МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюка звинувачують у фальсифікації антикризового закону (/)

11/04/2008 | samopal
Підписаний президентом антикризовий закон, проголосований парламентом 31 жовтня, "фальсифікований".

Про це заявив народний депутат Володимир Литвин.

Як повідомляє Ліга.net з посиланням на УНІАН, політик відзначив, що "фальсифіковано" норму закону, що стосується мінімальної заробітної плати.

Він нагадав, що Верховна Рада при розгляді даного законопроекту в другому читанні проголосувала за виключення з нього норми про введення мораторію на два роки на встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб, тобто передбачалося перенести вступ у дію цієї норми з 1 січня 2009 року на 1 січня 2011 року.

Однак, за словами парламентарія, у підписаному президентом законі передбачено, що "розміри прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати змінюються відповідно до індексу інфляції (індексу споживчих цін)".

Литвин вважає, що відповідальність за таку фальсифікацію має нести голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, який підписав цей законопроект і передав його на підпис главі держави.

За його словами, парламентська фракція Блоку Литвина буде вимагати, щоб даний закон був оприлюднений у тому варіанті, у якому він був ухвалений парламентом. Литвин відзначив, що у вівторок народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський готовий надати докази змін у законі в порівнянні з тим з варіантом, у якому він був проголосований.


http://www.pravda.com.ua/news/2008/11/3/83915.htm

Відповіді

  • 2008.11.04 | BIO

    Хролік - відомий хфальсифікатор пістної їжи...

    Це такі дрібнички на хфоні МИРОВОЇ КРИЗИ...

    Як нам хфальсифікувати підвищення цін на УСЕ...?

    З огляду на хфальсифікаторів бурхливої діяльності з АМКУ...
  • 2008.11.04 | samopal

    А Яценюк каже, що його звинувачують брехуни (/)

    Прес-секретар голови Верховної Ради Андрій Жигулін заявляє, що інформація щодо фальсифікації закону про заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи "є брехнею".

    http://www.pravda.com.ua/news/2008/11/4/83937.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2008.11.04 | BIO

      Хфальшивка виявилася хфальшивой як передок газети "П"гавда"...

      Оновлені цінники - то вони які, справжні?
  • 2008.11.04 | Чучхе

    ага. а у депутата омельченко картока голосувала проти, коли він

    голосував за. і таке співпадіння: якраз коли висували юлю у прем"єри
  • 2008.11.06 | BIO

    Ще один варіант владних викрутасів...по суті питання

    - Спочатку антикризовий закон Ющенка передбачав, що мінімальна зарплата не досягне прожиткового мінімуму до 2011 року. Потім цей мораторій за наполяганням депутатів прибрали. Але в підписаному законі він знову з'явилася. Що трапилося?

    - Ця норма була в законопроекті. Між іншим, за приведення мінімальної зарплати на рівень прожиткового мінімуму голосували люди, які жахливо не люблять український народ.

    В кризу абсолютно всім треба економити: і людям, і державі, і бізнесу - треба затягувати паски.

    В нас за минулий тиждень, за останні сім днів майже 26 тисяч людей, за поточним моніторингом Мінпраці, пішли в неоплачувані відпустки. Що це таке? Це фактично вже безробітні й неоформлені безробітні. І це всього за один тиждень!

    Якщо залишиться сьогоднішня ситуація з кредитуванням, з кон'юнктурою на метал і хімію, то до кінця року ми отримаємо півмільйона безробітних. Мається на увазі, тільки незареєстрованих безробітних!


    - Під час кризи не буває низької інфляції або широкого бюджету...

    - Буває все... Ех, якби ми піджали наші витрати! Два тижні тому на Кабміні я намертво посварився з Віктором Пинзеником, бо його концепція полягала в тому, щоб приділити більше уваги доходній частині бюджету, ніж видатковій.

    У видатковій частині бюджету була ініціатива Пинзеника тільки про ведення мораторію на зрівняння мінімальної зарплати з прожитковим мінімумом. А по дохідній - збільшення податкового навантаження.

    Хоча під час кризи має бути інша логіка!

    Треба порізати з видаткової частини все, що можна, і не є кричущою необхідністю. Навпаки, слід зменшити перерозподіл живого ВВП через бюджетно-соціальний фонд, а не збільшувати.

    - До якої дати формально діятиме цей закон?

    - До 2011 року, якщо до того Верховна Рада не скасує перший розділ. Ми не закриваємо можливість зняти всі ці процедури достроково. Принаймні, норму про стабфонд знімемо раніше. А деякі пункти, такі як ПДВ, залишаться стаціонарно.

    http://www.epravda.com.ua/publications/4911eeff64ce7/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".