МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому стільки крику?

09/20/2008 | Анатоль
Послухати телевізор, - так кінець світу наступає.
Ну так вже все погано, так погано, що гірше й не буває, суцільний розвал.
Та фігня це все.
І в економіці все набагато краще, ніж при Кравчуку-Кучмі, і суспільна атмосфера набагато спокійніша і стабільніша.

Так чому ж так кричать політики?
Що ж такого страшного сталось?
Розкол в номенклатурі? Конкуренція у владі?
А їм більш комфортніше, коли вони єдині?

Так і добре, що там конкуренція. Погано буде коли там буде одностайність.

Відповіді

  • 2008.09.20 | GreyWraith

    Так в тому ж і справа...

    Анатоль пише:
    > Послухати телевізор, - так кінець світу наступає.
    Телевізор показує те, що хочуть власники телеканалу. (Я, маючи під рукою примітивну побутову відеокамеру і SCART-кабель, є сам собі телевізором. :) ) Власники телеканалів показують те, що хаває піпл. Про те, що хаває піпл, писав Лесь Подерев'янський у п'єсі "Казка про репку". :) Я згадувати ті три позиції у списку не буду, але відзначу, що цього всього по українських телеканалах показують дуже багато. :) Але до реального життя це відношення має опосередковане...

    >Ну так вже все погано, так погано, що гірше й не буває, суцільний >розвал.
    Ага, щаз! :)

    >І в економіці все набагато краще, ніж при Кравчуку-Кучмі,
    Недавно проскакувало число зареєстрованих у Києві автомобілів - 1 мільйон. І цей мільйон можна спостерігати у величезних київських заторах. Виходить, що народ бідує, злидарює і голодає, а у Києві проживає мільйон олігархів. :) Із членами родин - три мільйони глитаїв на три мільйони київського населення. :)

    Інший факт. За ющенкового президентства моя програмістська зарплата виросла номінально разів у 4. В доларах США. Звісно, долар тепер не той, що був, і ціни не ті, але все одно...

    >і суспільна атмосфера набагато спокійніша і стабільніша.
    Товчуться у парламенті? Так на те говорильню-парламент і придумали: посваряться, з'ясують стосунки - а потім дійдуть до якогось компромісу.

    BTW я читав, що у легендарній і взірцевій Палаті громад ширина проходу між протилежними сторонами трохи більша за дві довжини меча. Справа у тому, що вхід до зали засідань із луками, арбалетами, пращами, списами, мушкетами і пістолетами і тому подібними аргументами для дискусій заборонявся, а виняток довелося зробити для мечів та шпаг, бо негоже обеззброювати шляхтичів. А щоб поголів'я шановних джентельменів внаслідок дебатів між фракціями торі та вігів не зменшувалося, владі довелося вжити певних запобіжних заходів...

    І свого часу якісь реформатори-радикали вирішили англійський парламент взагалі підірвати і натягали у підвал порох мішками...

    До речі, з приводу пістолетів. Свого часу якийсь серб-депутат під час дискусії у парламенті Югославського королівства витягнув револьвер і перестріляв керівництво якихось хорватських партій...

    А ви пишете. :)

    > Так чому ж так кричать політики?
    > Що ж такого страшного сталось?
    Політиків більше, ніж табуреток...

    > Розкол в номенклатурі? Конкуренція у владі?
    > А їм більш комфортніше, коли вони єдині?
    >
    > Так і добре, що там конкуренція. Погано буде коли там буде одностайність.
    Так отож. І кожен для переваги у конкуренції змушений так чи інакше шукати прихильності виборців. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.23 | Михайло Свистович

      Re: Так в тому ж і справа...

      GreyWraith пише:
      >
      > >І в економіці все набагато краще, ніж при Кравчуку-Кучмі,
      > Недавно проскакувало число зареєстрованих у Києві автомобілів - 1 мільйон. І цей мільйон можна спостерігати у величезних київських заторах. Виходить, що народ бідує, злидарює і голодає, а у Києві проживає мільйон олігархів. :) Із членами родин - три мільйони глитаїв на три мільйони київського населення. :)

      Для того, щоб придбати автомобіль, не треба бути олігархом
  • 2008.09.20 | Sean

    бо що вони вміють, окрім кричати?

    хіба цупити.але мабуть цупити краще, відволікаючи увагу вереском на теми, що ніби не мають стосунку до захоплюючого процесу цуплення.
  • 2008.09.20 | Мартинюк

    Вони бояться і ненавидять вибори.

    Бо треба тратити бабало, а їх можуть не обрати.
    От і переконують бойків, лемків і слобожанців, що вибори це катастрофа і смертельний удар по демократії. Якого можна запобігти лише негайною зміною конституції в напрямку скасування виборів взагалі.
    Отоді вже й настане "істинна" демократія - для вибраного (Сталіним)комсомольського народу (онуків Сталіна).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.09.20 | samopal

      Угу ©. Особливо президенські. Де-які вже в штани понакладали...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2008.09.20 | Мартинюк

        Угу ©. декі так їх не бояться, що ліквідовують цю посаду

        Посаду Президента повністю. Не дочекавшись цих виборів, яких вони "не бояться" .
        Бо не вірять що переможуть. А подерибанити хочеться вже закраз і негайно. Тому починають "по більшовицьки" гвалтувати конституцію. Тому потрібно спитати народу чи він хоче аби нардепи міняли свої повноваження прямо в часі своєї роботи. Тобто провести вибори.
        А Президент Констиуцію змінити не може ( і особливо не хоче) . Тому Президента можна обирати у відведений для цього термін. А от депутатів слід переобрати поскоріше - поки вони не перетворили Україну у спадкову прем'єр-монархію з пожиттєвими лордами-депутатами з правом першої ночі у "виборчому" окрузі
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2008.09.21 | samopal

          Президенську Україну ми вже бачили.

          Парламент законодавчо зафіксував перерозподіл повноважень між президентом, КМ та ВР, який передбачений чинною Конституцією. БЮТ за прийняття змін до тієї Конституції не голосував. Ющенко теж - і ми чудово знаємо, хто його "переконав". Натомість уся НУсерська рать радісно гукнула ЗА, разом із Ригіонами, Єдою, сімоністами...
          Ваша позиція щодо нинішніх законодавчих змін - усього лиш ВАША. Вона не є жодним чином підкріплена правничими аргументами чи вартим уваги фактажем історичних аналогій та світового державотворчого досвіду. Найважливішим, однак, є те, що це думка меншості, яку та меншість не може донести до широкої громадськості через втрату довіри. А найгіршим є те, що згадана меншість вперто не помічає своєї обмеженості і у відповідь на тиск реальних обставин здіймає чим раз більший лемент. З тим лементом у прірву маргіналізації вона тягне за собою не лише окремі слушні думки та ідеї, а й усе, за що намагається відчайдушно вхопитися - і ледь вивчену цивілізацію трипілля, і козацькі традиції, і подвиг воїнів УПА і саме поняттяі "національні інтереси", вкотре безпідставно звинувачуючи у їх зраді тих, хто користується помітно більшою довірою народу.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2008.09.21 | Taras-ods

            Да бачили ми цю підтримку на останіх виборах у Києві :-)

            незахтіли черивика газової принцеси Кияни, ХеХе!
            якщо так впеннені у підтримки чому так сяять виборів?



            samopal пише:
            > Парламент законодавчо зафіксував перерозподіл повноважень між президентом, КМ та ВР, який передбачений чинною Конституцією. БЮТ за прийняття змін до тієї Конституції не голосував. Ющенко теж - і ми чудово знаємо, хто його "переконав". Натомість уся НУсерська рать радісно гукнула ЗА, разом із Ригіонами, Єдою, сімоністами...
            > Ваша позиція щодо нинішніх законодавчих змін - усього лиш ВАША. Вона не є жодним чином підкріплена правничими аргументами чи вартим уваги фактажем історичних аналогій та світового державотворчого досвіду. Найважливішим, однак, є те, що це думка меншості, яку та меншість не може донести до широкої громадськості через втрату довіри. А найгіршим є те, що згадана меншість вперто не помічає своєї обмеженості і у відповідь на тиск реальних обставин здіймає чим раз більший лемент. З тим лементом у прірву маргіналізації вона тягне за собою не лише окремі слушні думки та ідеї, а й усе, за що намагається відчайдушно вхопитися - і ледь вивчену цивілізацію трипілля, і козацькі традиції, і подвиг воїнів УПА і саме поняттяі "національні інтереси", вкотре безпідставно звинувачуючи у їх зраді тих, хто користується помітно більшою довірою народу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.21 | samopal

              Ви про кількість мандатів НУ у Київраді, чи про "Ющ - космонавт"

          • 2008.09.22 | Koala

            Не брешіть

            подивіться стан ВР 4-го скликання на момент закінчення повноважень - майже весь БЮТ голосував за політреформу, а проти була УНП.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2008.09.22 | samopal

              То не брешіть. БЮТ за політреформу не голосував.

              У той час, як решта дімакратів-переможців IV скликання радісно плескала Литвину за його "гіройське" (це ж охвіційно) голосування.
              Може вам нагадати, як антикучмісти отримали перемогу на парламенських виборах 2002 року, але не змогли створити "коаліцію", бо лідєр "патрійотів нації" після виборів зник на відпочинок (мо' отруївся?) після чого тодішній кучмівський "балога" став головою ВР за підтримки 226 голосів?
              Ви не хочете розповісти, ким у часи УБК був Медведчук, котрим тепер намагаються лякати новонавернених та дітей, замінивши ним "світлий образ" Кучмізму?
              А спитати "Ющенко, де Гонгадзе"?
  • 2008.09.21 | samopal

    Та тут де-кому з "вічних патрійотів" вже гетто наснилося.

  • 2008.09.22 | Andrij

    політики бояться нових виборів



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".