МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутати сачкують, гірше, ніж студенти з лекцій

01/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ

23 січня 2009р.


Микола Томенко: Народні депутати повинні нести фінансову відповідальність за пропуск засідань Верховної Ради


Сьогодні під час прес-конференції, на якій йшлося про підсумки роботи ІІІ сесії Верховної Ради України шостого скликання, Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко оприлюднив дані про участь у засіданнях Верховної Ради народних депутатів.

Нижче наведена таблиця з даними про депутатів, які найбільше пропустили засідань без поважних причин (загалом за 2008 рік відбулося 116 поіменних письмових реєстрацій)


п/п

ПІБ

Фракція

Не реєструвався з невідомих причин, разів

Ахметов Рінат Леонідович

Партія регіонів

116

Лєщинський Олександр Олегович

Партія Регіонів

116

Момот Сергій Васильович

Партія Регіонів

116

Чертков Юрій Дмитрович

Партія Регіонів

116

Жеваго Костянтин Валентинович

БЮТ

114

Кий Сергій Вікторович

Партія Регіонів

112

Пригодський Антон Вікентійович

Партія Регіонів

112

Веревський Андрій Михайлович

БЮТ

111

Мальцев Володимир Олександрович

Партія Регіонів

111

Мхітарян Нвєр Мнацаканович

Партія Регіонів

107


Наведені дані, нажаль, підтверджують, що деякі народні депутати без поважних причин були систематично відсутні на засіданнях Верховної Ради, не несучи жодної відповідальності за пряме невиконання своїх депутатських обов’язків.

Микола Томенко нагадав, що відповідно до Регламенту Верховної Ради України, згідно статті 26, перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться реєстрація народних депутатів особисто на підставі пред’явлення посвідчення народного депутата та підтвердження своєї присутності власноручним підписом, а також за допомогою електронної системи. На початку ранкового та вечірнього пленарних засідань Апарат Верховної Ради подає головуючому на пленарному засіданні список народних депутатів, відсутніх на пленарному засіданні Верховної Ради на підставі розпоряджень Голови Верховної Ради України, Першого заступника Голови Верховної Ради України (перебування у відрядженні, відпустці). Такий список одночасно висвітлюється на моніторі головуючого на пленарному засіданні. Дані письмової реєстрації є підставою для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради. Спірні питання розглядаються комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту

Також Микола Томенко звернувся до Голови Верховної Ради Володимира Литвина з пропозицією визначити санкції, зокрема, фінансові, до порушників вимог Конституції, законів України та Регламенту щодо обов’язкової особистої участі народного депутата у роботі Верховної Ради України.Прес-служба М.Томенка

Відповіді

  • 2009.01.23 | Историк

    Симоненко! Наших бьют!

    Издание «Век» сообщает, что в последние дни среди завсегдатаев светских мероприятий вновь пробудился интерес к загадочной истории ограбления квартиры сына лидера КПРФ Геннадия Зюганова - Андрея.

    Неприятная история произошла летом 2007 года, когда вернувшийся с дачи Андрей Геннадиевич обнаружил, что в его московской квартире побывали воры, обнаружившие, к огорчению хозяина, и замаскированный сейф. По слухам, вождь КПРФ лишился уникального черного бриллианта, стоимость которого оценивается в два миллиона долларов. В быту, впрочем, лидер компартии старается особо не выделяться, по-семейному обходясь на пару с сыном двумя дачами в подмосковных "Снегирях". Месячная аренда одной такой дачи обходится в 200 тысяч рублей. Сам Геннадий Зюганов говорил, что «у него очень большие связи в криминальном мире, так что ворам недолго осталось гулять на свободе».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua