МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голос Америки припинив радіомовлення українською

01/04/2009 | Сахаров
http://www.voanews.com/ukrainian/2008-12-31-voa1.cfm

Вважаю що для того є об'єктивні причини - як ГА у радіоефірі так і Радіо Свобода втратили аудиторію. З одного боку українські ЗМІ стають все більш фаховими (на жаль, далеко не всі), з другого боку - ІВВ (Бюро закордонного мовлення Конгресу) все більше обмежує бюджет ГА і РС, бо вже не бачить потреби у подальшій підтримці українських редакцій. Якщо ГА, який завжди був значною мірою суто нформаційним мовником, що висвітлював офіційну позицію США, знайшов свою нішу у вигляді інформаційних телевізійних програм, РС застрягла десь посередині між коментарями і новинами і далі втрачає позиції. Вочевидь, кінець української редакції РС не за горами. Щиро кажучи, мені, хоч я і віддав РС понад десяток років, її не жаль. Не стану відкривати шафи з кістяками, але якби керівництво РС і київського представництва РС трималися традицій, що плекалися раніше там десятиліттями, такого сумного кінця у РС не було б.

Відповіді

 • 2009.01.04 | Адвокат ...

  Все почало сь з появи на РС аґента "Тереза"...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.04 | Сахаров

   Почалося з уходу Купчинського

 • 2009.01.05 | Мартинюк

  До речі хто з"їв "гарячу пташку" -супутник "Hotbird"?"

  З нового року -"відсутній сигнал". А в мене з цього супутника приймалося більше тисячі програм, зокрема ВВС, Голос Америки, CNN, Al Djasira, Blomberg, європейські та азійські телеканали, в тому числі англійськогою мовою.
  Якщо то не різдвяні "канікули", то якась інформаційна блокада


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua