МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як подолати «путінський блеф» (л)

01/10/2009 | Shooter
Пропонував би у статті:

http://www.unian.net/ukr/news/news-294211.html

Відповіді

 • 2009.01.10 | alfy_new

  Путінський блеф?

  Дійсно, ціна на газ має політичний підтекст-це однозначно. Однак, є тут ряд моментів.
  Зауважимо, що Україна ПЕРШОЮ розпочала газават. Адже саме Нафтогаз щось там не заплатив газпрому-причому якийсь мізер. А тоді вже все розпочалося. Навіщо ж Ющенко все це розпочав ? Логіка тут очевидна. Це черговий спланований удар по Росії-після грузинських подій. Тут Росію знову спровокували. Те що Україна відбирала газ і Газпром так відреагував-це очевидно. А зараз вони білі та пушисті, аж сльза на очі навертається післі брифінгу Нафтогазу-ну такі вони демократичні, європейські та відкриті, а кляті монополісти москалі душать цю бідну безталанну Україну. Росія ж тут насправді програє колосально як економічно, так і політично. Європа-та начхати. Україна ж нащось закачала у свої сховища ЗАЗДАЛЕГІТЬ колосальні об'єми газу. От цікаво, це просте співпадіння? І остання деталь. Саме в час газавату у Грузії сталась прикра аварія на газопроводі-газ не йде до Вірменії. Чи не з одного кабінету віддавались накази? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.10 | saha

   Re: Путінський блеф?

   Інформація про alfy_new
   Учасник з: 07-01-2009 16:58
   # повідомлень: 5
   вебсайт:
   про себе
   В академії ФСБ уже учать Українську, як мову вірогідного супротивника;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.10 | Хвізик

    Re: Путінський блеф?

    saha пише:
    > В академії ФСБ уже учать Українську, як мову вірогідного супротивника;)
    не тільки.
    співробітник фсб не має права поїхати за межі росії нікуди, в тому числі на україну - бояться, що перевербують
  • 2009.01.10 | Стась

   Иди буквы учи, москалик

   > Зауважимо, що Україна ПЕРШОЮ розпочала газават. Адже саме Нафтогаз щось там не заплатив газпрому-причому якийсь мізер.

   Украина, заплатив 30 декабря, сделала предоплату за газ. поскольку 30 декабря акты приема передачи за декабрь физически н могли быть подписаны, то такой платеж называется предоплатой. Учи азы хозяйственного права.

   Далее, "мизер" в 600 миллионов не явялется задолженностью, пока не оформлена документация по итогам года. Более того, если Нафтогаз и РУЭ разошлись во мнениях, кто кому какие штрафы должен, то дело решается, согласно контракту, в Стокгольском суде.

   > А тоді вже все розпочалося.
   Нет, гораздо раньше.

   > Навіщо ж Ющенко все це розпочав ? Логіка тут очевидна. Це черговий спланований удар по Росії-після грузинських подій.

   яка тільки-но почала підводитися з колін.

   > Тут Росію знову спровокували. Те що Україна відбирала газ і Газпром так відреагував-це очевидно.

   Ага. Газпром наказав Эвропу, за те, що Украъна витратила на прокачку 3.6% з транзитованого обсягу. Вартість того газу щось 23 мільони.


   > Росія ж тут насправді програє колосально як економічно, так і політично.
   Вже ридаю, так мені шкода Росію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.10 | alfy_new

    Re: Иди буквы учи, москалик

    Ви абсолютно праві-все почалося значно раніше. При нормальних стосунках між партнерами такий ідіотизм не виникає. Пам'ятаєте українське прислів'я (уявляєте-у ФСБ навіть таке вчать) :):"не плюй в криницю..." . Спочатку збивають російські літаки, створюють антиросійську коаліцію. І тут же хочуть дешевий газ... Ну це вже просто супер. В такій ситуації потрібно платити так, як це робить Польща,наприклад, та інші країни. Вони теж 30 грудня заплатити лише передоплату, надіючись, що згідно з господарським правом :lol: це не є боргом? ;) Та вони платять за газ навіть наперед. Навіть підприємства хімпромисловості України оплачують, як правило, наперед Нафтогазу. Чому ж Україна не домовилась вчасно про ціну на газ (бо якби була навість неформальна домовленість, то такого б не сталося). Якби були нормальні стосунки між країнами, то Стокгольм був би не потрібний. Бо всі знають, як ефективно розглядаються справи у Стокгольмі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.13 | Okami

     То alfy_new

     alfy_new пише:
     > При нормальних стосунках між партнерами такий ідіотизм не виникає...
     Спочатку збивають російські літаки, створюють антиросійську коаліцію. І тут же хочуть дешевий газ... Ну це вже просто супер. В такій ситуації потрібно платити так, як це робить Польща,наприклад, та інші країни.

     Та нема питань. Хто ж проти платити ринкову ціну за газ? Тільки й ціна на його транзит теж буде ринковою. А це у кілька разів вище, ніж зараз.
     А Московія хоче і рибку з'їсти і за транзит не платити.
  • 2009.01.10 | GreyWraith

   Re: Путінський блеф?

   alfy_new пише:
   >Дійсно, ціна на газ має політичний підтекст-це однозначно.
   Тю, "Газпром" стільки зусиль витратив на доведення, що тут лише бізнес, і нічого особистого. Аж виявилося, що навіть русофільчики не повірили. :)

   >Зауважимо, що Україна ПЕРШОЮ розпочала газават.
   Ніхто і не сумнівається. Україна дратує Росію самим лише фактом свого існування, так що ті чи інші "газавати" були, є і будуть. До того, часу, доки неадекватна поведінка Росії не дістане світ настільки, що він влаштує Росії те саме, що влаштував свого часу СРСР...

   >Адже саме Нафтогаз щось там не заплатив газпрому-причому якийсь >мізер.
   Ну сам Газпром винен аж ніяк не мізер, і то треба віддавати терміново, бо інакше труба, але ладно. Зауважу, що як-небудь в умовах кризи можна було із цим мізером почекати і не влаштовувати той ідіотизм, який Газпром влаштував у кінці 2008 року. Тим більше, що Нафтогаз таки борг повернув, попри всі сподівання.

   >Це черговий спланований удар по Росії-після грузинських подій.
   Якщо припустити, що це так, тоді очевидно, що російське керівництво цей удар тримати не вміє. Бо здуру нарвалося на ще більші проблеми...

   >Тут Росію знову спровокували.
   На провокації, особливо неодноразові, піддаються лише нерозумні люди. :)

   >Те що Україна відбирала газ і Газпром так відреагував-це очевидно.
   Раз так очевидно, то де позови до Стокгольмського суду? :) Чи Газпром не настільки дурний, щоб там підставлятися, бо суду потрібні факти і документи, на відміну від прозомбованих русофільчиків. ;)

   >а кляті монополісти москалі душать цю бідну безталанну Україну.
   Русофільчиків навіть очевидним фактом не прошибеш: Газпром для України - не монополісти. Більше того, Україна зараз взялася допомагати Молодові і Болгарії перетерпіти вибрик газпромівського свинства...

   >Росія ж тут насправді програє колосально як економічно, так і >політично.
   Звісно ж, що програЄ і прогрАє, - про це і ми, і Європа вже скільки часу торочимо.

   >Україна ж нащось закачала у свої сховища ЗАЗДАЛЕГІТЬ колосальні >об'єми газу. От цікаво, це просте співпадіння?
   Українська влада заздалегідь потурбувалася про свою державу і виконала свій обов'язок - здивовані? :)

   >І остання деталь. Саме в час газавату у Грузії сталась прикра аварія >на газопроводі-газ не йде до Вірменії. Чи не з одного кабінету >віддавались накази? :)
   Бачите, навіть вищі сили не люблять російських друзів. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.10 | Сергій Вакуленко

    Москалики вірять (+л)

    GreyWraith пише:
    > Тю, "Газпром" стільки зусиль витратив на доведення, що тут лише бізнес, і нічого особистого. Аж виявилося, що навіть русофільчики не повірили.

    MOSCOW, Jan 8 (Reuters) - Russians on the snowy streets of Moscow on Thursday were in no doubt who was to blame for choking off Europe's gas supplies: Ukraine's pro-Western leaders.

    "They are gas thieves," said 24-year-old Olga, an employee with a state company, as she picked her way across an ice-covered street a short walk from the Kremlin.

    The Kremlin and Russian gas firm Gazprom (GAZP.MM) have said they had no choice but to cut gas supply to Ukraine -- which then flows to Europe -- because Kiev refused to agree a new supply contract.

    In Europe, where many countries have been left without fuel for heating in the middle of winter, the gas row has revived memories of a similar conflict three years ago when Russia was accused of using gas as a weapon to bully its pro-Western neighbours.

    But in Russia, where public opinion is coloured by television reports which frequently describe Ukraine's leaders as Western puppets, most people take a different view.

    An Internet poll conducted by the Ekho Moskvy radio station on Thursday showed 56.6 percent of those who voted were against Russia re-opening gas supplies to Ukraine.

    Sergei Tshebakov held Ukrainian President Viktor Yushchenko responsible for starting the row.

    "Yushchenko works for the United States," said the 40-year-old, who was walking with his wife and two children. "He doesn't want to pay and he wants to damage Russia by making the European Union consider other energy suppliers."

    Relations between ex-Soviet Ukraine and Russia have been strained since Yushchenko and Prime Minister Yulia Tymoshenko led a peaceful "Orange Revolution" in 2005 that over-turned the pro-Russian elite.

    Yushchenko wants Ukraine to join NATO and the European Union, to the annoyance of Russia which says the alliance's expansion eastwards could create a new Iron Curtain.

    On Moscow's main shopping street, Lydia, 72, wore a thick fur coat to protect herself against the freezing winter.

    "It's terrible. It's freezing cold in Romania and Bulgaria and they need the gas for heating in hospitals and schools," she said. "It's the fault of Yushchenko and Tymoshenko as they won't pay."

    http://www.reuters.com/article/marketsNews/idUSL828914220090108
  • 2009.01.10 | So_matika

   Це новий темник такий

   alfy_new пише:
   > Зауважимо, що Україна ПЕРШОЮ розпочала газават. Росія ж тут насправді програє колосально як економічно, так і політично.
   > Україна ж нащось закачала у свої сховища ЗАЗДАЛЕГІТЬ колосальні об'єми газу. От цікаво, це просте співпадіння?
   > Саме в час газавату у Грузії сталась прикра аварія на газопроводі
   Некваліфікований пішов постер. Палиться з першого ж допису :)
  • 2009.01.12 | Михайло Свистович

   Re: Путінський блеф?

   alfy_new пише:
   >
   > Зауважимо, що Україна ПЕРШОЮ розпочала газават

   Не почала. Брехати негарно.

   >
   > Адже саме Нафтогаз щось там не заплатив газпрому-причому якийсь мізер

   Це не привід починати газават. Хай не дають газ Україні, а Європа тт до чого?

   >
   > А тоді вже все розпочалося. Навіщо ж Ющенко все це розпочав ?

   Це Юля розпочала, а не Ющ, який постійно имагав розплатитися з Росією повністю і не сперечався щодо сум, як це робила Юля.

   >
   > Тут Росію знову спровокували

   Та ні, вона так шукала приводу, що обов"язково б знайшла.

   >
   > Те що Україна відбирала газ і Газпром так відреагував-це очевидно

   Україна не відбирала газ

   >
   > Україна ж нащось закачала у свої сховища ЗАЗДАЛЕГІТЬ колосальні об'єми газу. От цікаво, це просте співпадіння?

   Ні, це реакція на попередні й легко прогнозовані дії Росії

   >
   > І остання деталь. Саме в час газавату у Грузії сталась прикра аварія на газопроводі-газ не йде до Вірменії. Чи не з одного кабінету віддавались накази? :)

   Ні, не з одного. І взагалі навряд чи хтось аварію ту замовляв
  • 2009.01.12 | basya

   Re: Путінський блеф?

   Ну че это Вы вдруг за Россию начали заступаться?Не украинец, что-ли? Не мерзнете у себя дома? Не жаль Вам наших деток в роддомах и больницах? Игра довольно спланированна, да только планировала, мне так кажутся, все наша Юлечка, чего ж не было видно на горизонте в первые дни нового года, че не поехала в Россию "заздалегидь" подписывать договор, и почему первоначально был заключен только меморандум, который Россияне сейчас послали куда подальше, правда этого стоило ожидать от России, они уже вон сколько дней газ Европе не дают, при том, что договора на постаку подписаны и деньги перечсилены.
 • 2009.01.10 | Абу

  пан має повноваження

  і знає процедуру, тож Вам і карти в руки :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.10 | So_matika

   З Уніану передруковувати не можна без їх згоди

   В них такі умови копірайту. А ось новина з лінком на Уніан - саме те.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.12 | Torr

    Я заплутався - хто кого субсидує?

    Ющ каже про 3-х річний перехід на європейську ціну на газ. Його радник - що Україна втрачає на імпорті-транзиті газу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua