МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

провалилася гебешна провокація проти демократичної Естонії

01/09/2009 | Хвізик
Суд повністю виправдав пацанів, котрих московська гебня руками провокатора Ансіпа рік тому затягнула у свої ігри з розривання могил
Слава Естонії!

http://www.newsru.com/world/05jan2009/soldat.html

Відповіді

 • 2009.01.09 | Адвокат ...

  Почитали (с)ру, почитайте й тутки: (л)

  http://maidan.org.ua/static/mai/1231206988.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.09 | Хвізик

   Прочитав. цікаво. А Ви теж почитайте (л)

   http://ru.wikipedia.org/wiki/Ансип,_Андрус
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

    оці речі є ключовими: люди НЕ ЗНАЮТЬ

    хто ці 'політики' і чого воно прагне

    а воно - кремлядь шо нема де пробу тиснути
   • 2009.01.09 | Олена Весел

    еге ж... бідні нещасні діти

    вони ж такі безневинні. от наприклад от шо вони зробили оцьому гадостному приспєшніку КГБ і останньому естонському жовтеняті, шо він на їхнього доброго друга у суд подав? от шо той йому такого зробив, а?

    http://krishtafovitsh.livejournal.com/147914.html
    ну подумаєш дав по голові по п'яні - з ким не буває. а він понімаєш ні панімає як за демократію надо правільно бороться. ніхароший чілаффєк тіпо рєдіска;)

    панімаєш наїзжає разом зі своїм Ансіпом на такого борця за демократію як Дімітрій Клєнскій - класний же пацан:
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%9A%D0%B8%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
    О, кареспандент Комсомольськой Правди - настоящій свєточь западной дімакратії... А какой актівний стороннік западних устрємлєній Южной Осєтії - ісключітєльно у статусі нізавісімого государства правда, но он же в ногу з Бушем ідьот... і ЦРУ!

    Та ну ви шо - всі ці хлопці ну справжнісіньки світочі демократії.

    І справжні антіфОшисти. Євреїв правда не люблять, панаїхавших естонців в Естонію тоже і морди б'ють, але то такоє... хіба це гріх для настоящєго дімократа?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

     ви висуваєте другорядні речі на перший план

     кремль проводить морально-психологічну підготовку до повернення в східну європу

     обєктом є російське населення. Яке оброблюють на 'патріотизм-сталінізм'

     Памятники- це стара заліпуха.

     Їх для того і ставлять шоб натовп на них кидався.
     Бо тоді вони не кинуться розкривати архіви і вішати більшовиків і чекістів
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.09 | Олена Весел

      так Ви праві у цьому відношенні

      Кремль справді не хоче відкриття архівів. І справді часто густо для цього використовує пам'ятники як привід. Але вибачте - в Україні теж інколи змушені переносити пам'ятники і надгробки хоча б з погляду на елементарну санепідемологічну загрозу, яку можуть нести розриті і не перепоховані кістки. Власне те саме робить і Росія, але кожного разу, коли іде подібне перепоховання десь по сусідству її МЗС робить заяву. То може колись треба порадити російським чиновникам зайнятись нарешті своїми останками загиблих і не лізти на чужу територію.

      Стосовно конкретних подій в Естонії. Про Ансіпа я можу сказати лише те, що власне доля членства у комуністичній партії не обійшла здається жодного його колеги і однолітка з інших країн пост-радянського простору, ну хіба що вони народились як президент Естонії нинішній закордоном - десь у Швеції наприклад. Ну і ще можу сказати, що у нього найвищий і найкращий рейтинг серед усіх естонських прем'єрів навіть на постімеес, яка традиційно (особливо російська редакція) вважається проросійською.

      Але стосовно Бронзового солдата, то вибачте, а не знущанням над кістками загиблих були вічні п'янки і танці на їхніх костях? Власне, щоб Ви приблизно уявляли що там було насправді - там була автобусна зупинка. І насправді могила знаходилась прямо під тротуаром по якому люди сходили з автобуса, і ходили вони по суті по кістках. А монумент знаходився трошки далі. Останній рік до перенесення монумент, як місце зібрання, облювали руськоязичні антіфОшисти (це знаєтєлі такі борці з фОшистами, а фОшисти от фАшистов у них отлічаються тєм, шо вони обично крім російскої в Естонії ще і естонську знають, знаєтє лі, карочє протіффні чуваки тіпо рєдіска), з усіма витікаючими з того наслідками. Вони наприклад страшенно любили зібратись там з пивом чи якою випивкою поміцніше, врубати на всю пісень часів Другої Світової, обматювати владу (тут немає жодних проблем, Естонія демократична країна, матюкати владу має право будьхто), напитись як свиня, обблювати все шо є навколо, ну і справити нужду відповідно теж на місці так сказать охраняємой культурной ценності. Танці там тоже влаштовували рігулярно по єтот самий - "Сіній платочєг" обично. Нє, я понімаю, що єто тоже дємократічєській способом борьби за дімократію відімо по Вашому, але з якогось дива деяким (в тому числі ветеранам, що воювали на боці радянської армії) жителям Естонії отака от хороша поведінка єтіх гєроєв пачіму-то ні нравілась. Власне може тому під час відкриття монументу вже на кладовищі ті самі ветерани, що воювали на радянському боці, і зашикали оцих саміх защітнічкофф-гєроєв, які спробували ще і там влаштувати очірідную защіту дємократії. Я знаю, що у цьому питанні Естонія програла інформаційну війну вщент, але було те, що було. Принаймні я про те що розказую знаю від людей які те бачили, крім того я бачила документальні свідчення того, що відбувалось під пам'ятником до перенесення. Ну і врешті я ще не забула і кадрів героїчного визволення вражеських магазінов от стратегієські важних шмоток от кутюр і водки тіпо путєнка. може Вам з youtube нагадати чи самі пошукаєте?

      хотя конєчно, мої знання про Естонію ні в яке порівняння з Вашими не ідуть.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

       знань в мене рівно стіки ж скіки в інтернеті

       'статеві' акти з памятниками це КЛАСІКА. Описана хоч в тоі ж Альбац.

       у 1985 році САМЕ про те як валитимуть памятник Дзержинского росповідали спец-інструктора молоді в провідних ідеологочних ВУЗах Москви.

       Тіпа буде демонтаж СОВКА у вигляді ВАЛІННЯ памятників)))
       ------------------------------------------------------       Олена Весел пише:
       > Кремль справді не хоче відкриття архівів. І справді часто густо для цього використовує пам'ятники як привід. Але вибачте - в Україні теж інколи змушені переносити пам'ятники і надгробки хоча б з погляду на елементарну санепідемологічну загрозу, яку можуть нести розриті і не перепоховані кістки. Власне те саме робить і Росія, але кожного разу, коли іде подібне перепоховання десь по сусідству її МЗС робить заяву. То може колись треба порадити російським чиновникам зайнятись нарешті своїми останками загиблих і не лізти на чужу територію.
       -------------------------------

       це наз. ідеологічна діверсія. Тому треба думати наперед. Без вичистки управління краіни від Антипів діла не буде. Суверенітет буде втрачений. Якщо не військовим вторгненням то вялотикуче. Через памятники та інші варіяціі на тему газу наприклад.       >
       > Стосовно конкретних подій в Естонії. Про Ансіпа я можу сказати лише те, що власне доля членства у комуністичній партії не обійшла здається жодного його колеги і однолітка з інших країн пост-радянського простору, ну хіба що вони народились як президент Естонії нинішній закордоном - десь у Швеції наприклад.

       він був не просто ЧЛЕНОМ КПСС. Він був професійним політінтриганом і гебістом: ІНСТРУКТОР.       Ну і ще можу сказати, що у нього найвищий і найкращий рейтинг серед усіх естонських прем'єрів навіть на постімеес, яка традиційно (особливо російська редакція) вважається проросійською.
       >

       Він себе ПРОЯВИВ на памятнико-йобстві. Це одна з найвдалих провокацій КГБ проти естонскоі демократії

       Я вам більше скажу, мій друг знайомий з іншим іх президентом, який повернувся в штати(може і премер я не памятаю) так от той нажаль дуже дуже обмежено інформований в цих іграх теж.

       Ворог не простий. 90 років сотні тисяч дослідників в совку розробляли систему світового захоплення влади, поширення впливу і т.п. це не жарти. Це дуже серьозні злочинці, професіонали.


       > Але стосовно Бронзового солдата, то вибачте, а не знущанням над кістками загиблих були вічні п'янки і танці на їхніх костях? Власне, щоб Ви приблизно уявляли що там було насправді - там була автобусна зупинка. І насправді могила знаходилась прямо під тротуаром по якому люди сходили з автобуса, і ходили вони по суті по кістках. А монумент знаходився трошки далі. Останній рік до перенесення монумент, як місце зібрання, облювали руськоязичні антіфОшисти (це знаєтєлі такі борці з фОшистами, а фОшисти от фАшистов у них отлічаються тєм, шо вони обично крім російскої в Естонії ще і естонську знають, знаєтє лі, карочє протіффні чуваки тіпо рєдіска), з усіма витікаючими з того наслідками. Вони наприклад страшенно любили зібратись там з пивом чи якою випивкою поміцніше, врубати на всю пісень часів Другої Світової, обматювати владу (тут немає жодних проблем, Естонія демократична країна, матюкати владу має право будьхто), напитись як свиня, обблювати все шо є навколо, ну і справити нужду відповідно теж на місці так сказать охраняємой культурной ценності. Танці там тоже влаштовували рігулярно по єтот самий - "Сіній платочєг" обично. Нє, я понімаю, що єто тоже дємократічєській способом борьби за дімократію відімо по Вашому, але з якогось дива деяким (в тому числі ветеранам, що воювали на боці радянської армії) жителям Естонії отака от хороша поведінка єтіх гєроєв пачіму-то ні нравілась. Власне може тому під час відкриття монументу вже на кладовищі ті самі ветерани, що воювали на радянському боці, і зашикали оцих саміх защітнічкофф-гєроєв, які спробували ще і там влаштувати очірідную защіту дємократії. Я знаю, що у цьому питанні Естонія програла інформаційну війну вщент, але було те, що було. Принаймні я про те що розказую знаю від людей які те бачили, крім того я бачила документальні свідчення того, що відбувалось під пам'ятником до перенесення. Ну і врешті я ще не забула і кадрів героїчного визволення вражеських магазінов от стратегієські важних шмоток от кутюр і водки тіпо путєнка. може Вам з youtube нагадати чи самі пошукаєте?


       І що? ЦЕ ВСЕ ДАВНО ВІДОМО.

       Ви МЕТИ не вловили. метою було вплинути на російське населення, Росії в першу чергу.

       Операція їм вдалася. Добре що зараз якось зняли напругу.

       треба шукати ІНШИХ методів.


       >
       > хотя конєчно, мої знання про Естонію ні в яке порівняння з Вашими не ідуть.


       Знання не про естонію аж ніяк.

       Естонія- епізод, приклад недоробленої люстрації і методів підриву демократичної краіни. Демократію легко підірвати, вона ж відкрита.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.09 | Олена Весел

        Re: знань в мене рівно стіки ж скіки в інтернеті

        Сергій Кабуд пише:
        > 'статеві' акти з памятниками це КЛАСІКА. Описана хоч в тоі ж Альбац.
        >
        > у 1985 році САМЕ про те як валитимуть памятник Дзержинского росповідали спец-інструктора молоді в провідних ідеологочних ВУЗах Москви.
        >
        > Тіпа буде демонтаж СОВКА у вигляді ВАЛІННЯ памятників)))
        > ------------------------------------------------------
        >
        >
        >
        > Олена Весел пише:
        > > Кремль справді не хоче відкриття архівів. І справді часто густо для цього використовує пам'ятники як привід. Але вибачте - в Україні теж інколи змушені переносити пам'ятники і надгробки хоча б з погляду на елементарну санепідемологічну загрозу, яку можуть нести розриті і не перепоховані кістки. Власне те саме робить і Росія, але кожного разу, коли іде подібне перепоховання десь по сусідству її МЗС робить заяву. То може колись треба порадити російським чиновникам зайнятись нарешті своїми останками загиблих і не лізти на чужу територію.
        > -------------------------------
        >
        > це наз. ідеологічна діверсія. Тому треба думати наперед. Без вичистки управління краіни від Антипів діла не буде. Суверенітет буде втрачений. Якщо не військовим вторгненням то вялотикуче. Через памятники та інші варіяціі на тему газу наприклад.

        Канешно треба, а тому і писати про те, що може бути, і з якими наслідками. І тут вже справа не в Ансіпі і дайте йому спокій. Хотя б за кросівий слів Шрьодера, так шо того вчора німці мало не порвали.
        >
        >
        >
        > >
        > > Стосовно конкретних подій в Естонії. Про Ансіпа я можу сказати лише те, що власне доля членства у комуністичній партії не обійшла здається жодного його колеги і однолітка з інших країн пост-радянського простору, ну хіба що вони народились як президент Естонії нинішній закордоном - десь у Швеції наприклад.
        >
        > він був не просто ЧЛЕНОМ КПСС. Він був професійним політінтриганом і гебістом: ІНСТРУКТОР.
        >
        Знаєте, у нас от наприклад половина олімпійської збірної гебешники. і оні же інструктура часто густо... титул цього інструктура можна було і іншим способом отримати. хоча цілком вірогідно, що він інтриган ще той, але подивіться зрештою як це на естонців вплинуло?

        >
        >
        > Ну і ще можу сказати, що у нього найвищий і найкращий рейтинг серед усіх естонських прем'єрів навіть на постімеес, яка традиційно (особливо російська редакція) вважається проросійською.
        > >
        >
        > Він себе ПРОЯВИВ на памятнико-йобстві. Це одна з найвдалих провокацій КГБ проти естонскоі демократії

        цілком згодна, але всі ми люди і всі можемо помилятись.
        >
        > Я вам більше скажу, мій друг знайомий з іншим іх президентом, який повернувся в штати(може і премер я не памятаю) так от той нажаль дуже дуже обмежено інформований в цих іграх теж.

        ви спитайте у ще одного охранніка памятніка з українською хвомілією і придністровським громадянством - он ісчо їхні сайти хакнув, но хвамілійо не помню. єтот світоч дємократії дожжон був би буть в курсах;)

        >
        > Ворог не простий. 90 років сотні тисяч дослідників в совку розробляли систему світового захоплення влади, поширення впливу і т.п. це не жарти. Це дуже серьозні злочинці, професіонали.
        >
        не сумніваюсь.
        >
        > > Але стосовно Бронзового солдата, то вибачте, а не знущанням над кістками загиблих були вічні п'янки і танці на їхніх костях? Власне, щоб Ви приблизно уявляли що там було насправді - там була автобусна зупинка. І насправді могила знаходилась прямо під тротуаром по якому люди сходили з автобуса, і ходили вони по суті по кістках. А монумент знаходився трошки далі. Останній рік до перенесення монумент, як місце зібрання, облювали руськоязичні антіфОшисти (це знаєтєлі такі борці з фОшистами, а фОшисти от фАшистов у них отлічаються тєм, шо вони обично крім російскої в Естонії ще і естонську знають, знаєтє лі, карочє протіффні чуваки тіпо рєдіска), з усіма витікаючими з того наслідками. Вони наприклад страшенно любили зібратись там з пивом чи якою випивкою поміцніше, врубати на всю пісень часів Другої Світової, обматювати владу (тут немає жодних проблем, Естонія демократична країна, матюкати владу має право будьхто), напитись як свиня, обблювати все шо є навколо, ну і справити нужду відповідно теж на місці так сказать охраняємой культурной ценності. Танці там тоже влаштовували рігулярно по єтот самий - "Сіній платочєг" обично. Нє, я понімаю, що єто тоже дємократічєській способом борьби за дімократію відімо по Вашому, але з якогось дива деяким (в тому числі ветеранам, що воювали на боці радянської армії) жителям Естонії отака от хороша поведінка єтіх гєроєв пачіму-то ні нравілась. Власне може тому під час відкриття монументу вже на кладовищі ті самі ветерани, що воювали на радянському боці, і зашикали оцих саміх защітнічкофф-гєроєв, які спробували ще і там влаштувати очірідную защіту дємократії. Я знаю, що у цьому питанні Естонія програла інформаційну війну вщент, але було те, що було. Принаймні я про те що розказую знаю від людей які те бачили, крім того я бачила документальні свідчення того, що відбувалось під пам'ятником до перенесення. Ну і врешті я ще не забула і кадрів героїчного визволення вражеських магазінов от стратегієські важних шмоток от кутюр і водки тіпо путєнка. може Вам з youtube нагадати чи самі пошукаєте?
        >
        >
        > І що? ЦЕ ВСЕ ДАВНО ВІДОМО.
        >
        > Ви МЕТИ не вловили. метою було вплинути на російське населення, Росії в першу чергу.

        ну вплинули і шо далі? все було красиво і правильно до кризи, а зараз пльохо... зараз ведмедики почали борюкатись між собою. страшне діло - сьогодні вимагали відставки святопутєна(!) і гідє(!) у Пітєрє(!)
        >
        > Операція їм вдалася. Добре що зараз якось зняли напругу.

        Угу, але напругу зняли кросіво... Хотя естонці звичайно розчаровані. Вони кажуть, що стаття занадто добра до Естонії, бо їх поліція нікчорту спрацювала і прокуратура теж. Їм так здається, але... краще незалежний суд і демократія, як телефонне право і далі по тексту;)
        >
        > треба шукати ІНШИХ методів.
        >
        Ага... але якщо не говорити про це, то як їх можна знайти?
        >
        > >
        > > хотя конєчно, мої знання про Естонію ні в яке порівняння з Вашими не ідуть.
        >
        >
        > Знання не про естонію аж ніяк.
        >
        > Естонія- епізод, приклад недоробленої люстрації і методів підриву демократичної краіни. Демократію легко підірвати, вона ж відкрита.

        у нас і такої люстрації не було (її за нас Газпром успішно проводить), а методів шукати треба;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

         я вам приклад наведу: бомбування Сербії. Це був найбільший зовні

         зовнішньо політичний успіх КГБ після розпаду совка

         населення Росії миттю з симпатиків США перетворили на антипатиків

         Клінтон це робив виключно за підказкою кремля, який так йому і сказав : чувак вже втричайся в югославію, ми мовчатимемо


         Другий приклад: Ірак. втягнули так само. наслідки майже як в часи Вьєтнама.

         Елементи того ж самого в Украіні є теж. оті факельні ходи.

         навіть в штатах це чути по радіо: нацисти маршували украінскими містами з факелами

         Ви маєте усвідомити що це не гра в карнавал.

         Це гра в смерть.

         на перший погляд це памятники, а далі це буде військова істерія.

         Зявляться умовно кажучі бендерівці-фашісти які підірвуть в москві мовзалей чи там будинок престарілих

         от і піде кремлядь мститися а пяне бидло кацапске аплодуватиме


         Війну виграє той хто силніше населення може змотиювати.

         це кремль вивчив під час 2і світовоі.


         85% витрат на війну у Вьтнамі йешло на антивоену пропаганду на Заході.

         не на ракети і бомби- на ПРОПАГАНДУ
         бо вона сильніше всього на довбайобів діє(
  • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

   стаття багатослівна і не по дєлу абсолютно

   це вказує на повну відсутність розуміння в автора і читачів суті війни проти Вільного Світу яку веде кремлядь
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.09 | Олена Весел

    як завжди погоджуюсь з паном, що я нічого ні панімай

    у тому яку боротьбу веде світ з Кремлем... може тому що боротьби цієї не бачу, зате бачу наїзди на Україну за те, що вона бачите безкоштовно Європі тиждень газ качала з якогось дива, аж доки Газпром зовсім не закртив кран... і все одно не вгодила... цікаво а от Німеччина б качала тиждень в Швейцарію газ, якби їй за транзит не платили?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

     почитайте про Антіпа.

     східну європу не віддали, залишили всі важелі втримування

     приклад з Антіпом і разводкою на памятнико-коітус є показовим
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.09 | Олена Весел

      прочитала, але я і біографії цих

      героїв прочитати не полінувалась. знаєте, що я Вас скажу? Ансіп звичайно зробив величезну дурню з тим, як подав перенесення цього пам'ятника. але зараз він зробив дуже розумну штуку - він промовчав і дав їх виправдати. вони назавжди залишаться погромщиками у свідомості естонців з одного боку, і ніколи не стануть жертвами в очах росіян з іншого. так що в моїх очах він у цьому відношенні реалібітувався. тепер нехай ідуть в політику - зважаючи на те, що у Савісаара кожного року "ніажидано пріходіт зіма", їм і іншим лівакам зараз саме час раз і назавжди відвернути хоча б естонців від дружньої сусідки...

      до речі, і по секрету, саме веселим естонським хлопцям з уряду Ансіпа можна завдячувати чи не за половину найкращих зливів європейського інсайту по газовому конфлікту. от наприклад якби не вони, то росіяни б і досі поширювали міф про "Північний потік", який виявляється у ЄС навіть будувати не дозволяли, бо немає технічного обгрунтування щодо впливу на екологію. вони якось уміють то кросіво подать... так тіпо - а шо? от наприклад - оця остання новина - а у нас Росія теж газ крала - а шо? так шо я б на них так не наїзжала... у Вас від ЦРУ інформашка є, а у них з європейських кулуарів, вона теж важлива і кстаті з їх допомогою стає достоянієм шірокой общєствєнності;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

       а знаєте чому антіп дав заду? бо дізнався що його викрили

       ми з товарищами дещо над тим попрацювали

       от і хай сидить тихенько тепер.


       Олена Весел пише:
       > героїв прочитати не полінувалась. знаєте, що я Вас скажу? Ансіп звичайно зробив величезну дурню з тим, як подав перенесення цього пам'ятника. але зараз він зробив дуже розумну штуку - він промовчав і дав їх виправдати. вони назавжди залишаться погромщиками у свідомості естонців з одного боку, і ніколи не стануть жертвами в очах росіян з іншого. так що в моїх очах він у цьому відношенні реалібітувався. тепер нехай ідуть в політику - зважаючи на те, що у Савісаара кожного року "ніажидано пріходіт зіма", їм і іншим лівакам зараз саме час раз і назавжди відвернути хоча б естонців від дружньої сусідки...
       >
       > до речі, і по секрету, саме веселим естонським хлопцям з уряду Ансіпа можна завдячувати чи не за половину найкращих зливів європейського інсайту по газовому конфлікту. от наприклад якби не вони, то росіяни б і досі поширювали міф про "Північний потік", який виявляється у ЄС навіть будувати не дозволяли, бо немає технічного обгрунтування щодо впливу на екологію. вони якось уміють то кросіво подать... так тіпо - а шо? от наприклад - оця остання новина - а у нас Росія теж газ крала - а шо? так шо я б на них так не наїзжала... у Вас від ЦРУ інформашка є, а у них з європейських кулуарів, вона теж важлива і кстаті з їх допомогою стає достоянієм шірокой общєствєнності;)
       ------
       Олено, Ви дуже наівно це бачите.

       ЦРУ- гнила гебешна контора. НАЖАЛЬ. Як и департмент оф стейт.

       Ми працюємо абсолютно незалежно, напряму з джерелами, експертами та свідками

       про ЦРУ ще: його зараз очолить реальний мафіозі. Людина яка була співучасником декількох злочинів клінтонів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.09 | Олена Весел

        ну якщо він буде тихенько сидіти

        то чого Ви на нього так вз'їлись?
        а взагалі я б не хтіла щоб він тихенько сидів, я б хтіла ще, ще, ще і ще різних цікавинок з курйозами щодо проблем з постачанням російського газу у відкритих джерелах, влаштуєте?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

         це повчальний приклад який ілюструє рівень проникнення

         тимошенко- це вже пожирніший ворог і теж на посаді премєра

         є і меркель

         хто знає може і ОБАМА теж.

         Світ буде сильно трясти в найближчий час. Отже непогано бути готовими і особисто і суспільству і спецслужбам і політикам

         Олена Весел пише:
         > то чого Ви на нього так вз'їлись?

         не знаю що є взілися, але якщо підходити до такого поверхнево- вас разведуть швидко і наслідки будуть сумні. Це гра в життя і смерть.
         просто на цьому етапі ще не введені 'миротворці'
         > а взагалі я б не хтіла щоб він тихенько сидів, я б хтіла ще, ще, ще і ще різних цікавинок з курйозами щодо проблем з постачанням російського газу у відкритих джерелах, влаштуєте?


         Все про газ я навів на форумі.

         Подивіться пошуком на автора сергій кабуд

         там є цікава статя про ядерну зброю теж

         Власне це можна годинами обговорювати. напишіть мені skabud@gmail.com

         З прошедшим Різдвом!
       • 2009.01.09 | Хвізик

        Re: а знаєте чому антіп дав заду? бо дізнався що його викрили

        Сергій Кабуд пише:
        > ми з товарищами дещо над тим попрацювали
        >
        > от і хай сидить тихенько тепер.
        а Ти, мабуть, правий
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

         так чи інакше, а естонці молодці

    • 2009.01.09 | Сергій Кабуд

     що до газу: Украіна імпортного не потребує

     це давно можна було б владнати якби Украіна була незалежною краіною

     але вона такою не є

     тому лише зараз вперше керівництво намагається просунути цю тему розумно, під кризу, під певні умови що склалися нам на користь

     але якшо в керівництві тих Антипів 90% і є лише Ющенко і Балога які це намагаються подолати-

     я не бачу оптимізму
  • 2009.01.09 | Мірко

   Яка різниця? І тут і там московською.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua