МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія, президентські вибори і Україна

08/28/2008 | yes
Крім віддтоку інвестицій, падіння рубля, інфляції та очікуваного дефолту з одного боку та з іншого, на фоні ПДЧ в Україні і, можливим, вже у 2009 році членством України в НАТО, Росія переживатиме також міжнародну політичну кризу, ізоляцію, та втрату Кавказу, тобто передачу його під контроль ОБСЄ чи ЕС, а отже і НАТО, а якщо не захоче це робити, то там прикру війну. Такий собі Афганчик. Крім того Росію економічно послаблять так конкретно, що їй найближчим часом не захочеться авантюр.

На фоні цього Росія не піде на офіційну підтримку жодного кандидата у Президенти, бо нарветься на ще більшу ізоляцію у світі. Росія від базікання перейшла до дії і більше їй діяти ніхто не дасть ні у Грузії, ні в Україні, ні ще десь. Але є ще у Росії дієві спецслужби і потужна агентурна мережа в Україні.

Найпростіший варіант для Росії – це вчинити успішний замах на Ющенка, гарантовано маючи Тимошенко і Януковича під ковпаком. І будуть спроби. Тут є ризик, бо якщо спроба знову буде невдалою, то Ющенко гарантовано стає Президентом вдруге.

Тепер поглянемо, як на сьогоднішній день російські спецслужби та їх українська агентурна мережа намагатиметься привести до влади свого ставленика. Але важливо спочатку зрозуміти, що відсутність офіційної відкритої підтримки російського уряду того чи іншого кандидата у Президенти в Україні, ставить спецслужби у залежність від імпровізації, жадібності наживи та невідповідальності (тобто – получилось-неполучилось, а деньги давай).

Візьмемо двох головних кандидатів, яким вже поспішно малюють перспективні рейтинги скороспілі соціологічні служби: Тимошенко та Януковича.

Перша велика різниця, яка кидається у вічі – Янукович грає у відкриту. Так, він є послідовно проросійський, але самодостатній. Тимошенко є тільки тепер проросійська, але не самодостатня і змушена приховувати свою проросійськість. Наголошую, донедавна, Тимошенко була послідовним критиком російського уряду.

Цей психологічний момент був вирахуваний спецслужбами та спритними пройдисвітами, які чують носом легкий заробіток. Ці ігри есдеків і безробітних гельманців - то лише викачування у їх власні кишені грошей з російських багатих буратіно, які потім бігатимуть, як Березовський і питатимуть куди вони ділися і де їх проценти. Звичайно, є ще Газпром.

Задіяти ресурси для фальсифікацій виборів у Росії механізмів не має. Обливання гівном Ющенка - матиме зворотній ефект. Якщо Тимошенко не запустить Одеса-Броди, то вона буде у відставці, а як "вулична дівка", вона нікому не потрібна. Ні Росії, ні виборцям. А відставка її, виглядає, дуже близькою, може якийсь тиждень і все вирішиться. Янукович не конкурент Ющенку у маштабах України.

У чому сила Ющенка. Попри всі шумові ефекти, український народ, західні держави та російський уряд знають одну важливу істину – без Ющенка-Президента не буде незалежної України. Звідси простий висновок, кожен з цих названих суб’єктів на виборах Президента буде діяти у власних інтересах і ніхто і ніщо не буде здатним щось змінити. Слово «гарант» на фоні нових обставин обросло ключовим змістом.

П.С.
До речі, вибори і референдум до НАТО проходитимуть одночасно. Членство у НАТО Україна отримає у грудні 2009.

Відповіді

  • 2008.08.28 | Taras-ods

    Єханурова -Прем"єром, Гриценко на МО і все буде гаразд

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.28 | Володимир I

      Re: Єханурова -Прем"єром, Гриценко на МО і все буде гаразд

      На те схоже.
    • 2008.08.28 | yes

      Re: Потрібен прагматичний уряд, а не збірна кандидатів у прези

  • 2008.08.28 | Володимир I

    Re: Росія, президентські вибори і Україна

    До речі, дуже показово: вудмєдєв та російські генерали в останніх образливих коментарях принижують юща і та намагаються його психологічно відокремити від решти керівників держави. Тобто, він - тіпо неправильний хохол.
    На місцевому ж рівні також показова різка зміна настроїв расєйських патріотів. Тепер всі вони - за "юлю", якій мерзенний ющара заважає працювати. Хоча до грузинської війни ця публіка її кляла, на чім світ стоїть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.28 | yes

      За цього неправильного Ющенка повстала вся Україна

  • 2008.08.28 | Николай Чернигов

    Приятно читать творчество, а не постоянные ссылки(л)

    А вот обсуждать его приходится со ссылками. Начну с откровенной брехни:

    yes пише:
    > Візьмемо двох головних кандидатів, яким вже поспішно малюють перспективні рейтинги скороспілі соціологічні служби: Тимошенко та Януковича.

    Центр Разумкова, несмненно и есть одна из таких "скороспелых" служб:

    "Как сообщало агентство, 27,8% опрошенных Центром экономических и политических исследований имени Александра Разумкова в период с 11 по 17 апреля готовы проголосовать за Януковича на выборах Президента.
    При этом за Тимошенко готовы проголосовать 25,3% опрошенных, а за Ющенко - 11,6%."

    http://prosto.lutsk.ua/news/gritsenko-u-yushchenko-net-shansov-pobedit-na-vyborakh-prezidenta-2010

    А теперь, так к слову. Чистое ИМХО.

    > Найпростіший варіант для Росії – це вчинити успішний замах на Ющенка...

    Будь я Путиным, поддерживал бы Ющенко изо всех сил. Такой раскол Украины при Кучме никому бы не приснился. :(

    > Перша велика різниця, яка кидається у вічі – Янукович грає у відкриту. Так, він є послідовно проросійський, але самодостатній.

    Во что играет Янукович? Уж не в те мягкие игрушки, о которых мечтал в детстве? Мне, лично, всегда казалось, что не ОН играет, а ИМ играют. Самодостаточный, говорите. А по-моему, убери Ахметова с Клюевым и Янык начнет сдуваться, как проколотый шарик.

    > Тимошенко є тільки тепер проросійська, але не самодостатня і змушена приховувати свою проросійськість. Наголошую, донедавна, Тимошенко була послідовним критиком російського уряду.

    Тимошенко не пророссийская, она - не антироссийская, а это, опять-таки, разные вещи. И если Вы не замечали, что она старалась никогда не говорить лишнего о РФ (исключение - та статья о сдерживании РФ), то она классно маскировалась все эти годы.

    > Цей психологічний момент був вирахуваний спецслужбами та спритними пройдисвітами, які чують носом легкий заробіток. Ці ігри есдеків і безробітних гельманців - то лише викачування у їх власні кишені грошей з російських багатих буратіно, які потім бігатимуть, як Березовський і питатимуть куди вони ділися і де їх проценти. Звичайно, є ще Газпром.

    Ах сколько всяческих службистов роем летает вокруг куЧМОсына, сколько всяких прохвостов, всяких юссеффов, немцовых... А местных прилипал кто-нибудь считал? Все эти бывшие(?) эсдеки балоги, зинченки, кремени, доморощенные гельманы, типа карасева и пришлые, типа белковского. Все тот же БАБ со своими зелеными лимонами. Само-собой, есть еще и Газпром, которому Украина благополучно была продана в январе 2006-го года.

    > Задіяти ресурси для фальсифікацій виборів у Росії механізмів не має. Обливання гівном Ющенка - матиме зворотній ефект.

    Ющенко обливает себя гавном круче, чем если бы оно лилось по Ниагарскому водопаду, а он стоял внизу - а рейтинг чего-то не растет! Вроде бы все по павловско-гелмановской методе, а эхвекта 0!

    > Якщо Тимошенко не запустить Одеса-Броди, то вона буде у відставці, а як "вулична дівка", вона нікому не потрібна.

    Бене Коломойскому физкультпривет!

    > Ні Росії, ні виборцям. А відставка її, виглядає, дуже близькою, може якийсь тиждень і все вирішиться. Янукович не конкурент Ющенку у маштабах України.

    Ах сколько было этих песен спето с сентября 2005-го, когда у куЧМОсына еще был рейтинг.

    > У чому сила Ющенка. Попри всі шумові ефекти, український народ

    Давайте не говорить за всю Одессу, тем более за украинский народ.

    > західні держави та російський уряд знають одну важливу істину – без Ющенка-Президента не буде незалежної України.

    ИМХО, как бы он не успел ее угробить до 2010 года!

    > Слово «гарант» на фоні нових обставин обросло ключовим змістом.

    Ой обросло. Что есть то есть!

    > До речі, вибори і референдум до НАТО проходитимуть одночасно. Членство у НАТО Україна отримає у грудні 2009.

    Результат не сложно предугадать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.28 | yes

      Я тільки не зрозумів п. Чернігов - це сумніви чи переконання?

      Я тільки не зрозумів п. Чернігов - це сумніви чи переконання? Це про ваші відповіді.

      Спробую ще наголосити:

      1. Забудьмо про рейтинги і опитування в Україні, тому що вони ніколи не відображали реальної картини суспільної думки, починаючи з першого референдуму у грудні 1991 року.

      2. Фотографуватися біля Ющенка ще не означає мати вплив на нього чи на українську політику. Один мій знайомий так сказав: „Я пив та сидів за столом з багатьма, але серед них можна на пальцях перерахувати тих, що вкладали у це який-небудь зміст”

      Решту не знаю чи має зміст мені повторюватися – тобто,
      - Тимошенко не встоїть і не вигорить, як надійний кандидат у президент
      - Україна у 2010 році буде у НАТО завдяки референдуму.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.28 | zakhar

        Re: Я тільки не зрозумів п. Чернігов - це сумніви чи переконання

        > - Україна у 2010 році буде у НАТО завдяки референдуму.

        Я от не переконаний, що референдум дасть позитивний результат. Тим більше у 2010 році. Не забувайте, що більшість громадян не є читачами "Майдан"-у.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.28 | yes

          Re: Проблема та, що українські ЗМІ не відображають т.з. українця

          Проблема та, що українські ЗМІ не відображають т.з. українця. Ви сприймаєте інформацію від тих ЗМІ, хоч маєте власну думку. А ваша думка якась особлива чи виняткова? Ні.

          Адже на майдані достатньо розкрита тема інформаційних воєн і чому Україна їх програє.

          Перемогти у інформаційному просторі ще не означає перемоги над свідомістю українця, бо маємо такий генетично-історичний тип, який максимально пристосований до виживання в умовах чужого інформаційного простору.

          Пригноблена нація. Тисячу українців будуть мовчки дивитися, як один росіянин агітує проти НАТО, хоч жоден з них не розділяє поглядів того росіянина.

          Чому 90 відсотків проголосувало за незалежність України чи мільйони захищали вибір Ющенка-Президента? Хіба до тих подій ви чули хоча б який-небудь натяк у ЗМІ на тактй розвиток подій?

          Так і сьогодні, ви чуєте те навколо, що вам хочуть сказати чи якими вас хочуть бачити.

          Без НАТО - це, отже, з Росією, - майже кожен українець, хто так подумає, йому стане смішно.

          Адже українець змушений собі ставити таке запитання!
      • 2008.08.29 | Николай Чернигов

        Ни то и не другое...

        - всего лишь ответы на Ваше творчество.

        yes пише:
        > Я тільки не зрозумів п. Чернігов - це сумніви чи переконання? Це про ваші відповіді.
        >
        > Спробую ще наголосити:

        Попробуйте.

        > 1. Забудьмо про рейтинги і опитування в Україні, тому що вони ніколи не відображали реальної картини суспільної думки, починаючи з першого референдуму у грудні 1991 року.

        В декабре 1991-го были рейтинги и опросы? :lol:

        А, вообще, эти Ваши призывы попахивают явным плагиатом. Я знаю одну особу, которая тоже призывает не верить в рейтинги. :lol:

        Реальные рейтинги видно сразу, и Ющ в них - лузер.

        > 2. Фотографуватися біля Ющенка ще не означає мати вплив на нього чи на українську політику. Один мій знайомий так сказав: „Я пив та сидів за столом з багатьма, але серед них можна на пальцях перерахувати тих, що вкладали у це який-небудь зміст”

        А при чем тут фотографии? Или это Вы про куМОсына, сидящего с красной рожей в обнимку с Сацюком?

        Вы можете рассказывать о самостоятельности Юща-политика. Я могу рассказывать о его полной несамостоятельности. Я могу даже добавить, что большую часть украинского народа (ту, которая его не поддерживает) Ющенко считает "хохлятским быдлом" - АБСОЛЮТНО ТОЧНАЯ И ДОСТОВЕРНАЯ ЦИТАТА!!!

        > Решту не знаю чи має зміст мені повторюватися – тобто,

        Повторяйтесь.

        > - Тимошенко не встоїть і не вигорить, як надійний кандидат у президент

        Тут бабка надвое сказала. Знаю точно одно - президентом 100000%-но не будет куЧМОсынЪ!

        > - Україна у 2010 році буде у НАТО завдяки референдуму.

        Тут бабка сказала не надвое, а натрое, или надесятеро. Но если политика куЧМОсына останется прежней, то шансов НАТО на референдуме 0,0%.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.29 | yes

          Re:п. Чернігов, доброзичливий тест на українсько-російську тему

          п. Чернігов, доброзичливий тест на українсько-російську тему:

          Спробуйте знайти відповідь на таке запитання:
          У чому ключова різниця між Януковичем, Тимошенко, і Ющенком у російсько-українському питанні?

          Ця різниця є і на нії будується поведінка кожного з цих політиків.

          Якщо ви правильно визначите, то зрозумієте, що є речі, які жодна політтехнологія змінити не здатна.

          П.С.
          Заперечувати не достатньо – потрібно аргументувати
      • 2008.08.29 | Shadow

        Re: Я тільки не зрозумів п. Чернігов - це сумніви чи переконання?

        yes пише:
        > - Тимошенко не встоїть і не вигорить, як надійний кандидат у президент

        Пока что все было наоборот. Тимоха выигрывала у всех своих политических оппонентов.

        > - Україна у 2010 році буде у НАТО завдяки референдуму.

        К сожалению, мне кажется, пока голосов "за" менее 50%
  • 2008.08.28 | троль ak1001

    ви занадто оптимістичні

    Кремль зараз не боїться ізоліяції, більш того скоріше за все вони навмисно її можуть ініціювати

    і будуть робити ставку на підвищення цін на нафту і газ
    не здивуюсь якщо зимою нафта підніметься до 150

    захід, а особливо європа, не готові на швидку переорієнтацію енергетики

    а під час всього цього Кремль зосередиться на вирішенні "задач" на найближчих кордонах, куди вони нікого не пустять

    Придністровя, Молодова, вибори в Україні, Крим
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.28 | Володимир I

      Re: ви занадто оптимістичні

      Троль, на жаль, має рацію.
    • 2008.08.28 | yes

      Re: ви занадто оптимістичні

      троль ak1001 пише:
      > Кремль зараз не боїться ізоліяції, більш того скоріше за все вони навмисно її можуть ініціювати
      >
      Що це дасть крім падіння життєвого рівня росіян і незадоволення владою?

      > і будуть робити ставку на підвищення цін на нафту і газ
      > не здивуюсь якщо зимою нафта підніметься до 150
      >
      Не буде вже підвищення цін на нафту. Все.

      > захід, а особливо європа, не готові на швидку переорієнтацію енергетики
      >
      Якщо буде потрібно, то за три місяці протягнуть нафтопроводи чи возитимуть нафту з Нігерії чи Лівії. Тут не має проблем. Німеччина найближчим часом (1-3 роки) планує збудувати 30 електростанцій на власному бурому вугіллі, запаси якого має на 1500 років.
      > а під час всього цього Кремль зосередиться на вирішенні "задач" на найближчих кордонах, куди вони нікого не пустять
      >
      > Придністровя, Молодова, вибори в Україні, Крим

      Для цього потрібно у Росії проголосити військовий стан, бо у іншому випадку все загнеться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.29 | Ігорко

        Re: ви занадто оптимістичні

        Вітаю все Майданівське Товариство :)

        yes пише:
        > троль ak1001 пише:

        >> Кремль зараз не боїться ізоліяції, більш того скоріше за все вони навмисно її можуть ініціювати
        > Що це дасть крім падіння життєвого рівня росіян і незадоволення владою?
        На жаль, життєвий рівень населення і його ставлення до влади ще ніколи не були вагомим чинником державних інтересів Росії.

        Ну скажімо, підтримка влади впаде до 2/3 з 3/4. Чи дуже страшно це для влади в країні, де вибори відбуваються за чесними правилами? А ми говоримо про Росію, прошу пам'ятати ...


        >> і будуть робити ставку на підвищення цін на нафту і газ
        >> не здивуюсь якщо зимою нафта підніметься до 150
        > Не буде вже підвищення цін на нафту. Все.
        І манна небесна падатиме :)


        >> захід, а особливо європа, не готові на швидку переорієнтацію енергетики
        > Якщо буде потрібно, то за три місяці протягнуть нафтопроводи чи возитимуть нафту з Нігерії чи Лівії. Тут не має проблем. Німеччина найближчим часом (1-3 роки) планує збудувати 30 електростанцій на власному бурому вугіллі, запаси якого має на 1500 років.

        З усіх європейських держав, Німеччина має найменше турбуватись. Завдяки особливим відносинам з Росією, і підримці Росії на міжнародній арені (скажімо, у справах ПДЧ для Ураїни й Грузії), буде Німеччині і газ і нафта, якщо треба, за дружніми цінами чи в кредит. Розділяй і царствуй.


        >> а під час всього цього Кремль зосередиться на вирішенні "задач" на найближчих кордонах, куди вони нікого не пустять
        >> Придністровя, Молодова, вибори в Україні, Крим
        > Для цього потрібно у Росії проголосити військовий стан, бо у іншому випадку все загнеться.
        Ну, для нападу на Грузію воєннийй стан не знадобився. Аде навіть якщо він потрібен, що завадить проголосити його? Турбота про життєвий рівень росіян і їхнє ставлення до влади? Прошу пана ...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.08.29 | yes

          Re: Чи варто товкти воду у ступі?

          Ігорко пише:
          > yes пише:
          > Не буде вже підвищення цін на нафту. Все.
          > І манна небесна падатиме :)
          ????

          > З усіх європейських держав, Німеччина має найменше турбуватись. Завдяки особливим відносинам з Росією, і підримці Росії на міжнародній арені (скажімо, у справах ПДЧ для Ураїни й Грузії), буде Німеччині і газ і нафта, якщо треба, за дружніми цінами чи в кредит. Розділяй і царствуй.
          >
          Такі держави, як Німеччина чи США дбають про енергетичну безпеку своєї держави на 30 років вперед.

          > > Для цього потрібно у Росії проголосити військовий стан, бо у іншому випадку все загнеться.
          > Ну, для нападу на Грузію воєннийй стан не знадобився. Аде навіть якщо він потрібен, що завадить проголосити його? Турбота про життєвий рівень росіян і їхнє ставлення до влади? Прошу пана ...
          Держава із слабкою економікою із бюджетом орієнтованим на поступлення від експорту нафти і газу та продажу сировини при веденні несправедливих воєн потрапляє у політичну і економічну ізоляцію. Низький життєвий рівень населення не здатен забезпечити високої продуктивності праці для ведення війн, а отже вимагає введення військового стану.

          Я це говорю, щоб показати, що Росія може таким шляхом себе засунути на пару десятків років у зад ( у прямому і переносному значенні)
  • 2008.08.29 | Shadow

    Re: Росія, президентські вибори і Україна

    yes пише:
    > Найпростіший варіант для Росії – це вчинити успішний замах на Ющенка, гарантовано маючи Тимошенко і Януковича під ковпаком. І будуть спроби. Тут є ризик, бо якщо спроба знову буде невдалою, то Ющенко гарантовано стає Президентом вдруге.

    Ваши идеи надо направить Балоге. Какая ж классная идея! Неудачное покушение, оплаченное Тимошенко!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | yes

      Re: Не демонізуйте Балогу, він не жив, як Медведчук

  • 2008.08.29 | Анатоль

    Перше зауваження.

    >Росія переживатиме також міжнародну політичну кризу, ізоляцію, та втрату Кавказу, тобто передачу його під контроль ОБСЄ чи ЕС, а отже і НАТО, а якщо не захоче це робити, то там прикру війну

    Ви серйозно думаєте, що Росія допустить туди ОБСЄ чи ЕС ?
    Тим більше віддасть їм контроль?
    Якщо й допустить, то невеличку кількість в якості спостерігачів.
    Казати, про втрату Росією Кавказу нема жодних підстав. Навпаки, її позиції там зміцніли після авантюри Саакашвілі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | yes

      Re: Перше зауваження.

      Анатоль пише:
      > Ви серйозно думаєте, що Росія допустить туди ОБСЄ чи ЕС ?
      > Тим більше віддасть їм контроль?
      Про готовність зняти блокпости у Грузії і допустити міжнародний сили Лавров вже заявив.

      > Якщо й допустить, то невеличку кількість в якості спостерігачів.
      В Пд. Осетії та Абхазії?

      > Казати, про втрату Росією Кавказу нема жодних підстав. Навпаки, її позиції там зміцніли після авантюри Саакашвілі.
      Флот НАТО там біля Грузії вже на дуже довго. Оце найбільший "успіх" Росії у зміцненні позицій на Кавказі.

      Позірна ситуація. Потрібно розглядати все у комплексі. У ЄС і ОБСЄ багато політиків ще не знають, як діяти із санкціями, вони сподіваються, що Росія троє повий...ся і "змотає вудки", а введення санкцій проти неї поставить їх у смішне і незворотнє становище.

      Ніхто у Європі не хоче так як РОсія діяти БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО.

      На все свій час, Росії дають час виправитися.

      Але судячи із слів Путіна чи Медведєва вони далі нагліють.
  • 2008.08.29 | Анатоль

    Поки в Ющенка рейтинг менший ніж в Януковича і Юлі, нема ніякого

    смислу робити на нього замах.
    А от обливати гімном треба продовжувати.
    Але й тут Кремлю не потрібно й старатись. Юля це робить давно і успішно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | Роксана

      Re: Поки в Ющенка рейтинг менший ніж в Януковича і Юлі, нема ніякого

      Багато покладають надію на Гриценка. Які ваші думки про цього політика? Чи виграє президенську гонку?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.08.29 | Анатоль

        Як я уявляю собі Гриценка- президента

        Про Гриценка в мене неоднозначна думка.
        Позиція його по більшості тактичних питань правильна. Тут в мене нема до нього претензій.
        Але стратегічно він мислить не так широко, як Ющенко.
        Ющенко бачить набагато далі стратегічні інтереси України, завжди має їх пріоритетними, може йти на тактичні компроміси задля збереження стратегічних пріоритетів.

        Щодо характеру Гриценка в мене великі претензії. В Гриценка слабий характер. В важкій ситуації він може зламатись, зірватись, втратити контроль над собою, піти на авантюри, чи послати все і скласти руки.
        В цьому він схожий на Саакашвілі.
        Щодо характеру Гриценко не йде ні в яке порівняння з Ющенком.
        В Ющенка характер надзвичайно сильний. Навіть в самих складних, безнадійних ситуаціях він не втрачає контролю, шукає найкращих рішень виходячи з пріоритетів українських інтересів.

        Якщо Ющенко і Тимошенко в результаті взаємопоборювання обоє зійдуть з дистанції (що цілком може бути), то на перший план можуть вийти такі люди як Гриценко.
        Як на мене, то я б в цьому випадку віддав би перевагу Яценюку, але, думаю, він не буде висуватись (хіба Ющенко його вмовить).
        В Яценюка характер міцніший, ніж в Гриценка, але до боротьби за президентство він не готовий.
  • 2008.08.29 | Koala

    Ще одне зауваження

    yes пише:
    > Попри всі шумові ефекти, український народ, західні держави та російський уряд знають одну важливу істину – без Ющенка-Президента не буде незалежної України.
    Незалежна Україна була 13 років без Президента Юшенка, і ще багато століть без нього буде. З чого не випливає, що не треба консолідовуватися навколо Президента.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.08.29 | yes

      Re: Не-не. Росія стала інакше діяти, там змінилися пріоритети

      Koala пише:

      > Незалежна Україна була 13 років без Президента Юшенка, і ще багато століть без нього буде. З чого не випливає, що не треба консолідовуватися навколо Президента.

      15 років Росія вирішувала власні проблеми, боротьбу за владу, боротьбу з олігархами, війну у Чечні і до України їм руки недоходили. Єдиним епізодичним важелем був газ.

      Вони провели фантастичну роботу по консолідації суспільства, попередньо задавивши всю "самодіяльність" в інформпросторі.

      П.С.
      Війна України з Росією буде і досить скоро і дуже повномаштабна і зовсім не в Криму. ППИВІД для війни буде зовсім несподіваний і ніколи ніким непрогнозований.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".