан, про які так багато пишуть люди з красномовними ніками "падлюка" та ін., мені, простому полтавцю, не видно (зауважте, я не стверджую, що його нема), але видно позитивні результати. Видно їх і переважній більшості полтавців.

          Не вихвалятиму полтавську ПР (бо не знаю за що), але Ви пишете як вкрай несерйозна людина. Якщо Ви не бачите, це не означає, що його немає. Можна бачити позитив у шахті Засядька (робочі місця, иеплоі світло від вугілля, податки до бюджету, ремонт доріг за них), але невидиме потім бабахне смертями і стане видимим. От тільки назад не повернеш. Тому судити слід не за зовнішніми ознаками, а розбираючись досконало. Бо папм"ятаю, що Кукобу теж багато хвалили, що він хоч і регіонал, хоч і краде, але ж робить позитивне, і це всі бачать. Поганий такий критерій оцінки.

          > Так що БЮт при владі, як показує приклад Полтави - це добре

          Авжеж, лихоманка краща за пропасницю :)

          > Принаймні краще в порівнянні з основними альтернативами

          А Вам хіба хтось казав, що полтавські альтернативи кращі? Ні. То навіщо Ви захищаєте лайно, коли на нього кажуть, що воно смердить? Ви ж не виправдовуєте грабіжника тим, що інші ще й вбивають, а цей просто по пиці дає й забирає гроші?

          > Полтавський же НУНС прославився в основному міжусобицями, судовими позовами в боротьбі за право його очолювати. Симптоматично. що в 2005 в цій боротьбі активну участь брав майбутній перебіжчик Надоша.

          Здається, тут ніхто нічого хорошого за полтавський НУНС не писав.
        • 2007.12.07 | padluka

         Re: класика!

         eume пише:
         > cartes пише:
         > > Партія не може бути успішною без бізнесу, Ви ж про це добре знаєте. А великий бізнес в Україні є таким, яким він є, тобто - бандитський за походженням. І в Батьківщині повно таких бізнесменів. Ви бажали б, щоб їх в Батьківщині не було? Так для цього треба провести в Україні суттєві реформи по декриміналіції (демафіїзації) економічної діяльності. Що і намагається зробити Тимошенко. Але для того їй треба прийти до влади, і вона б прийшла, аби не ваш Ющенко, який зупинив її у 2005-му і развернув хід подій в зворотному напрямку. От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію, а гавнюки з НУ разом з Ющенко цьому заважають.
         > > Так що гірше?
         >
         > Пан справді такий наївний чи прикидається?
         >
         > А що робитиме "добра мафія" Круків-Васадзев,
         > коли ця мафія прийде до влади, не замислювались?
         >
         > Тернопільський БЮТ, Одеський БЮТ, Полтавський БЮТ, нарешті ірпінський БЮТ. Чи не досить для прозріння?
         Полтавський БЮТ "кращий" за місцеву ПР.
       • 2007.12.03 | Михайло Свистович

        Re: Про що Ви ще говорили б ..

        cartes пише:
        > Партія не може бути успішною без бізнесу

        Може

        > От і виходить, що бізнесюки Крук і Васадзе об'єктивно допомагають подалати мафію, а гавнюки з НУ разом з Ющенко цьому заважають

        Істочнік Ваш нєізвєстєн. Віра Ваша безмежна :)
      • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

       Нєт нікакой разніци

       Shooter пише:
       > Поясність мені
       > а) яка різниця між Колєсніковим та Васадзе

       ХЗ. Я не в захваті від жодного, і не вітаю нагородження жодного.

       > б) поясність мені відмінність Вашої реакції на нагороду Васадзе та Колєснікова

       А відмінностей і нема!

       В обох випадках я вітаю прихильників, шанувальників та солдафонів презідіота Віктіма Леонідича Кучмющенка з його черговим зоресяйним рішенням!!!
     • 2007.12.01 | 123

      Не вигадуйте, Крук - член Батьківщини, а не ПРП

      привид Романа ShaRP'а пише:
      > Shooter пише:
      > > Во! Ось вони - настаящі заслугі пєрєд народом, отєчєством та партієй. Пора, ой пора вже кожному кучморилому гєрою, який за міце у фракції БЮТ забашляв, бюст в полний рост на його родінє устанавлівать.
      >
      > http://who-is-who.com.ua/bookmaket/partii/3/16.html - этот, что ли? Чай не хуже Колесникова будет. Еще и ПРПшник, написано (http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=964) то есть по квоте Пи**еника пошел, а за что тот его брал, и за что Юля в список Пи**еника пригласила - это не у меня спрашивайте.

      Ви хоч свої лінки читайте - там ясно написано, що цей достойник член Баткьівщини.

      Партія РіП згадана як учасник блоку БЮТ, разом з іншими партіями. Крук до неї стосунку не має.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.12.01 | привид Романа ShaRP'а

       Вінават, правда кріва пасматрєль

 • 2007.12.01 | indus

  Re: Колесников стал заслуженным второй степени! Фанфары в студию!(/)

  да єто наверное за сьезд в северо донецке))))))))))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.02 | Варвара

   Re: Колесников стал заслуженным второй степени! Фанфары в студию!(/)

   Слідуюча у списку юща ВІТРЕНКО-ГЕРОЙ УКРАЇНИ.
   ДУРДОМ відпочиває..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.02 | QuasiGiraffe

    Re: Колесников стал заслуженным второй степени! Фанфары в студию!(/)

    > ДУРДОМ відпочиває..
    До речі, про дурдом.
    Коробову найближчим часом буде дуже вже цікаво прочитати. Думаю, ті, хто не сприймає її манеру писати, цього разу їй вибачать :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.02 | Сергей ГРУЗДОВ

     Мысли совпали :)))

 • 2007.12.02 | ОРИШКА

  Короче, презідиот ганьбить державу, роздає її нагороди як сміття

 • 2007.12.02 | Чучхе

  Донєцк должен взвить - за каго голосовалі!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.02 | samopal

   Вити будуть разом - Схід і Захід!

   До сєвєродонецького хору народів приєднуються закарпатські русини. Колєсніков з Балогою дивляться футбол "разом".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.02 | Чучхе

    Ющенко-таки президент всієї України

    і з того, що на сході до Колеснікова інше ставлення, ніж у Вас не потрібно робити трагедії
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.02 | samopal

     Угу. Як свого часу Кучма.

     З президенства якого, де-які "фащисти", тим не менш, намагалися "зробити трагедію". Показово, що УНПісти, які кілька років по тому створили єдиний виборчий блок з "антифашистами" зараз патріотично мовчать.
 • 2007.12.02 | watchdog

  Судя по этой ветке, закостенелые прибічники Юща уже очухались.

  Почему мне не интересно читать многословные посты пана Анатоля и иже с ним. А потому, что любой человек, в том числе и наш президент, естественно, может совершать разные деяния. Ющ не бог, и кроме достойных шагов он совершает и такие, которые, мягко говоря, можно назвать сомнительными. Но никогда я не видел, чтобы пан Анатоль сказал, что да, вот здесь наш президент был не прав. Давайте примем его таким как он есть и на этот раз простим его.
  Вместо этого паном Анатолем строятся демагогические теории, ВСЕГДА полностью оправдывающие и приветствующие все, что не совершил през. Видя заголовочную строчку очередного поста пана Анатоля, уже можно безошибочно сказать, чего там настрочено. Можно ли в этом случае говорить, что пан Анатоль объективная личность. Ни в коем случае. Поэтому мне не интересно читать посты пана Анатоля и следить за его как бы "полемикой".
  Вот и сейчас, от поступка Юща на душе гадко. Все форумы в Инете забиты возмущенными месседжами. Еще более гадко становится, когда видишь даже не оправдательные, а поощрительные этому поступку послания. Вспоминается "Убить дракона" Марка Захарова, сцена, когда дракон вонзает вилку между ног своему придворному ученому, а тот в ответ шепчет: "Как приятно" глядя на хлынувшую кровь. Аналогия с паном Анатолем полная.
 • 2007.12.03 | ОРИШКА

  ЮВТ в точку и "майданно" прокомментировала (1 стр)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2007.12.03 | 123

   Коли я написав ті самі причини - Ви сказали "не катит"

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2007.12.03 | ОРИШКА

    Да-а? Такі самі?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.12.03 | 123

     Ну порівняйте

     Я: "через Колеснікова було досягнуто домовленостей про проведення перевиборів і визнання Регіонами того результату, який вони отримали, без бучі з їхнього боку"

     Юля: "По-перше, за те, що особисто привів на дострокові вибори Партію регіонів і вмовив на це Януковича і Ахметова. Ці вибори Партія регіонів разом з сателітами бездарно програла

     По-друге, за те, що у такий спосіб прибрав з парламенту Мороза, який догідливо служив Партії регіонів і зовсім не чекав "підстави".

     По-третє, за геніальне керування Центральним виборчим штабом під час виборчої кампанії, внаслідок чого Партія регіонів втратила півтори сотні тисяч голосів виборців.

     По-четверте, за непересічну і контраверсійну телевізійну рекламну кампанію партії, через яку телевізори в цей момент вимикали навіть в Єнакієвому.

     По-п'яте, за повний і безумовний провал кампанії з перекуповування депутатів демократичних фракцій та остаточний крах ілюзій щодо нестворення демократичної коаліції.

     По-шосте, за те що переконав Партію регіонів прийти в парламент і скласти присягу.

     По-сьоме, за творче сприяння розколу в Партії регіонів по лінії Ахметов-Янукович"

     У мене було "по-перше", "по-друге" (яке я прямим наслідком попереднього) і "по-шосте". Якщо Вас вразили як раз "по-третє", "по-четверте", "по-п*яте" та "по-сьоме" - ну вибачайте тоді вже...

     Взагалі Юля останнім часом мене сдухається ;) От і хабари сказала брати і на благочинність віддавати гроші :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2007.12.03 | QuasiGiraffe

  Кстати, интересно.

  По идее, кто-то из кавалеров того же ордена мог бы захотеть его сдать. Как Скрипка в свое время. Большущий был бы респект.
  Ау, элита?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua